Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
lapsega naine
 
Elari 06. mai 2008, kl 23.05
väljas käies olen kohanud väga mitut kena naiset, kellel on eelmisest suhtest laps...
on teil kogemusi.. kas laps on suhtes suureks takistuseks või ei?
 
kas mehed on tõesti sead? 06. mai 2008, kl 23.24
No mida saaks takistada üks väike armas laps? Aga kuna sa sellise küsimuse oled juba endale esitanud, siis palun, ära hakka suhteid looma üksikemaga. Sa ei salli seda last juba algusest peale, sest ta tuletab sulle meelde, et naise elus on olnud keegi oluline mees ka varem. Selliseid muserdatud "kasulapsi", keda nende "uus isa" ei salli, on lihtsalt ülimalt kahju vaadata. Ja ära arva, et sinu salajane vihkamine lapsele märkamata jääb, ei jää! Nii et otsi endale lapseta naine, ole nii kena!
 
eskimo reisis Egiptusse 07. mai 2008, kl 00.00
ei ole takistuseks. kui armastad naist, armastad ka tema last.
 
nõnna 07. mai 2008, kl 05.02
niikaua, kui teil ühiseid lapsi pole on kõik ok, aga, kui juba ühised lapsed siis tükib asi käest ära minema...no ma enda kogemustest, mees ei suhtle üldse minu esimeste lastega, lapselaps on juba mul tükk aega, ta pole isegi seda näinud, kuigi lapselaps on tihti meil olnud, mees siis istub sellel ajal oma toas, kui tahan lastele külla minna, siis teen seda üksi, sest temaga koos ei saa ju minna, sest ta ei suhtle ju nendega, arvatavasti läheb asi hullemaks, kui lapselapsed kasvavad ja tahvad mul külas käia, siis hakkab kindlasti mehepoolne vingumine puhta, aga ma olen ennast selleks valmistand, kui talle midagi ei meeld, kõndigu ära, ühe egoistliku mehe pärast ei kavatse ma küll oma laste ja lastelastega suhtlemist katkestada
 
mh 07. mai 2008, kl 06.32
kui lapsest ja lastest üldse huvitatud ei ole mees, siis parem ärgu võtku võõrast last kasvatada, eriti kui oma lapsed küla peal laiali.
 
Tõnu 07. mai 2008, kl 06.35
võtsin lese lapsega ja häda polnud midagi.
 
mh 07. mai 2008, kl 06.45
to Tõnu-ja su oma lapsed kus?
 
alu 07. mai 2008, kl 08.28
ja siis hakkad sellele lapsele mingit "uut" issit mängima või? perekond jälle koos. et kui sest mängust kord kõrini saab ja maskid n.ö eest võetakse võib selguda tõsiasi, et lapsega naisega suhet otsivad siiski luuserid. ja leiavad kah. sest et lapsega naist on alati tunduvalt lihtsam saada, kuna neil omakorda on vähem valikut vabadele meestele, kes siiski ei hakka kasvatama mingi teise mehe tehtud last. paljugi mis, et too on armas. enda laps on alati armsam.
 
lebron 07. mai 2008, kl 10.04
Iga koer kasvatagu oma kutsikad, mina võõraid lapsi ei kasvata ja nendel naistel on tõesti palju kitsm valik mehi. Tavaliselt on meeleheitel mökud kes hakkavad teise mehe tehtud titte kasvatama, mina seda ei teeks.
 
jajah lebron 07. mai 2008, kl 10.23
Küllap kasvatab üks selline jobu tulevikus ka sinu kutsikaid:D
 
alar 07. mai 2008, kl 11.23
oeh. ei tea jah mis parem on.
lasteta naisi on piisavalt palju siis miks peaks võtma enda kastavatada ja issit mängima hakkama kellegi teise lastele. ei teagi...samas kui naine on sobiv ja klapp hea siis miks mitte... äkki...
 
hm 07. mai 2008, kl 12.15
Kui sa nii üldse küsida oskad, siis on takistuseks...
 
to alu 07. mai 2008, kl 12.34
ojeee "lapsega naist on alati tunduvalt lihtsam saada, kuna neil omakorda on vähem valikut vabadele meestele" kaua mõtlesid v???
oled sa täielik idikas või pubekas????????
 
öö 07. mai 2008, kl 12.48
aga võtaksite te, naised mehe lastega kasvatada?
 
mees 07. mai 2008, kl 13.19
Lesk lapsega on ok kuid muidu...
Ei soovita. Tekivad probleemid KINDLASTI! Kes väidavad vastupidist, need eksivad ja eks lepsega emad näevad seda mida TAHAVAD näha! Usu, see on probleem.
Niikaua kui teil endil last ei ole, on kõik ok!
 
muhv 07. mai 2008, kl 13.27
Kui lapsega naisel pole materiaalseid probleeme, siis on lootust, et sa talle su enda pärast meeldid. Kui tal on rahaga kitsas, siis tõenäoliselt otsib ta meeleheitlikult rahalist abi ning iga ettejuhtuv isane on talle siis sobiv.
 
m&m´s 07. mai 2008, kl 13.36
probleemid KINDLASTI tekivad, sest et ükski norm.naine ei vali mehe ja lapse vahel...
 
hmm 07. mai 2008, kl 14.23
Ei näe selles probleemi...kui naine meeldib siis ei tohiks laps takistuseks olla. Näha on ,et sinus on mingi kompleks ja takistus,oled lihtsalt ebakindel inimene.

Laps ,ka võõras laps pole jumala karistus...

Aga jah tundub ,et siin vastavad ainult kõrgharidust omandavad nohikud,kel emmed ja issid p-rse taga.Elementaarsest inimlikkusest jääb teil puudu.
 
öö 07. mai 2008, kl 15.06
siit järeldan, et naised ei võtaks meest lapsega mitte iialgi endale paariliseks.....nii,et mehed, hoidke ise ka lastega naistest 1000 miili kaugusele...vorst vorsti vastu.
 
m&m´s 07. mai 2008, kl 15.12
mina võtaks, ausalt-:) kui mõlemad on võrdseisus, siis probl. ka vähem
 
lapsega naine 07. mai 2008, kl 15.17
Ma ei eelda et mu uus elukaaslane peaks mu lapsele isaks hakkama - lapsel on oma isa olemas, keda ta näeb nii tihti kui vähegi soovib. Piisab et lapse vastu ollakse kena, õiglane ja heasoovlik - nagu oleks õige olla iga, nii oma, kui võõra lapse vastu. Samuti ei arva ma et lastega naiste võimalused uue pere loomiseks on väiksemad - pigem isegi suuremad, sest laps annab naisele mingi kolmanda mõõtme juurde, teeb ta kodule orienteeritumaks ja rahulikumaks.
 
LyAnn 07. mai 2008, kl 15.20
Mu vend võttis naise kes oli tol ajal rase ja peale selle said kaks lasti ise ka. Ei ole mingit vahet. Kõiki hoiab ühtemoodi.
Tädipoeg võttis naise kellel oli paari aastane laps tol ajal. Ei tee ka mingit vahet lastel. Mõlemad kes neil on on ühtemüüdi omad.
Ja on ka päris mitu tuttavat saanud lapsed ega ela enam ammu laste isadega koos. Saanud endale korralikud ja armastavad mehed, kes hoiavad ni neid kui nende lapsi.

Palju sõltub mehest endast. Kui vend tõi raseda sõbranna koju siis ema ütles talle kohe, et kas ta võtab lapse 100% liselt omaks või ei hakka üldse selle naisterahvaga tegemist tegema. Ega tema selles süüdi ei ole, et lapse isa on juhtumisi üks tross.
 
ööle 07. mai 2008, kl 16.05
Mina ei võtaks meest lapsega kasvatada, sest mulle pole sellist meest vaja, keda ma veel kasvatama pean. Hakkab mees suureks siis laps ei ole probleem.
 
mees (3 last 2 naisega) 07. mai 2008, kl 16.06
Aga vaat ei ole nii! Võib-olla väljapoole paistab, et omale ja võõrale lapsele ei tehta vahet kuid tegelikult... Tegelikult on see NORMAALNE, et OMA laps on lähedasem!
Muidugi, ega siis võõras laps pole süüdi selles, et ta oma vanematega ei ela ja inimlikust vaatenurgast mul on sellest kahju.
Samas, kui saad võõra lapsega väga omaks ja seejärel läheb pere lõhki, siis kuidas edasi? Naine leiab jälle uue, kes järjekordselt "lapsendab" võõra jne. jne.

Aga, OMA LAPS JÄÄB ALATISEKS ENDA OMAKS.

Laps on üksikule naisele miinuseks, arvaku nad ise ja siin foorumis kommijad midaiganes!
 
ööle 07. mai 2008, kl 16.09
Mina ei võtaks meest lapsega kasvatada, sest mulle pole sellist meest vaja, keda ma veel kasvatama pean. Hakkab mees suureks siis laps ei ole probleem.
 
ööle 07. mai 2008, kl 16.09
Mina ei võtaks meest lapsega kasvatada, sest mulle pole sellist meest vaja, keda ma veel kasvatama pean. Hakkab mees suureks siis laps ei ole probleem.
 
ööle 07. mai 2008, kl 16.10
Mina ei võtaks meest lapsega kasvatada, sest mulle pole sellist meest vaja keda ma veel kasvatama pean. Hakkab mees suureks siis laps ei ole probleem.
 
ööle 07. mai 2008, kl 16.10
Mina ei võtaks meest lapsega kasvatada, sest mulle pole sellist meest vaja keda ma veel kasvatama pean. Hakkab mees suureks siis laps ei ole probleem.
 
ah ja 07. mai 2008, kl 16.10
Minul oli vastupidine juhus. Mehel, keda tundma öppisin oli laps, 3-ne, lapse ema oli autoönnetuses surma saanud. Mees tegi mulle selgeks et kokkukolides jääb laps naise vanemate juurde kasvama ja sellega mina nöus ei olnud, ei taha et aastate pärast see noor inimene minu juurde tuleb ja ette heidab et ma temalt isa ära olen vötnud. Ma ei otsiks endale tingimata meest kel lasp, aga kui tal see on, no mida siis teha, kui muu klapp on? Tema väärtus inimesena minu silmis ei lange. Ja need kellel siis hirm lapse ees on, neil on hirm elu enda ees ja minul seda pole.
 
grete 07. mai 2008, kl 16.28
pigem on just vastupidi , lapsega naine valib reeglina veel hoolsamalt, kellega läbi käib.
alu lollike,
selles teemas oled sa suht tume junn.
pigem on ikka latt väga kõrgel lastega naistel, kui noored lasteta naised suudavad läbi sõrmede vaadata kuidas mees käib klubis, tõmbab vahest bmws pulbrit, siis sellised ilusad kahtlased isased on absoluutselt out. lapsega naine on ennem üksi, kui mingit mõttetut meest enda kõrval talub.
mees peab pigem nende ellu mahtuma, kui vastupidi. mees, kes võtab lapsega naise ja sobitub sinna on siiski selline, keda ka vallaline tibi endale igatseks.
ja ei tasu siin rääkida, et lastega naised ei saa valida-saavad vägagi valida, seda enam mehed jooksevad järgi, sest naisel pole aega nö "deitida".
aga jah, ma räägin nö tüüplisest lapsega naise elust. kindlasti on naisi, kes minetavad igasuguse väärikuse ja unustavad emaduse kui püksikandja silmapiirile ilmub. siiski on see pigem harv nähtus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!