Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
kuidas takistada naistel karjääri teha?
 
m27 29. aprill 2010, kl 06.46
olen mõelnud, et naistele peaks alati kähku vääksud taha tegema, et neil ei jääks aega ülikooli minna ja karjääri teha. kas meil on vaja p*rsetäit ülikooli lõpetanud naisi, kes niikuinii jäävad rasedaks millalgi ja siis nuumavad riigilt lapsetoetust lihtsalt ehk siis keegi ei taha neid ju tööle ka võtta juba eos ja siis ongi, et on mingid so-so kõrgharitlased meil, kes on lähemal vaatlusel naised ju lihtsalt.
 
jaaaaaaa 29. aprill 2010, kl 07.55
tubbli poiss, m27 olen sinuga nõus!!
tee kõigile vääksud taha , las kasvatavad oma rääbakotte
 
n 29. aprill 2010, kl 07.59
hahhahhaaa, eks seda nii tehaksegi, et naisi kõrgkooli vastu ei võeta. Vääksud on muide sama palju isa omad kui ema omad. Kui palju neid päriselt koduseid naisi meil ikka on, mehed ju ei suuda perele ülalpidamist kindlustada ja sellepärast naised käivadki koolis ja hiljem tööl. Lapsed on ka enamasti ema kasvatada, toita ja katta, sest eesti mees ei suuda ka alla miinimumi elatist oma lapsele igakuiselt maksta. Mis sa siis tahad, et veel rohkem näljas lapsi oleks või mis su eesmärk nagu oleks?
 
alu 29. aprill 2010, kl 08.56
lihtsam oleks importida eestisse hulgim välismaa mehi-neile tahax naised ise pärdikuid synnitada, et mitte karjääri teha ja hea elu peal vedrutada.
 
möh 29. aprill 2010, kl 09.26
Naisel pole nagu üldse sõnaõigust kui talle vääksusid tehakse? Kõvad mehed küll. Ma saadaksin teid teie vääksusooviga puu taha.
 
S 29. aprill 2010, kl 10.30
Naised nuumavad riigilt lastetoetust? Debiilne oled, m27. Kõrgharitud naised on aastaid iga kuu oma palgalt tuhandeid kroone sotsiaalmaksuks maksnud, seega on ehk nagu välja teenitud see, et lapsega koju jäädes emapalka saaks 1,5 a.
 
greip 29. aprill 2010, kl 10.35
No küll on kurb, et kohe NII mitu rumalat ja ebameeldiva olemisega meest ruutmeetri kohta, ega muud oskagi lisada.
 
m27 29. aprill 2010, kl 11.56
minu arust kõrgharitud naine kaotab automaatselt mitu punkti oma seksikusest. mul kaob erektsioon kohe ära, kui mõtlen, et seksiobjekt on mingit teadustööd teinud vms. järelikult ta arvab, et haritus teeb teda kuidagi erootilisemaks.
 
n27 29. aprill 2010, kl 11.59
m27, su jutus on iva...aga ära mulle vääksu hetkel tee, tahan vähemalt kolm aastat veel elu nautida...
 
alu 29. aprill 2010, kl 12.08
m27, nõus.

kui veel mõelda, et mitu aastat ja meetrit on naine kulutanud oma kena tagumikuga mingeid koolipinke ja palju ta tahab seda ressurssi veel kasutada karjääri käigus-siis on see vaid looduse poolt antu väärkasutamine ja ei midagi muud. seksikust pole sellest tõepoolest mõtet ei otsida ega leida.
yldiselt võikski karjääri teha vaid näotud naised ja muidu vaalad-vaevalt et keegi tahax neile titte teha. las istuvad ja "arenevad", mingi võimalus eneseteostuseks peaks neilegi ju jääma.
 
hups 29. aprill 2010, kl 12.28
kui juba mõte kõrgharitud naisest kaotab erektsiooni, pole asi impotentsusest küll enam kuigi kaugel. kuigi imelik, et keegi avalikult oma impotentsust tunnistada julgeb, see on küll uudne!
müts maha igatahes! :P
 
irw 29. aprill 2010, kl 12.29
mul on ikka elus vedanud. ma pole elusees selliste meestega kokkupuutunud nagu siin seletavad isendid. tõsiselt. ju ma olen eelmises elus midagi õigesti teinud. kuigi ma arvan, et see on selline naljaga kirjutatud asi, sest naerma ajab küll ja ma ei usu, et on mehi kes nii arvavad... nagu päriselt
 
jajah 29. aprill 2010, kl 12.40
Ma kuivan pigem lõhki kui ajuinvaliidist mehega vääksud teen:D
Muide naised jõuavad laste ja töö kõrvalt ka kooli lõpetada ja siis antakse rumalale kodus lösutavale mehelejalaga p-se ning visatakse usest välja:D
 
käbilind 29. aprill 2010, kl 12.54
Ma ei saa aru, miks mees on eelisseisundis koolipinkide nühkimisel? Et, mida p...set, tõesti! Lõvid peavad isast oma karjast eksklusiivselt ja ainult ühe asja pärast, kui nüüd labaseks minna. Võimalus eneseteostuseks ja -väljenduseks peaks olema igal inimesel. Ma ei tea ühtegi naist, kes oleks ülikoli astunud põhjusel, et ennast erootilisemaks teha. Maailmas on palju naisi, kes pole tahtnud ega vajalikuks pidanud kõrgharidust omandada, eks m27 tuleb nendega leppida siis. Mida probleemi, kui inimene ise meeldib ja võib-olla on isegi armastus, siis mida p...set jällegi on haridust vaja mängu tuua ja süüdistada haridust selles, et endal ei tõuse. Naine pole mingi tarbeese, nagu ka meeski muuseas.
 
alu 29. aprill 2010, kl 13.22
ehhee. irw. vaadelge nyyd ise omi sõnavõtte ja ryndavat kaitsehoiakut (kõrghariduse kasuks). ja koos sellega tooge välja ja tehke mehele arusaadavus selle seksikusest.

" siis mida p...set jällegi on haridust vaja mängu tuua ja süüdistada haridust selles, et endal ei tõuse. Naine pole mingi tarbeese, nagu ka meeski muuseas."

naisel pidavat see synnitamine ikkagi loomulik olema.

nyyd aga väidetakse jusku, et kõrgharidus on veelgi loomulikum..
 
greip 29. aprill 2010, kl 13.50
Meestel oleks ju taolise mustvalge maailmapildi juures samuti kohustus vaid oma sperma omaduste pidev parandamine ja täiustamine, või kuidas?
Kui minul on peale võime hingata, liigutada, haista, näha, kuulda, sünnitada jne, mingi (veel erilisem) anne kaasa antud, siis tunnen sisemist tungi ka seda (täiuseni) arendada. Samamoodi tunnevad ilmselt kõik andekad ja arenemisvõimelised inimesed, kuni kütust veel jätkub. Kõike jõuab teha, kui vaid tahetakse. Ka lapsi.
 
alu 29. aprill 2010, kl 14.20
eks mehedki vaata natuke, kuhu oma tilga lasevad. kindlasti oleks seda teha natuke vastumeelne ja puht mehaaniline liigutus kellegi kõrgharitu sisse, kelle enesehinnang tänu nyhitud koolipingile on oluliselt nihkes ja põhjendamatult kõrge. ei ole ju meeldiv saada järglasi, kellel võib olla juba synnieelne kahjustus liigsest egost.
 
kõrgharitud naine 29. aprill 2010, kl 14.47
Olen kokku puutunud küll nähtusega, kus minu haridus on mahajahutaja. Selline asi võib juhtuda madalalt haritud ja/või kompleksides mehel, enesekindlal mehel kindlasti mitte. Mul on neist kahju, sest minu meelest pole diplom näitaja ja ka formaalse hariduseta inimene võib olla arukas ja laia silmaringiga.
 
käbilind 29. aprill 2010, kl 14.55
No mida p...set lased siis oma tilga kõrgharitu sisse? Kuidas üldse tekib olukord, kus mehele ebameeldivalt haritud naine tema tilkade ulatusse satub? Puhtmehhaaniline liigutus mind näiteks ei huvita, aga alu meelest paistab, et mina olen siis haruldus. Milleks toppida oma "asju" inimese sisse, keda sa idioodiks pead ja kellel on sinu arust liigne ego? Ja rääkida selle juures veel lastesaamisest? Naisega, keda jälestatakse? No see vist liiga valjusti öeldud, aga põlastatakse, "ei ole meeldiv" ... Miks sinna ei topi, kus on meeldiv? Sest sellist kohta pole, hahaaa, sest enda ego pole ka sünnieelsest kahjustusest puutumata jäänd nähtavasti.
 
n30 29. aprill 2010, kl 15.35
kõrgharitud naine räägib õiget juttu!
 
just 29. aprill 2010, kl 15.49
tänu vääksudele paljud naised ülikoolis käivadki!
mees rabab tööd teha, et naist ja lapsi üleval pidada, loomulikult ise õppida ei saa ja naine käib sel ajal ülikoolis.
 
alu 29. aprill 2010, kl 15.56
käbilind,

milleks minna isiklikuks, kui teema on laialdasem?

minu toppimised ei puuduta ega täida liigse egoga naisi ja kogu naistekarja suhtes on marginaalse osatähtsusega..
 
to just 29. aprill 2010, kl 15.57
aga tänu sellele et mees ei viitsi ennast harida on ta kibestunud ja lötaka õllekõhuga töll, kes peab ennast hullult lahedaks meheks:D
 
Jinny 29. aprill 2010, kl 17.01
Kas naised peavad siis lastega mehe kulul elama, kui mees öösel mingit beibet kepib? Kena suhtumine küll mõnel!!! Naine on paljudes asjades targem kui mees ja kõik naised ei tahagi lapsi.
 
käbilind 29. aprill 2010, kl 17.29
Et arutleda laiemalt selle üle, kuidas piirata naiste karjäärivõimalusi? Selleks, et ütleme see imaväikse egagoga "harimatu" mees, kellel targa ja kõrgaharitud naise peale ei tõuse saaks ka võimaluse järglasi jätta? Mis on selles head, et takistada kasvamast ja arenemast inimest, kes seda vajab ja kes seda tahab, olenemata soost? Miks on oluline piirata just naisi või üldse kellegi karjäärivõimalusi? Või alu läheneb mastaapselt küsimusele ja liigitab isiklikuks minemata kõik või suurema osa kõrgharidusega naistest kellekski, "kelle enesehinnang tänu nyhitud koolipingile on oluliselt nihkes ja põhjendamatult kõrge" ning kelle lapsel "võib olla juba synnieelne kahjustus liigsest egost".
 
kääbikule 29. aprill 2010, kl 17.54
No ma ei tea, kus metsa sa elad, aga kui sa inimeste keskel elaks, siis sa teaks, et naiste tööhõive on meil kõrge. Kodus isutvad need, kellel pole haridust ega ajusid. No ja ma tahaks näha, kes selle töö ära teeks, kui homne päev kõik naised koju jääks. Miks neid mehi meil kõrgkoolides nii vähe? Sest nad on loodrid, ega suuda naistega sissesaamisel konkureerida. Kõrgharidusega inimesi on meil vaja, aga kust me nad välja võtame, kui naised enam ei õpiks ega töötaks? Mehed ju ei viitsi koolipinki nühkida, selles on asi.
 
juhuu 29. aprill 2010, kl 17.58
Ei mul poleks midagi selle vastu kui m27 istuks homme poes kassas või õmbleks vabrikus kleite või keedaks koolilastele lõunaks suppi jne Ja mina veedan kodus mõnusalt aega.
 
Mia 29. aprill 2010, kl 18.08
Riigiasutused, pangad, firmade kontorid naisi täis. See oleks tõeline jama kui naised enam tööle ei tuleks. Kvalifitseeritud ja kõrgharitud meestööjõudu pole nende asemele võtta. Kulbiga ju tarkust pähe ei pane. Naiste kojujäämine meeste haridustaset ei tõsta. Oleks sul aju natuke käärulisem, siis teaksid, et riigi elatustaseme ning naiste haridustaseme, tööhõive vahel on võrdeline seos. Mida rohkem harimata koduseid naisi riigis, seda madalam on riigi elatustase tervikuna.

Sinu piiratud mõtlemise järgi võib arvata, et su emale vist rohkem kui 6 klassi haridust polnd. Pandi mingile jotale mehele, et aitab küll, las saab vääksusi, midagi paremat naguniie ei oska kui voodis vedeleda.
 
m27 29. aprill 2010, kl 18.37
"Ei mul poleks midagi selle vastu kui m27 istuks homme poes kassas või õmbleks vabrikus kleite või keedaks koolilastele lõunaks suppi jne Ja mina veedan kodus mõnusalt aega."

hea meelega teeks seda kõike, kui ikka MEHE palka saaks asja eest. mingi naisepalga eest ma ei teeks elusees sellist tööd. ma arvan, et sa ei pea kulbikeerutamist ja vaeslapse käsikivi keerutamist karjääriks?
 
hehh 29. aprill 2010, kl 18.54
Vot sellepärast kukuski maailm kokku kui naised töölt koju jääks - mehed lihtsalt ei taha seda tööd teha, nemad tahavad vaid mehepalka.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!