Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Jäär mees
 
Sõnnitar 24. september 2012, kl 15.10
Milline on jäär mees? Ise olen sõnn naine ning paljude jäära naistega läbi ei saa, samas pole mingeid kogemusi jäär meestega. Üks, kellega natuke aega tagasi kohtusin on väga atraktiivne. Ise olen üpris armukade ja ta on suur suhtleja kõigiga ning ta tundub nagu oleks naistemees, samas ma ei tunne teda nii hästi, et talle hinnangut anda. Igastahes ma ei pööranud nende asjade pärast talle tähelepanu, aga ta kutsus mind nüüd välja ja me lähme reedel. Tahaksin teada, kuidas on kogemused - asjatu lootus või...?
 
jäär + sõnn 24. september 2012, kl 15.55
Jäär mees on üsna nõrga närvikavaga, kuigi tema välimusest seda näha pole.
Kui Jäär ikka vihastab mõne asja peale, siis saad kolki ka. Käsi tal üsna lahti selleks.

Aga neid on nii intelligentsemaid natuure, kui üsna madalaid, kes ongi sellised vägivaldsed ja pisut kuritegelikud samas.
Intelligentsemaga annab elada, ainult pidevalt on tunne, et kõnnid mööda nööri.
 
aida 24. september 2012, kl 16.23
Jäär-mees võib alguses olla nagu füürer, kamandada ja käsutada. Aga kui ta näeb, et sa natukenegi pingutad ja tema heaks midagi teed, hakkab hoopis kiitma ja poputama. Veel on Jäärale iseloomulik armastus laste vastu. Võib olla väga hoolitsev. Mina sellepärast küll kellelegi vett peale ei tõmbaks, et ta Jäär on.
 
jäärapäine 24. september 2012, kl 16.50
olen hea, jobusid ei kannata. Suhtlen vabalt...
Kindla suhte kõrvalt võõrasse püksi ei roni.

Kätega võib igasugune madalalaubaline vehelda, selleks ei pea jäär olema... - lihtsalt molu mees...

Klassikaliselt - nagu küla koerale, nii koer külale!
 
Neiu 24. september 2012, kl 18.21
nõrk närvikava, vägivaldne, egoist...midagi meeldivat vist polegi, ahjaa esimesed paar nädalat meeldiv, siis läheb nii nagu eespool kirjeldatud, kahjuks.
 
hm 24. september 2012, kl 18.49
Väikestes pisiasjades ehk nõrk närvikava, elulistes--suurtes-tähtsates mitte. Vägivaldne?- no kohe üldse mitte. Egoist?-jäär on sodiaagimärgi beebi, st, et kõht täis, lase magada ja palju hoolimist temast ja ta hoolib sinust väga (mitte ehk alati pisiasjades, sest neid ta ei näe, ka enda puhul, vaatab kõike laiemalt) ning tirib kättpidi elust läbi. Jõua ainult sammu pidada! :)Ahjaa, vot see mees kaitseb sind väga kui keegi üritab paha teha!
 
Sõnnitar 24. september 2012, kl 20.05
Ok, no ma tahan kindlasti üritada. Aga mul on 2 küsimust. Üks on see, et kas jäär mees on lollitaja - et võib rääkida maailmad kokku, aga peagi ei kuule temast midagi?

Teine on see, et, kuidas teda üldse võita? Ma kuskilt lugesin, et talle meeldib püüda ja vallutada, et kui ma raskesti kättesaadavat ei mängi, siis ta minust eriti ei huvitu. Ja et kui ma teen esimese sammu millesgi, siis on nägemist. On see kõik tõsi?
 
vot 24. september 2012, kl 20.07
ei kaitse ta midagi. Ta aitab sind tõesti, kui häda käes, aga ta ei astu su kaitseks välja midagi. Tal pole selleks aegagi, sest ta tiirleb kuskil kõrgemal aina.

Hm
Ta on kerge käega, seda ei saa eitada.

Aga loomadega on sõber ja väikeste lastega ka. Aga, kui need lapsed ta viimse piirini närvi ajavad, siis ei vali ta kohta ega viisi, kuidas neid tuustida. Häbi vahel kohe.

Aga jah, eks ta ongi titt surmani ja sina ta emme.
 
sõnnitarile 24. september 2012, kl 20.09
Võta tal käest nagu lapsel ja juhi teda, saadki ta endale.
 
Agnes 24. september 2012, kl 21.22
Ühtegi jäära ei saa käe kõrval kuskile viia. Muidugi, kui pole suutnud puhtjuhuslikult teda osavalt konksu otsa saada, aga selleks peab talle jääma mulje, et ta on jahil ja vallutamas.
 
oh, Agnes 24. september 2012, kl 21.32
ma olen Jäärade spets ja saab teda imehästi käeotsa võtta

Ole vaid "emme" oma jäära beebile ja ongi kõik. Vähemalt lase tal end nii tunda.
 
Agnes 25. september 2012, kl 11.52
oh,Agnes,
Ahah, ma olen iseenda spets :)
Eks aja ta vihale ja ta kannab sind kätel ise Türisalu pangale ;)

Igaüks naudib, kui hoolimine on vastatikune, iseasi, kas seda emmetamiseks-issitamiseks peab nimetama.
Kuulud nende naiste hulka, kelle jaoks mehele kohvi voodisse viimine on alandav? :)
 
kui äkki ära kaob? 25. september 2012, kl 18.51
Kui jäärmees kaob peale mõnda aega suhtlemist siis kas jäädavalt?
 
Naine 47 25. september 2012, kl 20.34
Kaob ja ilmub alati tagasi...minul on jäärast ainult head meenutada,aga kui enam ei armasta,siis võib temast hea sõber saada.Komistasin sellise mehe otsa,kes vahetas naisi pidavalt,aga suhtes olles,kandis mind kätel:-)
 
kui äkki ära kaob? 25. september 2012, kl 21.53
Meie suhe on veel väga värske kõik tundus ilus ja siis äkki kadunud?ei teagi mida arvata?
 
r 26. september 2012, kl 09.58
Kui oled omandihimuline Sõnnitar, siis midagi pikaajalist sul temaga ei kujune.
Egoistlik on ta küll. Aga kui tal suhted sujuvad, tunneb end üldiselt hästi, siis kindlasti väljendab seda ehk siis kasutades väljendit - kannab sind kätel. Egoism mu meelest väljendub vastupidisel juhul, kui tal asjad ei suju kõige paremini, siis tõmbub endasse ja võib kaduda, andmata selgitusi mõtlemata teiste tunnetele. Mulle tundub ka, et Jäär mehele sobib selline emalik naisetüüp, kes kiidab ja teeb pai, kuid samas ka riidleb ja kutsub korrale. Aga alati leidub erandeid :)
 
Veel vaja infot 01. oktoober 2012, kl 17.45
Lugesin kõik läbi ja neelasin infot - mul sama mure... EI TEA mis Jäär endast kujutab...

Lisaks neile küsimustele-vastustele veel üks küsimus:
Kas Jäär teeb teatrit - et kasutab sind ära, et eelmisele pruudile midagi tõestada, näidata? Või teeb ta seda lihtsalt juhuse avanedes?
Kas on salakaval?
Kas see, mida ta ütleb tuleb südamest või peab lihtsalt südamesse minema.. ja seal oma töö ära tegema?

Kas ta avaldab omi mõtteid või pead sina olema mõttelugeja ja Hiromant Pastelli, kel selgletnägija võimed peavad olema
 
jääraga 01. oktoober 2012, kl 18.44
Jäär ei tee teatrit reeglina. Ta ongi pisut sinisilm ja usaldab ehk liiast või usub liiast.
Oleneb, kui jutukas ta on, aga eks paljut on vaja lihtsalt sensitiivselt tajuda küll.
 
ss 04. oktoober 2012, kl 23.04
Jäär mees on tegelikult vägagi hingeline mees. Ta ei jäta kunagi hätta inimest, kellega on tal olnud suhe, abielu,jne.See on õige, et armastab väga lapsi, loomi ja see inimene ei saa iialgi olla vägivaldne, kes on loomade ja laste sõber.Kui temast hoolid, siis annab ka tema endast kõik, et sina võid ennast tunda naisena. Olen juba 27 aastat koos sellise olendiga ja ei ütleks, et on väga hull ja vägivaldne. Igas tähtkujus on nii halbu kui häid, selle järgi ei saa oma elu seada. Tee nii nagu süda ütleb ja ära mõtle selle tähtkuju peale. Inimene on inimene, olenemata sellest, kas on Jäär, Kalad, Sõnn vm.
 
KaksikudN 30. oktoober 2012, kl 16.34
Minu elukaaslane on jäär ja tõepoolest, ta hoolib väga loomadest. Nii vahva on kõrvalt vaadata, kuidas ta pilku kohe hellus sigineb, kui kuskil looma silmab :D

Kui suhtest rääkida, siis alguses võttis tõsisemate tunnete tekkimine meil mõlemal suhteliselt kaua aega. Ta ei oska eriti romantiline olla, aga see-eest on ta väga hoolitsev. Näiteks ei maksa unistada üllatusena korraldatud romantilisest õhtusöögist vms (niisama süüa teeb küll), aga ilma et seda paluma peaks, saavad lahendatud kõik praktilised asjad nagu rehvivahetus jne. Minu kogemus on küll selline, et jäärast mees suuri sõnu tegema ei kipu. St et kui ei armasta, siis kindlasti ka ei ürita väita, et armastab. Tunnetes selgusele jõudmine võib aega võtta ja ei tohiks pealetükkiv olla.
 
tjah 20. november 2012, kl 13.31
Oleneb mitte niipalju tähtkujust,kui ikkagi iseloomust ja kasvatusest-jätab ikka küll hätta...ja piisavalt arg on ka :)
 
noh 20. november 2012, kl 17.34
tjah'iga nõus. Aga tähtkuju poole pealt iseloomulik iga uue seeliku järgi jooksmine ja seda hoolivust demonstreeritakse ja mängitakse uue ees, mitte endisele seelikule. Igastahes s---t mees.
 
õkhmm 22. november 2012, kl 21.37
Ah et Jäär ei või vägivaldne olla...? Ma tean paari Jäära, kes kindlasti ei suudaks, aga tean ka paari sellist, kes on täielikud türannid - kehtib vaid nende endi õigus, mida valjuhäälselt teistele peale surutakse, kõik teised on hädades süüdi. Paljud heateod surutakse lihtsalt peale (sest tegelikult ei taha keegi neid ammu enam vastu võtta), aga kasseeritakse pärast koos protsentidega sisse. Manipulaator lisaks.
 
sõnnn 23. november 2012, kl 11.10
On olnud 10 aastat kooselu koos jäärast mehega, seega võin rääkida ainult enda jäärast.
Suhe oli äärmusest äärmusesse, vahepealset varianti polnud. Äärmiselt hea või siis äärmiselt halb.
Minu jäär oli vaimselt väga nõrk, alkoholilembene ja ka vägivaldne. Samas oli ta siiralt hooliv ka, kui ta muidugi ise seda tahtis. Materiaalselt ei tundnud ma puudust millestki.
Ta ei kannatanud kriitikat, ei meeldinud talle probleemidest rääkida. Pigem ta peitis pea liiva alla ja tegi näo, et midagi pole viga. Suhteliselt süüdimatu oli- võis sõnadega palju haiget teha, saamata ise aru oma tegude tagajärjest. Vabandust palus üliharva, pigem tegigi ikkagi näo, et midagi ei juhtunud. Ostis kingitusi ja muud headparemat peale tüli. Ju see oligi siis tema vabanduse palumine.
Ta vaimustus uuemast tehnikast ja autodest, siiralt nagu väike laps, aga tüdines kiiresti. Täpselt sama oli tal ka inimsuhetega. Sõbrad ja alkohol olid tema jaoks esikohal, perekond tagaplaanil.
Oma vigu ei tunnistanud. Oma ego oli alati esikohal. Tema plaanid, tema mõtted ja soovid.
Seltskonnas oli ta alati särav ja jutukas, sõbralik. Seega ei suudagi enamus uskuda, et selline mees võib taoline enesekeskne türann olla. Ainult need, kes teda juba kauem tunnevad, teavad, milline ta tegelikult on.
Lahku minnes süüdistas ta kõiges ainult mind, otseloomulikult.
Ühel hetkel sai mul igatahes villand nendest valedest, keerutamistest, joomistest ja vaimsest ahistamisest.
Jah just, vaimne ahistamine ongi õige sõna seda kõike iseloomustamiseks. Ta oli ja on siiani nii osav manipulaator. Ta oskab väga peenelt minus süümepiinu tekitada, ta suudabki keerata kõik täpselt niipidi, nagu oleksingi mina kõiges süüdi.
Eks tal oli häid omadusi ka muidugi- talle meeldis väga süüa teha, vot see oli asi, mida ta südamest ja siirusega minu heaks tegi. Materiaalselt oli ta ka lahke minu suhtes- ta ei lasknud mul iial muret tunda maksude ja arvete pärast. Auto oli mul alati hooldatud. Tagantjärgi analüüsides olen aru saanud, et see kõik oligi minu iseseisvuse läbilõikamiseks. Olin tema käes nagu niitidest tõmmatav nukk. Aastaid kontrolliski ta mind sellega, et olin temast sõltuv.
Temaga oleks võimalik koos elada, kui osata temaga õigesti ümber käia. Ülimalt lihtne on kõik, aga ainult juhul, kui oled ise valmis oma minapildi ja naiselikud vajadused maha suruma. Mina seda ei suutnud ega tahtnud.
 
kõike juhtus 23. november 2012, kl 14.03
Naisjäärade hulgas on samaväärseid inimesi, kogemus mitmega, kes ei kannatanud mingisugust kompromissi või vastuvaidlemist. Tema tahtis ja oligi kõik, isegi kui tahtmine oli täiesti jabur. Kui tahtmised olid täidetud, võis kindlasti rahul olla ning pererahu garanteeritud. Probleemid olidki seotud liigse agaruse ja kannatamatusega.
 
mis siin pikalt ikka rääkida 23. november 2012, kl 15.30
jäärad ON NÕRGAD + LISAKS VEEL LAPSIKUD JA DEBIILSED. Nähtud rohkem kui küllalt,
 
mis siin pikalt ikka rääkida 23. november 2012, kl 15.33
olen olnud suhtes jääraga ja selle põhjal teen ka järeldused et mitte ainult jäärad pole sellised hullud, hiljem läksin 2 veevalajast mehe juurest minema, sest nad mõlemad olid vägivaldsed ja peale seda andsin endale lubaduse, ei ühtegi jäära ega veevalajat enam iial. nad lihtsalt on türannid ja egoistid, kes ei arvesta teistega ja ajavad ainult enda tahtmist taga.
 
siiski 23. november 2012, kl 15.47
Jääradel on palju plusse, näiteks tahavad kohe seksida ja ei pea lunima.
 
m jäärast 23. november 2012, kl 16.20
olen samuti olnud jääraga suhtes. eelpool räägitud jutt vastab ka minu puhul tõele. see, mida enda suhtes jääraga nägin või kogesin oli lapsikus, egoism, alkoholism, ravaimid, vägivald, enesekesksus. headel aegadel kannab jäär sind aga kätel. paraku on aga nii, et asjad peaksid tasakaalus olema.
 
just 23. november 2012, kl 23.41
mõtetu tähtkuju, parajad lambapead. sellega ongi kõik öeldud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!