Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Armunud vähk mees
 
ohh 23. jaanuar 2011, kl 20.03
Läheks mul ka nii hästi. Minu vähike ei tea kohe mitte midagi. 7 kuud käib meil see ninnutamine, ära pole kadunud õnneks aga smsse eriri ei kipu saatama aga helistab iga päev kui koos pole. Ma temasse täitsa armunud ja tahaks proovida kooselu. Tema nagu ka, aga ei ütle, mis tunneb, peale selle et sa väga väga meeldid mulle. Jutu sees on küll nagu suuremaid tundeid ka öeld, nii muuseas. Mul hakkab kannatus täitsa katkema juba.
 
ohh 25. jaanuar 2011, kl 18.04
Ja üllatus, mu vähk ütles et armastab mind, et juba pikemalt armastanud :) Ja tahab minuga koos olla. Jeeess
 
Poppi 25. jaanuar 2011, kl 22.35
Palju õnne sulle, ohh :)
 
to skorp.N 30. aprill 2011, kl 12.44
Kuidas sul läks vähi.m?Ma arvan te juba ei ole koos:(((Ta ikka jäi oma armsa naise juurde!!
 
Amburinna 15. oktoober 2012, kl 23.28
Minul on vähk mees :)
Paremat meest ei oskaks soovidagi...
Aga vastates küsimusele siis .. Alguses on vähid tõesti tagasihoidlikud .. Pidin ikka otse välja ütlema mehele ,et ta mulle meeldib .. Muidu ilmselt oleksin pidanud veel päris kaua ootama tema poolset sammu, kuid kui selle kõige raskema osa ise ära tegin hakkas ülejäänud iseenesest tulema . Igastahes tasub kindlasti vähk meest alguses suunata ja talle märku anda ,et oled huvitatud .. Kui vähk ka sinust huvitatud on tegutseb ta peale esimest sammu , kui mitte siis pole kahjuks midagi teha . Kedagi millekski sundida ei saa ja eks üldse tähtkujust oleneb väga vähe tegelikult . Olen hästi palju lugenud ise internetist vähkide kohta selliseid iseloomustusi mis minu vähi puhul kuidagimoodi ei kattu...
Igaljuhul mina oma vähiga väga rahul ...hooliv , kodu armastav ja lapsed meeldivad neile väga(üldse perekond on tähtis neile)... ;)
 
vähilaps 16. oktoober 2012, kl 14.33
Vähid vajavad alati mingisugust tõuget millegi alustamiseks nad ju kõnnivad tagurpidi või küljele:D
 
vähkmees 27. september 2014, kl 15.14
Uskumatu kui täppi võib mingisugune horoskoop panna asju
 
Peast armunud 29. jaanuar 2017, kl 17.53
Minuga on nüüd juhtunud selline asi, et olen täiesti kõrvuni armunud vähk mehesse. Siin kirjeldatu põhjal tundub, et mu armumisobjekti puhul ka tegu suhteliselt kinnise mehega kes väga tunnetest ja asjadest ei räägi. Oleme kohtunud kolm kord ja peast teda igatahes enam välja ei saa. Seksini pole jõudnud, kas ma peaks temaga seda seksiasja venitama? Mis teiste kogemused ütlevad? Ühe korra pidutsesime ka koos ja olen teda näinud siis purjus olekus, tundus, et häälepaelad läksid igatahes teatud asjade koha pealt rohkem lahti, julges nagu rohkem öelda mida varem polnud öelnud. Mulle just meeldibki, et ta pole selline libe kala, sest just selliste otsa ma viimasel ajal sattunud olengi. Hästi armas ja sümpaatne mees on, jutukas muidu ka, nooruke on veel, aga äärmiselt küpse mõtlemisega. Oeh kuidas peaks käitumine, kas peaks olema ise see aktiivne pool ja mingi hetk talle oma tunnetest rääkima? Lihtsalt nii kõrvuni sees olen :(
 
Kogemused 29. jaanuar 2017, kl 22.32
Vähk mehe mulje võib olla väga petlik. Jätab häbeliku mulje, kinnine, oma asjadest ei räägi. Tundub et teda on lihtne suunata, aga ta laseb sul seda arvata seni, kuni oled kõrvuni sees. See mees võib olla tõeline Casanova, kes õhtu varjus oma pealtnäha häbeliku olemisega neiusid võlub ja kui saanud, mida tahtis, järsku jäiseks muutub ja edasi sammub. Lõpuks seob ennast tugeva naisega, kes on valmis ta suurema prohmaka korral pikemalt mõtlemata pikalt saatma ja keda ta kunagi nagu päriselt kätte ei saa. Tunduvad leplikud, aga tegelikult tahavad parimat, mis saada on :) Juba seotuna võivad muutuda väga hoidvaks, koduseks. Senimaani on nendega palju segadust ja hämmingut. Mida otseohesem oled, seda suurem tõenäosus, et sellest suhe kujuneb. Sagel ei tea nad ise ka, mida või keda parasjagu tahavad. Kui suudad ta siduda, satub sinust sõltuvusse. Üldiselt soe soovitus - peale mõningast pilkude vahetamist jne ütle otse ja ausalt, mida soovid. Mida siiram ja avatum oled, seda parem. Ta võib esialgu kohkuda ja eemalduda (oh kui tüüpilie neile). Järele joosta ei tohi. Kui mõistliku aja jooksul ei reageeri, siis tuleb kiirelt edasi minna. Nad on osavad manipuleerijad ja kui sind päriselt ei taha, aga vahel lõbutseda küll, siis teavad täpselt, millistele nuppudele vajutada.
 
Vähimagnet 31. jaanuar 2017, kl 13.54
Minu kogemus ütleb, et vähkides äratab suuremat tähelepanu naise juures vaoshoitus ja salapära, mitte üleliia lärmakad neiud. Esmamuljena tõsised temperamendipuhangud paigutab vähk veidi kergemate suhete kategooriasse, millest vabad mehed ka üldsielt ära ei ütle, kuid tõsisemat lugu sealt naljalt oodata ei ole. Vähk hindab eelkõige intelligentset vestluskaaslast, naiselikku õrnust, siirust ja huumorimeelt, kuid kindlasti peab naine olema iseseisev ja tugeva natuuriga, kergelt ligipääsmatu. Armunud vähk on minu kogemuse põhjal vägagi initsiatiivikas ja peaaegu lämmatav, ei anna väga hingamisruumi ja teeb kõik, et võimalikult palju aega koos veeta. Seda enam, mida enam sa oma tegevustega hõivatud oled. Kui leiad aega neid juba ära kuulata ja veidi lootust anda, et oled huvitatud küll suhtlemisest, kuid mitte meeleheitel, siis seda julgemaks nad muutuvad. Üldiselt vähi täieliku usalduse võitmine võib võtta väga pikka aega ja ajaarvamine võib käia nendega aastates. Aga kui esmakohtumisel juba säda silmis mõlemal särama lööb, siis on oodata pikka ja ilusat suhtlust... romantikat ja hoolivust on neid piisavalt. Ühine joon minu arust kõigil - väga hea suhtlemis- ja veenmisoskusega, armukaded ja tugeva omandiinstinktiga. Majanduslikult väga hea arvestamisoskusega. Koduhoidjad. Töökad. Üsna enesekesksed, omakasupüüdlikud ja salatsevad. Kui juba "nende oma" oled nende arvates, siis mingu või sõrg, aga lahti ei lase.
Kogemus kolme vähiga (2 ja 12. a kooselu, 17.a sõprussuhet)
 
Vähimagnet 31. jaanuar 2017, kl 15.40
...ja unustasin mainida ühe olulisema häiriva joone - solvumine. Nii et nendega suhtelmine on paras diplomaatia. Vähkide emotsionaalset labiilsusust arvesse võttes, pidev reaktsioonidega arvestamine ning ettemõtlemine teemade läbiarutamisel on stabiilsele partnerile üsna väsitav. Väga palju sõltub nende tujudest ja tuju võib neil muutuda täiesti olematu hetke ajendil. Kuu seis mõjutab ka tugevalt :)
 
Peast armunud 31. jaanuar 2017, kl 16.07
Huhh esimesel kohtumisel oli ikka päris kõvasti seda sädet. Kõik sujus ikka väga hästi ja jutt meil jooksis. Lihtsalt süda läheb sellest armumisetundest pahaks kui talle mõtlen!! See on imeline tunne. Selle vähi kavatsen ma kinni püüda. Ma ise olen veel kalad ka :)
 
Vähiga kogemus 03. veebruar 2017, kl 00.43
Üldiselt, mis enne siin kõik öeldud on, on päris tõsi. Väga, kohe väga kaua aega läheb nendega. Isegi kui meil oli samuti kirg esimesest silmapilgust ja asjad läksid kiiresti edasi, no olin omadega ikka nii sees, kui sees ja käitumise järgi tema ka, siis....siis hakkas see kahtlemine, ta on kinnine, ei räägi naljalt, mida tunneb ja ega ta ise ka ei tea, mida täpselt tunneb või tahab, selget jaa-d või ei-d ma temalt vist kunagi ei saanudki, ebakindlad, kõhklevad, enesekesksed, kaovad ära, ilmuvad uuesti, ja mis peamine - üsna argpüksid ka jah. Samas, rääkida oskavad, tundlikud ja romantilised ka, suurepärased sõbrad, kui tahavad, ehitavad imeilusaid õhulosse. Head on palju, aga halba ka, peab VÄGA palju kannatust olema, aga kas on ennast vaja piinata? Sest seda,et mitte millestki aru ei saa, seda tuleb vähiga suheldes tihti ette. Aga veemärkidega nad sobivad, parimat sulle!
 
skorpion 04. veebruar 2017, kl 23.24
Suhtlen netis vähkmehega... kord on jutukas, siis kaob mitmeks päevaks järksu ära...Tahakski teada, äkki leidub siin vähkmehi, et mida tee teete sel ajal kui ära kaote??? Kas põete või mossitate või ei mõtle siis üldse teisele või mis teil seal kupli all toimub? :)
 
Reede 14. veebruar 2017, kl 14.42
Vähkmees toimetab kadumishetkedel rahulikult oma asjade kallal, teeb tööd, tegeleb hobidega, nokisteb kodus midagi valmis ja teeb vahelduseks mõne hõrgu roa; siis veedab aega pere või sõprade seltsis, mõnuleb väikese afterparty-järgselt rahulikult omas mullus; sõltuvalt Kuu faasist tusatseb ja mossitab omaette ja ootab, millal tuju tuleb kivi alt välja pugeda.
 
Eliiseke 14. veebruar 2017, kl 16.35
Vähk mees oskab tegelikult oma elu ikka väga mugavalt sisse seada. Kui tal parasjagu halba tuju ei ole, siis võib öelda isegi, et kõige parem mees. Kui aga tujud tulevad ja need tulevad tal lambist, siis on maailm paha ja kõik teised süüdi. Iialgi ei jaksa sa ära arvata, milles kõiges sa süüdi võid olla. Äkki oled vaesekest solvanud nii, et ise pole arugi saanud. Aga jah, vähk tunneb ennast nendel eemaletõmbumise hetkeldel suurepäraselt. Kuigi sinul võib tunne tekkida, et vaeseks vajab ju lohutamist vms, siis tema ennast juba omaenese mahlas marineerides segada ei lase. Aga kui tal on tõsine huvi sinu vastu, siis need ärakadumised ja tujutsemised ei loe. Kui sa oled juba arvama hakanud, et nüüd on küll kõik, sest terve mõistus ütleb, et nüüd enam midagi loota ei ole, ilmub kusagilt suurema kivi alt välja rõõmus ja roosapõseline vähk ja üldsegi pole lapik sellest kivi all istumisest, nagu sina oma lihtsameelsuses arvata oskad. Kui aga huvi pole tõsine, siis kaob vähk kus see ja teine, et..... näiteks kolme aasta pärast välja ilmuda. ja kas huvi on tõsine või mitte, seda ei osak kohe mitte ära arvata. Seda võib vaid tagant järgi konstateerida. Ja millistel alustel vähk mees naisi valib, ei tea jumal ka taevas. Igatahes ei lähe talle peale ei ossipihvid ega üldtunnustatud iluduskuningannad. Tal on mingid omad kriteeriumid. Ja kui ta on su välja valinud, siis on ta visa. Vaatamata sellele, kui aktiivne või passiivne sina oled. Ta lihtsalt ajab oma rida.
 
vähk 14. veebruar 2017, kl 18.49
väsib suhtlemisest, inimestest suht kiiresti.Seega tahab tihti yksi olla, puhata, mötiskleda, kahelda.
Mida kindlam ja turvalisem on suhe, seda vähem on kadumisi ja eemalolekut.
Vähk vajab enda körvale tugeva natuuriga naist, eespool Vähimagneti iseloomustus on täpne, nii ongi.
Mida enesekindlam on naine, seda kindlam ja mehisem, isasem on vähk mees.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!