Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
lapsega naine
 
alu 15. mai 2008, kl 11.35
äh,

midaiganes. sinu visioon tulevikust aga omakorda hävitaks lastega naistel võimaluse end teistest paremaks tunda.

jälle jama.
 
äh 15. mai 2008, kl 11.51
seda arvad sina, et lastega naised ennast teistest parematena tunnevad. valdav enamus kannab oma kohustuse vähemalt kuni lapse täisealiseks saamiseni lõpuni ja elavad siis vaba inimese elu edasi.

mina imetlen lastega naisi, kes veel uut suhet otsivad. eks nad üritasid siin lihtsalt enda häid külgi esile tuua. kellele need omadused ongi plussiks, kellele mitte, sõltub inimesest.
mina, lapsega naine, ei otsi ammu enam mingit uut suhet. kahtlen väga, kas soovin seda peale lapse täisealiseks kasvatamistki.

aga inimesi, kes igatsevad perekonda ja lähedust, tuleb tunnustada ja toetada. olgu nad siis lastega või lasteta. sest fakt on see, et aasta-aastalt kasvab nende inimeste arv, kes enam lapsi ja perekonda ei soovi. ja seda mitte majanduslikust olukorrast tingitud põhjustel.

nii et lähevad varsti loosi ka lastega naised, kes uut suhet otsivad:). sest minu elukogemus näitab seda, et lapsi soovivad mehed rohkem kui naised.
 
alu 15. mai 2008, kl 11.55
no-meeste lastesooviga on asi nii, et teha on hea, a pärast ei tea, mis nendega peale hakata. erandeid ärme käsitle, neid on ääretult vähe.
isiklikult pole usku sellesse, et see muutuda võiks-traditsioon on sugavalt juurdunud ja omaks võetud.
 
äh 15. mai 2008, kl 12.10
siinkohal olen sinuga täiesti nõus, alu: traditsioon on sügavalt juurdunud.

aga no eks siis võetakse tulevikus ka lapsed ja perekond looduskaitse alla, kui olukord juba väga kriitiliseks muutub. umbes nii nagu praegu korraldatakse neid prügikoristusaktsioone ja propageeritakse loodussäästlikku elustiili:). jõuab ka varsti perekond kui institutsioon samasse seisu välja.

muuseas, näen iga päev reaalselt, kuidas "eestimaa puhtaks!" kampaania toimib inimeste peal: sorteerivad püüdlikult prügi, kui tänaval viskan pakendi prügikasti, jälgivad mind sageli kriitiliselt tunnustavad silmapaarid:). no ja samamoodi saab jälle ka pereväärtused toimima ja ausse. sest karjainstinkt on minu elukogemusest lähtuvalt tugevaim instinkt, mis inimese tegusid juhib.
 
alu 15. mai 2008, kl 12.21
loota ju võib. a uskuda sellesse-oleks naiivne. inimene on laisk ja mugav, tahab lihtsalt ja mugavalt läbi ajada-seda ka karjainstinkti valdkonnas.
 
äh 15. mai 2008, kl 12.40
tead, kõik inimesed ei ole loomult laisad. mõni on hoopis idiootsuseni kohusetundlik, mõni rangelt kalkuleeriv ja ratsionaalne - igasuguseid on.

aga kui ühiskonnal tekib kriitiline vajadus perekonna kui institutsiooni säilitamise järele, küllap siis võetakse kasutusele ka tõhusad meetmed selle säilitamiseks.
 
alu 15. mai 2008, kl 12.59
just. kõik inimesed pole loomult laisad. on neid kes lähevad prygi koristama, sorteerivad innukalt ja neid, kes seda juurde suvalt toodavad:)

miskipärast on ylekaal teiste poolel ja loota nyyd, et ka nood kukuvad kuulekalt seda sorteerima...:)
 
äh 15. mai 2008, kl 13.51
küll hakkavad sorteerima, kui prügi juba uputab uksest ja aknast sisse. see on ainult aja küsimus:).
 
alu 15. mai 2008, kl 14.46
jaa. antud teemal ja prygiteemal hakkab juba väike seos tekkima-naabri prygikast omab samu võlusid, mis lapsega naine. et kus on, sinna tuleb ikka juurde. lased seemne juurde ja taganed vastutusest-paned prygi sisse ja kõnnid minema.

prygi ära andmine ja laste kasvatamine võivad varsti hinna poolest samal tasemel olla:)
 
äh 15. mai 2008, kl 15.02
eksole, üks loodus kõik.

ainult et mõnekümne aasta pärast avastad ennast elamiskõlbmatult saastunud keskkonnast...st tänase naudinguhetke eest tuleb tulevikus 10x lõivu maksta.
 
alu 15. mai 2008, kl 15.38
nojah. samas on lohutav teadmine, et inimese kohanemisvõime pidavat olla piiramatu:)
 
äh 15. mai 2008, kl 16.00
ja teadusel on kalduvus uute leiutistega lagedale tulla:). kuskilt lugesin, et keharakust saab juba last katseklaasis eostda. et polegi meest ja ta prügi enam tarvis:).

vat see oleks vast unistuste elu: tahad last, eostad ta enda rakust. suguelu jääbki vaid meelelahutuse eesmärki täitma. ja ükski laps ei saa eostatud kogemata, vaid kindla soovi alusel:). ja võiksid olla ka siis veel sellised testid/eksamid, et enne eostamise luba ei saa, kui vastad teatud kriteeriumitele. no nagu autojuhiloa saamine praegu käib:).ja meestega ei pea enam üldse arvestama:).
 
alu 15. mai 2008, kl 16.14
ok, äh, su sõna jääb viimaseks, see on vaid minu kinnitus sellele:)
 
veronika 15. mai 2008, kl 18.53
"pidasin silmas seda, et on tulemas aeg, kus paljud naised ei soovigi luua enam peret ega soetada lapsi. see tegevus, mida oma kommentaaris 08:20 mainisid võib naise ellu kuuluda või siis ka mitte"

SEE AEG ON JUBA KÄES, kullakesed!
Ise üks sellistest naistest, kes peret luua ei soovi.Mees kodus olemas ja suhe on kahekesi super, mingeid segavaid lapsi küll ei taha.
Olles omandanud meheliku elufilosoofia:elu tuleb elada võimalikult mugavalt ja iseendale, sinna maailma ei mahu kuidagi mõte titekisast, sitastest mähkmetest, oma elu lapse pärast ümberkorraldamine jne.
On huvitav töö, hea palk, hobid, sõbrad ja tore on kogu oma raha ja vaba aeg kulutada iseendale, tarbida naudinguid ja omada võimalikult vähe kohustusi (peale töö).
Mehed on eluaeg kavalad ja mugavad olnud, nüüd on jõudnud kätte aeg, kus kõrgharitud ja karjääris edukad naised sama tee avastanud: pere st. lastega pere toob ainult palju kohustusi, söögitegemist, teiste järelt kasimist, enese vaba aja vähenemine ning kohustus omateenitud raha enda riiete, kosmeetika, hobide asemel kulutada lapsele.Milleks seda jama vaja? Ka vanaduses on tore elada mehega kahekesi või üksi, kui on PIISAVALT PAPPI.Papi eest saab vanamutinagi kõike lubada-spaasid, reise, ilukirurgiat, noort armukest jne.
 
oi kui rumal 15. mai 2008, kl 20.20
veronika...

ei ole ühtegi spaad reisi ega läbu, mis kaaluks üle soojad suhted oma lastega. rõõm nende sekeldustest ja koos veedetud aeg... kahju kui sellest ilma jääd või taipad seda liiga hilja.
 
äh 15. mai 2008, kl 20.24
veronika, tean, et see aeg on juba käes. pidasin silmas seda, et hetkel ei ole sellist tüüpi elumudelid veel massilised, valdavas enamuses siis. aga et selline elumudel muutub ka eestis üsna pea valdavaks inimeste puhul.

nii et tõesti, ärge halvustage lastega naisi, kes veel vana peremudelit hindavad ja "vigade parandust" teha soovivad. sest sellise halvustamisega loote te juurde neid naisi, kes ei soovi enam ei "vigu" ega ka "vigade parandust" teha. aga teie "veatu" elu seisab siiski paraku püsti tänu nendele inimestele, kes siiski on kunagi laste/lapse sünnitamise kasuks otsustanud. oleks kena, kui te seda ikka mõistaksite, märkaksite ja meeles peaksite.
 
alu 15. mai 2008, kl 21.51
tagasi.
enda meelest nagu veronika taolisi mutte oleks varasemastki kuulnud, vanematelt-et karjäär, kyynte viilimine, mees aksessuaariks koos koeraga ja kindlasti armukesed, noored armukesed juba räiges vanamuti eas(karjääri põhjas). ega mis teha-loodus tyhja kohta ei salli, iga auk peab saama täidetud ja enesestmõistetav, et mõne mugavus yletab mõtte et võiks kah lapse synnitada ehkki kõik võimalused selleks olemas. noh ja siis ongi neile antud anne unistada vanamutina noortest meesarmukestest, kes neid kummardavad. irw. teatav sarnasus samas lastega yksikemadele, kes ilmselt ka antud andest toonitavad enda last omale lisaväärtuseks uue isase silmis.
 
et 15. mai 2008, kl 22.16
vanad eestlased võtsid videviku ajal kah aga muudkui laulu ülesse ja leelotasid ühte viisijupikest tuhandeid kordi.
alu on siis delfis kah nigu vanade heade eesti kommete taaselustaja: on videvik ja alu võtab taaskord viisijupikese üles...
 
inu 16. mai 2008, kl 18.40
no mingid pubekad siin koos...kui oled juba taiskasvanu, siis ei peaks kysimust tekkimagi...
 
mõtlik 18. mai 2008, kl 11.35
...räägitakse lisaväärtusest ja tülikast takistusest...ei tohi unustada,et jutt on inimestest-mis sellest,et väikestest.Et kui pole minu oma
siis anname jalaga,mida nad kakerdavad siin.Õnneks on ka neid mehi-naisi,kes ei tahagi hakata isaks-emaks oma elukaaslase lastele vaid suudavad neid võtta täisväärtuslike kaasinimestena,mitte täiesti valesti kasvatatud isenditena keda tuleb enda tahtmise järele väänama e.ümber kasvatam hakata.Jah,naised eitaha enam lapsi sünnitada...pigem elatakse koos meessosst isendiga (et ihulised vajadused ka saaks rahuldatud),sest ego on nii üüratuks punnitatud.Aga paratamatult saabub kord aeg,kui tunnistatakse oma valesti elatud elu ja prioriteetide valet järjestust... siis on juba hilja midagi muuta,ehk õpivad teised siis nende valusast äratundmisest...
 
kah üksikema 18. mai 2008, kl 15.00
täeisti haiged inimesed koos siin.ma poleks eales arvanud et mehed siuksed sead siukse sõnavaraga on.täielik nõmedus.mina jäin ka rasedaks,ise kahtlesin kas sünnitan või teen aborti.mees aga käis peale et tahab last saada ja nii me lapse alles jätsime.ta oli super mees,hooliv laste suhtes ja naise suhtes.aga vat see oli enne.mis mees tegelikult oli,selgus alles aastate pärast kui laps kahene oli.tuli välja et mehel on tekkinud mingi kompleks et naine tahab pereelu ja takistab mehel joomas käia jne.no ei ole minu jaosk see normaalne kui mees joob iga päev ja koju ei tule lapse juurde,vaid tuleb ainult kui tuju on.ise ta seda last tahtis ja siis käitub nii.ja nii need teed lahku läksid.ei taha lapsele isa kel jook tähtsam kui laps.mina elan edasi lootuses et ehk leian mehe kes tahax elada normaalset pereelu ja kasvatada minu last kui oma ja saada ka minuga oma lapsi.aga siin lugedes hakkan arvama et selliseid mehi polegi vist.ma sügavalt loodan et maailmas on veel normaalseid mehi,mitte iseendale mõtlevaid egoiste...tunnen kaasa viimastele
 
a.. 18. mai 2008, kl 23.55
Mina palusin oma lapse isal aga ise välja kolida, kuna varem väga tore noor mees hakkas miskipärast muutuma selliseks, nagu suurem osa siinseid meeskodanikke. Üheltki mehelt ma raha kerjama ei lähe, oma lapsele isa ei otsi! Naisena vajan meest oma kõrvale, aga kindlasti mitte emana kedagi õnnetut kaaskasvatajat-kannatajat, kes mind ja MINU last ülal peaks pidama. Minu, sinu, meie ja nende lasteks jagamine mulle üldse ei meeldi, inimeste omamine ei ole võimalik! Laps on partner, inimene, kellega arvestad. Kui on toredad lapsed, siis mina ei näe probleemi, miks ei võiks rahulikult elada koos need lapsed ja täiskasvanud, kes seda tahavad. Mees (suure algustähega) oskab kindlasti vahet teha, millisel juhul on tegu asotsiaalsusele kalduva ja ebasümpaatse vallas/üksikemaga ja millal korraliku üksikemana (mis muide on hoopis midagi muud, kui vallasema).

Kahju on muidugi tõdeda, kui palju on ebaviisakaid ja ebaintelligentseid kommentaatoreid..
 
Siinkohal 21. mai 2008, kl 11.51
minu suur austus ja lugupidamine nende meeste ja naiste vastu, kes on võtnud suure vastutuse ja hakanud kasvatama "mitte oma lapsi". Kes tunneb, et ei taha ja ei suuda, ärge võtke lapsega meest/naist. See ei ole üldse mugav valik, nõuab oma egost üle saamist ja avaramat mõtlemist.

Lisandub veel topelt probleeme, kui oma isiklikud lapsed sünnivad.

Võtku see vastutus endale ikka ainult need, kes tahavad ja suudavad.

Endine üksikema, praegune kahe lapsega abielunaine.
 
realist 25. mai 2008, kl 00.29
2 last. erinevate isadega. Teise lapse isa käitus esimese lapsega väga kehvasti. Algul oli küll jutt ja lubadused, kuidas tema silmis on lapsed vördsed, aga mida aeg edasi seda hullemaks läks. 2 a vaatasin tsirkust pealt ja proovisin meid pereks kasvatada, aga mida ei, seda ei!! Võtsin oma 2 last ja jätsin mehe maha. Ja enam uut meest ei vöta ennem kui lapsed on suured.kui siiski. Ei viitsi enam vaadata kuidas vööras isane minu laste peal end välja elab, kuna too on nörgem, väiksem ja vööras. ei ole ka seda powerit et laste körvalt mingit meest poputada. jagan selle energia oma lastele.
 
solvatud 02. aprill 2015, kl 23.20
jah eks üksikuks jäänud lapsega naisel on jh keerulisem,ega pole seda teed valinudki üksi jääda eks saatusel ka omad mõjutegurid,nimelt minu mees suri 2a tagasi ise sain 27 mees oleks saanud 29.loodan ise ka kedagi kõrvale kaaslast leida aga kui ikka laps peaks takistuseks jääma.....väga solvav ikka lugeda siin mõningaid kommentaare.eks korralike mehi ka raske leida.kuradi mehed kll vinguvad et lastetuid ilusaid vallalisi naisi vähe,pigem neid mehi on vähe kellel lapsi rippakil pole või alimendid peal suurelt.nii et polemõtet ilkuda.
 
suguvõimetu 02. aprill 2015, kl 23.25
alates 2008, nagu siin näha on, pole alu suutnud isegi ühtegi titte teha.

no täiesti mõttetu mees ju. merre ei taha minna vä?
 
naiivitarile 13. aprill 2015, kl 16.51
Mis loll küsimus - loomulikult on laps suhtes alati takistus! Kui poleks, siis oleksid need naised oma laste isadega ju koos!
 
mina 17. aprill 2015, kl 13.33
lastega naisel on üks suur eelis - tema lapsed välistavad suhte töllidega. mitte ükski hernetera suuruse ajuga rullnokk ei suuda iialgi omaks võtta võõrast last. mees, kes seda teeb, on intelligentne tolerantne ja suure südamega.
minu mees, kellega oleme 20 aastat abielus olnud, lapsendas minu kaks last ja oli neile suurepäraseks isaks nii enne meie enda poja sündi, kui ka pärast.
 
lapsega naine on nagu 19. aprill 2015, kl 20.05
Zhiguliga mees.
 
Y2K 20. aprill 2015, kl 08.00
@ mina...
Lapsega naine on second hand kaup. Miks peaksin kasutatud asju ostma kui rahakott võimaldab uusi(metafoor)???Seega need teise mehe lapsi kasvatavad mehed on ka ise lasteta naiste turult välja puksitud töllid. Iga normaalne mees tahab ikka oma lapsi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!