Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Sõnn, kas teda üldse ei huvita koos aja veetmine, suhtlemine
 
annimaria 26. veebruar 2015, kl 23.55
Aru ma ei saa. Mina mõtlen, ootan, igatsen, tunnen puudust, soovin kokku saada.
Temal on aga sada muud asja teha, kinnine, tuleviku plaanidest ei räägi, kui siis väga napilt.

Küsisin otse, kas ma ei huvita teda. Ütleb, et ikka mõtleb, ootab, soovib koos olla. Aga hetkel lihtsalt on nii, et aega pole töö pärast.

Aga mind ajab see ootamine hulluks, tema otsustamine, see, et kahe aasta jooksul pole veel kusagile välja jõudnud.
Ainult kuus paar kolm korda teeme miskit toredat koos. Ütleb, et olen tema jaoks kallis ja oluline inimene. Saadab igal õhtul mulle armastuse ja igatsuse sõnumeid enne uinumist.

Aga ma tunnen, et vajan enamat juba selle aja peale ja sisemiselt teeb haiget selline ootamine
 
annimaria 27. veebruar 2015, kl 00.04
Ütleb, et tulevikus oleme kindlasti koos, aga ma ei suuda seda igatsust ja piina enam taluda, ma ei ole õnnelik sellist elu elades, soovin rohkem koos olla, vajan rohkem tähelepanu. Soovin inimese eest hoolitseda, aga kuidas seda teha distantsilt?

Ei oska kuidagi käituda. Üks osa minust tahab kõik sinna paika jätta, sest hinges on lootusetus ja kurbus.

Muidu olin ise ka suhteliselt aktiivne, kuid nüüd vastan ainult ta sõnumitele
 
sõnn 27. veebruar 2015, kl 00.14
sorry aga sa ei huvita mind
 
otsustama mida? 27. veebruar 2015, kl 01.12
mida see mees siis otsutama peaks? tema meelest on teie tutvus ju perfektne. kui sulle ei sobi, leia keegi teine.
 
aga 27. veebruar 2015, kl 01.28
sa oled öelnud talle täpselt seda sama juttu siin ka otse temale? kui ei, siis alusta sellest

mingid ümbernurga vihjed ei jõua kohale
 
Autorile 27. veebruar 2015, kl 06.53
Ma arvan, lase ta peast välja. Mees ei kannata iial nii kaua, kui tal huvi. Ja ma mõtleks nii, et kui koos olla ei taha, järelikult ei huvita. Vaata siis iseennast- kui huvi, siis oigatsed ja otsid koosolemiseks võimalusi. On ju nii. Siit tee järeldus.
Ja olen ise ka Sõnn. Võin öelda, et Sõnn tahab väga kindlust, aga selle välja selgitamiseks tal on vaja aina rohke ja rohkem oma kalliga koos olla. Perekeskne on ka, muutusi eriti ei taha.
 
alla 27. veebruar 2015, kl 09.32
Päris nii ikka ei ole, et kõik mehed, olgugi siis sõnnid ühesugused on. Ehk see mees ongi selline flegmaatiline...kuigi kui iga õhtu saadab sõnumeid, siis ei saa vist päris nii ka öelda.
Kas see distantsilt suhtlemine tähendab, et elate üksteisest kaugel, või lihtsalt, et eraldi.
Ehk pead igatsemise asemel midagi põnevat ette võtma...kohtuma teiste inimestega näiteks, sealhulgas ka meestega.
 
HaukuvPeni 27. veebruar 2015, kl 09.41
Sõnn on suht aeglane aga tegudeinimene, mitte lobiseja ja unistaja. Mugav ka. Otsi omale ambur ja unistage koos.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
sõnn mees 27. veebruar 2015, kl 10.04
Sõnn on mõnus olla.:)
 
Kevad 27. veebruar 2015, kl 10.44
Sõnni südant ei saa sundida nagu ei saa Jäära südant sundida!
Lähen Sõnn poisuga sp - sse ja kõik on 5+!
Otsi omasugune, oma hingesugulane!
 
Nõuanne 27. veebruar 2015, kl 10.55
Olen ka seda meelt, et kui kiirused erinevad maha naise vahel, üks flegma, teine selline kiire tegutseja, siis varem või hiljem tulevad probleemid. Mina näiteks ka sellist mökutamist ei salli.Vaja ikka tegutseda ja organiseerida ja selleks ka mul vaja samasugust meest kõrvale, kellele minu tegutsemine ja töökus meeldib.
 
irw 27. veebruar 2015, kl 11.03
Sa peni oled ise ketis aeglane!
Sarvedega loom pole kunagi aeglane? Sinul tõesti järgi jõudmisega probleem!
 
nähtud 27. veebruar 2015, kl 12.33
Nõuanne hakata kõigiga suhteid rajama on õigustatud, Sõnn on sinust lõpuks ometi vaba. Avalikku naist püsisuhteks ei soovita.
 
Veemärk 27. veebruar 2015, kl 13.22
Mida sa talle öelnud oled? Minu sõnn küll tegutses, organiseeris ja oli igati minu küljes kinni ja on siiani. 12 aastat oleme koos. Ning meievaheline säde on alles, aga see tuleb rohkem minu iseloomust :)
 
annimaria 27. veebruar 2015, kl 14.54
Tema meelest on kõik korras ja väga hästi meie vahel.
Minu poolt on mõned ootused. Olen neist talle rääkinud ja kirjutanud, alati siis, kui oleme tülli läinud ja siis pole kõigele vastust saanud.
Meie elu liigub tema järgi ja justkui mingi kangus on temas, mis ei lase tal toimida nii, nagu mina vahel soovinud olen. Mingi kompromiss võiks ju olla.
Võib olla peaksin eemalduma, et ta märkaks ja mitte enam tähelepanu ja koos olemise soovi avaldama (me läheme alati tülli, kui sel teemal arutama hakkame)
Samuti küsimused, miks ei jõua see suhe kaugemale, minu jaoks kaks aastat on juba liig ootamist.
Tema ütleb, küll jõuame sinnani ka..aga vahel viskab see ootamine meele nii pahuraks ja siis tekib käega löömise tunne või ah, niikuinii ei jõua kuskile, mis ma pingutan
 
annimaria 27. veebruar 2015, kl 15.02
Kui oled kõvasti üritanud ja panustanud, siis mingi hetk lihtsalt väsid ära sellest püüdlusest ja soovist, kui see eesmarki ei paista kuhugi jõudvat.
Selle ajaga juba võiks koos elada kaks inimest, pole midagi mis takistab, koos olemine on mõlemi soov. Seda ta ka väidab ja alati ütleb, et minuga on nii hea ja ei soovi, et argipäeva tegemised meid lahutavad. Ma tahan sinuga rohkem koos olla jne...

Aga mis on siis see, mida me ootame? Kas keegi mõistab mulle aimu anda?
Temaga ei julge enam sel teemal juttu teha hetkel, ehk kunagi hiljem
 
kell 27. veebruar 2015, kl 15.58
Paari aastaga ei saa kogu elu õnne ette ära elada.
 
veera 27. veebruar 2015, kl 19.30
Kahjuks arvan, et ta pole oma tunnetes päriselt kindel ja tahab aega võita endas selguse saamiseks. Minu sõnn ei andnud mulle alguses üldse asu ja see kestis seni kuni koos hakkasime elama. Kas elate samas linnas?
 
ehk 27. veebruar 2015, kl 21.45
kuule ole armas ja anna ta sünnikuupäev ja asukoht. vaatan kus tal teised planeedid on. tundub, et siin mingi õhumärk domineerimas
 
annimaria 27. veebruar 2015, kl 21.49
sünnikuupäev 3 mai
 
annimaria 27. veebruar 2015, kl 21.50
Vabandust, 2 mai 1972
 
pilk 27. veebruar 2015, kl 23.55
Kaalutlev käitumine on rohkem loomuses, mitte antud suhte küsimus. Püüa aidata lahendada tema varjatumaid sisepingeid, muutub järjepidevamaks.
Karl Kindermacher 01. märts 2015, kl 10.33
annimaria Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ainult kuus paar kolm korda teeme miskit toredat koos.

Äkki on probleemi võti hoopis selles lauses? Kas ei või olla sedasi, et see mis Sulle on "tore tegemine", on midagi, mille ta Sinu nimel välja kannatab. Aga mitte liiga suurtes kogustes.
 
mõtle järele 01. märts 2015, kl 15.03
Äkki tahab teistsugust seksi, meritäht vihastas välja?
 
arvan ka 01. märts 2015, kl 18.38
arvan, et lase tal minna. päriselt ka. kui ta ei suuda sinu vastu aus olla, siis ise sa küll peaksid suutma enda vastu aus olla. kui sa ei ole rahul sellega, mis on, siis peaksid edasi liikuma. kui sa ikkagi tahad endale kindlat meest, elukaaslast, siis see mees ei ole see. ta ilmselgelt ei taha sinuga tegemist teha, smse saadab sulle ka kohusetundest. kohtub siis kui sa väga kisama hakkad, et sind maha rahustada. päriselt ta sinust huvitatud ei ole ja sa tead seda. lõpeta ära see suhe.
 
selgeltnägijad 01. märts 2015, kl 20.56
süüdista enne minekut, süüdista teda ükskõik milles.
 
Veemärk 01. märts 2015, kl 21.42
Sa tead ju omastkäest, kui tunne on, siis ei ole ka takistusi. Ma arvan, et me kõik oleme vähemalt korra elus tundnud, et mõistus võib seenele sõita, sest süda juhib ja ammugi ei tule siin kõne alla see, et äkki mehele ei meeldi miski :)
Sul on tegelikult mitu varianti - lõpetad suhte või paned ta endasse armuma. See viimane on kusjuures täiesti võimalik. Ma olen selles osas mitut sõbrannat nõustanud ja nad on endale saanud need mehed, keda soovisid. Aga see ńõuab aega ja närvikulu võib minna päris suureks :)
 
Nipitirinna 02. märts 2015, kl 09.27
Viimasele
No kuidas sa ikka paned mehe endasse armuma? Ma oleks ka huvitatud sellest valemist?
 
Tean 02. märts 2015, kl 10.40
Ta on vaimselt palju avatum, ning sellistel inimestel on vaja aega iseendaga olla.
Ja Sa peaksid talle lihtsalt ära rääkima kuidas sa tunned ja mida sa arvad. Siis ta ka mõistab sind. Kui sa seda juttu siia kirjutad siis sa küll temaga suhteid parandada ei saa. Suhteid temaga saad parandada vaid siis kui kirjutad või räägid sellest ka temale, et ta mõistaks kuidas sina tunned ja arvad.
 
Veemärk 02. märts 2015, kl 12.26
Ma olen seda korduvalt suutnud teha nagu ka eelpool kirjutasin. Ühist valemit ei ole, selleks peaksin ma suhet detailsemalt teadma. See võib võtta mitu kuud aega, sest pmst alustab naine uuelt lehelt. Ja nõuab nii mõnelgi korral suurt pingutust, sest me oleme harjunud asju teisiti tegema.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!