Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
kui palju te palka saate?
 
ehh 26. märts 2010, kl 10.58
"samas on ju eesti s enamus palkasid 5000 lähedal...ja "

Kes sul Tallinnas või Tartus 5000 saab? Suurem osa eesti elanikkonnast elabki Tallinnas ja Harjumaal, mitte Võrus või Sillamäel:)
 
mõtlen siin... 26. märts 2010, kl 12.10
et meie peres teenib hetkel ainult perepea, saab nii 12- 14 tuh. kuus, meid on 6. kaks kaugemal õppivat last, üks põhikooli-lõpetaja ja üks lasteaiaealine. korter on laenuta. ja ülla-ülla, väga hästi saame hakkama :) ei ole küll seda tunnet, et kuidagi "veaksime välja". igaüks saab tegeleda oma hobidega, toitu piisab, kodu on soe, riided on seljas, raamatuid ka ostame ja teatris käime. aga see polegi oluline! oluline on see, et meie lapsed on sõbralikud, edukad, targad ja mitte väheoluline- populaarsed :) meie kodu on täis noori toredaid inimesi, kellel on siin hea olla. nad ei kogune mõne rikkama sõbra suurde eramajja, sest neid ei oodata seal. meie juures on vaja aeg- ajalt külg ees liikuda ja istuda põrandal- aga siin ei hala keegi kunagi noorte rikutuse üle, ei anta hinnanguid inimestele, vaid tegudele. olen kasvanud ja oma lapsed kasvatanud põhimõttel, et oluline pole see mis SUL ON, vaid see mis SINUS ON!
 
suss 29. märts 2010, kl 21.08
...ja siis ka kui olen väga vana ja minust on vaid mälestus kui vaimsest ja ägedast inimesest ja kui minust saab inimvare, näiteks dementne vanur,

kas ka siis on lastel ükskõik, kas emast jääb järele ka midagi materiaalset, mis aitab omakorda neil elu edasi viia, ma ei leia, et materiaalsuses on midagi pahelist
 
töötaja 29. märts 2010, kl 21.39
naisterahvas, 13000 põhipalka kätte ja lisaotsad kõrvalt lisaks nii keskmiselt 5000 krooni kuus. palk on viimase aasta jooksul üsna palju langenud aga loomulikult olen selles mõttes rahul, et tean kui paljud inimesed palju vähemaga peavad toime tulema, seega olen mina õnnega koos, kuniks töökoht ikka säilinud.
 
naine_25 30. märts 2010, kl 15.08
palk kätte ca 9400, kompenseeritakse transport ja telefon 500eek . elan üksi ja saan täitsa hakkama selle rahaga. töökoht administratiivses valdkonnas, riigisektor.
 
Nauding 05. aprill 2010, kl 20.02
Naisega kahekesi, pere eelarve ca.85 000- aga ikkagi on midagi nagu puudu...
Tõmmake nüüd kiun ülessseeee........
 
golden pussy 05. aprill 2010, kl 20.12
ei saa aru hästi nendest inimestest, kes peost suhu-palgapäevast palgapäevani elades end turvaliselt tunnevad.

to Autor: mõtlen siin...
Aeg: 03-26-10 12:10

aga mis saab kui pere ainus ülalpidaja äkitselt koondatakse või muul põhjusel töö kaotab?
sussil on õigus, materiaalsuses otsivad pahelist enamasti need, kes saavad kergemini hakkama laste sigitamisega kui materiaalsete väärtuste loomisega. aga just lastele mõeldes peaks üritama midagi ka tagavaraks kõrvale panna, kasvõi mõned sajad tuhanded.
 
naine lapsega 05. aprill 2010, kl 22.06
mina saan 18000 kätte, elan koos lapsega, enamus läheb maksudeks.
 
n37 07. aprill 2010, kl 22.50
minul 10 k ja laps on suur, elab omaette.
oleks mul selline mees, kes teeniks 45 k nagu siin üks kirjutas...
 
mõni 24. oktoober 2012, kl 22.00
mõni siin eespool pani mõne nulli juurde
 
to mõni 11. november 2012, kl 12.38
Oled pikalt magama jäänud vist. Vahepeal on ju kroonid eurodega asendunud
 
Väikesepalgaline 27. märts 2024, kl 16.56
Mis siin saada on eks need teenivad kes oskavad kaaskodanukku orjastavalt ekspluateeruda kui seda ei oska ja oled ise ekspluateeritav ori siis ongi nii et finantsid vedelevad vaSSisti vestitaskus ja sinul on ikka tühjad pihud nagu Gunnar Grapsi laulus
 
Mundzo 10. aprill 2024, kl 02.06
Töötu abiraha + nats pappi, mida vanemad viskavad. Kokku mingi paarsotti. Norm, sellega elab Järvamaal 34-aastaselt penskarvanemate keldris yyri maksmata normilt ära. A varsti vist lähen tööle, kui viitsin. Tegelt on mõntsken ema ostetud neti eest päevad otsa suurerinnaliste peale onakut taguda.
 
taas oled debunkitud sa vaimuhaige pedofiil ahistaja laimaja 10. aprill 2024, kl 07.36
Töötu abiraha + nats pappi, mida vanemad viskavad. Kokku mingi paarsotti.

VALE TAAS . puude toetus . saan vanematelt taskuraha ja. a palju saan pole sinu asi.


i. Norm, sellega elab Järvamaal 34-aastaselt penskarvanemate keldris yyri maksmata normilt ära

VALE TAAS jah ma elan järvamaal . mu vanematel ei ole keldrit. taas kord olen ma rääkind ,et minu rahast on ostetud asju ja makstud üüri. minu pensionist minu loal ja nõusolekul. miks sa valetad pedofiil. reaalselt. kas sa ei saa aru ,et mul pole mingit probleemi su valede ümberlükkamisega...


A varsti vist lähen tööle, kui viitsin.

TAAAS VALE VÄIDE - õige väide on ,et ma lähen tööle sest ma tahan.


Tegelt on mõntsken ema ostetud neti eest päevad otsa suurerinnaliste peale onakut taguda.

ma ei kasuta selliseid sõnu. VALE VÄIDE . ma ei tee päeva otsa käepidu. mul on ka teisi asju teha. mis asju . ma ei hakka rääkima sest ei ole sinu asi pedofiil. ma ei ole päevad otsa netis. erinevalt sinust on mul elu. ise istud päevad hommiku läbi foorumis ja toodad valesi ja laimu.
 
Tõeuurija 10. aprill 2024, kl 15.44
Lugupeetud kodanik - mitu korda nädalas või suisa päevas Te seda “käepidu” teete? 1, 2 või rohkem kordi? Ja kui palju on Teie arust normaalne? Aitäh. See “käepeo” väljend on väga huvitav, polegi varem kuulnud.
 
ma ei pea sulle aru andma vaimuhaige pedofiil 10. aprill 2024, kl 16.19
Lugupeetud kodanik - mitu korda nädalas või suisa päevas Te seda “käepidu” teete? pole sinu asi. ma ei anna aru pedofiilidele ma ei anna aru vaimuhaigetele ma ei anna aru ahistajatele.


1, 2 või rohkem kordi? Ja kui palju on Teie arust normaalne? pole sinu asi .ma ei vasta sellele .



See “käepeo” väljend on väga huvitav, polegi varem kuulnud.


sa pole üldse paljusi asju kuulnud SEST SA OLED AHISTAJAST VAIMUHAIGE PEDOFIIL. tõesta vastu pidist tõesta ,et ma eksin.
 
M,34 (Järvamaalt) 11. aprill 2024, kl 16.37
Tänud huvi tundmast! Tavaliselt teen 3 käepidu ööpäevas:

1) korral kujutan, et tugev jõujuurikas rapib mu mustikasoolde tagant,

2) kujutan ette, et panin õrnale poisilikule mehele õrnalt suksutades päramulku,

3) tavaliselt enne magamajäämist unelen, et kaua ilma olnud boheem purskab mu kurgu ja neelu sooja spermi ääreni täis


X) vahel harvel olen unistanud, et annan oma kara ilusale lauljast mehele lakkuda, kes lõpetab mu kakaauku keelega kõdistades ja samal ajal rusikarutsiga mu mõnupulgast mahla lüpstes
 
jajah 13. aprill 2024, kl 02.41
ja emme kõrvaltoes samal ajal arvab, et pojuke teeb lõpuks remonti. milline pettumus. poeg on loll edasi ja remont tegemata
mitte üks laulja ei vaata sellise mõttetu haisukoti poolegi ja suurest pettumusest õnnetu haisukott teeb siia uue teema, kuidas ta unistab brad pitti akna taga näha
boooring
 
ja taaskord mõtleb loll pedofiil ja ahistaja ja laimaja asju välja 15. aprill 2024, kl 20.01
ja emme kõrvaltoes samal ajal arvab, et pojuke teeb lõpuks remonti.

ma ei tea millest sa räägid pedofiil vaimuhaige.


milline pettumus. poeg on loll edasi ja remont tegemata ja sina oled jätkuvalt vaimuhaige ahistaja ja pedofiil. seega sa oled pettumus.


mitte üks laulja ei vaata sellise mõttetu haisukoti poolegi ja suurest pettumusest õnnetu haisukott teeb siia uue teema, kuidas ta unistab brad pitti akna taga näha
boooring

mind ei koti ärgu vaadaku. a sa oled ikkagi pedofiil ja vaimuhaige . sa vist eis aa aru päris miks ma siin oma teemasi teen. teen neid selleks ,et sinusuguseid paljastada. millal ma seda öelnud olen ja millal sellest rääkind olen. kas lõpetad asjade välja mõtlemise lõpuks sa loll vaimuhaige pedofiil ahistaja laimaja.
 
M,34 (Järvamaalt) sa oled pedofiil ja teeskleja . sa pole mina ega saa selleks kunagi. 15. aprill 2024, kl 20.04
Tänud huvi tundmast! Tavaliselt teen 3 käepidu ööpäevas:

1) korral kujutan, et tugev jõujuurikas rapib mu mustikasoolde tagant,

sa ei ole mina sa ei saa minuks. lõpeta minu eest rääkimine ja mu teesklemine. ma ei vasta sellistele küsimustele. ,ma ei ole siin selleks ,et aru anda kellegile.


2) kujutan ette, et panin õrnale poisilikule mehele õrnalt suksutades päramulku, ei huvita need teemad ei tegele nende teemadega.


3) tavaliselt enne magamajäämist unelen, et kaua ilma olnud boheem purskab mu kurgu ja neelu sooja spermi ääreni täis


ei huvita need teemad ei tegele nende teemadega.


X) vahel harvel olen unistanud, et annan oma kara ilusale lauljast mehele lakkuda, kes lõpetab mu kakaauku keelega kõdistades ja samal ajal rusikarutsiga mu mõnupulgast mahla lüpstes


ei huvita need teemad ei tegele nende teemadega
 
elton john 16. aprill 2024, kl 02.22
klge maakad, te võiksite enne unistamist oma räpased kered vähemalt puhtaks pesta. hais on londonini tunda
 
your wife is your husband 16. aprill 2024, kl 14.52
klge maakad, te võiksite enne unistamist oma räpased kered vähemalt puhtaks pesta. hais on londonini tunda

okei refi p11der riigireetur pedofiil ahistaja laimaja valetaja linna kalkar
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!