Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Päikesemärkide humoorikad varjuküljed
 
Skorpion 20. jaanuar 2012, kl 00.05
Hoiatuseks nalja mittemõistvatele surmtõsistele kodanikele: ärge parem seda teksti lugege, vererõhk tõuseb liiga kõrgele ja võib põhjustada erinevaid terviseprobleeme.:P
Esialgu naeran enda üle. Kui lugeda soovijaid teiste päikesemärkide hulgast jagub, võin lisada ka nende omad ajapikku.
Skorpion

Mängud võivad alata
Element: Vesi. Skorpioni vesi on põhjatu, mäslev paradoks. Kui sa kukud sellesse kaitsva raudrüüta, tuled välja luukerena.
Omadus: kindel. Skorpionid ei unusta ega andesta ning tuletavad vana asja meelde.
Sümbol: skorpion. Inimskorpion hävitab ennast kätte makstes nagu tema väike nimekaimgi.
Mõjutav planeet: Pluuto ja Marss. Umbusklik tuisupea. Maniakaal-depressiivne pettur.
Lemmiktegevus: oma järgmise käigu plaanitsemine.
Lemmikraamat: „Klingoni halastamise juhend“.
Eeskuju: Maskis kättemaksja.
Unelmate amet: kohtunik, vandekohtumees ja hukkaja.
Domineeriv lause: „Selle eest sa veel saad.“
Vastuvõtlik kehaosa: suguorganid. Ravimatu sugukihk. Sagedane sügamine.

LÄHENE ETTEVAATLIKULT
Skorpion, kaheksas sodiaagimärk, asub Surma, Seksi ja Teiste Inimeste Asjade Majas. Traditsiooniline astroloogia kirjeldab Skorpione kui tundeküllaseid, salapäraseid, sensuaalseid olendeid, keda on õnnistatud uuestisünnivõimega, nad tõusevad nagu fööniksid tuhast. Pigem nagu Draculad kirstust. Rikutud Skoprionid kannatavad kinnisideede all, nad tegutsevad vaikselt ning on võimujanulised maniakid, kes toidavad oma egosid teiste arvelt.

Skorpionil on kaks valitsevat planeeti. Marss, konfliktide ja vägivalla jumal, annab talle omase umbuskliku iseloomu. Tema sõbralikku pealispinda lahutab emotsioonidest pulbitsevast õhkkonnast vaid paar väga õhukest nahakihti. Pluuto, äärmuste jumal, annab talle erilise ellujäämisinstinkti. Puust teibad, pühitsetud vesi ega neljaks kiskumine – miski peale Skorpioni enda ei suuda teda kahjustada.

Skorpioni lemmikmäng on „Känguru õukond“. Nad nõustuvad Salemi nõiaprotsesside ettekujutusega õiglusest. Sure, ja sa oled süütu. Kui jääd ellu, oled süüdi. Ignoreeri oma Skorpioni nagu mõnda pirtsakat teismelist. Ta närib natuke aega oma jalga, seejärel tõmbab ennast esimeses ettejuhtuvas pimedas nurgas kerra ja jääb magama.

Skorpionid lähevad äärmustesse, neil puudub ratsionaalne mõtlemine. Elu on nende arvates kas must või valge, ning nad lähevad harva kompromissile. Kuna nad on sündinud kõik-või-mitte-midagi geeniga, siis puudub neil oskus luua pikaajalisi suhteid inimestega, kes keelduvad neile allumast. Kui sa satud ühega neist vaidlema, siis pead kannatama ära sellise verbaalse peksu, mis paneb sind soovima, et ta oleks sulle hoopis rusikaga virutanud. Tõesta oma argumenti, ja nad saavad maohaavandi, püüdes sulle tagasi teha.


KUI SA ÜHTE NEIST ARMASTAD – Skorpion mees

Ükskõik kas ta on pikk, tõmmu ja nägus või lühike, blond ja trullakas – Skorpionist mees on idealistlik, kirglik ja ustav. Ta hüpnotiseerib sind looritatud otsusekindla pilguga ning röövib su südame oma ligitõmbava sarmiga. Ta võib olla armas nagu Sinbad või seksikas nagu Leonardo DiCaprio, kanda valget, sinist või üldse mitte mingisugust kraed, kuid sellele mehele on raske vastu panna. Kas arvad, et võitsid peaauhinna? Eksid, kullake. Meessoost Skorpioni armastada on sama, mis armuda King Kongi.

Oh, ta on seksikas ja jaheda pealispinna all ka üllatavalt tundlik. Loomulikult ei pruugi see väike teadmine sind aidata, kui sulle antakse lahutuspaberid, kuna sa nimetasid tema parimat sõpra pätiks ja loodriks. Teised mehed istuksid maha ja räägiksid oma tunnetest. Härra Tundeküllane istub maha ja purustab sinu omad.

Ta on isekas. Vahet pole, et sa oled temaga abielus või püsisuhtes. Skorpioni ettekujutus koos olemisest on ilmuda tavaliselt õigel ajal õhtusöögile. Tema tunnete baromeeter on seatud alla nulli kraadi, ning ta ei kõhkle surmani sind petmast. Kuid vastupidiselt üldlevinud uskumusele pole nad seksihullud. See iseloomujoon kuulub nõbu Jäärale. Skorpion kardab paaniliselt olla emotsionaalses sõltuvuses vaid ühest inimesest, seetõttu aeleb ta oma tavapärasel tagurlikul moel ringi just selleks, et vältida lähedust.

Meessoost Skorpionil on elamiseks kaks põhjust. Esimene neist on võim. Teine – juhtimine. Ta juhiks saatust, kui suudaks – ja mõned proovivadki seda teha. Tavaliselt teenib ta hästi, sest tema võimu- ja juhtimissoov sunnib teda oma valitud alal edukust saavutama. Kuid raha on harva tema peamiseks motiiviks. Rahaline kasum on vaid kõrvalnähud härra Suureks saamise teel.

Tema tujud vahelduvad kiiremini kui teleripulti klõpsutaval Kalal ning ta paneb sinu armastuse proovile, nõudes pühendumust, mis on omane mõnele usuhullule taaselustamise miitingul. Ta on nii armukade, omandihimuline ja sarkastiline, et sul on kiusatus tema kaerahelbepudrusse mürki segada. Skorpioni ei saa muuta. Sa kas lepid temaga või jooksed kibekähku minema.

Kui sa äratad selles mehes meelega armukadeduse rohesilmse koletise, siis hoia parem labidat käepärast. Sul läheb seda vaja kas enda kaitsmiseks või oma haua kaevamiseks. Tuleta seda meelde enne, kui rumalalt armusuhet alustad, või mis veel hullem, abiellud.

Kõige hullem asi, mida sa võid Skorpioni tähtkujus sündinud mehele teha, on mitte reageerida tema hirmutamisele. Kui ta nõuab üksiolekut, aplodeeri. Tee tema sarkasmile lõpp haigutusega. Kui ta tahab avatud suhet, ütle, et sinu arvates teil juba see on. Kui ta teatab, et läheb ilma sinuta välja, soovi talle ilusat õhtut ning seejärel naerata nii, nagu sina teaksid midagi, mida tema ei tea. Ta teeskleb, et läheb minema, pargib auto kõrvaltänavasse ja hiilib tagasi põõsastesse luurama, olles veendunud, et sa petad teda. Ta on oma arvamuse õiguses kindel, olles sama nürimeelne kui Sõnn, ning ta seisab omaette pomisededes öö läbi vihmas ja tormis, samal ajal kui sina mõnuled kaminatule ees.

Ta suhtleb ähvardamise teel. Neist kõige sagedasem on see, et ta jätab sind maha. Ta valetab ka. Ainus, kellest on raskem lahti saada kui Skorpion mehest, on Vähi tähtkujus sündinud naine.

Meessoost Skorpion näeb tihti välja nii, nagu oleks ta just kaktuse alal neelanud. Seda sellepärast, et ta veedab poole elust mõne tõelise või kujutletava solvangu eest kätte makstes ning teise poole endale muresid kaela tõmmates.

Mõtle Skorpioni tähtkujus sündinud Teddy Rooseveltile. Kaheksateistkümneaastane Roosevelt lõbustas Harvardi suvevaheajal mitmeid New Yorgist pärit sõpru, sealhulgas ka Edith Carow’d, tüdrukut, kellesse ta oli kiindunud. Kahjuks flirtis Edith (Lõvi) pidustuste ajal tema sõpradega, ning Teddy reageeris nagu tüüpiline Skorpion. Ta abiellus kellegi teisega. Pärast seda, kui tema esimene naine suri, otsis Teddy – jällegi Skorpionile omaselt – oma esimese armastuse üles. Nad olid kolmkümmned kolm aastat abielus ja neil oli 5 last.

Sinu Skorpion on nii salatsev, et ta on nõus laskma enne oma sõrmeküüned maha tõmmata kui ütleb, mida ta lõunaks sõi. Ta tunneb kabuhirmu selle ees, et kui ta julgeb sinuga tõsiseid asju või oma kartusi jagada, siis saad sina võimu enda kätte. Sellepärast ongi ta nii hea pealiskaudses vestluses. Ta võib tundide kaupa muliseda kõiksugustest pisiasjadest, aga kui sa küsid temalt otsese küsimuse, klõpsatab ta suu kinni ning tormab välja muru niitma.
Teie kodu asub kas vee ääres või ummiktänavas kõrge aia taga. Ta elaks meelsasti kohas, kuhu pääseb vaid helikopteriga, aga see ajaks nässu tema neljapäevaõhtused kohtamised keeglisaali ettekandjaga.
Kui sa tabad ta valede voodilinade vahelt, korraldab ta lömitamise, vingumise ja anumise etenduse, mis paneb sind arvama, et võib-olla kannatab ta närvivapustuse all. Ära lase end sellest lollitada. Ta kasutab tundeliseust enda kasuks ära ning oma sama suur masohhist kui manipulaator. Sel hetkel teeks ta sinu andestuse pälvimiseks kõike peale muutumise. Skorpion on Liikumatu Vee märk. Ta elab põhjatus kaevus, milles loksub tundeline liialdus ning on niivõrd ametis oma tunnetes selgusele jõudmisega, et ei suuda sinu omi kunagi mõista.
Tema sarmi keerisesse sattumine meenutab kadumist Bermuuda kolmnurgas. Sa võid reisi üle elada – või ka mitte.

KUI SA ÜHTE NEIST ARMASTAD – Skorpion-naine

Ma olen tüdinud neist memmepoegadest, kes ahastuses oma käsi väänavad (Hillary Rodham Clinton (26. Okt)
Naissoost Skorpionis pole midagi pinnapealset. Ta on väga enesekindel ja graatsiline naine. Tema stiil on klassikaline šikk, kombed sõbralikud kuid reserveeritud. Ta tahab, et oleksid tugev, julge ja ambitsioonikas. Ta on terava taibuga, tunnetab sinu pisemaidki tujukõikumisi ja määrab õppinud psühhoanalüütiku osavusega kindlaks nende põhjused.
See on ilustatud pool. Närune pool on see, et preili Skorpion lõpetas Hannibal Lecteri Teraapiakooli. Ta avaldab arvamust, purustades sinu ego ning hävitades ühe hoobiga sinu eneseuhkuse See võrdub sõrme maharaiumisega, et parandada katkist küünenahka. Ta ei karda midagi, kahtleb kõiges ja läheb sõbra või armsama pärast kas või maailma otsa. Ta võib lugeda Kuradile piiblit ette, pannes teda end kuulama.

Kõik Skorpioni tähtkujus sündinud naised teavad instinktiivselt, et kiireim viis mehe südameni on läbi tema rinnakorvi. Kodu võib olla sinu piinakamber, aga talle on see pühamu. Ära kunagi seda naist reeda. Ära ähvarda ega ohusta mingil viisil tema turvatunnet. Ja jumala pärast, ära alanda teda avalikkuse ees. On olemas põlgavad naised ja on olemas põlgavad Skorpioni tähtkujust naised, ning reedetud naissoost Skorpion on nagu narkootikume pruukinud Leedi Macbeth.

Sinu Skorpion ei siruta tõenäoliselt kätt relva järele, aga ta paneb sind küünitama kanget alkoholi täis kõrge klaasi poole.

Tal on terav poliitiline meel, ta suudab koheselt analüüsida toatäit sinu sõpru ning öelda, kes aitab sul ambitsioone täita ja keda tuleks vältida. Tõtt-öelda käsitseb ta nii sind kui ka sinu karjääri nii osavalt, et sa arvad lõpuks, et said oma teenete läbi juhatuse esimeheks. Nii see pole. Naissoost Skorpion ihaldab võimu sama palju kui tema meessoost tähtkujukaaslane ning tavaliselt on tal tegutsemiseks ka oma varjatud tagamõte. Ta ei kõhkle aidata sul oma eesmärke saavutada, kui ta saab ka oma plaane täita. Küsi ainult Lõvi Bill Clintonilt.

Ta on ka sünge, loomupäraselt masenduses ja talle meeldib niikaua tühjusesse vaadata, kuni sa hakkad arvama, et ta pole päris normaalne. Ta on sama salalik ja manipuleeriv kui sõsarveemärgid, Kalad ja Vähk. Kuid preili Skorpion ei kõhkle tippu saamiseks vajalike inimestega magamast, kui muu enam ei aita. Ta elab skandaalide nimel, teda võib tihti tabada avalikelt hukkamistelt või kõmulehti lugemast.
Mis puudutab armuasju, siis on tal tundlik seksuaalsus ning ta soovib ühineda endaga võrdse mehega. Häda on selles, et ta ei suhtu kunagi ühessegi mehesse, nagu see oleks temaga võrdne. Ta püüab sinust oma uksematti teha ning kui sa oled nägupidi mudas, punastes kingades sinu seljal steppi tantsida. Skorpioni tähtkujus sündinud naise puhul on parim viis armastust värskena hoida, kanda kord kuus talle peale uus lakikiht ja hoida teda otsesest päikesevalgusest eemal.


Väikesed näpunäited hädaolukordadeks:
Skorpionid vajavad tingimusteta armastust.
Nende usalduse võitmise võtmeks on kannatlikkus.
Rahusta teda, kuulates kohut mõistmata.
Meelitused viivad sind kaugele.
Ärrita teda tema käitumist kopeerides ja/või teda ignoreerides.
 
kk 20. jaanuar 2012, kl 00.33
Oli päris vaimukas lugemine :) Kas saaksid kaljukitsede oma ka lisada?
 
Skorpion 20. jaanuar 2012, kl 02.03
Aga palun!KALJUKITS

Element: Maa. Kaljukitse Maa on kõikuvaid rahne, sügavaid lõhesid ja väljaulatuvaid kaljueendeid täis maastik, millest Sikk nobedalt manööverdades kindlalt üles ronib. Kuid sina jääd tapva kivirahe alla, kui ei suuda temaga sammu pidada.

Omadus: kardinaalne. Kaljukits on lausa konserveeritud.

Sümbol: merekits – pool kits, pool kala. Mökitaja. Vana sikk. Külma vee kaelaviskaja.

Mõjutav planeet: Saturn, tugevate löökide ja ropu raha jumal.

Lemmiktegevus: üleolevalt käitumine.

Lemmikraamat: „Kümme saladust maailma valitsemisest“.

Eeskuju: Jäämees.

Unelmate amet: kitsipungi finantsnõustaja.

Domineeriv lause: „Keegi pole kunagi liiga rikas või liiga sale“.

Vastuvõtlik kehaosa: põlved, mis on pidevalt madratsihunnikul põlvitamisest marraskil.


LÄHENE ETTEVAATLIKULT

Karjääri ja Avaliku Tunnustuse Maja on elupaigaks kümnendale sodiaagimärgile, Kaljukitsele. Heatahtliku astroloogia järgi on see Merekits konventsionaalne, otsuse- ja sihikindel inimene, kellel on hea maitse- ja stiilitaju. Tegelikult on ta ülespuhutud, võimukas tõusik, kes lehvitab ühes käes „Roberti Korrareegleid“ ja teises abielueelset lepingut.

Kaljukitse valitseb Saturn ning sel puhul annab see iidne toriseja jäigad veendumused ja otsekohese iseloomu. Kitsedel pole elusid, neil on karjäärid. Need olendid on oma sümboli kitse-poolelt pärinud pöörase himu olla Kivikuningas. Kalasabaga pool sümboliseerib nende „märga“ tundelist loomust. Mitte nutust sentimentaalsust nagu Veemärkide puhul – see on tujurikkujatele omane kalduvus lämmatada kõik pinnaleujuvad tunded juba eos. Kitsedele on tundelisus sama mis nälkjale sool.

Neile meeldib vesta lugu sellest, kuidas nad ennast üles töötasid. Loomulikult pole tõsiasi, et nad olid varem rentslis ja nüüd müüvad bussijaamas hamburgereid, üldse tähtis. Kitse edu haripunkt on täiesti subjektiivne.

Kaljukits on tõsine, mitte spontaanne. Ignoreerides emotsionaalse rahulduse saamise vajadust, kaotavad nad tihti silmist elu seletamatu rikkuse ning peavad tähtsaks hoopis materiaalset vara. Kuna nad on sündinud pideva rahulolematuse geeniga, siis on nad pidevalt pettunud ja masenduses, sest nad mõistavad pärast edu saavutamist, et elu ilma rõõmuta on mõttetu... vaidle vastu kui julged. Kaljukitsedele ei meeldi kaotada, nad proovivad niikaua, kuni võidavad, või sina tõstad käed allaandmise märgiks üles. Tõesta ta eksimust... ja võid oodata kesköist telefonikõnet, milles sulle tutvustatakse uut vastuargumenti.KUI SA ÜHTE NEIST ARMASTAD – Kaljukits-mees

Ma olen töönarkomaan ja kui ma ei tööta, siis peitun oma keldrisse.
Howard Stern (12. jaanuar)

Ta on tugev, sinust sõltuv ja pisut häbelik. Ükskõik kas ta on rikas või vaene, ta riietub laitmatult, käitub nagu härrasmees ning tõenäoliselt on tal oma firma. Meessoost Kaljukits avaldab sulle muljet oam reserveeritud heade kommetega. Ta meenutab sulle ühte neist kunagistest Humphrey Bogarti taolistest kuldse südamega kõvadest kuttidest ning tema lemmikfilm on arvatavasti „Imeline elu“. Enne kui sul pisarad silma tulevad, saa aru, et tema eeskujuks elus on selle filmi õel pankur, härra Potter. Kaljukitsest mehega kooselamine on nagu hobusejõhvidega polsterdatud tugitoolis istumine, kuulates pidevalt ühte ja sama klassikalist lugu.

Kolmanda kokkusaamise ajaks on ta otsustanud, kas ta tahab sinuga püsisuhet luua või ei, sinu arvamus siin ei loe. Kui ta on juba oma terase pilgu sinule kinnitanud, siis näib ka kõige pühendunum Sõnn tema kõrval tühisena.


Kaljukitsed armastavad aplausi sama palju kui nõbu Lõvigi. Kuid Lõvi arvates on see märk imetlusest, Kaljukitse meelest nõusolekust. Ükskõik mis viisil ta püüab oma eesmärki saavutada, teel selleni käitub ta ikka nagu „vana kooli mees“.

Kuiva seaduse ajal ei osanud keegi Ameerika kurjategijatest korrata Al Capone’i verist tõusu Salakaubaveo Kuningaks. Capone kõrvaldas sõpru ja vaenlasi ühesuguse külma ükskõiksusega. Ta on suurepärane näide Kaljukitse halastamtusest. Kuid ta esindas ka Kitse vajadust olla ühiskonnas vastuvõetud. Ta riietus pigem nagu ärimees, mitte nagu mõrtsukas, ning kandis hoolt, et tema lähikondlased teeksid sama. Capone käis ooperis, sulas Chicago kõrgseltskonda ning püüdis kangesti jätta muljet heatahtlikust pahast poisist, kes kasutab lihtsalt ära kehtivat korda, varustades üsna kahjutut ebaseaduslkikku alkoholi jumaldavale rahvale. Tüüpilise upsaka Kaljukitsena ei murdnud Capone mitte ainult seadust vaid kutsus avalikult seadusesilmi end tabama. Ja kuigi se eneil viimaks ka õnnestus, ei läinud arminägu Al vangi salakaubaveo pärast. Ta kukkus kinni maksupettuse eest, ning ajalugu räägib, et Alcatrazis sai temast ka Vanglapealik.

Armuasjades on sinu Kaljukitse peamine suhtumine selline, et sina pead oma suu kinni ja jalad laiali hoidma. Suhte alguses võib ta ennast unustada ja pobiseda: „Ma armastan sind“. Isegi kui ta sinuga abiellub, ei ütle ta seda tõenäoliselt enam kunagi. Ta arvab, et tema tundeid tõestab juba seegi, et ta tegi asja seaduslikuks ning lubas sul töölt ära tulla ja teda kodus teenida.


Tema kodus on olenevalt rahalisest olukorrast kas väike kodune kontor või otseliin raamatupidajaga ning ta reguleerib teie armuelu sama külmaverelise teadmiste demonstratsiooniga nagu ta teeb koosolekul või piljardisaalis. Ta võib olla üllatavalt kirglik kui tunneb end küllalt kindlana, et võtta pidurid maha. Aga kuna talle ei meeldi fantaasiamängud, sensuaalne massaaž ega narkootilised ained, siis peab sinul olema pühaku kannatus ja Neitsi visadus. Võib võtta kuid, enne kui ta lõpetab pidžaama kasutamise ja käesurumie enne linade vahele hüppamist.

Tema leiutas topeltstanardid. Kaljukitsest FJB juhi Edgar Hooveri avalikuks sooviks oli panna igasse magamistuppa lutikas ja kehtestada igale teole reeglid. See, et Hoover põlastas avalikult käitumist, mis kaldus kas või juuksekarva võrra fašimist vasakule, ning kandis üksinda olles kleiti, on klassikaline näide Kaljukitse käitumisnormidest. See kehtis kõigi, välja arvatud tema enda puhul.

Ta on üleolevalt armulik ja täiesti pime teiste tunnete suhtes. Enda arvates on ta Suur Patroon ning tahab kontrollida sinu tšekiraamatut, väljaskäimisi ja majapidamistööde graafikut. Ta on nii kitsi, et kontrollib isegi hambapastatuubi, enne kui sa selle ära viskad ning käib kord nädalas jäätmete ümbertöötlemistehases, selle asemel et kasutada tee ääres olevat prügikonteinerit.

Ta ei käi toidupoes ega tee oma käsi mustaks autol õli vahetades, kui ta pole just kokk või automehhaanik. Aga ta dikteerib sulle toidukaupade nimekirja ja annab loa helistada enda soovitatud remonditööklotta. Ta ei taha partnerit, kes mõtleb oma peaga. Kui sina oled Kaalude tähtkujust, siis on ta sulle ideaalne kaaslane. Kui sa oled iseseisvat tüüpi, ole valmis metsikuteks võimumängudeks, mille kõrval näib isegi Skorpion amatöörina.

Tema moto kõlab nii: „Tee minu sõnade, mitte minu tegude järgi.“ Tal on tüütav komme panna sind tundma ennast koerana, kelle ta on just varjupaigast koju toonud ning ta ootab vastutasuks lojaalsust ja pimedat pühendumist. Kui sul juhtub õnnestuma tema nahast läbi puurida ja ta ego haavata, sulgeb ta ennast pimedasse tuppa ja mossitab. Kasuta lühikest puhkust uinakuks.KUI SA ÜHTE NEIST ARMASTAD – Kaljukits naine

Hea, et ma sündisin naisena, muidu oleksin pidanud transvestiidiks hakkama.
Dolly Partion (19. jaan.)

Kõikidel Kaljukitse tähtkujus sündinud naistel on sisse kodeeritud stiilitunne ja suhtlemisoskus. Ükskõik kas ta on nii seltskondlik kui Dolly Parton või jahe ja reserveeritud nagu Ava Gardner, oma loomult on ta ikka praktiline ja mõistlik. Ta otsib kaaslast, kes on tugev ja ambitsioonikas ning teeb tulevikuplaane. Kuna talle meeldivad vaid parimad asjad, vii ta kalleimasse restorani. Oh, ja võta kindlasti kaasa ka oma aktsiaad ja sugupuu koopia, sest kui kumbki neist talle muljet ei avalda, siis ei hakka ta sind kunagi tõsiselt võtma.


Lõvi võib olla sodiaagi kuninganna, aga Kaljukitse-preili on läbi ja lõhki diiva. Ta võib olla emotsionaalne nagu ennasthaletsev Vähk või nõudlik nagu võimujahil Jäär. Tema jaoks on postitsioon nii tähtis, et ta ei plaani isegi puhkust, enne kui on reisiagendilt küsinud, kus selle aasta kuumim sihtpunkt asub. Ta maksab sada eurot soengu eest, mis talle üldse ei meeldi, kui see on kõige moodsam lõikus ja parim juusksurisalong.


Avalikkuse ees on ta seltskondliku käitumsie musternäidis, sest ta otsib alati kedagi rikast ja kuulsat, kellele pugeda. Kodus pead sa köögis sööma ja magamistoas telerit vaatama, sest ta kardab, et sa ajad laudlinale pleki või kortsutad diivanikatet. Ta veedab suure osa päevast mööda maja ringi kõndides, saates õhusuudlusi kõigile elututele esemetele, mida ta nii väga armastab.


Ta on pretensioonikas. Ta võis ju lapsena silla all või halvas linnajaos elada, aga enne kui ta nõustub sinu sõpradega kohtuma, pead nende ühsikondlikust positsioonist rääkima. Ta vaatab ülevalt alla inimesele, kes on rahul ühe bensiinijaama, mitte terve kütusefirma omamisega ning lipitseb selle ees, kes sai just loomingulise raamatupidamise pärast tingimisi karistada. Esimene neist on tema arvates laisk, teine – innustunud.

Sinu Kaljukits ei ole arvatavasti nii pimedalt ambitsioonikas, aga tal on kindlasti kalduvus tõde ilustada kui sõpradega teed juues läheb jutt perekondade peale. Tema tädi Maybellist, kes on Lääne-Virginia meister seakutsumises, võib saada lõunaosariikide tuntud ja austatud a cappella laulja.

Preili Kits on sama huumorivaene nagu tema meessoost tähtkujukaaslane, norutades päevi mõtlematu nokkimise pärast. Tema naljanupp on vaid pooleldi sisse vajutatud ning ta naerab tõeliselt alles siis kui tühejndab küpsisepurki rahast, et osta uusi aktsiaid.


Armuasjades võib talle meeldida kummagi sugupoole vahel kõlkuda, aga talle ei meeldi meelt muuta. Kuid ära võta tõsidust seksihuvi puudumise pähe. Kaljukitsest megastaar Marlene Dietrich oli tuntud „armastuse piraadi“ nime all, kuna ta lõi hirmuäratavalt kerge vaevaga teiste abikaasasid ja kallimaid üle.


Ta ootab, et teda taga aetakse, jumaldataks ja erutataks ja see võib viie-kuue aasta pärast väsitavaks muutuda. Teemandi viskamine linade vahele on kindel viis teda voodisse sukelduma panna. Või kui sa pole rikas, heida sinna müslitahvel. Kaljukitsest naisele meeldivad väikesed üllatused ja nad on alati dieedil.

Ükskõik kas sinu oma on seltskonnalõvi või klassikaline naine mehe selja taga, hea maine ja pikaajaline kindlustatus tähendavad Kaljuktise tähtkujus sündinud naisele rohkem kui soe tekk või sinu kuum keha.

Väikesed näpunäited hädaolukordadeks:

Kaljukitsed vajavad rahalist kindlustatust.
Reserveeritud head kombed on võtmeks nende südame võitmisel.
Kaljukitsed hindavad mõistlikke arutelusid rohkem kui tundelisi vaidlusi.
Too nende romantiline pool välja vaikse muusika ka küünlavalgusega.
Ärrita neid, suhtudes töösse nagu mängu ja mängu nagu töösse.
 
Kaljukits naine 20. jaanuar 2012, kl 04.11
Keegi pole mu jubedat iseloomu suutnud nii hästi kokku võtta:) Aitäh Sulle selle info eest, pole ammu nii palju naerda saanud:)
 
Kalake viimasele 20. jaanuar 2012, kl 05.38
Sina küll Kaljukits pole, sina nõelad nagu Skorpion:).

Pluks siis Kalade oma ka.
 
säga 20. jaanuar 2012, kl 06.39
väga sooviks kalu lugeda, ette tänades!
 
Skorpz 20. jaanuar 2012, kl 06.48
Väga hea tekst, kõik õige :P
 
. 20. jaanuar 2012, kl 07.52
mis põhjusel sa seda s*tta siia topid ?
 
kalajäär 20. jaanuar 2012, kl 07.55
Väga õige, ootan huviga juba kõikide tähtkujude ilmumist, vist olen ahne :)))
 
LõviN 20. jaanuar 2012, kl 08.59
ja nii ongi, lugedes skorpioni kohta, nüüd paluks lõvile ka
aitäh
 
vvke 20. jaanuar 2012, kl 09.24
Palun veevalajale ka! Skorpioni oma oli küll .. :D
 
KK Naisuke 20. jaanuar 2012, kl 09.39
No tore lugemine kuid enamus väga mööda. Ju ma pole siis tüüpiline kaljukits.
Siit loeb välja nagi kaljukits naine poeks linade vahele ainult rikka mehega. Pole kise küll kunagi rahakoti paksuse järgi meest valinud. Karjääri tegemisest samuti huvitatud ei ole. Ühesõnaga, ei tea, vbl tõesti enamus kitsekeste kohta see õige, kuid.....
 
kaksik 20. jaanuar 2012, kl 09.48
ja kaksikute oma pls ka :)
 
Kohanenu 20. jaanuar 2012, kl 09.55
Horoskoop on täppisteadus, kui keegi veel ei käitu selle järgi. Viimane aeg ennast kohandada.
 
huviline 20. jaanuar 2012, kl 10.25
Oi, oi. Skorpioni horoskoop nagu rusikas silmaauku. Elan sellisega koos ja kõik on täpselt nii nagu kirjas. Kui palju tüli ei tee siis palun ka kaalude horoskoopi.Jään huviga ootama :)
 
jäärake 20. jaanuar 2012, kl 10.50
Palun jäärale ka ikka :)
 
puiwolile 20. jaanuar 2012, kl 11.35
pane oma hingesugulaste horod siia üles ja saad vaadata kes su ootustele vastavad.
nagunii olete kui kloonitud oma rämeduses, agressiivsuses, lolluses, lameduses, tigeduses, samad varga kombed/ harjumused, lehkade poolest sobite ka.
sarnased alati sarnastega.
muide väga hea meel selle üle.
 
tösi kui vesi 20. jaanuar 2012, kl 11.56
vahva,tuttavate hulgas läheb ikka täppi kyll!
 
Skorpion 20. jaanuar 2012, kl 12.42
KALAD

Element: Vesi. Kalade Vesi on ohjeldamatu. Tasane ookean näib kutsuva ja kahjutuna. Aga kui sa liiga kaugele kahlad, haarab sinust reetlik voolus ning kannab sind kaugele.

Omadus: muutlik. Kalad ei tea kunagi, kas nad tulevad või lähevad.

Sümbol: kalad. Kahtlased asjad. Põhjakalad. Piraajad. Haid.

Mõjutav planeet: Neptuun, jampsi ja kõrbemiraažide jumal.

Lemmikhobi: käsimüügist saadud ravimite kokkusegamine, et testida nende hallutsinogeenset mõju.

Lemmikraamat: „Sedona käsiraamat planeetidevaheliseks suhtlemiseks.“

Unelmate amet: elukutseline leinaja.

Domineeriv lause: „Ma olen nii segaduses“.

Vastuvõtlik kehaosa: jalad. Kannatab lampjalgsuse all, kuna jookseb ära elu enese eest.


LÄHENE ETTEVAATLIKULT

Kalad, kahetesitkümnes ja viimane sodiaagimärk, asub Kurbuse, Saladuste ja Enesehävituslikkuse Majas. Astroloogiaraamatud maalivad harilikult Kaladest kena pildi, kirjeldades neid kui unistavaid, hea kujutlusvõimega ja tundelisi hingi, kes mõistavad inimesi. Kui kraapida kogu see sära ära, leiad alt reaalsusest eemale hoidva unistaja, kes on heausklik, hooletu, pidevalt hullunud ja täiesti abitu.

Neptuun, illusioonide jumal, valitseb Kalade üle, andes neile naiivse, kõige eest põgeneva iseloomu. Kalad kõnnivad elust nagu tunnelist läbi, kasutades igaks juhuks veel silmaklappe ka. Iga tegu on sõelutud läbi Kalade marli. Kõik vastikud tõeklombid jäävad pinnale ja need hävitatakse. See paneb Kalad luusereid ligi tõmbama. Nad lõhnavad tasuta lõunasöögi ja bensiiniraha järele. Kalasid jäetakse teistest sodiaagimärkides rohkem maha. Aga neil pole selle vastu midagi, sest see on ainus kord, kui neid üldse märgatakse. Nad taluvad kõike, kuna ei oska midagi selle vastu peale hakata.

Kalad on muutuste vastu, mitte realistlikud. Hirm muutuse ees pidurdab Kalu. See tõkestab nende loovust ja võimet oma unistusi edukalt tõeks muuta. Kalad eelistavad tundmatusega riskimisele status quo’d, isegi kui see on kahjulik. Kuna nad on sündinud ilma ma-olen-selle-ära-teeninud geenita, on nad jäetud omaenda põgeneva loomuse meelevalda. Kui sa satud temaga vaidlema, hakkab Kala sinu arvamust kohe tagant kiitma. Tõesta oma argumenti ja ta taandub lihtsalt mugavasse fantaasimaailma.


KUI SA ÜHTE NEIST ARMASTAD – Kalad-mees

Kui ma peaksingi olema šovinistlik siga, siis ma tahaksin olla kõige tähtsam siga. Bobby Riggs (25. veebruar)

Ta on unistaja, kes elab romantika nimel ning tema hüpnotiseeriv karisma võtab sul põlved nõrgaks ja jätab hingetuks. Ta võib olla kaugelenägev nagu Kopernikus või naljanina nagu Billy Crystal, aga Kalade tähtkujust mees on alati tundeline, hoolitsev ja kaastundlik. Ükski teine mees universumis pole võimeline niivõrd sügavaks armastuseks ja pühendumiseks. Õnnetuseks on ta endasse nii armunud, et sinul pole temaga võimalustki.

Meessoost Kala on universumi tunnete must auk. Viska oma süda, hing ja autovõtmed talle ning need kaovad igaveseks. See tüüp õppis juba kohutavalt noorelt, kuidas töötegemisest välja vingerdada ja naisi voodisse meelitada.

Ta on kahtlemata sensualane, seksikas ja armas – omal veidral moel. Ära lase pealispinnal ennast haneks tõmmata. Kodus võib ta olla väike vaikne Kala, ujudes ümber õllepudeli, aga armuasjades on ta sodiaagi suur valgehai. Skorpioni tähtkujus sündinud mees teeb sulle haiget, sest ta tunneb kabuhirmu hülgamise ees. Sinu Kaladest kutt teeb seda ainult seetõttu, et hoida oma hambad teravad.

Ta on sündinud valevorst. Ja ta täiustab oma oskust niikaua, kuni petab ära ka iseenda. Näiteks istub ta oma lemmikbaaris, vaadates spordikanalit ja piiludes kuumi kehasid, aga sisendab endale, et kogub materjali romaani jaoks, mida ta kavatseb kirjutada. Ainus asi mida see luuser kunagi kirjutab, on laialivalguv telefoninumber salvrätikul.

Talle meeldivad seksimängud. Sa võid vabalt meditsiiniõe vormi selga panna, aga tema mängib alati patsienti, mitte arsti. Osta koera kaelarihm ja ta hakkab haukuma. Tutvusta teda oma parimale sõbrannale, kui julged, aga ära jäta neid omapäi. Tal on armusuhted igal pool, igal ajal, kõigiga, kes küllalt kaua paigal püsivad. Ja isegi nõbu Kaksikut varju jättev jäine eemalolev suhtumine. Kala võib sind surematute armastusavaldustega üle külvata ning sõita sejärel otsejoones oma lemmikpüügikohta ja esimese ettejuhtuva keha kaasa haarata.
Või hüppab ta heatujuliselt oma Cadillaci ning suundub lähima prostituudi juurde.

Ära arva, et Sinu Kala toob paju raha koju. Mõned Kaladest mehed hakkavad varakult karjääri tegema, aga kui sinu oma pole kehkümnendate eluaastate lõpuks teleripulti käest visanud ja teaduskraadi saanud, siis võid selle ära unustada. Sa oled seotud hädapätakaga, kelle arvates varanduse teenimine võrdub loteriivõiduga ning kelle meelest tõsielu-telešõud on kultuuriliselt harivad. Kui sa oled töökoha, maja ja tšekiraamatuga Neisti või Vähk, kes mängib meelsasti kogu elu poputajat, siis see mees on sinu jaoks.

Ta on tüütu. Tal on kalduvus kasutada samu sõnakõlkse keskkoolist saadik ning jututeema võimalikult lühikese aja jooksul igavaks muuta. Kui sa ütled, et ta pole igav, saab ta sellest ainult indu juurde, sest ta ei taha sind naerma ajada vaid provotseerida.

Härra Kalal pole mingit sisu, see kõik on bluff, ta mängib tuhandeid rolle, isegi ta ise ei tea, millist stseeni ta järgmisena etendab. Aga kuna talle meeldivad rollimängud, siis võid teeselda, et oled Üksik Ratsamees ning edasi ratsutada.


KUI SA ÜHTE NEIST ARMASTAD – Kalad-naine

Hei, kas sa püüad mind üle kavaldada? Usu, kullake, sa ei taha seda teha. Queen Latifah (18. Märts)

Tema ümber on vastutulelikkuse aura, mis sind koheselt rahustab. Naissoost Kalad on klassikalised romantikud, kes otsivad kaaslaseks õrna meest. Ta eelistab pidutsemisele privaatsust, kvantiteedile kvaliteeti ja ülejäänud inimestele ainult sind. Kas arvad, et oled kõige õnnelikum mees maailmas? Aga kui ma ütlen, et tema hüüdnimi sodiaagis on Horisotnaalne Mamba Kuninganna ning et tema suhe sinuga ei ole talle takistuseks?

Preili Kala aeleb samapalju ringi nagu Kalapoisski, aga kui viimane paneb oma armukesed uskuma, et ta on prints konnanahas, sisendab naine endale, et iga mees, kelle ta linade vahele või paljundusmasina peale tõmbab, on tema tõeline armastus, vähemalt paariks tunniks. See naine on hingekaaslase otsinguil suudelnud kümneid kärnkonni. Häda on selles, et ta tõstab harva silmi soost kõrgemale. Muidugi on see sulle hea uudis, kui oled nõdrameelne, töötu, lootusetu memmepoeg või põgenev kurjategija.

Tema loomus on nagu kujutletav akvaarium, kus suur hulk erinevaid kalu rüseleb parema koha pärast. Liiguta akvaariumi kohal oma näppe ja sa ei tea iial, kas pinnale ilmub armas delfiin, et sa tema selga patsutaksid või napsab hai su sõrmed endale lõunasöögiks. Vihased Kalad purskavad auru välja nagu Moby Dick, sukeldudes seejärel lähimasse pimedasse paika. Ta ärritub silmnähtavalt kui sa avaldad talle survet ning võib paar sarkastilist märkust teha. Kuid tõenäoliselt hakkab ta lihtsalt kriiskama ja puhkeb siis hüsteeriliselt nuuksudes pisaraisse.

Alguses jumaldad sa ohtrat tähelepanu, mida ta sulle osutab. Kuid peatselt hakkab sul rinnas pitsitama kui ta näägutama kukub. Ja Kalade tähtkujust naine on näägutamise oskuse sellisele tasemele viinud, et see meenutab hiinapärast veega piinamist. Ta torgib ja avaldab survet, püüdes sinust oma ideaalset kaaslast vormida. Häda on selles, et tal pole endal aimugi, milline see inimene peaks lema. Kõik naissoost Kalad idealiseerivad oma issit, eriti kui too pole seda ära teeninud ning suhtuvad sinusse samasuguse mõistmatu loogika alusel. Sel pole midagi pistmist kangelastega, asi on hoopis selles, et ta pelgab tõeliselt lähedaseid suhteid.

Kaladest naine näib pealtnäha hapra, abitu ja ebamaisena. Kuid selle süütu naeratuse taga on terasest selgroog. Võtkem näiteks Elizabeth Taylori, kuulsa Kala, keda astroloogid kasutavad meelsasti eksootiliste, õrnade Kalade kirjeldamiseks. Taylor elas üle tosinaid lõikusi ja mitmeid eluohtlikke olukordi. Ainuüksi tema tervisehädad oleksid nõrgema inimese maha murdnmud, rääkimata tema tugevusest abielurandadel. Lisaks mitmetele lahutustele ja lesepõlvele elas ta üle kaks abielu sama Skorpioni, Richard Burtoniga. Kas ta tundub teile hapra naisena?

Preili Kala on iseenda suurim vaenlane ning eelistab enesehaletsust mõistlikule jutuajamisele. Kui sa temaga vaidled, muudab ta õhu paksuks nii roppude sõnadega, et need paneks ka meremehe punastama või viskub lähimale mööbliesemele ja ulub nagu hull. Sa mõistad üsna ruttu, et talle meeldib draama ja korralik tülitsemine. See annab talle võimaluse oma näitlejameisterlikkuse viimistlemiseks ning samal ajal saab ta oma lõõre puhastada.

Kuigi ta on tavaliselt väga intelligentne, paneb tema kummaline ellusuhtumine sind imestama, kas tema närviimpulsid töötavad ikka kõik korralikult. Ta sõidab bensiinijaama kütuseaurude ja palve toel ning vannub, et külmkapp oli alles eile toitu täis. Kui sa tahad saada korralikku pensioni ja regulaarselt süüa, siis pead rahakotti enda käes hoidma ja õppima süüa tegema.

Ükski teine naine universumis ei tundu esialgu nii pühendunud, isetu ja mõistvana, pigistades lahkudes oma roosade sõrmeküünte vahel suuremat osa sinu veritsevast südamest. Ja ta lehvitab neid kunstnikukäsi veel kaua pärast seda, kui sina oled karjudes lähima psühholoogi juurde tormanud.


Väikesed näpunäited hädaolukordadeks:

Kalad vajavad privaatsust.
Kui tõeline elu muutub liiga raskeks, vii ta kinno, antikvariaati või lähima veekogu äärde.
Pea meeles romantikat.
Kiida teda sageli.
Ärrita neid, paljastades nende blufi.
 
kala,n 20. jaanuar 2012, kl 14.21
No väga hea,ma ei ole pikka aega nii naernud:))
 
hehh 20. jaanuar 2012, kl 19.20
Palun amburi kohta :)
 
siret 20. jaanuar 2012, kl 19.21
Vähi kohta võiks ka.
 
* 20. jaanuar 2012, kl 19.42
sõnni kohta tahaks ka lugeda :)
 
kalajäär 20. jaanuar 2012, kl 21.16
ei saa jätta imestamata seda selgust ja tõde, mida oled suutnud välja tuua. lase edasi!
 
Skorpion 20. jaanuar 2012, kl 21.33
VEEVALAJA

Element: Õhk. Veevalaja Õhk on elektrist särisev ja etteaimamatu. Sa tead, et torm on tulekul, aga ei tea, millal või kui tugev.

Omadus: kindel. Veevalaja on inimversioon tornaadost, mis kandis Dorothy Ozi maale.

Sümbol: veekandja. Üleujutus. Uputus. Ülevoolamine.

Valitsev planeet: Uraan, äkiliste muutuste jumal ning Saturn, mahasurumise ja status quo jumal.

Lemmiktegevus: kellelegi näkku kargamine.

Lemmikraamat: “Surnud lemmikloomade mahaparseldamine lõbu ja kasumi pärast.“

Eeskuju: Kuldsõrm

Unelmate amet: küberinimene.

Domineeriv lause: „Vastupanu on mõttetu.“

Vastuvõtlik kehaosa: pahkluud, mis on pidevalt välja väänatud tänu kannapealt ümberpööramisele ja toast väljamarssimisele.Lähene ettevaatlikult

Veevalaja, üheteistkümnes sodiaagimärk, paikneb Sõpruse, Intellekti ja Idealismi Majas. Lahke astroloogia kirjeldab Veekandjat kui kindlameelset, orginaalset ja idealistlikku individualisti, kes kohtleb kõiki inimesi võrdselt. Tegelikult on ta agressiivne ekstsentrik, kes kallab kõik, keda tal õnnestub nurka ajada, üle erinevate pentsikute ideoloogiatega.

Skorpioni kõrval on Veevalaja arvukuselt järgmine päikesemärk, kes kõige rohkem pidevalt kohalikku hullumaja külastab. Tema seisundi kohta mõeldi välja termin „isiksusehäire“. Kuna me oleme nüüd Veevalaja ajastus, siis võid enda lemmik-Veekandjas märgata rahutuse suurenemist. Harju sellega. Järgmise aastatuhande jooksul lähevad nad tihti üle piiri.

Veevalajad on Uraani ja Saturni kaksikvalitsemise all. Uraan, äkiliste muutuste planeet, toob endaga kaasa muutlikkuse. Saturn, dogmaatilisuse ja mahasurumise planeet, osutab paigalseisule. Veevalajas loovad need kaks raskeväelast etteaimamatu iseloomu, mis on lõhestunud muutuste loomise ja kindlustunde soovimise vahel. Veekandjad püüavad sundida maailma enda ümber muutma, et luua illusioon tavapäratust. Tegelikult nad kardavad muutusi.

Veevalajad on jahedad, mitte kirglikud. See on nii, sest nad kardavad, et lähedalt uurides saadakse aru, et nad ei oskagi kõikidele küsimustele vastata. Veevalajad ajavad tulevikku taga, selle asemel, et olevikus elada. Kuna nad on sündinud ilma eneseanalüüsi võimeta, siis on nad agarad teisi arvustama, aga ennast ei tunne nad üldse. Kui sa ei nõustu Veevalaja versiooniga tõest, ei pruugi sa neid enam kunagi näha. Tõesta, et ta on sama suur enesepetja kui teisedki ja ta variseb kokku nagu kõige õrnem klaas.

KUI SA ÜHTE NEIST ARMASTAD –Veevalaja-mees

Kui Veevalajast mees pole just suurepärane, siis on ta vähemalt loova mõtlemisega inimene, kes kujutab endale ette imetoredat tulevikku ning tavaliselt teeb selle ka tõeks. Tema vaimustavalt spontaanne pool teeb ta kindlameelseks ja stabiilseks. Ta loeb raamatuid, muretseb keskkonna pärast ning on samal ajal sinu parim sõber ja äärmiselt ebatraditsiooniline armsam. Kas arvad, et näed romantilist värsket hingust enda poole tulemas? See hingeldamine, mida sa kuuled läbi võsa ragistamas, kuulub dr. Strangelove’i ja Frankensteini ristsugutisele.

Parimal juhul on ta omavoliline, ärritav ekstsentrik, kes elab tema enda peas, aga ta on tavaliselt üsna kahjutu. Halvimal juhul on ta külmavereline, rõõmsameelselt nurjatu koletis, kes viib sind lõputute hingeliste kannatusteni ning vaatab siis rahulolevalt sinu kokkuvarisemist nagu psühhopaat. Tal võib olla sama salvav keel nagu W.C. Fieldsil, kes nimetas oma kuulsat Lõvist lavapartnerit „Torumehe ettekujutuseks Kleoptatrast“. Või elab ta aastaid nagu kõik teisedki, läheb siis ühel päeval piima ostma – ja kaob.

Meessoost Veevalajal on hiilgusest vale ettekujutus nagu Lõvilgi. Ta näeb ennast maailma päästjana, ükskõik kas maailm vajab päästmist või mitte. Ja ta ei kõhkle vajaduse korral oma muutuseplaane pahaaimamatutele inimestele peale surumast.

Võtame näiteks Veevalajast presidendi Franklin Delano Roosevelti, kelle hiilgav plaan leevendada nii kannatavat majandust kui ka aidata miljoneid töötuid ameeriklasi sisaldas endas New Deali programmi. Sotsialamaks, sotsiaalkindlustus ja Teise Maailmasõja võidu (tulu)maks on kõik tema mõte.

Ükskõik kas nõustud tema poliitiliste vaadetega või mitte, Roosevelti ei saa süüdistada tema humanitaarse püüde eest rahvast aidata. Kuid tüüpilise Veevalaja kombel polnud see kava pisiasjadeni läbimõeldud ega seadusega piiratud, seega pani see aluse segadusele. Tema soov oli nagu tublil dr Frankensteinilgi elu taastada, aga tulemuseks oli kontrolli alt väljunud monstrum.

Veekandja pole isekas ega võimukas, aga ainult sellepärast, et sa näed seda meest vähem kui rändkaupmehest Amburit. Ta ei lahku kodust füüsilises mõttes, sest ta reisib mõttes. Aga ta elab põhimõtteliselt garaažis või keldris, nokitsedes oma uue leiutise kallal, püüdes saada kontakti tulnukatega või helistada FJBsse ja pakub neile oma teeneid meisterspioonina.

Ta on sündinud kindla Õhumärgina ning nagu tema nõbudele Lõvile, Sõnnile ja Skorpionile ei meeldi ka talle teistega koos mängida. Ta on sama põikpäine, visa ja tähelepanu otsiv kui need tüübid, aga ta on ka leidlik mõtetega mängija. Arvatavasti oli see Veevalajast mees, kes sundis õigussüsteemi kasutusele võtma terminit vaimne julmus.

Ta on rahutu. Enamikul meessoost Veevalajatel on näol närviline grimass, mida inimesed peavad eksikombel vildakaks naeratuseks. Tema elektriseeritud isiksus teeb ta parimaks kiirete hinnangute tegijaks, lõputute kõnede pidajaks ja pikkade vastuste andjaks küsimustele, mida sa pole temalt kunagi küsinud. Eriti hulludel päevadel paneb ainuüksi tema nägemine koerad ulguma ja kassid sisisema.

Talle võib meeldida liiga palju ette võtta – mitte selleks, et ennast petta nagu Kalad, vaid lilhtsalt enda rahustamiseks ja töökoha hoidmiseks. Ja tööde hulk, mida ta võib ette võtta, jäädes samas ikka ellu, sunniks teisi päikesemärke koomasse langema.

Ta on paranoiline. Ta hoiab kardinaid kinni, telerit uudistekanali peal ja automaatvastajat seees. Ta tahab, et sa räägiksid talle kõigist kummalistest juhtumustest toidupoes või töö juures ning ta seostab selle koha oma uue katastroofifantaasiaga. Ta vestleb tihti inimesega, kes seisab meetri kaugusel sinu selja taga, sellega, keda ainult tema näeb.

Kuigi talle meeldib su armsamana alasti mööda maja ringi tormata, eelistab ta head raamatut, kui sa just ei püüa tema tähelepanu, rõhudes tema perverssusi armastavale poolele. Mida kummalisem sa välja näed ja mida imelikumalt käitud, seda rohkem see talle meeldib. Teesklemine, et hõbedane pannal sinu rihmal on tegelikult tilluke tuumarelv, mis võib samal ajal plahvatada kui tema, äratab temas seksuaalmaniaki. Kinnita rihm tema ümber, ütle, et ta on suur seksimasin ja võid oodata paljude naudingutega ööd.

Ta on leidlik, originaalne ning oma Saturni poolega tasakaalus olles lausa pidurdamatu. Võtame näiteks tõeliselt šokeeriva rokkari Alice Cooperi. Tänu oma Uraani mõju all olevale poolele võttis ta väidetavalt oma nime seitsmeteistkümnenda sajandi nõialt, kes rääkis temaga taldriku keerutamise ajal. Oma ansambli kohta ütles ta: „Meile meeldis lõbu, seks, surm ja raha... ja me lõime Armastuse Põlvkonnale teiba otse südamesse.“

Cooperi metsik ilme, õudsed juuksed ja jumestus ning kirg kasutada laval leegitsevaid esemeid ja jubedaid etendusi, näiteks võltsi võllatõmbamist ja pea maharaiumist, seda kõike lõbu nimel, on Veevalajale täiesti tüüpiline. Ja tõelisele Veekandjale omaselt uskus ta, et tema töö on panna publikut ennast tundma nagu nad oleksid „oma elu suurimal peol“.

Tema lavatagune elu sobib kenasti Saturni poolega Veevalaja loomusest. Cooper on sama naisega kakskümmend abielus, tal on kolm last, ta on kohaliku laste pesapalliliiga ja jalgpallilmeeksonna treener, kirglik golfimängija ning ta kogub aastas üle 150 000 dollari heategevuseks.

Ükskõik kas sinu oma on veider, kahjutu geenius või sarkastiline anarhist – elu Veevalaja tähtkujus sündinud mehega on nii kummaline teekond nagu planeedil Maa on üldse võimalik.


KUI SA ÜHTE NEIST ARMASTAD – Veevalaja-naine

Ta on vaba hing, kes on lõpmatult uudishimulik ja alati sõbralik. Veevalaja naine võlub sind oma nõidusliku sarmiga ja ta otsib meest, kes on nii romantiline kui ka tark. Ta pole omandihimuline ega armukade ja usub, et armastus algab sõprusest. Ta on ka täielik individualist, kes tegutseb oma trummipõrina taktis. On see siis džässbändi või tam-tami rütm, mis kuulutab sind lähimal sipelgapesal enda omaks, seda peaksid enne pulmi endale selgeks tegema.

Hea uudios on see, et ta on üks maailma kõige toredamaid inimesi. Halb on see, et ta teeb alati seda, mida tahab. Veevalajast naine on mässumeelne, põikpäine ja vastuolulise iseloomuga. Ta võib olla isekalt iseseisev ja ärritav, eriti kui ta jookseb mööda maja ringi, karjudes: „Vabadus!“.

Vihasena võib ta oma raevu välja lasta agressiivselt ja lapsikult. Ta võib jalgu trampida, sind majast välja kihutada või isegi tujuka meelepaha tulemusena maja pea peale pöörata. Aga tavaliselt suhtub ta vihasse sama kummliselt nagu kõikidesse teistesse asjadesse elus, eelistades vaidlemist ja sinu provotseerimist. Nagu kõik õhumärgid, tüdineb ta kiiresti ja naudib tüli õhutamist, eriti kui ta usub, et see ajab sind vihale.

Ta on etteaimamatu ja teda hüvastijätuks suudeldes ei või sa iialgi teada, kes või mis sind naastes tervitab. Ta on üsna vabameelne. Mõnedel naissoost Veekandjatel on rohelised juuksed, lillad juuksed või on nad üldse kiilakad. Ta kannab ninarõngast, varbas sõrmust või kuut kõrvarõngast ühes kõrvas ja keeles neeti. Ta riietub nii nagu tahab, olukorrast hoolimata ning võib teksastes ja T-särgis, millel on kiri „Tiibet vabaks“, ilmuda pidulikule õhtusöögile, kus ta vestleb vabalt igal teemal, sealhulgas surmast, poliitikast, kannibalismist või surnud poliitikute söömisest. Tema iseloom on segu šokiteraapiast ja karmist individualismist.

Naissoost Veekandjale meeldivad kuulujutud samapalju kui nõbu Kaksikule. Kuid tema kummaline uudishimu sobib ka kõige jälgimate pisiasjade väljauurimiseks, et sellega siis sind kohutada, lastes oma maniakaalsel naerul kõlada. Ta hoiab sind ka öö läbi üleval, analüüsides mõttetuid teemasid, näiteks, kuidas tolmurullid moodustuvad ja kas Vähist Alex Trebek on tegelikult robot.

Tal on tohutult erineva vanuse, soo, vaadete ja iseloloomuga sõpru. Ja ta on igal ajal, ööl ja päeval, valmis neile nõu, tasuta süüa või sooja voodit pakkuma. Kui sa tahad ta südant võita, ole valmis elama kohas, mis on segu bussijaamast ja psühholoogi kabinetist.

Mida veidram sa oled, seda suurema tõenäosusega õnnestub sul ta voodisse saada. Ütle, et sa teed uurimustööd vampiiride seksrituaalidest Los Angeleses ja ta tunnistab, et harrastab Bela Lugosilt pärit uusi Kamasuutra poose. Teeskle, et sa oled tulnukast seksmaniakk Halcyoni planeedilt ning ta mähib end elektriküünaldesse ja langeb sinu jalge ette. Aga kui sa pole just piiritu kujutlusvõimega Jäär või Skorpion, kes oskaks rõhuda tema perverssele poolele, siis leiad varsti end tüdinenud partneriga, kes eelistab seksist lugeda, mitte seda harrastada. Aga ära pea tüdimust eksikombel huvi kaotamiseks seksi vastu.

Veevalajale ei paku huvi läbinähtav tundelisus. Seega – kui sa oled jumaldamist vajav Lõvi või üdini dramaatiline Veemärk, siis on sul varsti tunne nagu oleksid läbinud elektrit täis keeristormi kus sind raputatakse, keerutatakse ja siis rekordiliselt kiire ajaga välja sülitatakse – liiga rumal, et temaga tegemist teha.


Preili Veevalaja on hinges ka rahahimuline. Kuigi ta pole nii läbinähtav nagu Kaljukits, kes kontrollib sinu varalist seisu, usub ta siiski vanasse klišeesse, mille kohaselt on rikast inimest kergem armastada kui vaest. Võluv, imekaunis ja üheksa korda abiellunud Zsa Zsa Gabor ütles kunagi: „Ma pole kunagi ühtegi meest nii palju vihanud, et oleksin tema kingitud briljandid talle tagasi andnud.“

Gabori külalisroll vana „Batmani“ seriaali viimases osas oli sobiv jutt Veevalajast naisele. Võib-olal sellepärast see ongi talle eriliselt meelde jäänud. Zsa Zsa mängis Minervat, õelat naist, kes omas meeste tervisekeskust, kus ta uuris nende ajusid eriliste föönide abil. „Mulle meeldis see roll väga,“ rääkis Gabor. „Kostüümid olid kõik kirevad ja hõbedased ning sellest pole midagi põnevamat. Need föönid tõmbasid inimeste ajudest kõik saladused välja. Üks mees oli juveliir ja ma sain teada tema seifi koodi. Tegin selle lahti ja mulle valgusid teemandid kaela. Mulle meeldis see väga.“

Tema autobiograafia pealkiri „Ühest eluajast pole küllalt“ võtab kenasti kokku kõikide Veevalajatest naiste elufilosoofiad, sealhulgas ka sinu oma.


Väikesed näpunäited hädaolukordadeks:

Veevalajad vajavad palju ruumi.
Heategevus aitab tal arendada endas kaastunnet.
Saavuta oma eesmärgid aususe ja mõistliku, faktilise vestluse teel.
Neile meeldivad ootamatud või ebatavalised kingid.
Ärrita neid, öeldes, et sa nägid just lendavat taldrikut.
 
neitsi 20. jaanuar 2012, kl 21.53
kas saaks neitsi oma ka palun?
 
Skorpion 21. jaanuar 2012, kl 10.44
AMBUR

Element: Tuli. Amburi tuli on hunnik hõõguvat tuhka. Selle hõõguv soojus näib olevat lohutav, aga kui sa püüad end selle ääres mugavalt sisse seada, pead varsti sädemetevihina eest kõrvale põiklema.

Omadus: muutlik. Ta ellusuhtumine on nagu magamistoa uksel – edasi-tagasi.

Sümbol: vibulaskja. Ambur on sodiaagi jahimees. Allahindluste otsija, seksuaalkiskja.

Mõjutav planeet: Jupiter. Suurem kui elu. Julmalt otsekohene, krooniliselt taktitu.

Lemmiktegevus: suu avamine enne ajutegevuse algust.

Lemmikraamat: „Ühe minuti filosoof“.

Eeskuju: Nohik Urkel.

Unelmate amet: pikkade kõnede eest vastutav senaator.

Domineeriv lause: „Kas mina tegin seda?“

Vastuvõtlik kehaosa: tagumik, mis väärib saadud hoope.
Lähene ettevaatlikult

Ambur elab Üheksandas, Filosoofia, Seikluste ja Pikamaareiside Majas. Müütilise astroloogia järgi on see muutlike omadustega Tulemärk seltskondlik, ausameelne lõbuarmastaja, kes on sündinud filosoofilise maailmavaate ja rännulustiga. Närune tõde ütleb, et see taktitundetu, valjuhäälne tüütus kappab läbi elu, üks jalg ämbris ja teine tugevalt kinni tema üleliia suurte lõugade vahel.

Amburi üle valitseb Jupiter, universumi peajumal, ning see ääretult lõbus naljanina annab Amburile läbematu loomuse ja ekstravagantse iseloomu. Mõlemast soost Amburid arvavad, et nad teavad kõike ning veedavad suurema osa ajast, püüdes teisi harida.

Nad ei ole peenetundelised. Amburitel on pöörane hobusenaer, valjem kui müra Times Square’il vana-aasta õhtul, ning kojanarri naeratus. Kui sa uurid, mis selle labase naeratuse taga peitub, lased valla tonnide viisi allasurutud raevu. See hulk vaoshoitud viha on põhjuseks, miks Amburid on maailma parimad sarimõrvarid. Vibuküti raev meenutab Jupiteri välgunooli, see on etteaimamatu ja lõpeb kohe, kui on läbi õhu raksatades sind kurdistanud. Õnneks sõidab keskmisel Amburil harva katus pealt ära ning füüsilise vägivalla asemel eelistab ta virutada rusikaga läbi ukse ja karjuda vastikuid märkusi sinu perekonna kohta.

Amburid on kirglikud, mitte stabiilsed. Kuna nad ajavad pidevalt taga asju, mis neid hetkel huvitavad, langevad nad tihti oma põnevusearmastuse ohvriks. Nad on sündinud rohelisemaid karjamaid ihkava geeniga ja seetõttu eelistavad pikaajalisele stabiilsusele lühiajalist aistingut. Kui sa hakkad ühega neist vaidlema, pead välja kannatama ka epistli, mis paneb kõrvad verd jooksma. Püüa oma vaatekohta tõestada ja sind jäetakse omaette rääkima, sest sinu Kentaur on värske ristikheinalehe otsinguil juba üle lähedalasuva plangu hüpanud.

Kui sa ühte neist armastad – Ambur-mees

Mulle tuli lahutus täieliku üllatusena. Nii võib juhtuda, kui sa pole kaheksateist aastat kodus käinud. Lee Trevino (1.dets.)

Ta on aus, usaldav ja lõpmatult optimistlik. Ta ei piira su vabadust ega oota, et sa lõpetaksid õhtuti sõpradega väljaskäimise, et temaga kodus istuda. Tal võib olla Mark Twaini omaga sarnane vildakas arusaam elust või Winston Churchilli diplomaadioskused. Vibukütt tahab kaaslast, kes saadaks teda sagedastel spontaansetel väljasõitudel erinevatesse imelistesse paikadesse, sest tema arvates peab elu uurima ja nautima.

Enne kui otsustad, et ta on sinu hingekaaslane, pead mõistma, et meessoost Ambur suhtub püsisuhetesse samamoodi nagu tema mütoloogiline sümbol Kentaur. Ta veeda oma nooruse ja suurema osa täiskasvanuaeast pidevas naistenäljas. Ta on osav armuke, kuid ihkab tegevust ennast, mitte sind.

Sa armusid kindla peale tema skaudinaeratusse ja andesse tsiteerida Shakespeare’i, avades samal ajal sinu rinnahoidjat. Kuid partnerina on ta suurepärane sõber, selline, keda sa eriti tihti ei näe, sest tema arvates on kodu koht, kuhu hüpatakse sisse riideid vahetama ja pesema. Kuna Vibukütt võib rõõmuga kuude kaupa koopas elada, süües kilke ja oma naba üle mõtiskledes, siis tunned ka temaga abielludes ennast ikka veel vallalisena.

Ära looda, et saad tema õla najale toetuda või käe külge klammerduda. Sa oled tema semu (või groupie) ja veedad palju öid üksinda. Ta pole armukade ega omandihimuline. Ta lausa tahab, et sul oleks eraldi elu, sest nii on tal rohkem aega sõpradega õlut juua ja oma lemmik-jalgpallivõistkonnaga mööda riiki ringi tuuritada. Ta on ainus mees universumis, kes on sündinud poissmeheks. Teda ei huvita, mis sul seljas on, kellega sa läbi käid või kus sa olid, peaasi, et sina teda pisiasjade kirjeldmaisega ei tüüta. Ta on liialt ametis, selgitamaks oma uusimat teooriat kõikide maailma probleemide lahendamiseks.

Vibuküttidel on arvamus iga asja kohta siin päikes peal, nad ei oska isegi tavalisele küsimusele lihtsalt ei või jaa vastata. Kui sa küsid, kas ta sooviks singivõileiba, esitab ta vastuseks Krahv Sandwitchi eluloo, ülevaate kuueteistkümnest leivasordist, mille abil saab lihamaitset esile tuua ning ettekande sinepi teemal.

Michael de Nostradamusel, kuueteistkümnenda sajandi arstil ja müstikul, oli Amburile omane eriline kirg universumi saladuste uurimise vastu. Tüüpilise Vibuküti kombel polnud vahva tohtri tähelepanekud mitte üksnes mitmesse köitesse trükitud, koosnedes lõpuks rohkem kui tuhandest raamatust, aga ka hoolikalt koostatud, lubades lõputuid tõlgendusi. See kindlustas, et ükskõik, mis ka ei juhtuks, talle langeb tunnustus selle ennustamise eest. Ainult üks Ambur võib olla nii hulljulge ja vastutustundetu, et hakkaks tuleva kahe tuhande aasta sündmusi ennustama. Ja ainult tema suudab nii hästi hämada.

Meessoost Ambur austab autoriteetseid isikuid, kuni selleks on tema ise. Kui sa kahtled tema valitsemisõiguses, saad üsna pea teada, mida kujutab endast Jupiteri raev. Tal on vastikult tujukas ja tema vulkaanipursked lõpevad kulukate sõitudega lähimasse ehitustarvete poodi, et osta laudu, naelu ja krohvi.

Ta on impulsiivne. Sa võid saata ta piima ostma, aga ta tuleb tagasi keskööks broneeritud lennupiletitega Peruusse. Ta võib sinu kaasa kutsuda, aga samas võib ta sulle öelda, et kuna te mõlemad teate, et tal oleks üksinda lõbusam, ostis ta ainult ühe pileti. Kui ta siiski võtab sinu kaasa, pead poole seal veedetud ajast vedama teda välja kuumadest lõbustusasutustest, kus ta õpib kohalikelt külgelöömislauseid ja teise poole teda taga otsima džunglis, kus tema otsib elu mõtet. Jää parem koju ja looda, et pügmeed röövivad ta ära.

Vibuküti lemmikmäng on „Halvast hullemaks“. Kui sa ütled talle, et kraanikauss on ummistunud, ujutab tema keldri üle, sest ta unustas enne torustiku väljarebimist vee kinni keerata. Kui sa palud tal jätta minemata ühele paljudest meesteõhtutest, et rahulikult kodus õhtust süüa, hakkab ta märatsema, et sa lämmatad ta vabaduseiha.

Isegi armastusväärsel Walt Disneyl olil oma tume pool. Mäletad kõiki neid armsaid muinasjutte, mida ta ekraanile tõi? Bambi surnud ema ja mühav metsatulekahju. Orvuks jäänud Lõvikuningas, keda jälitasid tema enda sugulased. Lumivalgeke ja Tuhkatriinu: ühel oli võõrasema, kes tahtis tal südant välja lõigata ning teine oli sunnitud omaenda kodus teenriks hakkama.

Sinu Ambur astub sulle varvastele, tüütab sind ilukõnega ja haavab su tundeid hoolimatute märkustega. Ta on ju ometi tuldpurskav draakon. Tegelikult pigem nagu Pete’i lohe, Disney tegelane, kes lippab ringi, tahtmata kellelegi haiget teha ning jätmata endast maha suuri kahjustusi.

KUI SA ÜHTE NEIST ARMASTAD – Ambur-naine

„Kudias sa saad rääkida kui sul ei ole aju?“ küsis Dorothy.
„Ma ei tea. Aga mõned ajudeta inimesed räägivad kohe väga palju, eks ole?“ vastas Hernehirmutis.
Võlur Oz

Ta on tõeline Pollyanna. Amburi tähtkuju naine on iseseisev, optimistlik ning usub, et aususega jõuab kaugele. Talle ei meeldi enesehaletsus ja tema siiras sõbralikkus tundub värskendavana. Ta otsib paljulugenud ja –reisinud kaaslast. Kujuta ette õnnelikku kodu täis naeru, spontaansust – ja naist, kes järgneb sulle kas või maailma lõppu.

Enne kui sa palud sel väikesel säraval tähel ainult enda peale paista, saa palun aru, et tal on sama lolluste rääkimise haigus nagu tema meessoost tähtkujukaaslasel ning kõik naissoost Amburid on altid müstilistele juhtumistele, mille tagajärjel satuvad nad millegipärast alati õigel ajal vales kohas olema. Ta ei pruugi õhtusöögiks koju jõuda, sest märkas puu otsas kassi, ja helistas hädaabinumbril ning püüab nüüd tuletõrjujat veenda, et see laseks temal redelist üles ronida ja looma päästa.

Ta jääb ka alati hiljaks. Kui ta ärkab kolm tundi varem üles, et sulle enne operatsiooni toeks olla, siis ta unustab selle, hakates viimase kuue aasta telefoniarveid kronoloogilisse järjekorda panema. Või kui tal õnnestub õigel ajal uksest välja jõuda, olles unustanud, et samal päeval toimub ka ümbruskkonna heategevusmaraton, unustab ta ka sinu, hakates sõpradega kaasa jooksma. Ta kukub tihti, nii et ära ole üllatunud, kui ta lõpuks karkudel sinu voodi äärde saabub.

Tema viha on nagu tuleleek, mis kõrvetab sinu kulme, enne kui sa jõuad pikali visata ja ennast maas ringi veeretada. Vajuta tema vulkaaninuppu ning sa avastad, et pead erinevate lendavate esemete eest ära põiklema ja hommikul uued klaasid ostma. Ta jahtub kiirelt maha, aga ei unusta kergelt ning lõbustab arvatavasti paar järgmist kuud sõpru ja sugulasi detailse looga teie tülist. Kuigi kõik möirgavad selle peale naerda, oled sina juba aru saanud, et avalik alandamine on karistuskeks selle seest, et olid selline tõbras.

Naissoost Vibukütt võib kakskümmned minutit hinge tõmbamata rääkida. Ta naeratab nii palju, et võiks arvata, et talle tegi plastilise operatsiooni sama kirurg, kes Jokkeri kokku lappis. Ja ta kuhjab oma elu üle projektide, pidude, ürituste ja juhusõprustega, sest ta ei suuda üksi olla.

Ta jälestab majapidamistöid, seetõttu meenutab teie kodu enamuse ajast väikese tornaado keerisesse jäänud elamist. Koristaja palkamisse investerimine hoiab vannitoas halliltuse tekke kontrolli all ning tagab, et te ei kaota lapsi prahi sisse ära.

Armuasjades meeldib sinu leedi Kentaurile kiindumus, aga ta vihkab seda kui sa hakkad teda lämmatama. Ta hindab oma vabadust sama palju kui meessoost Ambur, kuid ei hüppa nii tihti vasakule. Aga tal on palju erinevaid meessoost tuttavaid, kellele ta eg-ajalt helistab ja kellega ta lõunatamas ja kinos käib. Nii et kui sa oled kahtlustav Skorpion, omandihimuline Sõnn või ülbe Lõvi, siis mõtle mitu korda järele, enne kui selle daamiga püsivamasse suhtesse astud, sest ta tahab sinu usaldust ning keeldub oma elustiili muutmast. Ta on äärmiselt kirglik, aga eelistab imalatele tundeavaldustele seksiseiklusi.

Ükskõik kas ta on otsekohene või pöörane, sinu Ambur on maailma kõige iseseisvam naine.

Väieksed näpunäited hädaolukordadeks:
Amburid vajavad seiklusi.
Nende südame võitmise võtmeks on spontaansus.
Hoia käepärast kotike ööasjadega juhuks kui te lähete eksprompt-reisile.
Ole hea kuulaja.
Ärrita neid, nõudes täielikku vaikust.
 
Skorpion 21. jaanuar 2012, kl 11.51
KAKSIKUD

Element: Õhk. Kaksikute Õhk on nagu tüütu tuuleiil rannal. See paneb sind silmi kissitama, nii et sa ei saa enda ümber toimuvast selget ettekujutust.

Omadus: muutlik. Kaksikud on inimversioon pöörduksest.

Sümbol: kaksikud. Topelt häda. Kahekeelsus. Kaksikelu. Pettus.

Mõjutav planeet: Merkuur, üleannetuste ja pettuste jumal.

Lemmiktegevus: valede järeldutste tegemine.

Lemmikraamat: “Kuidas panna inimesi oma tahtmise järgi tegutsema.“

Eeskuju: Tasmaania kurat.

Unelmate töökoht: klatšiveeru toimetaja.

Domineeriv lause: „Sest mian tahan.“

Vastuvõtlik kehaosa: sõrmed, mille luud on pidevalt katki teiste inimeste nägude ees viibutamisest.


LÄHENE ETTEVAATLIKULT

Kaksikud, sodiaagi kolmas tähtkuju pesitseb Suhtlemise ja lühikeste reiside Majas. Traditsioonilise astroloogia järgi on Kaksikud energilised, mitmekülgsed võlujad ning intelligentsed, andekad seltskonnalõvid. Tegelikult tunned sa end Kaksikuga koos viibides nagu püsiv külaline Hullu Kübarsepa teepeol.

Tähtis reegel on see, et Kaksikute kahepalgelisust ei tohiks segamini ajada Kalade vastuolulise loomusega. Kalad ujuvad teineteisele vastu ning on seetõttu ka enda suurimad vaenlased. Kaksikute märgil kujutatud figuurid seisavad alati teineteise kõrval, sundides teineteist tagant, ajades sulle puru silma. Üks neist on osav, teine intelligentne, üks libekelene pettur, teine tõeline filosoof. Kaksiku ettekkujutus edust on olla kõikide linna tuntud inimeste hea tuttav. Neile meeldib käia kokteilipidudel ja oma kuulsate tuttavatega teiste ees uhkustada. Maini vaid, et sa tunned Paul McCartney juuksurit ja sulle on lauas garanteeriotud istekoht peoperemehe kõrval.

Kaksikud on kangekaelsed, mitte iseseisvad. Nad lendlevad läbi elu. Kaksikud nõuavad vabadust, aga sellist vabadust nagu teismelised soovivad. Nad on liialt ametis mässamisega, et kuulata kellegi teise arvamust. Kuna neile pole kaasa antud objektiivse hindamise geeni, siis nad arvavad, et nende arvamus on ainuõige. Lasku ühega neist vaidlusse ja sa seisad silmitsi ülekuulamisega, mis kahvatub ka õppinud spiooni oskuste ees. Kui sa võidad vaidluse, siis ütleb ta: „Seda ma püüdsingi ju sulle selgeks teha.“


KUI SA ÜHTE NEIST ARMASTAD – Kasik-mees

Ma ei abielluks iial naisega, kes sobib vanuse poolest mulle naiseks.

Tony Curtis (3. juuni)

Ta on lausa vastupandamatu. Kaksikute tähtkujus sündinud mees on lõbujanuline, iseseisev, kelmikas romantik, kellele on doktorikraad flirtimises. Ta võib valmistada eksootilise õhtusöögi. Seejärel tantsida sinuga tähtede all, näidata sulle tähtkujusid ning võluda südant kaunite versioonidega nende tekkemüütidest. Aga ära hakka veel pulmakutseid laiali saatma. Samal ajal kui sina koostad mõttes külaliste nimekirja, läheb tema sulle kööki veiniklaasi täitma ja seda tehes helistab ka kolmele teisele tüdrukule, et neid järgmiseks nädalavahetuseks välja kutsuda. See libekeelne naisekütist peoloom on huvitatud ainult sinu telefoni- ja rinnahoidjanumbri lisamisest oma pidevalt kasvavale ohvrite nimekirjale.

Kaksikute päiksemeärgis sündinud filmitäht Errol Flynni peeti pikka aega Hollywoodi mustaks lambaks. Käibele lasti ütlus „nagu Flynn“, pidades silmas tema oskust naisi rajalt maha võtta. Tema tõelise elu seiklused, mässamised ja üleüldine taltsutamatus võistlesid ajalooliste vaprate kangelastega, keda ta kehastas kinolinal. Flynn oli kolm korda abielus ning pettis kõiki oma naisi. Tema esimene abikaasa, prantsuse näitlejanna Lily Damita lausus: Sa ei saa kunagi aru, milall ta tõtt räägib. Ta valetab lihtsalt lõbu pärast.“

Tema elu oli üks lõbusate liialduste jada. Kuid neljakümnendate eluaastate lõpus võttis tema orkaani meenutav elustiil oma osa ning Flynnist jäi ärele vaid läbipõlenud kest oma endisest rõõmsast olemusest. Ta suri viiekümneselt südamerabandusse.

Sinu Kaksiku puhul ei ole asjalood arvatavasti nii hullud, kuid kõiki Kaksikute tähtkujus sündinud mehi tõmbab ilusate näolappide poole. Täiesti truusid Kaksikuid on ka olemas, aga neid on isegi vähem kui ujedaid Ambureid. Sõnal truu on Kaksikutest meeste jaoks tavapärasest täiesti teine tähendus. Mõtle samas tähtkujus sündinud Brigham Youngile, Salt Lake’i mormoonist asutajale, kellel oli kakskümmend seitse naist. Ma olen kindel, et vend Brigham pidas ennast pühendunud ja truuks abikaasaks. Minu arvates oli ta Kaksikute paradiisis.

Sinu Kaksikul on viis hobi, neli erinevat karjääri ning sõpruskond, mis meenutab väikest Ühendatud Riikide Organisatsiooni. Aga tema intellektuaalne vaprus piirdub erinevate mälumängude mängimise ja oma sõprade lõbustamisega, naerutades neid ribadeks oma halastamatult otsekohese keelekasutusega. Tema elu eesmärk on inimeste alandamine, ta kutsub sind avalikus kohas paksperseks või nipsutab sinu suunas sõrmi, kui tal klaas on tühjaks saanud.

Ta on külma südamega, kalkuleeriv inimene, kes püüab läbinähtavalt ühiskonnas kõrgemale pulgale ronida. Ta võib sulle esimesel kohtingul abieluettepenaku teha kui haistab raha lõhna. Abikaasana on tal nii häid kui halbu jooni. Ainus, mille suhtes see mees kirge tunneb, on lõbutsemine.

Kui sinu arvates tähendab armastus vähemalt natukest koosolemist, koos õhtustamise ja teleri vaatamisega, siis otsi endale parem kodune Vähk või vaikne Neitsi ning saada see kiimas jahikoer asju pakkima. Või vaata asja helgema külje pealt. Sa võid enamuse ajast olla küll hüsteerias ja paanitseda, aga sul ei hakka kunagi igav.


KUI SA ÜHTE NEIST ARMASTAD - kaksikud-naine

Hästikäituvad naised ei kirjuta end sageli ajalukku.
Marilyn Monroe (1. juuni)

Kaksikute tähtkujus sündinud naine on kui sõõm värsket õhku. Ta on elav ja heasüdamlik ning tal on palju sõpru. Tema ideaalmees on originaalne, toimekas inimene, kes ei püüa teda kuidagi taltsutada. Ta on vaimukas, lõbujanuline ja lõpmatult uudushimulik. Ta suudab edukalt jagada aega kodu, töö, perekondlike kohustuste ja mitmete hobide vahel. Kuid enne kui sa otsustad, et see elav keeristuul on sinu jaoks õige, võta arvesse, et tavaliselt on tema hobideks teised mehed.

Kaksikutest naine on satääni riietatud, glamuurne, oma seksuaalsust ära kasutav naissoost versioon Hollywoodi pahast poisist. Ta on iseenda suurim vaenlane, tõmmates ligi sama pinnapealseid tüüpe. Klassikaline lugu teiste ärakasutaja ärakasutamisest. Ta lõhestab oma Kaksikuloomuse, ajades alati taga unelmat ja samal ajal otsides endale issit.
Mõtle Kaksikute tähtkujus sündinud Marilyn Monroe peale. Avalikult oli ta seksikas kiisu, kuid eraelus otsis stabiilset kodu ning meest, kes tema eest hoolitseks. Kuid Kaksikutele omaselt ei lasknud ta kedagi endale väga lähedale või nii kaua endaga olla, et alustada püsivat suhet. Kuigi ta kaebas tihti, et keegi ei võta teda tõsiselt, ei olnud ta valmis loobuma glamuurist ja teiste tähelepanust, pühendumaks intrellektuaalsetele ja humanitaarsetele ideedele, mida ta oma ustavate fännide väitel toetas. Tüüpilise Kaksikute kahepalgelisuse näitena hädaldas Marilyn, et soovib vaid abikaasat ja kodu, kuid ütles ka „Mul on liiga palju fantaasiaid, et olla koduperenaine.“ Temast õhkus seksuaalsust, aga kui temas oligi midagi intellektuaalset, siis vahetas ta selle üsna varakult kuulsuse vastu. Oma karjääri haripunktis antud intervjuus ütles ta: „Ma olen suur hoone, millel pole vundamenti.“

Sinu Kaksik on loomulikult palju stabiilsem ja vähem bimbolik, kuid ta on ka naine kellel on mitmeid huvisid, mis sõltuvad tema hetkemeeleolust ja sellest, millle või kelle ta on parasjagu koju tassinud, et seda uurida, katsuda ja/või kellesse ajutiselt armuda.

Talle meeldivad kuulujutud ja tema detektiivioskused on suurepärased. Temast võiks saada lausa tubli eradetektiiv või spioon kui tal poleks ühte saatusliku viga. Ta suudab küll saladust pidada, aga ta ei suuda tihitpeale jätta mahlakaid kuulujutte enda teada, eriti kui see seab ta paremasse valgusesse. Kui sul on mõttes paljastada talle oma tume minevik, siis mina olen sind hoiatanud.

Kaksikute elueesmärk on asjade paikapanemine. Sealhulgas ka sinu. Ta lämmatab sind armastuse ja pühendumisega – umbes viis minutit. Siis hakkab ta sinu enda heaolu silmas pidades sind muutma. Ta külvab sind sunniviisiliselt üle raamatute, kassettide, seminaride, nõuannete ja oma elust võetud näidetega. Ta otsib sulle töökoha, nõustaja, raviasutuse ning ootab sinult igal õhtul edenemisteateid.

„Auntie Mame“, lugu vabameelsest, lõbujanulisest, iseseisvast naisest, toob parima näite Kaksikute tähtkujus sündinud naisterahvast. Superstaar Rosalind Russell võitis oma hulljulge daami rolli eest Kuldse Gloobuse auhinna ja ta oli Oscarti nominent. Võib-olla peitub põhjus selles, et Russel oli Kaksik ning tundis oma tegelaskujuga hingesugulust. Filmi deviisiks on „Elu on kui bankett ja enamik vaeseid tolvaneid nälgib surnuks!“. See lause võtab preili Kaksikute elufilosoofia kenasti kokku.


VÄIKESED NÄPUNÄITED HÄDAOLUKORDADEKS

Kaksikud vajavad suhtlemist.
Nende kuulamine on nende mõistmise võti.
Suru paha tuju alla õhtuga linna peal.
Kiida nende ideid taevani.
Ärrita neid, teeseldes, et sina tead midagi, mida nemad ei tea.
 
annamaa 21. jaanuar 2012, kl 12.24
Palun ka vähi horoskoopi :)
 
ja muidugi 21. jaanuar 2012, kl 13.23
kaalude.:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!