Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Kus liiguvad Tallinnas 30 ringis vabad mehed?
 
koer 22. oktoober 2009, kl 13.02
Mis tähendab, et igast lühiajalisest armusuhtest kohe PEAB välja kasvama armastus. Sellise mõtteviisiga naised elavadki mingite jobudega, ainult et mees oleks majas. Peaasi, et oleks pikaajaline suhe, olgu siis mees vahepeal jooma, petma hakanud või muidu lolliks läinud.
 
noogutaja 22. oktoober 2009, kl 13.37
muidugi ei pea mõttetu mehega koos olema ainult sellepärast, et oleks pikaajaline suhe ette näidata.
aga 2-3 a suhet ei saa ju nimetada ka lühiajaliseks armukeseks. nii pikas suhtes ollekse ikkagi reeglina mõtetega kokku jääda, kuid ei saada aru, et selleks ei piisa vaid armumisest ning kirest.
2-3 aastat raisata "lühiajalisele" armukesele, kellega nagunii kokku ei plaanita jääda, ongi just peaasi-et-mees-majas-oleks suhtumine.
 
reiki 22. oktoober 2009, kl 13.40
Ma küll kaasaegne naine aga naisena ei taha lühiajalisi armusuhteid, vaid suhtesse laskuda alles peale pikemat tundmaõppimist ja sellise mehega, kellega on potentsiaali pikaajalist püsisuhet aretada või abieluni jõuda.
Ma olen naine, mu keha ei ole raiskamiseks ja trööpamiseks iga aasta või 3 aasta tagant meeste vahetamiseks. Ideaalis oleks esimsega jäänudki elu lõpuni, kui see loll poleks petma hakanud.
 
n 22. oktoober 2009, kl 13.43
Ma ka ei leia mõtet 2-3 a raisata iga kord uue mehe peale. Noorus ja viljakas iga on lühike aeg. Pigem siis 6 kuud või aasta "käin niisama kohvikus-kinos" ja katsun välja selgitada, kas see mees kõlbaks ka püsisuhteks ja laste isaks oma käitumiselt, suhtumistelt, maailmavaatelt jne.
 
neiu 24. oktoober 2009, kl 23.57
Olen 25 ja ka ikka vaba:S Olen norm ja mõistus korras, ei virise ega vingu, olen lõbus, aga õnnetu, et ei ole kedagi kellelt käest kinni hoida:S:S Elutempo ka nii kiire peal, et ega peale tööd ja kodu polegi aega kuskil käia, et tutvuda ja tänaval keegi niisama juurde jutustama ei tule:S Ei teagi enam mida teha, kas nutta või leppida sellega:S Vanaema koguaeg räägib, et kuidas sa meil nii üksinda oled, 22 viimane taks ja kõik on omale mehed saanud ja sina ei ole, sugulased kõigil paarilised olemas, ilusatel ja teistsugustel, aga kõigil, v.a sinul:S Tahaks väga oma ellu meest, aga mis ma teha saan kui ei ole:S Tutvumisportaalidesse eriti ei usu, rates on kas egolaksud, poisikesed või türklased, delfi dates aga väga kahtlased inimesed ja orkutis on lihtsalt tuttavad.

Ja kui ringi vaadata, siis üks tuttav (naine), kes on välimuselt alla keskmist (kui nii öelda saab ja võib), on mehi(ilusad,haritud,sportlikud, tõelised mehed) jalaga segada, jättis just ühe maha ja juba uus ukse taga. Neil, kel on, tuleb üha juurdegi ja neil, kellel pole, ei tule ühtegi:S Kurvaks teebki see, jätab ühe maha ja juba uus ees, aga mina kes armastaks ja oleks väga hea naine, ei leia kedagi:S Ja tuleb veel tunnistada, et minu tutvusringkonnas on väga palju vabu ilusaid häid naisi, kellel pole mehi:S kurb kurb, väga kurb:S Miks on elu nii ebaõiglane, et osadel on ja osadel pole:S Miks me õnnetud õnnelikeks ükskord saada ei võiks, kas me polegi siis õnne väärt?

Mehed, olge nüüd muhedad ja leidke mind ja mu vabu tuttavaid!
 
mulkapole!! 25. oktoober 2009, kl 00.29
Nii, ma saan nüüd kohe 28 ja esimest korda elus kulgeb mu igapäevane suhtlus AINULT NAISTEGA! Ja nii juba üle poole aasta. Issand kui väsitav see on, draamad ja intriigid, kõigil meheprobleemid...Mul siiani olid parimad sõbrad ainult poisid, aga nüüd hakkasid nad plahvatusliku kiiruga paljunema ja seltsieluks pole enam aega. Ma ei tea, mida teha! Kohe, kui kohtun mõne uue poisiga, saame sõpradeks. See on minu elu draama. Tähtsuselt teine draama on see, et olen loomeinimene ja suhtlusringkond ka enamus sellesarnane. Kõik vabad mehed tegelevad eneseleidmise, filosoofia, maailmavaluga....Kas selliseid vahepealseid isendeid ka kuskil ringi liigukse, kelle meelest kunst ei ole ainult Navitrolla pildiga T-särk, aga kes oskab ka rehvi vahetada ja kelle käes põrandaliistude panemine võtab vähem kui neli aastat?! Ma võin teha süüa, koristada, õmmelda, remonti,isegi tittesid; kõlbab käia teatris ja kohvikus, olen truu ja kirglik, aga mehele kõlban vaid semuks, heal juhul saan seksi ka! Naiseks võetakse ikka mingi pisike intrigaan.
Mõtlen, kas mul ehk mõni abikaasageen puudu või mes?
Ei tea jah, enam eriti ei loodagi imet...
 
mix 25. oktoober 2009, kl 12.32
üks variant on selline:nad liiguvad ringi kolmnurgas külmik, arvuti, telekas,arvuti,külmik.
 
üks õige eesti mees 26. oktoober 2009, kl 12.43
olen 35+ mees ja täiesti vaba kusjuures!!! näen täitsa normaalne välja, tegelen spordiga regulaarselt, käin väljas klubides ullamas, olen aktiivne igas mõttes... aga keda pole see on naist kellega võiks koos elada. nii, et ärge üldistage, et pole vabasid mehi!!
 
Tipsi 27. oktoober 2009, kl 11.42
aga kas see vaba mees tahab enda kõrvale ühte naist kellega koos tulevikku vaadata. Mul on tunne, et tänapäeva vabad mehed tahavadki vabad olla, sest nii on kergem - kohustuste vabam.
 
päike 27. oktoober 2009, kl 16.55
To: m28,

No kinos mina küll pole näinud, et seal mõni mees üksi oleks, ikka naisterahvaga koos alati. Ootan ja vaatan samuti nagu teemaalgataja.
 
ihii 27. oktoober 2009, kl 22.44
Mina muide olen kohanud kinos üksikut meest! Istus veel minu kõrval, umbes samavanune, suhteliselt kena välimusega. Hiljem juhtusime paar korda kokku ka. Tüüp oli enamus ajast pilves, ja sugugi mitte armuaurust! Selles eas üksi liikuvail noormeestel on tavaliselt põhjus seda sel viisil teha, ma ütlen!
 
liigun ringi 27. oktoober 2009, kl 23.11
Just hljuti käisin kinos, aga pilves ei olnud, mhhhhhh
 
üks mees 28. oktoober 2009, kl 02.35
Õhtuti väljas söömas, teatris, pargis jalutamas jne käin üksi. Teatris üksi käiv meesterahvas on vist ime? Kui nii, siis olen imeks olemise komplimendist meelitatud. :)

Samas aga, nagu öeldi:

"Selles eas üksi liikuvail noormeestel on tavaliselt põhjus seda sel viisil teha, ma ütlen!"

Järelikult olen mingi imelik tegelane, kellest naised peavadki eemale hoidma. Eks ta õige ole. Kõik normaalsed mehed pidavat ju võetud olema. Nii nad vähemalt räägivad... :)
 
loogik 28. oktoober 2009, kl 09.35
"Järelikult olen mingi imelik tegelane, kellest naised peavadki eemale hoidma. Eks ta õige ole. Kõik normaalsed mehed pidavat ju võetud olema. Nii nad vähemalt räägivad... :)"

Aga tekib ju küsimus, et mis põhjusel 30 ringis mees veel üksi on, olukorras kus naisi on arvuliselt rohkem ja ilusaid naisi samuti rohkem kui kenasid mehi? Lähed kuhu iganes(kohvik, kaubanduskeskused, kontorid), igal pool naistehordid ja sekka mõni üksik meesterahvas ja seegi koos naisega.
 
irw @ loogik 28. oktoober 2009, kl 10.40
Nii kõva loogikut annab ikka otsida. Loogika on väga huvitav ja peale selle on see veel ka valedel alustel.

Paneme kõigepealt aluse paika. Kolmekümbiste hulgas on mehi naistest ROHKEM. Puhas fakt, mis toetub riigi andmetele. Eesti suur naiste ülekaal on kõrgeealiste hulgas, kuna mehed surevad varem ära lihtsalt. Noorte inimeste arvestuses mingist naiste ülekaalust või uputusest rääkimine on kas teadmatus või teadlik valetamine.

Kohvikud, kaubanduskeskused ja kontorid naisi täis, järelikult on Eestis kõva naisteuputus? Eriti kõva loogik ikka. Kui meesteuputust tahad, eks siis mine autotarvete poodi, ehitusobjektile või jahimeeste seltsi. Sellest võib siis järeldada, et Eestis jube vähe naisi? Muuseas, maapiirkondades on väga palju üksikuid vabu noori mehi, kuna maal ei leidu neile kaaslasteks noori naisi.

Okse tuleb juba kurku sellest vale kuulutamisest, kuidas Eestis on meestepõud ja naistele ei jätku mehi. Siis mainitagu alati ka ära, et jutt ei käi noortest, pereloomise eas inimestest, vaid kõrgeealistest. See põletav meesteprobleem on statistika järgi pensionäridest vanamammidel, mitte noortel naistel. Noori naisi on hoopis vähem kui samaealisi mehi Eestis. Võiks lõpuks pähe tampida selle. Tasakaalupunkt tuleb mingi 32+ aastates. Mingi naiselik vigisemine ainult käib. Kas noored mehed ka vinguvad, et Eestis on naistepõud ja meestele ei jätku omaealisi noori naisi? REAALSELT on just neil õigus sellist hädakisa teha, kuna see on fakt, mida ei saa ümber lükata. Statistikaamet peab arvestust elanikkonna üle.
 
30-ndate alguses Tallinlanna 29. oktoober 2009, kl 14.17
Ok, kui statistika järgi on noori mehi rohkem, siis väga hea. Kuna üksikuid sõbrannasid ja tööklaaslasi on mitmeid, siis mõtlengi, et kus kuradi kohas-urus või praos need noored mehed siis ennast "peidavad"? Ilmselt siis on vanglas neist suur osa.
Sest igale poole kuhu linnas lähed, kõikjal on naisi rohkem näha kui noori mehi. Isegi Tallinna spordiklubide jõusaalides on naisi rohkem kui mehi (rääkimata siis kauplustest, söögikohtadest, kontoritest jne).
 
killu 29. oktoober 2009, kl 15.36
no aga järelikult ühel kommijal siin oli õigus, kui mehi pole väljas näha, järelikult konutavad õllekankuga diivaninurgal ja vahivad jalkat kõik õhtud
 
Pets 13. november 2009, kl 23.36
Vabad mehed istuvad vallis või levikas õlleklaasi taga ja mõtlevad et kus need naised küll on? Naised aga käivad kus...?
 
seda et 14. november 2009, kl 14.59
mitte et mehi oleks vähe, vaid normaalseid mehi on vähe. reaalne meestepõud tekib pensieas.
 
Naene 14. november 2009, kl 19.09
Naised lähevad vallibaarist mööda stereosse ja pärast seda levikast mööda hunti...
 
tyyp M30 võõrsil 15. november 2009, kl 03.08
Eks neil vabadel meestel ole ka omad elutoimetused selliselt seatud, et alati ei jää aega naisi lantimiseks.

Olen vaba ja eestist töötõttu ära. Praegu olen põleva kamine ees ja limpsin õlut ning luusin netis, et kus need kenad vabad eesti naised on.

Aga kui siin tõesti kena ja vaba naine on veel saadaval, siis äkki viskad oma e-maili siia.
 
:) 15. november 2009, kl 09.17
No vot ei viska. Halb situatsioon niimoodi tutvuda. Teadmine, et neid viskajaid on mitu, häirib. Justkui konkurents tekib.
 
ohjeldamatu toNaene 15. november 2009, kl 09.30
kui sa stereos käid ja vaba naene oled siis miks sa sealt kenasid mehi ei võta... jah ma ise ka eilaselt sealt....
 
Naese sõnum ohjeldamatule 15. november 2009, kl 12.32
No ma eile tegelikult stereosse ei jõudnud ja üleüldse ei meeldi seal käia.

Kes väitis, et ma kenasid mehi eile ei võtnud?
 
tyyp M30 võõrsil to :} 15. november 2009, kl 14.47
Kust need mitu viskajat siin on. Nutmas käiakse siin, et ei saada kokku või leita teineteist, aga kokku ei saadagi, kui ise midagi selleks ei tee. Milleks siis üldse halada?
 
,.- 15. november 2009, kl 15.12
mis te nutate taga kus kes liiguvad. uuri rända, suhtle, ole aktiivne , küll leiad kellegi. suurte nõudmistega, pabistajad ja neg. inimesed ei leiagi kedagi, kui nad ei suuda muutuda ja olla positiived jms. igasuguses vanuseis inimesi on kõikjal ainult silmad tuleb lahti hoida. ja hirm, paanika jms vanaduse ja üksinduse eest tuleb ära unustada:D..muidu jäädaksegi samasse seisusesse.
 
RK 17. november 2009, kl 20.15
Masendav, milline hala-teie ringi naised... Stiilsed meeleheitel naisukesed.
:-) aga naljakas et te midagi ette ka ei võta.
 
mnn 18. november 2009, kl 12.58
Kelle arvates käivad Stereos normaalsed mehed ?
 
tadadadaaa 18. november 2009, kl 19.20
Suhteliselt normaalne 30+ meeskodanik, kuid kahjuks öömaja on mul Paldiskis ja Tallinna õhtuti lantimisajaks ei jõua.
 
margus 19. november 2009, kl 18.18
Just olen Järve keskuses...ootan 5 mintsi, kui kedagi ei ilmu, siis lähen edasi

...ees ootavad Hawai, Martinique, L-A Vabariik jne...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!