Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Kus liiguvad Tallinnas 30 ringis vabad mehed?
 
sunshine 24. november 2009, kl 23.48
Hehee.... mul pigem probleem, et pole vallalisi s6brannasid kellega väljas käia, kõik emmed. Ise 28 a. haritud, välismaal elanud, maailmas ringi reisinud, kohanud ja suhetes olnud toredate meestega, ja nüüd vallalisena naudin uut algust.
Ehk teeme vallaliste naiste klubi ja hakkame koos vallalisi mehi metsast, kontserdilt, spordisaalist, baarist tikutulega taga otsima :D ?
Muide kes Eestist ei leia, vaadake Euroopasse, seal pole sotsiaalne trend 20ndates lapsi teha.
 
tjah 25. november 2009, kl 00.19
issand, kui moodne. trendikas defitsiit. inimene ei leia inimest. ainult üks loivas välismaalt ülbelt õlleklaasi tagant, et õunte pealt vaatame.
 
Matilda 25. november 2009, kl 00.28
Sunshine, mina võin olla sinu vallaline sõbranna, olen samas vanuses :)
 
Hmm 25. november 2009, kl 01.31
Liituks ka klubiga:))
 
Ja 25. november 2009, kl 11.24
To: M39. Kas sa kudagil loenguid ka pead? Ma üle pika aja jäin huviga lugema. Kui sa veel mees ka oled, siis söön oma mytsi ära. Pole võimalik, et mees nii normaalselt oma mõtteid oskab väljendada...
 
Greta 25. november 2009, kl 21.41
Sunshine, pooldan samuti mõtet aegajalt väljas käia, aga mitte just tikutulega otsimise eesmärgil:). Endal samuti paljud sõbrannad pereinimesed.
 
Mikimaus 26. november 2009, kl 17.11
Täitsa vaba, aga naised peavad kurja vaeva näegema, et mind kätte saada :))))
 
sunshine 26. november 2009, kl 18.01
Ok vallalised s6brannad, mu email annamariekene@hotmail.com, v6tke yhendust, ja l2hme linna :)
 
Mikimaus 26. november 2009, kl 22.46
Huvitav, miks naised peavad meest taga ajama?

Kas mees polegi siis ise Mees?

Mees peab naist taga ajama.
 
Matilda 26. november 2009, kl 22.47
Vabandust, eelmine komm oli siis ikka minu sulest. Väsimus teeb oma töö.
 
***** 28. november 2009, kl 14.34
Eile sai käidud Venuses tantsimas - päris tip-top oli ja ilusaid chikke ka päris palju ;))))
 
Ricu 29. november 2009, kl 17.14
Jah... eile käis vaba mees sõpradega Veenuses...
Baarileti ääres omi asju ajades oli üllatus missugune- tots hakkas ise asjalikult juturida ajama... TORE aga kas selleks peab nii palju julgust võtma...
Kaine peaga on aga pahatihti on nii et preili piilub ... aga näe ise ligi ei tule -ei julge- ja see kes ei julge ei saa ka midagi- väristab vaid kätt põlletaskus ja nii see õnn tast mõõda jalutaski...

Nüüd kirjutab siin et kus kõik vabad mehed on...

Vastus: tee silmad lahti ja kui juba ongi avatud siis võta ja raba... SELLEKS ET ÕIGE PRINTS LEIDA TULEB IKKA PALJU KONNI LÄBI SUUDELDA.

Vaba mees.34
 
Matilda 29. november 2009, kl 19.03
Ma olen vist vanamoeline, aga ma esimesena mehega juttu tegema ei läheks. Ma arvan, et mees võiks ikka ise tulla minu juurde. Pärast suhtes kindlasti naine toimetab kõik asjad ette-taha ära, mees vaid käsutab - tema on ju see ülesnopitav prints, kellele naised tormi jooksevad :)
 
Realist 18. juuli 2018, kl 00.24
elupline tall. kesklinlane Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> "Trenn, töö, kino, kontserdid, võistlused, bassein
> id, restoraanid.."
>
> Trennides käivad hõivatud
> ja pereinimesed,
> töökaaslastele külgeloomine on
> sobimatu,
> kontsertidel, teatris ja resotranide
> s näeme igal pool paarikesi, mitte üksikud vallali
> si mehi. Paari homomeest siiski tean, kes käivad ü
> ksi sellistes kohtades.

AHSOO, et kui üksi mõtlen minna restosse einestama, siis tembeldatakse kohe pederastiks v?
 
Realist 18. juuli 2018, kl 00.27
eihee Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kaido kirjutas, Eestis on naisi rohkem kui mehi ni
> ng see ongi point, et ei ole 30 aastaseid vabu meh
> i, kõik on juba hõivatud ja pere inimesed.
> See o
> n küll müüt. Kunagi sai tõesti rohkem mehi õnnetus
> tes surma, aga enam see nii pole. Naised lähevad a
> ga rohkem välismaale õppima. Mehed on rohkem kodus
> ed. Pigem jääb ikka naisi vähemaks. Mina satun pid
> evalt 28-30 aastaste vabade meeste otsa.


JUST ja ILUSAD naised pagevad välismaale kodumaa joodikute eest. Koledad ja paksud jäävad siia end haletsema selle asemel, et midagi ettevõtta ja siis ongi, et keegi kedagi ei taha. Meestel ei jää ju muud üle kui juua nad ilusaks ning kaineks saades plehku pista :S
 
AndrusM 18. juuli 2018, kl 23.38
Olen 35a mees ja mind leiab Tallinna lähiümbrusest terviseradadelt või siis harva ka mõnest kaubanduskeskusest korra läbi jooksmas.

Ma küsiks jälle et kus on kõik vallalised naised? Ma ei leia ega kohta neid mitte kuidagi, kõik toredasti peredega või lastega ringi käimas.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!