Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
kuidas takistada naistel karjääri teha?
 
m27 29. aprill 2010, kl 18.59
ma ei eitagi seda, loomulikult keegi peab tittedel p*rset pühkima ja kulpi keerutama ja õmblema.
 
hahaa 29. aprill 2010, kl 18.59
Mehepalka ei hakkaks sa selle töö eest iial saama, sest need mehed, kes teevad kõrgema kvalifikatsiooniga tööd, tahaks sel juhul megamehepalka. Või sa tõesti usud, et kassapidaja hakkab kunagi saama sama suurt palka kui näiteks lennuki piloot? Seega ei hakka sa iial seda tööd tegema, sest teiste meeste palgale jääks see nii kui nii alla ja sa tõmbaks alaväärsuskompleksist nööri kaela.
 
m27 29. aprill 2010, kl 19.01
no ongi noh, sellepärast naised teevadki töö ära. tore ju.
 
hehh 29. aprill 2010, kl 19.03
Nagu eespool mainiti on kontorid, pangad, riigiasutused naisi täis. Ka nemad teevaed töö ära ja ilma mehepalgata. Ka nende koju jäämine oleks räige pauk, sest nende asemele pole mehi võtta puht sel põhjusel, et haritud mehi pole nii palju. Kassas istumisega ja kulbi keerutamisega sa m27 võibolla saad hakkama, aga vaata kontritööd sa naiste eest ära ei suuda teha puht sel põhjusel, et oled liiga loll.
 
Y 29. aprill 2010, kl 19.05
27-aastane mees on veel piimahabe, mis te sellise kiremisest üldse välja teete. Las harjutab häält. Kukkede seltsi ei julge ta veel minna, istub kanade foorumis.
 
heh 29. aprill 2010, kl 19.06
No mis sa siis vigised??? Peaks sul ju hea meel olema, et naised end harivad ja tööd teevad. Mis sa siis pigised midagi takistamisest??
 
to m27 29. aprill 2010, kl 19.09
Aga palun, võta omale üks loll naine, las istub kodus, sina tassi talle kõik kandikul ette, rahakott kõige peal. Ja oma tütart ära sa ka kooli pane, las tuleb selline ullike. Pane ta kohe mehele mõnele tiirasele vanamehele ja ole häpi. Igaüks elab oma elu ise. Mis sa siin teiste elu korraldama tuleb. Ilmselgelt oled emastele alla jäänud isane, kes haavu lakub ja fantaseerides frustratsiooni välja elab. Aga mõttetu aja raiskamine, leia omale mingi parem tegevus kui naiste foorumis lobisemine.
 
m27 29. aprill 2010, kl 19.14
kole ilm on väljas.
 
moor 29. aprill 2010, kl 19.14
Siis peavad mehed arvestama rumalate järeltulijatega, teatavasti pärivad pojad ema vaimse võimekuse.
 
N32 29. aprill 2010, kl 19.31
Ma sain kevadel magistrikraadi kätte ja tõstsin oma jobu ukse taha. Ei viitsinud kauem üleval pidada tüüpi, kes jättis ülikooli pooleli ja läks Soome ehitama, nüüd viimase aasta muidugi töötu... Oma lapsed kasvatan ise üles, loodetavasti ei avaldu isa geeid neis liiga tugevalt.
 
ehehee 29. aprill 2010, kl 19.43
No ma ei tea, mõtle ikka enne korralikult asjad üle... need põhikoolist välja kukkunud väärakad küll seksikad pole, tavaliselt on madalama haridusega naine paks, räpakas ja mitme vääksuga. Ehk siis üks m27 jõudiski sellisele vääksu taha teha ja kas see on ka sinu unistuste naine? Võsareporteris näebki neid naisi, kes on haridustee pooleli jätnud ja vääksud varakult taha saanud... no ei ole ilus vaatepilt. Erootilisusest on samuti asi väga kaugel.
 
greip 29. aprill 2010, kl 19.52
Kas võiks siis äkki lõpuks ka teada saada, millist unelmalist ja vääriliselt tasustatud maskuliinset mehetööd siis m27 ise teeb kah? :)
 
qwert 29. aprill 2010, kl 20.35
27-aastane mees on veel piimahabe, mis te sellise kiremisest üldse välja teete. Las harjutab häält. Kukkede seltsi ei julge ta veel minna, istub kanade foorumis.

hahahaha :D 12 punkti!
 
m27 29. aprill 2010, kl 20.41
ma olen töötu ühes väikelinna hrushtshovkas, kellel on naaberalevikus ühe kole harimata neiuga üks ilus vääks. vbl veel üks kuskil, aga see võib petsu oma olla ka. tegelt esimene võib ka petsu oma olla, aga kuna ma tundun eitedele südamlikum ja turvalisem, siis on vaikiv kokkulepe, et see vääks on nagu minu oma.
 
m27 29. aprill 2010, kl 20.45
tähendab, hrushtshovkal lapsi pole naaberalevikus sry.
 
irw 29. aprill 2010, kl 21.03
naeraribadeks :D tore, et sellisel sajusel ja sombusel päeval mu tuju nii heaks tegite. eestlased on ikka lahedad. huumorisoon missugune. kuivatan pisara silmanurgast. tõmmake edasi.
 
Kas elad kinnisilmi? 29. aprill 2010, kl 21.11
Autor: alu
Aeg: 04-29-10 12:08

m27, nõus.

kui veel mõelda, et mitu aastat ja meetrit on naine kulutanud oma kena tagumikuga mingeid koolipinke ja palju ta tahab seda ressurssi veel kasutada karjääri käigus-siis on see vaid looduse poolt antu väärkasutamine ja ei midagi muud. seksikust pole sellest tõepoolest mõtet ei otsida ega leida.
yldiselt võikski karjääri teha vaid näotud naised ja muidu vaalad-vaevalt et keegi tahax neile titte teha. las istuvad ja "arenevad", mingi võimalus eneseteostuseks peaks neilegi ju jääma.

loen ja ei usu oma silmi, alu kus su silmad on olnud siis,
need naised, kes pole ise piltilusad, ju selle eest ühiskonnas võitlevadki, et neile ka meeste tähelepanu jaguks ja selle nimel esile-upitavad ennast milliseliganes karjääriredelipulgal
varaküpsenud ilusad tüdrukud lähevad teadaolevalt litsiks kätte suurest nõudlusest ja ka nn "hilisema valmimisajaga vein" ei kipu ka kuhugi keskerakonda vabatahtlikult mürama, peale sündinud poliitebardite
mitte et mul isiklikult midagi keski või kellegi vastu oleks, aga noh püüan vältida, et keegi Seppamit siin hõõruma kukuks nina alla
selles mõttes siis, nii nagu sa kirjutad et see VÕIKS OLLA, nii see ju just ONGI senini olnud peamiselt - või vaidled vastu ?
 
tore 30. aprill 2010, kl 00.25
loen siit välja, et meeste üha kasvav impotentsus ja naiste üha suurenev kõrgharitus on pöördvõrdelises seoses:D

vat siis tekib küsimus, et kellel siiski on probleeme enesehinnanguga...
 
nõre 30. aprill 2010, kl 01.19
meestel polegi asja mitte midagi hinnata, ikkagi vist naised ei suuda ilma selle teadmiseta elada ilmas et nad on keegid
 
tore 30. aprill 2010, kl 03.15
nuh, ja see kui naine näeb, et tiivad kannavad ja püüab elus edasi jõuda, see tekitab meestes alaväärsuskompleksi kuni impotentsuseni välja?

nõrgad ja laisad vennikesed:)
 
tore 30. aprill 2010, kl 03.18
on üks kena lause: katsu olla parem:)

seda võib öelda nii armastuse pärast rivaalitsevatele naistele ja ka meestele, aga sobib ka siia...sugudevahelisse kemplemisse:)

mehed, olge siis paremad:)
 
magister 01. mai 2010, kl 13.59
muigama ajab... kle, mees, kas oled kunagi mõnele naisele suutnud multiorgasme põhjustada, nii et voodis pooleteisetunnise müramise järel poolemeetrine loik naise mahla? (rahune, ei ole uriin; ka naised pritsivad) ei ole? muuseas, sain selle keskeriharidusega mehega, kes õppis põllumajandust. keemiast oled midagi kuulnud? arvan, et sul on veel kõvasti arenguruumi.
 
Balthazor 01. mai 2010, kl 15.49
Einoh, tubli "mees" oled tõesti, m27!

Teeme jah naistele juba põhikoolis tited taha, et poleks neil haridust, ei saaks nad kodus ka lapsi liiga targaks õpetada! Siis sinusuguse põhikoolis läbikõrbenud saastal kah parem enesetunne, et polegi see kõige lollim siin ümbruskonnas? On rohkem teisigi, kel pole tööd ja võibolla saab neist titepuhkusel naistest vabaks mõni töökoht, kus ka sinusugune ilma hariduseta tüüp veidike hakkama saaks. Kas oled mõnelt kõrgkoolis käivalt naiselt korvi saanud? Või on su pool elu kestnud alkohoolikustaaž sind juba impotendiks teinud ja kahetsed, et pidanuks varem alustama?
Rohkem sinusuguseid debiilikuid kulub tõesti ära!

Kelle arvelt sinusugusele riigikassast töötu abiraha ja sotsiaaltoetused tulevad? Kes sinna suurema osa makse maksavad? Enamasti ikka kõrgharidusega inimesed, kellel palk kõrgem. Kõrgema haridusega naine valib pigem samal tasemel mehe kui sinusuguse ilma igasuguste huvideta(kui ehk alkohol) harimata matsi, suurema tõenäosusega tulevad ka tema lastest haritumad ja intelligentsemad inimesed, kes tulevikus elu edasi viiksid.
Praegu aga kulub riigikassast tunduvalt suurem osa rahast sinusugustele toetuste maksmiseks kui emapalkadeks "üleharituile".
 
leian,et 01. mai 2010, kl 19.20
teemaalgataja on ikka lausidioot....haridustase vist täiesti olematu
 
m27 02. mai 2010, kl 10.08
naistel on tegelt selline hoiak nagu "mis sest et ma kõrgharitud olen, ma võin ikka orgasme saada ju, ega ma siis ei lõpeta naine olemast, lihtsalt kuna diplomi sain ju" ja siis magavad põkkudega igaks juhuks.
 
alu 02. mai 2010, kl 11.04
iseenesest on tõesti rõve, kui keegi tädi pool voodit täis laotab oma ihumahlu-kas kõrg või vähemharitud, pole vahet. veider on, kui naine väidaks hiljem uhkusega, et tänu haritusele tuli. see naine pole enam normaalne ja oma laste emana taolist näha mingil juhul ei sooviks.
loodetavasti on soov selline mõlemapoolne.
 
to m27 02. mai 2010, kl 14.27
Mõtle siis vähem ja üleüldse ära punnita tegeleda asjadega, millega sa niikuinii hakkama ei saa! Ja miks sa arvad, et kõrgharidus välistab orgasmi? Oot, kas sina oledki ise see traktorist, kes naise poolt ihumahladega üle ujutati?
Süda läheb pahaks, mõeldes et sinusugused paljunevad nagu kärbsed, tootes kümme samasugust vaimse puudega vääksu!
 
peatage nüüd hoogu poisid 02. mai 2010, kl 15.27
mõtleme sellele korra, milline emane siin inisemas käiks meessoo kallal üldisemalt, siis saame ka otsustada, kas temaga on mõtet vaielda, kaasamõelda või tuleks teda sootuks ignoreerida

mõtleme, kust perest ta pärineb umbestäpsemalt ja millistest võimalikest kasvutingimustest, lähtuvalt sellest saame ka teada vb eneseleootamatult, kas me tahaksime üldse teda tunda, kunagi temasugust kodustada või ikkagi pigem välistaksime igasugused kokkupuuted sellistega

minu elukogemus räägib seda keelt, et
* piisava materiaalse- või vaimukapitaliga peredes erilised vigisejad ei paljune tavaliselt ja enesekindlat meest on nende rutiinseks-kiskuvasse igapäevaellu vaja just uudse nurga alt vaheldusetoojana, milleks sobivadki kole hästi siis justjust kuskilt kinnimajast äsjalahtipääsenud tüüblid, peast või ametilt meremehed ja muud igapäevaelus pisut eluvõõrad, aga oma olemuselt samas huvitavad tainad

selline naine tavaliselt hindab oma meest ja iial ei vigise, et ta lapseisa on lapsele midagi võlgu, sest kunagi ju saigi ta väljavalitud selle alusel, et mehe kaudu tuleks natukenegi erinevust ja muutust olemasolevasse hüpersuperkindlustatud, aga suht halli igapäevaellu, muidugi - eluolu ju muutub kõigil ja kui ikka mingihetk naika ise ka juba näljarotti staatusse kukub, eks siis võtab ta seda uhkemalt oma "saamatu" mehe kohta sõna
aga sedagi mitte lootuses meest muuta, vaid käestlibisenud enesetunde kohenduseks pigem nagu

* kõige hullemana on tutvustanud ennast aga seda tüüpi emasmass, kelle sa omale firmasse tööle võtad odavaks tööjõuks või mujalt kuskilt nö kaasatood ja siis suht koheselt ... /kustutatud lõik/...
või kukub sul kodus head ja paremat sisse vehkima (nii söömise mõttes kui ka otseses, katsetades omaarust sellega, kus on mehe piirid tema isiku suhtes, pärast on ju hea siis nina alla hõõruda kui asi voodini hakkab jõudma, et sa ise ka mulle keelasid seda teist ja kolmandat midagit)

* nö kõrgkihi naised on need, kes püüavad ennast tahaplaanile-jättes teha eelkõige mehest miljonäri, panustades temasse nii oma suhetealaselt kui materiaalselt, koonerdamata kuskil sentigi, teades et iga eduka mehe taga nähakse just eelkõige sedasama naist ennast

rohkem sügavutiminevaid vihjeid te mu arust oma mõõdukas arengupeetuses siin väärt pole olnud, nii et eks igaüks ise oma tasemelt mõtleb siit, edasi kellega ta elus suhelda tahab ja millise mudamolkuse seakisa talub oma kodus edaspidises elus
 
m27 02. mai 2010, kl 17.59
ma arvan, et sa võiksid siiski veidike elaboreerida sel teemal, äkki ikka satub isegi siia kohta Sinu vaimsetele võimetele vastav vääriline lugeja.
 
inise vähem siis 02. mai 2010, kl 18.20
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!