Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üürin
Kaasüürilist 2-toalisse Tallinnas
 
Tan 10. november 2016, kl 19.34
Mustamäel uuemas majas 2-toalisse korterisse otsin kaasüürilist üksikut saledat kena naisterahvast. Üür 100-150 eur kuus. Eraldi tuba ega privaatsust ei ole anda, kõik jääb ühisesse kasutusse. Sobib näiteks tudengile või maalt linna elama asuda soovivale naisele. kontakt viiskuus neliviis üksüheksa nullüks. Hind ei ole kivist, saab kokku leppida.
 
salekenanaene 15. november 2016, kl 13.28
Kas natuuras saab maksta raha mul ei ole.
 
pille priske 16. november 2016, kl 07.34
kui hind ei ole kivist, siis mis nagu oleks?
 
imbi, kes leidis... 16. november 2016, kl 14.16
Kui vastuväiteid pole võiks ju arvata, et sobib nii üht kui teist ja võib-olla pigistab ka kivist vee välja.. aga eks küsige ise teemaalgatajalt järgi.
 
Mai 17. november 2016, kl 13.29
Oleksin küll huvitatud, linnas ei tunne kedagi ja oleks tore küll kohe kellegiga koos elada, aga pean emaga veel läbi rääkima. Ema käskis küsida, et kui on kahetoaline, siis miks ma eraldi tuba ei saa ja kui sale ma olema pean? Ema ütleb, et mul pole häda midagi, aga ise tunnen, et oleks vaja veel paar kilo alla võtta. Praegu pean iga päev rongiga Tallinnas ülikoolis käima. Ma olen muidu maalt küll, aga sündisin Raplas, kas ma siis sobin? Ja kas vesi tuleb ise sisse tuua ja solgipang ka välja viia või tuleb vesi kraanist? Kas söök on ka hinna sees või pean maalt talvekartuli ise kaasa võtma?
 
Kas 13:29 17. november 2016, kl 20.03
käib huumorikoolis? Olen sellist vee- ja solgipangede ning talvekardulate juttu varem juba kuulnud, ilmselt kirjutaja kordab ennast üle. Kordamine on tarkuse ema.
Aga tead mis, ütle emale, et 2-toalises üks on elutuba ja teine on kabinet ehk töötuba kus töö käib sektsioonides no nagu suusabaasis. Et sulle võiks sedatüüpi elu- ning töökorraldus sobida ja ema ärgu vähimatki muretsegu. Tunned, et tahaksid olla veidi saledam ja õhulisem, tead sellisel juhul ära kartulitega liialda, las need parem jääda maale loomadele. Ega loomade eest saagi kõike toitu ära süüa.
Ahjaa ja minu sisetunne ütleb, et Mai, inga kes sai kinga, priske pille ja salenaene oleks nagu hoopis meesterahvad. Väga vabandan kui kellegile liiga tegin:)
 
bezdelnik 18. november 2016, kl 13.51
mina võib-olla tulekski, aga praegu logelen.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!