Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
armumaagia
 
Oi-oi 14. jaanuar 2008, kl 17.48
Ära siis hädalda, kui keegi kolmas sinuga sama teeb - paneb sind enda järel käima nagu kuutõbise ja samas käib sinu mees veel sinu järel. Oi rõõmu!
 
selveritibu 16. jaanuar 2008, kl 23.32
Kõige paremini peaks toimima selline tehnika:
Tegeled pikemat aega erinevate töödega (teed oma põhitööd, koristad, teed süüa, kastad lilli jne). Võid ka lahendada ristsõnu meelelahutuseks või aidata lapsel matet õppida vms. Lülitad end välja segajatest (TV, raadio, ajalehed/ajakirjad, raamatud, tuttavate arvamused jms) Võib-olla leiad lahenduse tunniga... võib-olla nädalatega... võib-olla läheb kauem aega. Kui sa oled eemal meedia ja teiste inimeste arvamustest saad paremini aru enda olukorrast ja su enda mõtted saavad selgemaks. Alati ei pea lahendus sulle meeldima. Üldiselt ei maksa olla liiga meeleheitlik ja mehele kõiki oma tahtmisi "külmalt serveerima". Mõnikord on vait olemine kõnekam. Oleneb muidugi olukorrast. Üldiselt ise olen sellise taktikaga väga hästi hakkama saanud.
 
võimalusele 17. jaanuar 2008, kl 13.51
mis võimalus see siis on ja kuidas sinuga ühendust võtta? olen 25.
 
44 23. jaanuar 2008, kl 16.50
http://www.vasmann.ee/?op=body&id=7
 
vvv 17. veebruar 2008, kl 23.00
To võimalus ,soovin, et võtaksid palun minuga ühendust,mul ka mured,olen 25,äkki suudaksid kuidagi aidata.
 
katzer 04. mai 2009, kl 09.24
to võimalus :
kas saaksid ka mind aidata ? ma olen sinust noorem :)
 
aida 04. mai 2009, kl 13.31
Alguses ongi mahajäetud inimene kõigeks valmis, valmis oma partneri tagasi võtma ükskõik, mis tingimustel, ja andestama ükskõik, mida. Ent varsti võib see tahtmine üle minna ja siis vaata, kuidas mehest lahti saad.
 
katzer 05. mai 2009, kl 14.01
to aida :
Seda küll , aga mina olen oma otsuses täiesti kindel. Olen väga palju mõelnud selle üle ja jõudsingi sellise otsuseni.
 
müstika 05. mai 2009, kl 21.48
kullakesed... te olete 20, 25 jne!!! Kogu elu on teil veel ees. Milleks teha 20aastasena armumaagiat? Sa ei tea veel isegi, kes sa oled, veel vähem tead sa seda, keda sa otsid!!!! Issand, saa üle!

Saan aru neist inimestest, kes on 35 või enam... kes on elanud kaua-kaua oma armastusega koos, abielus jne. Saan aru, et kasutatakse seda maagiat, kui mehele lööb pähe nn. teine pubekas vms. Kuid niii noorelt????
 
* 06. mai 2009, kl 09.41
no dora,eleanora,pauliina,malviina,loori ja paljude teiste nimede all räuskav mammi kirjuta pimedusest lööduile(nigut sa isegi) kuda teiste needmine,sajatamine,posimine,loitsimine SULLE ENDALE tagasi tuli.no sinusugune teab lausa omast käest kuidas elu laksu annab
 
okkake 06. mai 2009, kl 13.35
Milleks sulle armumaagiat.Hästi äkki õnnestubki mees tagasi saada,arvad et su saab kergem-ei saa eluaeg kahtlustad kui mees kuskil ilma sinuta on.Rikud enda kui mehe elu.Kaalu teisi variante.
 
okkake 06. mai 2009, kl 13.43
armumaagia on muidugi tobe,aga sinu jutust kumab küll välja ,et 35 aastasi ja enam ei aita enam miskit.
 
nõiatar 11. mai 2009, kl 16.50

Mis rumal jutt, et "päris nõiad" ei võta raha. Võtavad ja kuidas veel. Või nõuavad mingit vastuteenet. Mina aitan tasuta ainult väga häid sõpru.

Muidugi on võimalusi meest armukese juurest tagasi tuua, ainult et, milleks sulle selline mees? Ma ei tea põhjust, miks ta armukese juurde läks - kas oli viga sinus, et midagi jäi nagu puudu, või on ta lihtsalt selline @!#$ mees, või äkki te pole kokku määratud. Viimasel kahel juhul on vaja vägagi kanget musta maagiat ja loitsu tuleb aina uuendada, sest minnakse asjade loomuliku kulu vastu.

Kas sul endal vastik ei oleks, kui elaksid mehega, teades, et ta sinust ei hooli, vaid on sinu juures ainult tänu loitsule.

Otsi endale parem uus mees. Kas maagia abil või ilma selleta.
 
monsa 25. mai 2009, kl 19.09
Maagia ei aita,tundeid ei saa sundida. Kas sul kurb ei olex elada inimesega,kes iial tegelikult ei mõtetes ega hinges sinuga ei ole?
Ja just laste pärast peaxsid laskma sellel lool jääda nii nagu on,sest lapsed näevad tihti seda mida meie arvame neid mitte nägevat.
Läksin lapse isasi lapse pärast lahku,leidsin uue,olen koos temaga olnud 6 aastat ja olen siiani väga õnnelik naine ja tänan jumalat ,et eelmisest lontrusest yle sain.Me ei ela filmis, kus aja möödudes tunded tagasi tulevad,pigem hakkab pereisa Sind ja lapsi rohkem jälestama.
 
fredekonda 05. juuni 2009, kl 22.32
saan sind aidata,aga pead kindel olema,kui ära nõiduda kas tahad seda meest kogu eluks,mõtle enne ja kirjuta minu e-postile terje.vaikla@mail.ee ja siis suhtleme edasi.ja ujäta oma kontakt andmed,elan ise pärnus.
 
viimasele 06. juuni 2009, kl 22.43
Kui sa kirjutada ei oska, kuidas saan sind usaldada, tundud mingi "ullike" olevat. Keegi sinust Pärnus küll ei tea.
 
autorile 06. juuni 2009, kl 23.25
Nii et tahad mehe kogu eluks õnnetuks teha? Oled ikka õel!
 
AUN 07. juuni 2009, kl 12.41
anna armukesele nutsu ja palu,et ta laseks mehele sutsti tärpentiini tagumikku ja vaata siis kui kiiresti su mees koju vudib.
 
AUNI 07. juuni 2009, kl 12.42
anna armukesele nutsu ja palu,et ta laseks mehele sutsti tärpentiini tagumikku ja vaata siis kui kiiresti su mees koju vudib.
 
mann 08. juuni 2009, kl 15.36
maagiat kasutades pidavat saama mehe tagasi aga koos lisaväärtusega- millegagi mis hakkab sind räigelt häirima. kas oled valmis ka selleks?

ma oleksin võimeline koos elama ja olema vaid sellise mehega kes mind tõeliselt armastab mitte iga lehtsaba seltis pere juurest minema ei lähe -ja kui lähebki, siis tead mis? see on tema kaotus!
 
Naine 16. juuni 2009, kl 16.23
Ma ei soovita sul nõidadega tegemist teha,sa ei tea mis sealt tagasi võib tulla. Minu vanaema õde, tõi oma mehe nõia abiga tagasi ja nad on aasataid koos olnud aga naisel on nüüd üks tõsine haigus, vist isegi surmav. Ega ta eriti sellest rääkida ei taha aga mina kahtlustan, et see on tagajärg. See nõiavärk pole naljaasi. Võib juhtuda, et lapsed jäävad hoopis emast ilma ja see veel hullem ju.
 
Naine 16. juuni 2009, kl 16.29
jätkaks natuke veel...,et olen seda perekonda jälginud pärast seda nõiavärki ja kahju on küll öelda aga isegi laste armuelu on selles peres sassis.
 
voolavesi 18. jaanuar 2011, kl 19.59
Mina lasin . ükskord Fredekondal teha armumaagiat.see oli suurepärane. kõik mehe soovid täitusid ja läksid tppi. ta teeb seda pärnus ja ta kntaktid on siin üleval olemas.Igastel prevertidel teda mitte tülitada.
 
a 19. jaanuar 2011, kl 11.05
Alu, väga hea!
 
to võimalus 19. jaanuar 2011, kl 11.29
Palun kirjuta mulle!
 
terje roodus 28. veebruar 2012, kl 23.54
Naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jätkaks natuke veel...,et olen seda perekonda jälg
> inud pärast seda nõiavärki ja kahju on küll öelda
> aga isegi laste armuelu on selles peres sassis.

<millist perekonda te mõtlete,kellest jutt käib,kas sellest terjest?selles peres on tytred juba ammu oma meestega koos ja ka lapsed,peres on jäänud alaealine tydruk kas ta peaks siis ta mehele panema,inimesed kes ei tea,palun ärge rääkige,keegi ei tunne teste perekonda,ja kui ei tunne pole ka vaja rääkida,nii võib igayks kirjutada kõigikohta,kas ma olen kellegile halba teinud?
 
mina 02. märts 2012, kl 14.55
olen noorena ise selle armumaagia läbi teinud.
lapsed olid väikesed ja mehel tekkis silmarõõm. küll ma olin õnnetu - lastega tegeleti, tööl käidi ja ilmarahvale näideldi korralikku perekonda, õhtuti aga kui lapsed magama pandi, siis kaoti kuni hommikuni armukese kaissu. küll see oli mulle raske aeg, olin pingutamatagi ilus ja tore ja seksikas, hea perenaine ja ema, seltskondlik, suur majapidamine, kaunis ja korras aed, igal nädalal külalised ja puha...

siis ma ka midagi loitsisin, see tuli ikka südamest ja puha. mees oli paari kuu pärast kodus tagasi ja meie imekena abielu kestis veel 20 aastat!!!
JA SIIS ühel päeval armusin mina hoopis uuesti.
mul pole oma abikaasale mitte midagi ette heita, tema jaoks olen ma ka maailma parim naine, aga mina oma tulevikku enam temaga koos ei näe.

no ja mida ma kahe mehega nüüd peale hakkan???
mõlemad jumaldavad mind, mina aga ei suuda kummalegi ei öelda....
no oli seda loitsimist ja maagiat nii vaja?
niipaljuks ehk oligi, et lapsed said täiskasvanuks oma toredas kodus.
 
mimmi 08. märts 2012, kl 00.16
kas seda inimest on veel siin olnud kes kirjutas nime all" võimalus"
 
fredekonda 11. märts 2012, kl 17.07
nõiatar Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> > Mis rumal jutt, et "päris nõiad" ei võta raha. V
> õtavad ja kuidas veel. Või nõuavad mingit vastutee
> net. Mina aitan tasuta ainult väga häid sõpru.
>

> > Muidugi on võimalusi meest armukese juurest taga
> si tuua, ainult et, milleks sulle selline mees? Ma
> ei tea põhjust, miks ta armukese juurde läks - ka
> s oli viga sinus, et midagi jäi nagu puudu, või on
> ta lihtsalt selline @!#$ mees, või äkki te pole k
> okku määratud. Viimasel kahel juhul on vaja vägagi
> kanget musta maagiat ja loitsu tuleb aina uuendad
> a, sest minnakse asjade loomuliku kulu vastu.
>

> > Kas sul endal vastik ei oleks, kui elaksid meheg
> a, teades, et ta sinust ei hooli, vaid on sinu juu
> res ainult tänu loitsule.
>
> Otsi endale parem u
> us mees. Kas maagia abil või ilma selleta.
 
rp 28. märts 2012, kl 13.59
kui asi on lastes ,siis peab mees valima.ei saa naised meeste eest ära otsustada.mina sellisest mehest lugu ei pea.elasin sama üle ja hingevalu oli tohutu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!