Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ostan
naised, kes jooksevad huntidega
 
Katriin 25. märts 2006, kl 21.45
Ostan selle raamatu

K
 
k 27. märts 2006, kl 09.55
mis hinnaga?
 
Kriimsilm 06. detsember 2021, kl 20.07
Näe Kadõrov jalutas hundiga Hale vend puutinil on tiiger & kured Hale või mitte aga tiigriomanik maksab talle andamit. Vastasel juhul läheb sel igas mõistes kääbusel äärmiselt täbarasti kui Kadõrov andami suurusega rahule ei jää. Putin on lõa otsas Asumaa mis Venemaale midagi ei anna aga saab sealt meeletult raha. Nu kui tähelepanelikult vaadata siis on kohe aru saada et hunt on endale lemmiklooma hankinud ja jalutab rihma otsas vanti. Kui see hundi ära tüütab siis laseb ta oma karjal tolle ära süüa ma loodan. Slaavikud ahhetavad aga jobul oli ju vatijofka vanaema jope all. Nüüd puutin peab ju võtma lõvi nööri otsa jalutama sellele tuleb ju ka mõelda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!