Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Päikesemärkide humoorikad varjuküljed
 
Vähile PALUN 21. jaanuar 2012, kl 15.35
Oleksin väga väga huvitatud just VÄHI kohta lugema
 
siiski 21. jaanuar 2012, kl 17.43
palun kaaludele enne.:D
 
:-))))) 21. jaanuar 2012, kl 17.51
Kaaludele juba on!!!!! Vaata teema ikak enne läbi. Uskumatu :-(((((
 
ss 21. jaanuar 2012, kl 18.33
Sõnn tahaks ka...pliis
 
LõviN 21. jaanuar 2012, kl 20.16
ja lõvi ootab endiselt:)
 
Skorpion 21. jaanuar 2012, kl 20.48
Paraku, kui mu mälu mind ei peta, siis Kaaludest pole ma veel midagi kirjutanud. Kaladest küll, jah.:)
 
Skorpion 21. jaanuar 2012, kl 20.50
Kannatust kõigile, kes veel siit puudu. Mingil hetkel saab kõik siia lisatud.
 
LõviN 21. jaanuar 2012, kl 22.04
tore, olen kärsitu, ma tean:)
 
Skorpion 21. jaanuar 2012, kl 22.16
Vähk

Element: vesi. Vähkide vesi immitseb läbi liikuva vesiliiva. Sa arvad, et jalutad kõige päikselisemal rannal. Kuid varsti püüad sa ronida välja tohutust mustast august.

Omadus: kardinaalne. Vähi juhiomadused tähendavad ülimat oskust tunnetega manipuleerida.

Sümbol: vähk. Nipsakus. Salapärasus. Üksildus. Haprus.

Mõjutav planeet: Kuu. Varjus tegutseja. Seljatagused manöövrid. Segane linnuke, kuutõbine.

Lemmiktegevus: vingumine.

Lemmikraamat: „Märtri käsiraamat.“

Eeskuju: Iiah.

Unelmate amet: professionaalne ohver.

Domineeriv lause: „Pärast kõike seda, mida ma olen sinu heaks teinud.“

Vastuvõtlik kehaosa: rind, mis on alati puruks kraabitud takuse särgi kandmisest.


LÄHENE ETTEVAATLIKULT

Vähk, sodiaagi neljas päikesemärk, paikneb Kodu Majas. Rõõmsameelne astroloogia ütleb, et Vähk on eraklik, hoolitsev ning tugevalt seotud oma perekonna ja sõpradega. Kuid tegelikult on Vähid vassijad, manipuleerijad ning peaksid pere ja sõpradega rohkem seotud olema.

Kõik Veemärgid on tundlikud, kuid Vähk tunneb suurt mõnu emotsionaalsetest segadustest. Teda valitseb Kuu, mis on tema tunnete eest vastutav samamoodi nagu ka veekogude tõusude ja mõõnade eest, kuid Vähi puhul toimuvad muutused kiiremini. Vähi tuju muutub iga tund. Vähid võivad kahekümnenelja tunni jooksul naerda, nutta, toriseda, naljatada, üksildusse põgeneda, rünnata ja kaevelda. Jäta see endale meelde kui tunned kunagi soovi ühte neist päästa. Sa võid minna voodisse koduperenaisega ning ärgates leida enda kõrvalt kirvemõrtsuka.

Enamik neist on avalikkuses häbelikud. Sa võid mõnikord leida ühe neist kodust, kaisutamas seinakapis karpi hädaolukorraks mõeldud rämpstoidu varudega või lugemas maavärinaks ettevalmistuse käsiraamatut. Nad on närvilised. Äkilised liigutused ajavad nad paanikasse, enamik neist kardab kilke, konni, rohutirtse ja lihavõttejäneseid. Nad on tuntud selel poolest, et nad jooksevad ennast hingetuks, püüdes põgeneda oma varju eest.

Vähid on tundlikud, mitte mõistlikud. Nad solvuvad juba esimese erimeelsuse märgi juures ning arvavad, et kõik tahavad talle ära teha. Kuna nad on sündinud ratsionaalse mõtlemise geenita, ei oska nad ka ennast objektiivselt hinnata. Kui sa ühega neist vaidlema hakkad, ronib tema lähima kivi alla, et tüli vältida. Aga ole ettevaatlik – nad ei anna alla, vaid plaanivad lihtsalt oma järgmist käiku. Kaota hetkeks valvsus ja sa võid varbast ilma jääda.

KUI SA ÜHTE NEIST ARMASTAD - Vähk-mees
Mulle ei meeldi narkootikume, alkoholi, vägivalda või hullumeelsust propageerida, aga mulle pole need kunagi midagi halba teinud.
Hunter S. Thompson (18. juuli)

Esimene asi, mida sa tema juures märkad, on tema siiras ja armas naeratus. Vähi tähtkujus sündinud mehed on kenad, rüütellikud ning neil on imeliselt eriline huumorimeel, mis võib tunduda lausa napakana. Ta on tundlik, sensuaalne ja tõeliselt südamlik. Ta peab lugu traditsioonidest ning austab kombekat kurameerimist, usub perekondlikesse väärtustesse ja päris kindlasti on ta maailma parim kaisukaru.

Sa võid arvata, et ta on ideaalne kaaslane, aga tegelikult on ta ideaalne jälitaja. Meessoost Vähi arusaam pühendumisest on siduda ennast puusapidi kallima külge, nii et kui sa pole just valmis hakkama tema siiami kaksikuks, lase nii kiiresti jalga kui võimalik. Voodis on ta õrn, aga nii passiivne, et sa tüdined peagi pidevalt peal olemisest ära.

Ta on kinnine. Tema lemmikmäng on „Arva ära, kuidas ma ennast tunnen?“. Sina pead tema mõtteid lugema, tundeid ära arvama ja tema õrna egot kokku lappima ja kõike seda teadmata, mis teda endast välja viis. Ära muretse. Teda viivad kõik asjad endast välja. Kui sa unustad hambapastat osta, arvab tema, et sa ei armasta teda enam. Kui sa ütled, et tahad õhtul sõbrannadega välja minna, ootab tema hommikul lahutuspabereid.

Sellele vastandina on tema sinu tunnete suhtes nii pime, et sa tabad ennast varsti põgenemismõtetelt. Kui sa püüad temaga mõistlikult rääkida, muutub tema pahuraks ja üliemotsionaalseks. Ta on niivõrd süvenenud oam tunnetesse ning tema iseloom on liiga keeruline mõistmaks, et sa ei ole alati igas asjas temaga ühel nõul. Ta on sama tujukas kui naissoost Vähk ning karistab sind iga solvangu eest, pugedes oma metafoorilisse kotta, et seal mossitada.

Meesoost Vähk on kindlustunde suhtes sama paranoiline kui Sõnn, kuid rahalise kriisi korral sunnib ta sind tegema selliseid jäledaid asju nagu koostama eelarvet või töötama kahel kohal, kindlustamaks perekonnale helget tulevikku. Temal on avalikkuse ette minekuks liiga palju stressist põhjustatud vistrikke.

Ta ei peatu millegi ees, et panna sind oma arvamusega nõustuma, isegi kui küsimus on parimas jäätisesordis. Vähemat võib pidada täielikuks hülgamiseks. Kõigepealt selgitab ta, miks pekaanipähklid on paremad kui sarapuupähklid. Järgmiseks katsetab ta oma paipoisilikku pilku, saavutamaks sinu nõusolekut. Kui kumbki taktika ei lähe läbi, ohkab ta, ütleb, et ta ei ole näljane ning istub mossitades teleri ees. Sa pead olema valmis alla andma või vaikuses elama. Enne kui sa valid viimase kasuks, jäta meelde, et Vähi puhul on vaikus katkestatud sügavate virilate pominatega.

Suurepärane näide meessoost Vähist on kuningas Henry VIII. Kui Henry tahtis lahutada oma esimesest naisest Catherine’ist (Ambur), et abielluda Kaksikute tähtkujus sündinud Anne Boleyniga, siis võiks arvata, et ta ütles „Sündigu nii.“ Kuid selle asemel püüdis Henry VIII tüüpilise Vähina kogu kuningriiki endaga nõusse saada. Ta tiris oma pargase välja ning külastas Thamesil edasi-tagasi sõites oma kuninglikke nõunikke. Ta taotles paavstilt luba abielu tühistada ja julgustas Catherine’i ütlema, et nende abielu polnud kunagi sisse pühitsetud.

Kui Catherine keeldus, pandi ta Londoni Towerisse vangi. Kui paavst tema palvest keeldus, asutas kuningas Vähk anglikaani kiriku, hakates ise selle peaks. Ta kindlustas vahelduvate temeperamendihoogude ja piinamiste abil enamiku aadlike toetuse. Seejärel, jäädes truuks oma muutlikule loomusele, lasi ta pärast peaaegu kolme abieluaastat Anne’i peajagu lühemaks teha, kuigi ta oli viis aastat võidelnud, et naisega üldse abielluda.

Kuigi sinu Vähk ei lase sulle arvatavasti lõppu peale teha, on ta täiesti võimeline mitte märkama kõike seda, mis ei sobi tema kitsa, alatasa muutuva vaatepunktiga. Ja sina pead kannatama pidevat tüütut kaeblemist ja vingumist, mille abil püütakse kindlustada sinu orjalikku, vaieldamatut pühendumist.

Kuna sina oled selles olukorras nurka aetud, võid talle samahästi ka öelda, et sulle meeldib aedmurakašerbett, sa tulid just töölt ära ja muide, kas ta nina otsa hakkab vistrik tekkima?

KUI SA ÜHTE NEIST ARMASTAD – Vähk-naine

Ma mõistan oma rahvast paremini kui keegi teine. Ma uurin neid pidevalt ja viin nendega isegi eksperimente läbi.
Imelda Marcos (2. juuli)

Vähi tähtkujus sündinud naine on lahke ja emalik, ta toob sulle koheselt mõttesse õunapiruka ja pragiseva tule. Sinu Vähi-daamil on tore, pentsik huumorimeel ning lahke, kaastundlik süda. Ta otsib meest, kes on truu, hoolitsev ja kindlameelne. Tema elu keerleb sinu, perekonna ja valitud seltskonna sõprade ümber.

Enne kui sa püüad tema õrnu jalakesi põlvest nõrgaks võtta, soovitan sul lugeda uuesti läbi vana luuletuse „Ämblik ja kärbes“. Naisvähk koob pealtnäha hubase armupesa, kust ei puudu ka pühendunud kaaslane. Kuid niipea, kui sa astud ühe karvase jalaga sinna sisse, oled igaveseks kinni emotsionaalse väljapressimise segapuntras.

Teie kodu on pühamu tema seni elatud elule. Seinad on kaetud piltidega sugulastest, sõpradest ja sellest klounist, keda ta kohtas kolmeaastsena. Igal Vähi tähtkujus sündinud naisel on kusagile ära peidetud karp, milles on üksikud kõrvarõngad, veinipudelite korgid, merekarbid, postkaardid ning vähemalt üks tema piimahammas.

Ta on hädaolukordade foobik. Tema autoas leiduvad esmaabikarp, kuivatatud puuviljade segud, veepudelid, padjad ning märgutuli, juhuks kui ta peaks kunagi kõrbes ära eksima. Tõsiasi, et te elate rannas ja tema sõidab jalgrattaga tööle, pole mingi juhus.

Ta on nii ebamäärane, et tihti ei saagi aru, kas ta kuulab pinevalt või magab lahtiste silmadega. Ja kuigi ta nutab ohtralt ja vabandab, et pillas kohvi sinu autogrammiga lemmikpostrile kui ta võttis selle seinalt maha, et selle tagant tolmu pühkida, ei või sina iial teada, kas see juhtus kogemata või oli see karistus selle eest, et sa jäid eelmisel nädalal sõpradega liiga kauaks välja.

Vähk naine on õgard. Tema südame võitmiseks varu sahvrisse hulgaliselt kaloririkkaid, kõhtu täitvaid toitusid, milel pole mingisugust toiteväärtust. Tema arvates koosneb tore kodune söömaaeg kartulist, kastmest, moosiga saiakestest ja kahekordse šokolaadikastme kogusega Twinkie küpsistest.

Sinu Vähk võib panna sind mõtlema, et ta tahab, et sa võtaksid ohjad enda kätte, kuid tegleikult hoiab tema sind ohjes mitmete hästi läbiviidud surmasuus olekute, psühhosomaatiliste haiguste ja regulaarsete külastustega kell kaks öösel esmaabikabinetti. Ülejäänud aeg kulub selleks, et tuletada sulle meelde, kui palju tema on aastate jooksul sinu, tänamatu heaks ohverdanud.

Tema vihas on oma osa draamakuningannal ja kavalal manipuleerijal. Kui sa helistad teatamaks, et usl on õhtul koosolek, sosistab sinu Vähk: „Pole midagi. Ma mõistan.“ Enen kui sa jõuad toru hargile panna, räägib ta, kui kaua ta vlamistas sinu lemmiktoitu, hoolimata piinavast peavalust. Ahjaa, ning kodus pole aspiriini. Ta lootis, et sa ostaksid seda koduteel, aga arvatavasti elab ta selle üle, kuni sa koju jõuad. Kujuta sel hetkel ette nõrka naeru. Sa tunned ennast terve ülejäänud õhtu viimase tõprana. Kuid tema paneb telefoni hargile, naeratab, laob taldrikule elemsiest õhtust jäänud toitu ja paneb teleri käima. Pealtnäha on Vähi tähtkujus sündinud naine nii kahjutu.


VÄIEKSED NÄPUNÄITED HÄDAOLUKORDADEKS

Vähid vajavad rahustamist.
Kallista teda, kui ta on kurb.
Julgusta neid oma pentsikut huumorimeelt kasutama.
Jäta meelde, et nad käituvad kõige paremini enne ründamist.
Ärrita neid, kasutades ära nende hüpohopndriat.
 
Korpion 22. jaanuar 2012, kl 11.10
KAALUD

Element: Õhk. Õhk tekitab su kõrvades pidevat suminat. Kaalude ettekujutus mõistlikust vestlusest on see, et nemad räägivad ja sina kuulad mõistlikult. Lõpuks on sul selline tunne nagu oleks su pea mesilastarusse kinni jänud.

Omadus: kardinaalne. Kaalud on meisterlikud noa selgalööjad, teiste hlavustajad ja bimbod.

Sümbol: kaalukausid. Tasakaalust väljas. Alati Kaalude kasuks osutavad. Kaldub mõlemale poole.

Mõjutav planeet: Veenus, plastilise kirurgia ja peegellagede jumalanna.

Lemmiktegevus: omaette naeratamine.

Lemmikraamat: „Kuidas ennast mehele panna“.

Eeskuju: Barbi/Ken.

Unelmate amet: tüliõhutaja.

Domineeriv lause: „Teisest küljest...“

Vastuvõtlik kehaosa: neerud, täis hammaste vahelt tulnud kruusa, mida nad öösel krigistavad, et hüvitada võltsi naeratamist, mida nad on päev läbi teinud.


LÄHENE ETTEVAATLIKULT

Kaalude märk, kaalukausid, sümboliseerivad elu igaveses tasakaalus hoidmist. Kaalud paiknevad seitsmendas, Suhete Majas. Ilustatud astroloogia kohaselt on Kaalud sõbralikud, õiglased ja diplomaatilised rahusobitajad, kes otsivad tõde, ilu ja täiuslikku kaaslast. Tegelikult peitub selle imala naeratuse taga enesearmastajast otsustusvõimetu õnneotsija, kellel on tuulelipu iseloom.

Kaalusid valitseb pahade tüdrukute jumalanna Veenus. Sõnnile annab Veenus ahne iseloomu, mis ihkab kõike omada, Kaaludele aga lõputu täiuseihalduse. Kaalud ei ole kunagi rahul, ei enda ega ka sinuga. Kuna ta on üks käsutavatest kardinaalsete omadustega märkidest, võtab ta eriarvamusel olemist isikliku solvanguna. Nad hakkavad mossitama kui sa vahetad raadiojaama. Kaalude ettekujutus rahust ja harmooniast on sinu täielik nõusolek nende hetkelise elufilosoofiaga.

Lõbusta ennast pisut, teatades oma Kaalule, et tema horoskoobis öeldu on vastuolus sellega, mida sa just talle õnneküpsisest saadud sedelilt lugesid. See peaks saatma mõlema soo esindaja kohe aspiriini ja külma veega niisutatud rätikut otsima.

Kaalud lähtuvad kõiges endast, nad ei ole õiglased. Nende veider õiglustunne vähendab nende võimet nõustuda kellegi teise väite või arvamusega. Kuna nad on sündinud pimeda õigluse geenita, pole nad ka kunagi võimelised päris erapooletuks jääma. Kui sa satud ühega neist vaidlema, pead välja kannatama äkilise vihapurske. Kui sa tõestad oma argumenti, võivad kõhklevad Kaalud suusõnaliselt sinuga nõustuda. Sisimas ei anna ta aga iialgi andeks, et Sul oli õigus.


KUI SA ÜHTE NEIST ARMASTAD – Kaalud-mees

Ma võin vastu panna kõigele... välja arvatud ahvatlusele.
Oscar Wilde (16. okt.)

Ta on hea huumorisoonega, karismaatiline ning temast õhkub sarmi. Tal on laitmatu maitse ja tema elav, sõbralik iseloom paneb ta igaühe eelisnimekirja algusesse. Kaalud-mees on idealistlik unistaja, kes usub ülemaailmsesse rahusse ja õiglasse mängu. Ta viib sind linna kõige kallimasse restorani, kuulutab naeratavate klientide ees oma imetlust ning laskub ühele põlvele, et sind endale naiseks paluda. Enne kui sa hüüatad: „Jah, kallis“, tee kindlaks, kas ta vaatab ikka sinu poole. Selleks ajaks, kui ta on kihlasõrmuse sulle sõrme libistanud, on ta juba märganud oma järgmist vallutusobjekti baari suunas kõndimas.

Kaalude tähtkujus sündinud mees on täiesti võimeline sinuga laupäeval abielluma ja pühapäeval oma järgmisi armuafääre alustama. Ta on püsimatu, järjekindlusetu ja peab pidevalt naistele jahti. Unustage ära Jäärad ja Kaksikud. Armuasjades on Kaaludest mees sama tormakas kui kasutatud autode müüja, kes haistab järgmist kergeusklikku, kellele masinat pähe määrida.

Ta on pinnapealne. Sina võid pärast paari vaprat lihvitud seksiringi hakata mõtlema ühise tuleviku peale. Kuid tema jaoks tähendab tulevik järgmist hommikut, mil ta tõenäoliselt unustab su nime enne kui ta lõpetab oma säravvalgete hammaste puhastamise.

Ta on pealiskaudne. Kaalude tähtkujus sündinud mees eelistab sisule ilu ning ootab, et täiuslik armastus rabaks teda jalust. Oh, sa kuuled pulmakelli, kuid pärast mesinädalaid muutub see kellamäng kiirelt häiresignaaliks. Ta ei taha tõelist naist, kes lõpetaks tema unistamise, et pääseda tõelisest maailmast, täis pangalaene ja karjuvaid lapsi. Ta soovib endale Barbinukku, kes keedaks, küpsetaks ja lõbustaks tema lõputut rodu juhututtavaid.

Talle ei meeldi vihastamine. Nori tüli ja sulle vastatakse ükskõikselt. Tavaliselt põikleb ta vastusest eemale ning püüab sind algsest teemast eemale meelitada sama ledlikult kui Kaljukits. Selle asemel et oma viha välja valada, ajab ta sind vihale.

Heal juhul on ta otsustuvõimetu kobakäpp, kelle tähelepanu on nii lihtne kõrvale juhtida, et ta võib veeta terve päeva hipodroomil sõbraga, kellega ta toidupoes kohtus, samal ajal kui sina ootad lastega õhtusööki. Või ta tuleb tühjade kätega ehituskaupade poest koju, sest ta ei suutnud otsustada, millist tooni rohelist värvi kasvuhoone värvimiseks osta.

Ta on suur enesearmastaja. Kaaludest Timothy Leary kasutas kogu oma aukartustäratavat intelligentsust ja külgetõmbnejõudu, saamaks kogu maailma endaga nõusse, et tema lõputu otsing parema kaifi saavutamiseks oli tegelikult võtmeks helgemasse tulevikku. Seistes silmitsi paratamatu vastasseisuga, reageeris Leary tüüpilise Kaaluna. Ta lõi uue mõtteviisi, mis pidi tema enesearmastust vähendama. Tema arvates tegi ülejäänud maailm kohutava vea, kuna nad ei võtnud tema filosoofiat avasüli vastu. Ja see oli tema Kaalu-hingele tähtsam kui tõestamine, et tee Jumala juurde on üle külvatud LSD ja võluseentega.

Härra Kaal usub andmisse ja võtmisse. Sina annad. Tema võtab. Ta tahab, et sa meelitaksid teda, kudrutaksid kui tema ennast üles mukib ning aitaksid valida lipsu, mis sobib tema silmade värviga kui ta valmistub sõpradega välja minema. Kuid sina ei tohi teda kunagi masendada selliste tüütavate üksikasjadega nagu limiiti ületanud pangaarve või lekkiv katus. See, kas tema põselohkudega nägus välimus kaalub üles tema enesekeskse ego, jääb sinu otsustada.


KUI SA ÜHTE NEIST ARMASTAD – Kaalud-naine

Tema on sodiaagi printsess. Armsad Kaalud on valivad, hoolitsevad, romantilised ja õiglased, nende peamine eesmärk on harmoonia saavutamine ja tähendusrikka suhte leidmine. Ta on sooja südamega, sensuaalne ja naiselik, sa pead tema õrna käekese pärast mitmete teiste innukate kosilastega rinda pistma. Kui sul veab, võidab keegi teine. Kui arvasid, et Lumivalgekese õel kasuema oli edev, armukade ja oma peeglisse armunud, siis sa pole kunagi naissoost Kaaludega vannitoas olemise pärast võidelnud.

Veenuse naeratusele lisaks on ta jumalannalt pärinud ka liialdusearmastuse. Kaalude tähtkujus sündinud naine vehib krediitkaardiga nagu surmava relvaga. Jumal olgu sulle armuline kui väljas on kolm päeva sadanud või kass köhis vannitoavaibale karvapalli. Selle naise kurbust ei paranda miski paremini kui pärastlõunane osturetk.

Ta ei mõtle kunagi asjade plussidele ja miinustele, välja aarvatud siis kui ta püüab otsustada, millal oleks parim aeg järgmiseks kosmeetiku külastamiseks. Ta ei ole rumal, loogiline mõtlemine lihtsalt ei jõua tihtipeale juukselakist ajuni läbi tungida. Kuuekümneseks saades on ta keha suure tõenäosusega pahkluudest alates silikooni täis pumbatud. Ja tema otsuste langetamine piirdub kolm korda keerutamist ja üle vasaku õla sülitamist.

Tema kuulus maitse sisekujunduses on täpselt nagu tema tundedki, täiesti vildakad. Ta elab mööblita nagu nunn, põrandal vaid rohumatt või näeb ta kodu välja nagu mõni muuseum, põrandast laeni täis tuubitud paljusid kirevaid „kunstiteoseid“, mida ta on majja vedanud. Viimast tüüpi naine arvab, et katmata tapeedipinnad on surmapatt. Esimene on aga täielik võhik, arvates, et mida vähem, seda parem ja et seega on täiesti tühi ruum veel parem kui vähese mööbliga tuba. Kuid kumbki ei kõhkle hetkekski sulle mainimast, mis on viga sinu kodu värvidel, sisustusel või Mingi vaasil koridoris – selle, mis tema arvates om pärit Säästumarketist.

Kaalude tähtkujus sündinud naine vajab tähelepanu, ta ei ole tavaliselt valiv, ükskõik, kas sa oled tema abikaasa-poolne sugulane, kurjtegija, abielumees või tingimisi vabastatud, peaasi, et sa oled kena ja oskad tantsida.

Õrnas eas kuueteistkümneaastane Bonnie Parker otsustas, et tema elu on igav ja põgenes ühe kodulinna pätiga. Peatselt läks ta abikaasa pisivarguse pärast vangi. Silmapiirile ilmus Jäär Clyde Barrow, vanem ja osavam versioon sellest tühisest matsist, kellega ta abiellus. Bonnie langes kohe mehe sarmi ja julguse võrku ning unustas sama koheselt ka oma vangis istuva abikaasa. Tõsiasi, et kõik kolme osariigi politseinikud olid neil kannul, polnud tähtis. Clyde oli tema ideaalmees. Ta jumaldas Bonniet ja kui neil sai raha otsa, röövis veel ühte panka, et osta naisele uus kleit.

„Meie“ on naissoost Kaalude lemmiksõna. Armuasjades liigub ta sama kiiresti kui näljane hüään, kes hiilib lähemale lonkavale metsloomale. Kui sa pakud talle tassikest kohvi, arvab ta, et sa tahad kohtama minna. Vii ta kohtama ja ta hakkab pulmi planeerima. Kui sa temaga abiellud, on ta umbes nädal aega õrn ja armastav armuke. Siis esitleb ta sulle enda kasutustingimusi. Näiteks: sa pead koduste tööde tegemisel kaasa aitama. Sa ei tohi mingil juhul kasutada tema käterätikut ega vannituba. Mida kauemaks sa temaga jääd, seda pikemaks nimekiri venib, sisaldades lõpuks punkte ka sinu seksuaalkäitumise kohta.

Ta klammerdub sinu külge ka siis kui sa oled juba ammu välja kolinud, isegi kui lahkuminek oli tema mõte. Ta ei leina sind taga. Ta tahab endale tõestada, et sina kannatad ning püüab rakendada oma võimu kutsuda sind eelnevalt ette hoiatamata kähkukale. Kui sa oled küllalt rumal, et seda uskuma jääd ja ootad pärast veel õrnust või leppimist, siis eksid rängalt. Selleks ajaks kui sina jõuad riidesse panna ja oma koju tagasi minna, peab preili Kaalud juba järgmisele saagile jahti.


VÄIKESED NÄPUNÄITED HÄDAOLUKORDADEKS

Kaalud vajavad harmooniat.
Head kombed on võtmeks nende tähelepanu saavutamisel.
Sagedane kiitmine hoiab nad naeratavana.
Ära kunagi sunni neid kiireid otsuseid langetama.
Ärrita neid, öeldes, et nende horoskoop ei ühti sellega, mis seisab õnneküpsisest saadud sedelil.
 
Skorpion ikka 22. jaanuar 2012, kl 11.12
Sõrmed on kanged, tekivad vead. Vabandan tekstis esinevate näpukate pärast.
 
Skorpion 22. jaanuar 2012, kl 12.06
JÄÄR

Element: Tuli. Jäära võib kirjeldada kui draakonit, kes hävitab kõik enda ümber ning jääb seejärel magama, olles rahul, et sai paar väikest küla maatasa põletada.

Omadus: kardinaalne. Jäära tähtkujus sündinu võib juhatada vaid karja lasteaialapsi, kes laualavad „Rongisõitu“.

Sümbol: oinas. Pigem küll müürilõhkumismasin. Rusikakangelane. Peaga vastu seina jooksja.

Mõjutav planeet: Marss, sõjajumal ja baarikakluste valitseja.

Lemmiktegevus: kõigepealt tulistada ja alles hiljem küsimusi küsida.

Lemmikraamat: Enda kirjtuatud „Tarkuse käsiraamat“.

Unelmate amet: seksiterapeut.

Domineeriv lause: „Kas sa räägid minuga?“

Vastuvõtlik kehaosa: pea, mis tänu telliskivimüüridesse jooksmisele pidevalt valutab.


LÄHENE ETTEVAATLIKULT

Esimene sodiaagimärk, Jäär, asub isekuse Majas. Astroloogiaraamatud kirjeldavad Jäära kui sarmikat, entusiastlikku, sünnipärase andega juhti, kes tuhiseb rõõmsalt läbi elu, nautides seda täie rinnaga. Tegelikult on see käsutav, egoistlik latatara umbes sama palju teistest inimestest huivtatud kui mõni kaheaastane jõmpsikas ning tal on Texase suurune ego.

Marss annab Jäärale julgust, otsusekindlust, energiat, kirglikkust ja auhanust. Ta muudab märgi ka temperamentseks, egoistlikuks ja impulsiivseks. Tüüpiline Jäära esindaja on justnagu koomiksikauboi Yosemite Sam, kes tormab läbi elu, kippudes kaklema kõigiga, kes talle teele ette jäävad. Kui oled õnnetusetähe all sündinud ja satud tema teele, siis pead välja kannatama ka vihast punase näoga Jäära korraldatud triangli. Mõnikord hüppab ta üles-alla. Kõige hullem, mida sa saad ühele Jäärale teha, on jätta ta tähelepanuta nagu pahura põngerja, kellel on uneaeg.

Jäärad on kõige suhtes vastuvõtlikud ja üldse mitte mõistlikud. Kuna nad keelduvad enne tegutsemist mõtlemast, siis nad hävitavad ise oma õnnelootused, hakates enne kõikide faktide teadasaamist pööraseid oletusi tegema. Neile pole tagasihoidlikkust geenidega antud, seega ei tunnista nad ka eksimusi. Kui sa ühe Jääraga vaidlusse laskud, siis pead kannatama ka tema irratsionaalset, vihast karjumist. Kui sa tõestad, et ta eksis, siis hakkab Jäär vastu vaidlema nagu jonnakas laps ning lõpuks kehitab oma kiitsakaid õlgu ja kõnnib minema.


KUI SA ÜHTE NEIST ARMASTAD – Jäär-mehed

Jäära tähtkujus sündinud mees on kirglik, idealistlik ja sentimentaalne, ta on pooleldi kangelane, pooleldi laps, ükskõik kui vana ta on. Ta on sõbralik nagu kutsikas, täiesti kartmatu ning meenutab paljuski neid jonnipunne, kelle lapsed võivad pikali virutada. Sa võid ta küll pikali lüüa, aga ta tõuseb alati ise püsti tagasi. Ja niikaua kui ta sind armastab, on ta truu, seksikas ja pöörab sulle tähelepanu. Kui sa tunned peapööritust, siis tee kõigepealt kindlaks, et ümbruses on mõni diivan, millele langeda, sest selle aja peale kui sina minestad, on see Romeo juba järgmise vallutusega ametis.

Jäär-mehed on armunud armastusse. Neid tõmbab romantika kunst ja tagaajamise põnevus, mitte sinu võluv naeratus.

Mõned astroloogid võrdlevad Jäära tähtkujus sündinud mehi printsiga valgel hobusel. Kuid tegelikult ajab ta sind sama tõenäoliselt oma ratsuga alla kui haarab oma armastavate käte vahele. Sir Lancelot võis küll olla vapper ja aus, aga ta oli kuningale ka parajaks pinnuks silmas ja need on kõik Jäärale omased iseloomujooned. Tema egoism laostas terve kuningriigi kui ta unustas endale sobivalt kuningas Arthurile antud vande, et oma kätt Guinevere’i kleidi alla ei aja. Lance’i enda arvates oli ta kangelane ja nagu Jäär-mehele ikka, luges ka talle enda arvamus kõige rohkem.

Jäärad kardavad keskpärasust kui tuld. Ta eelistab enne olla linna suurim jobu kui lihtsalt üks järjekordne tundmatu laisk tööline. Ta on isikupärane, käsutav ning tal on salvav huumorimeel, mida ta šiki hooletusega kasutab. Ta tunneb uhkust, et on enesekesksem kui Skorpion-mees ja nürimeelsem kui Sõnn. Ta on kindel, et temal on alati õigus. Eriti siis, kui ta eksib.


Meessoost Jäärad jagunevad kaheks. Üks tüüp on julge, enesekindel ja alati valmis tegutsema teine aga uje, vaikne ja alati valmis tegutsema. Ära lase end sel ujedal tüübil ninapidi vedadad. Ta võib sulle küll komplimente teha ja sinuga jalga keerutada, aga selle pokkerinäo või salapärase naeratuse taga töötab kibekiirelt tema aju, mis juurdleb keskendunult selle üle, kuidas sind kõige paremini kiiresti voodisse saaks meelitada.

Playboy Villa uksel Chicagos rippus vaskplaat, milel seisis: Si Non Oscillas, Noli Tintinnare – Kui liigutada ei mõista, ära uksekella helista. Jäära tähtkujus sõndinud Hugh Hefner, lahe ja moodne hedonsimi-issi on ikka veel elus ja terve ning kujutab endast ka kaheksakümneviie aastaselt tõelist paha poisi etaloni.

Tuleta seda endale meelde enne pulmakleidi ostmist. Ta ootab, et sa jumaldaksid pinda, millel ta sunnib sind roomama, samal ajal kui tema kuulutab, et vajab vabadust. Ta tahab, et sa lööksid maja läikima, niidaksid muru ja peseksid autosid ning oleksid kõigega enne valmis kui tema seiklemast koju tuleb. Ta jätab eesuksest vannini endast maha räpaste riiete raja, hüüdes üle õla oma õhtusöögitellimuse.

Kui ta söögilaua äärde ilmub, ootab ta, et sul oleks ühes käes hõrgutav roog ja teises tema lemmikkarastusjook. Ja parem oleks kui sa näeksid välja nagu mõni modell. See mees tahab ideaalset naist, ta ei soovi tõelist naist, kellel on tõelised vajadused. Ta ihkab jumaldavat emmet ja õrna haldjaprintsessi Playboy kalendritüdruku kehas.

Ta arvab, et on hävimatu, aga ta on väga õnnetustealdis. See on harv juhus kui Jäär-mehel pole ette näidata mõnda murdunud luud, mitut peapõrutust ja paari lömmisõidetud autot. Ta on rahutu, püsimatu ning kannatab pidevalt peavalude all.

Täpselt samuti nagu ta on kas enesekindel või uje, on ta kas pillaja või näljutab ennast paranoiliselt surnuks. Sina pead lõikama lehest välja sooduskuponge ning sealiha ja ube hulgi ostma, samal ajal kui tema püüab ise torusid parandada. Sina õpid õmblema ja ise juurvilju kasvatama, tema püüab aga samal ajal teostada oma järjekordset rahasatamisplaani samasuguse tulihingelisusega, mis sunnib teda televiisori peale karjuma ning kiriku parkimisplkatsil teisi autojuhte sõimama. Kui ta on heldekäeline, pead sina kahel kohal töötama, et hoida võlanõudjad eemal ja katus pea kohal.

Härra Jäär suhtleb vihasööstude teel. Ta virutab ühel hetkel prillid puruks ja lööb rusikaga seina augu ning järgmisel hetkel tahab sinuga meeletult armatseda. Ja ta on siiralt üllatnud kui sina tema kirele ei vasta, sest oled ametis kristallitükkide kokkuharjamisega.

Sinu lemmikmarslane norib tüli, et ta saaks uksi paugutades kodut välja minna ja hilisõhtul tagasi tulla. Lõvi-mees ütleks, et ta on õspradega väljas ning Kaljukits, et ta töötab täna kaua, aga Jäär-mehele on vaja oma halba käitumist põhjendada. Kui sina tema kallal näägutad, siis on tema ikka kangelane. Kreeklased nimetasid selle tähtkuju Jääraks. Sina võid teda hüüda Peaga Vastu Seina Jooksjaks.

KUI SA ÜHTE NEIST ARMASTAD – Jäär-naine.

Ta on iseseisev. Lõbujanuline ja aus. Ta ei mängi mingeid mänge ja teda ei ole kerge šokeerida. See daam on võimeline ise oma kodu koristama ja purunenud unistusi enesekindlalt tagasi kokku panema ja ta ei tee teist nägugi. Talle meeldib romantika, tunded ja julged mehed.

Tema palavad tunded ei kao aastatega. Pea hoogu, sõbrake. Enne kui sa liitud segaste võitlevate meeste reaga, pane midagi endale kõrva taha. Need kurnatud mehed otsivad läimat väljapääsu.

Jäär-naine laskub vestlusse ainult siis kui laused alagavad sõnaa „mina“ ja lõpevad sõnaga „mulle“. Küsi vaid, kuidas tal päev möödus ja tema hakkab sulle ette laduma kõiki igavaid pisiasju. Ta arvab, et kuna tema on endast niivõrd vaimustuses, siis pead loomulikult olema ka sina.

Jäära tähtkujus sündinud naine võistleb sinuga igal alal. Võida endale tähtis klient – ja tema ütleb sulle, et see oli puhas vedamine ning pasundab siis oma vallutustest. Maini talle, et võitsid lotos ja tema vastab: „Tore on, aga mina murdsin just küüne!“


Ta on kannatamatu, kritiseeriv ning alustab ja katkestab sama palju tegevusi kui Kaksikud. Vahe on selles, et kui Jäär teeb millegagi algust, siis ta tahab ainult ühte – teistest parem olla. See tibi ei tee midagi teiste heaks. Ta ihkab võimu, kõrget positisooni ja hunnikut pappi. Ja et seda saavutada, ajab ta enda ja ka sinu hulluks. Kui sa tahad, et sind koheldaks mehena, abiellu ükskõik millise teise päikesemärgi esindajaga. Kui sa soovid, et sulle öeldakse, mida seljas kanda, süüa ja mõelda ning lisaks pidevalt meelde tuletatatakse, et tema on sinust kiirem, parem ja targem, siis tema on sinu jaoks loodud.

Ta on sama armukade kui Skorpion. Aga ära arva, et tema rohesilmne urisemine on märk ebakindlusest. Nende puhul tuleneb armukadedus vajadusest olla alati esimene. Isegi teie lapsed ei tohi sinult temast rohkem kiindumust saada. Ta võib tihti märatsema hakata, seetõttu on ta hea näide tülikast nõiast, kes tahab alati enda tahtmist saada, tulgu või veeuputus. Ta ei vali, kellest ta peab üle kõndima või kellega magama, et saada tippu.

Joan Crawford ja tema igavene rivaal Bette Davis on täiuslikud näited põhjendamaks, miks Jäär-naisi kutsutakse teenitult Universumi Nõidade Kuninannaks. Nende kahe staari vaheline legendaarne vihavaen oli viiekümnendail hollywoodis teada asi.

Davis on Crawfordi kohta öelnud: „Ta on maganud kõii MM megastaaridega, välja arvatud Lassie.“ Selle vastuseks lausus Crawford: „Ma ei vihka Bette Davist... kujutage teda ette ilma punnsilmade, sigareti ja naljaka rämeda kõnepruugita ja mis temast siis järele jääb?“

Kui need kaks naist mängisid koos filmis „mis jutus Baby Jane’iga?“, lasi Bette tuua võtteplatsile Coca-Cola automaadi, et ärritada Joani, kes oli tihedalt seotud Pepsi firmamärgiga. Joan maksis talle kätte, pannes oma taskutesse lisaraskusi, kui Davis pidi teda tähtsaima stseenis üle põranda vedama. Pärast filmi valmimist ütles Davis ühes intervjuus: „Kõige mõnusam oli Joaniga siis koostööd teha, kui pidin ta trepist alla lükkama.“

Jätke see oma tulehargi puhul meelde. Iga õhtu eest, mil te diivanil musutate, veedad sina järgmised kümme aastat kas verbaalsete või füüsiliste noolte eest kõrvale põigeldes või lõppematute sõprade, väljas õhtustamiste ja esimesena kinno kiirustamise virvarris.

Jäär-naine on kõigist üe nii jõu, kiiruse, täpsuse, suuvärgi kui ka tarkuse poolest. Kuidas seda tõestada? Lihtsalt küsi temalt endalt. Jäära tähtkujus sündinud naised on samasugused legendid nagu Lõvi-mehed, kuid ainult enda arvates.


KIIRED NÄPUNÄITED HÄDAOLUKORDADEKS

Nad vajavad palju tähelepanu ja pidevat kiitmist.

Pea meeles, et nende ego on sama õrn kui põngerjatel ja nad ka käituvad vastavalt.

Tagurpidi psühholoogia on võtmesõnaks oma tahtmise saamisel.

Füüsiline tegevus surub märatsemisood maa.

Ärrita neid ignoreerides või haletsedes.
 
v 22. jaanuar 2012, kl 12.52
tänud! ma nüüd lähen nutan natuke :D
 
paha tüdruk, 22. jaanuar 2012, kl 13.07
kaalude kohta täppis!:D
 
sõnnu 22. jaanuar 2012, kl 13.20
Sõnni kohta polegi, nii väga tahaks.
 
olen 22. jaanuar 2012, kl 15.41
Palun lõvile ka.
 
Skorpion 22. jaanuar 2012, kl 19.45
LÕVI

Element: tuli. Lõvi on vankumatu tulikuum päikesekiir. Kauguste tagant ta soojendab. Lähedal olles kõrbed sa ära.

Omadus: kindel. Lõvi on kindel oma kõrges enesehinnangus.

Sümbol: lõukoer. Lipitsemine. Lõvisaak. Džungli kuningas.

Lemmiktegevus: käsutamine.

Valitsev planeet: Päike. Päevitamine. Päikesepiste, Päikesepõletus.

Lemmikraamat: „Lihtne hirmutamisõpetus.“

Unelmate amet: ülemuste ülemus.

Domineeriv lause: „Ise sa seda otsisid.“

Vastuvõtlik kehaosa: randmed, mis on pidevalt välja väänatud täringute mängimisest, et teenida lõunasöögiraha.

LÄHENE ETTEVAATLIKULT

Lõukoer Lõvi on sodiaagi viies päikesemärk, kes asub Loovuse ja Seksi Majas. Kõikides astroloogiaraamatutes on kirjutatud, et Lõvid on uhked, enesekindlad, energilised lõbuarmastajad, kes on ustavad, heldekäelised ja elegantsed. Need raamatud kirjutas Lõvi tähtkujus sündinud astroloog. Tegelikult on Lõvid tähelepanu janunevad, domineerivad egoistid, kelle lapsikut, enesekeskset käitumist ületavad vaid nende talumatud katsed teisi pidevalt käsutada.

Lõvi valitseb Päike, universumi keskpunkt, täpselt sama arvab ka Lõvi enda kohta. Nad ootavad teistelt täielikku jumaldamist, kuid lepivad ka harda lugupidamisega nende Ülima Valitseja koha vastu. Lõvid on kas valjuhäälsed, jõulised ja pealetükkivad või vaiksed, väärikad ja kavalad. Ära pea vaikust eksikombel häbelikkuseks. Häbelikke Lõvisid pole olemas.

Lõvid on teatraalsed, mitte praktilise mõtlemisega. Nende pidev tähelepanuvakadus jätab nende mängulise, rõõmsameelse olemuse tihti tahaplaanile. Ja kui nad kaotavad sellea ühenduse, muutuvad nad isekateks türannideks, kes lähevad läbi elu möirates, külvates enda ümber õnnetust. Kuna nad on sündides saanud kaasa hetkelise rahulolu geeni, ei suuda nad mõista mõtete või suhete edasiarendamises leiduvat väärtust. Kui sa ühega neist vaidlema hakkad, möirgab ta nördinult ja vihaselt. Kui sa vaidluse võidad, vaatab Lõvi sind vaikides ning taandub siis varju, et oma järgmist rünnakut planeerida.


Kui sa ühte neist armastad - Lõvi-mees

Lõvi tähtkujus sündinud mees on sooja südamega, helde ja väärikas. Ta on tõeline romantik, keda sa ei pea kaks korda kuuvalgele jalutama ega nädalavahetuseks teie lemmikpaika meelitama. Lõvi otsib kaaslast, kes oleks püsiva loomusega, perearmastaja ning intelligentne. Tema perekond jumaldab teda, ta paneb oma sõbrad naerma ja ta on alati tähelepanu keskpunktis. Tööl. Vangikonis. Rannas. Ta on tähelepanu keskpunktis. Alati.

Tema lemmikmäng on „Ülemjuhataja“. Lõvi lajatab käsklusi sama krõbedalt nagu mõni kindral oma väeosa ees ning ootab, et sa liigutaksid end tema teenimiseks kahekordse kiirusega. Ta nõuab autasu õhtul koju tulemise eest ja ta nõuab sinus austust, ükskõik kas ta on selle ära teeninud või mitte. Isegi kui ta juhtub sinu sünnipäeva mäletama, rahuldab tema ego ainult avalik lipitsemine.

Ta kaotab harva enesevalitsuse, peaasi, et sina kutsud teda isandaks, kummardudes samal ajal austuse märgiks. hakka talle vastu ja ta möirgab, lööb jalaga diivanit ja laob lagedale paar ultimaatumit, mis peaksid sinu südamesse hirmu külvama. Kohe kui stseeen on läbi, on ka kõik unustatud. Kui sa oled küllalt rumal, et haavad meelega Lõvi uhkust või mis veel hullem, ründad tema väärikust, siis sa tunned end varsti nagu kotlett, mida lõigatakse õhtusöögiks tükkideks.

Kui sul on vaikne Lõvi, siis on ta heatahtlik diktaator, kes tahab, et sina pidevalt tema ümber lipitseksid. Ta taab, et sa masseeriksid tema valusaid õlgu nin ütleksid hoolimata tema vanusest ja füüsiliselt olukorrast kui lihaseline, tugev ja suureprane ta on. Kuid tema ei kõhkle sulle öelda, et su juuksed on segamini, tagumik liiga suur ning et sa oled sama intellientne kui sääsk. Kui sa nutma puhked, on tema siiralt ehmunud, sest enda arvates püüdis ta vaid oma tarkade nõuannetega aidata.

Uuri lähemalt professor Henry Higginsi iseloomu Lõvi tähtkujus sündinud george Bernand Shaw näidendis „Pygmalion“, kui sa taad Lõvi-mehe iseloomu tundma õppida. Pärast seda, kui ta Eliza Doolittle´i kritiseerib, alandab ja talle epistlit loeb, keeldub ta tütarlapse jõupingutusi hindamast ning võtab tema edu eest kogu au endale. Tüüpilise tuhmi Lõvina jookseb Higgins karjudes ema juurde kui tüdruk ta viimaks pikalt saadab. Eliza oli kindlasti Kaljukits.

Mängutujus Lõvi võib käituda nagu kloun, aga selles pole midagi muretut. Ütle talle, et ta käitub rumalalt ja tema tuju muutub kiiremini kui Vähil täiskuu ajal. Lõvi tahab publikut, mitte kriitikut.

Ta on ülbe. Halvimatel aegadel on ta segu Kass Felixist ja steroide kasutavast Napoleonist. Ta kannab öösel musti päikeseprille ning lööb külge kõigile, kes kõnnib, roomab või liugleb. Ta kulutab oma raha kiiremini kui sina jõuad seda teenida. Ja selleks ajaks kui ta on neljakümneaastane, meenutab ta vananevat teismelist pätti, kelle ripub õllekõht üle liiga kitsaste teksapükste.

Öeldakse, et meessoost Lõvid näivad alati pikemad kui nad tegelikult on. Seda seetõttu, et nad kannavad paksema tallaga kingi või kümne sentimeetri kõrguste kontsadega kauboisaapaid. Lõvist jupats Napoleon Bonaparte leiutas kõrgete kontsadega kingad enda tarbeks, mitte Josephine´le.

Tema edevusel pole piire. Tal on tagumiku peal tätoveering ning ta ei kõhkle piljardisaalis oma pükse alla laskmast, et sellega eputada. Tema ise loomulikult arvab, et ta on maailma parim armuke ja kuulutab seda kõigile kümne detsibelli kuuldeulatuses. Kuid tegelikult pole selle kohta palju öelda. Pähe kargavad kaks sõna – sagedane ja entusiatlik. Tema ettekujutus eelmängust on lause: „Kobi autosse“.

Ükskõik kas sinu Lõvi on igav, võimukas egoist või metsik ja karvane džunglikiisu, võti Lõvi taltsutamiseks seisneb teadmises, kuidas reageerida. Järgmine kord kui ta köögis uriseb, epistlit loeb ja poosetab, sest õhtusöök on viis minutit hiljaks jäänud, ära tee tema vihahoost välja, naerata ja ütle talle kui kena see temast oli, et ta parandas eelmisel päeval naabri muruniiduki ära. Ta teeb vihast häält, ajab ennast puhevile ja unustab, et pidi sind noomima. Seejärel ta nõustub, et see oli temast tõesti väga kena. See oli temast lausa imekena. Ja õhtusöögil lõbustab ta sind looga oma vooruslikust teost. See on jälle see tähelepanuvajadus.


Kui sa ühte neist armastad – Lõvi-naine

Ta on ustav, vankumatu ja siiras. Tema animaalne külgetõmbejõud on alati ilmne, ükskõik kas ta kannab teksapükse või pükskostüümi. Lõvi tähtkujus sündinud naine otsib kaaslast, kes on tema suhtes tähelepanelik, romantiline ja töökas. Ta on sentimentaalne, lõbujanuline ja tema ettekujutus elust on värskendavalt lihtne. „Siin tehakse kõik Kuninganna moodi.“ See lause raamatust „Alice imedemaal“ kirjeldab Lõvi-naise iseloomu peaaegu täiuslikult. Jäta see endale meelde ja tõenäoliselt saate te hästi läbi. Kui sa keeldud tunnustamast tema kõikvõimsust, jäta meelde järgnev hoiatus. Ükskõik kui vaikne või kena sinu Lõvike pealtnäha paistab, tema metafoorilised küünised on sama teravad kui tema neljajalgsel Aafrika savannides uitaval õel.

Ta on suurem tegija kui Kuninganna. See naine tõmbab oma voodipäitsisse sama palju sälke kui meesoost Lõvi ning on ainuke naine universumis, kes kirjutab ise oma telefoninumbri riietehoiu seinale. Ta armastab peeglit sama palju kui Kaalud ning elab luksusele nagu Kaljukits. Vahe on selles, et tema peeglitel on kullatud raamid ja need katavad tema magamistoa seinu. Ja kui Proua Kits riietub hinnaliselt, aga tagasihoidlikult, siis Lõvipreili eelistab allahindluselt ostetud kalliste rõivabrändide koopiaid. Tema moto on: „Kui sul on midagi, eputa sellega. Kui ei ole, teeskle, et on.“
See kehtib tema kohta ka magamistoas. Ta võib mngida seksikat kiisut, kuid Lõvi-naine on rohkem huvitatud võimust kui seksist. Kui sa oled kena välimusega, rahakas, võimukas tegelane või saad teda kellegi sellisega tutvustada, viskub ta sinu voodile või auto tagaistmele, jäädes sinna täpselt nii kauaks, et kontrollida, kas sa teed vahet printsessilihvi ja briljantlihvi vahel. Kui sina naljatades vastad: „Need on liivapaberid,“ võid oodata pilku, mis sulataks ka klaasi liivaks. Kui sa mõtlesid öeldut tõsiselt, siis oled sa tõenäoliselt Veevalaja.

Armuasjades ootab ta igal nädalal lilli, kord päevas telefonikõnet ja vähemalt üks kord kuus romantilist puhkust. Kui sa ei ole just rikas, hakka parem taotlema uut madala intressiga laenu, muidu kaotad ta ucci kingi kandvale Kaljukitsele. Ta käib arvatavasti tööl, aga kulutab oma palga ilusalongide, kosmeetiku ja viimaste moodsate dieetide peale.

Naissoost Lõvi hindab huumorit. Enda oma. Ta naerab oma naljade peale ning täies hoos olles võib ta olla sama vali kui Lucille Ball. Kuid sa ei saa tema häält vaiksemaks keerata ja tema ei jää enne vait kui ta on selleks valmis. Need vanad killud, mida ta õhtusöögi ajal kuuldavale toob, tunduvad olevat loomulikud, otsekui varrukast tõmmatud. Tegelikult veetis ta pärastlõunal kolm tundi internetis, sorteerides rämpsmeile.

Lõvi Mae West on klassikaline näide tüüpilisest naissoost Lõvist. Westi pöörane stiil ja lakkamatud seksuaalse alatooniga vihjed olid tema firmamärgiks. Ainult Lõvil oleks julgust 1925. aastal kirjutada, lavastada ja mängida näidendis pealkirjaga „Seks.“ Ta oli kurikuulus oma ütluste poolest, näiteks: „Ma olen tüdruk, kes kaotas oma maine ja ei tunne sellest puudust.“ Ja „Kui ma olen hea, siis ma olen väga hea, aga kui ma olen halb, siis ma olen veel parem!“. Ta oli tark, kaval ja oma ajast kõvasti ees.

Pingutades pidevalt Lõvile iseloomulikult üle, mängis West oma õnnega liiga kaua ja liiga palju. 85-aastaselt langesid tal juuksed ikka kosena õlgadele, kuigi ta soeng meenutas rohkem niisket põrandalappi kui siidist lakka. Tema meik oli kirev ja ta lasi end kätel kanda higistel kulturistidel, kes sobinuks vanuse poolest talle lapselasteks. Westist oli saanud naljanumber. Ta muutus vanaks luuaks, kes keeldus rambivalgusest loobumast.

Sinu Lõvi ei ole küll nii edev, aga ta nõuab palju tähelepanu. Ükskõik kas ta on vaikne ja kuninglik või elav ja taltsutamatu, Lõvi tähtkujus sündinud naine vajab palju hoolitsust.

NÄPUNÄITED HÄDAOLUKORDADEKS

Lõvid vajavad austust.
Tavaliselt on nende möirged tugevamad kui nende küünised.
Tähelepanu ja meelitused panevad sinu Lõvi nurruma.
Üks kallis kink on parem kui palju väikseid mõttetuid kinke.
Ärrita neid, ignoreerides nende möirgeid.
 
Skorpion 22. jaanuar 2012, kl 19.47
Neitsi ja Sõnni jutt tulevad kunagi siis kui täna streikima hakanud arvuti remondist naaseb.:( Kahjuks.
 
lõvitar 22. jaanuar 2012, kl 20.10
Palun lõvi ja neitsi omasid ka :) Tänud ette!
 
tadaa 22. jaanuar 2012, kl 20.26
...ameeriklased on lollid :)
 
hõm 22. jaanuar 2012, kl 23.10
Ma ei saa aru kas ta trükib kõik raamatust maha? Pole võimalik, keegi ei suuda nii nüri tööd teha. Või on see kusagilt raamatu trükifailidest kopitud? Muideks, raamatus on veel tunduvalt pikemalt ja selle pealkiri on Närune Sünnikuupäev - päikesemärkide humoorikad varjuküljed.
 
Margot 25. jaanuar 2012, kl 16.58
Palun Kaalude oma ka :D Kuidas siis ilma saab ...
 
Margot 25. jaanuar 2012, kl 17.01
Ai, leidsin kaalud üles :D vabandust, kiirustasin....
 
Jäär 25. jaanuar 2012, kl 17.13
Peaks mainima, et kaljukitse osa mis puudutab meest, käib nii minu oma mehe kohta :D
Ehk saaks jäära oma ka :)
 
Jäär 25. jaanuar 2012, kl 17.16
vabandust, ei näinud, et siis kaks lehte on :D
 
kaalud 25. jaanuar 2012, kl 17.27
Väga põnev. Eks me enamasti jah sellised parajad limukad olemegi :D.
 
hahaa 25. jaanuar 2012, kl 21.39
et kalad ja kaalud siis nii lahjad tegelased :D
skorpa, jäära ja veevalaja oma küll täppi, eks nad sellised kurjamid ja kelmid kipuvad olema jah :D
 
K. 25. jaanuar 2012, kl 23.34
Ma ka juba tükk aega mõtlen, et milles on point - muudkui trükkida raamatut internetti ümber. Väga nüri töö!
 
Mina siin 26. jaanuar 2012, kl 19.40
Hei Skorpion, kui saad aega siis ehk kribad Neitsi ja Sõnni ka siia? :)
 
olavsu1 28. jaanuar 2012, kl 01.12
kas orkutist kopeeritud need jutud?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!