Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kui sõnn vaikib ja ignoreerib
 
hmm 21. aprill 2015, kl 18.45
Mis tähtkujust sa ise oled, jaanica?
 
jaanica 21. aprill 2015, kl 22.49
Veevalaja olen.

Vestlesime ja ta võttis mõtemiseks aega laupäevani. Kontsertil näeme taas. Ta ei soovi lahku minna ja hinges sellepärast väga kahju. Vabandasin ja ütlesin, et väga kahetsen juhtunut ning oma käitumist ning mul oli aega mõelda ja mõista, mis valesti tegin, ning soovin olukorda parandada.
Aga tal oli otsus juba tehtud 99% nagu väitis ja soovib rahulikku pingevaba elu. Kuid siiski peale vestlust lubas kõik uuesti läbi
mõeda ja siis teeb teatavaks.
 
jaanica 21. aprill 2015, kl 22.51
Mul on nii hea meel, et sain asjad ära öeldud ja temaga rääkida.
 
Roosad prillid 22. aprill 2015, kl 10.13
Hinda olukorda kainelt.Ära tósta oma sónni altarile ja kummarda nagu jumalat.See ei ole sulle kasuks edaspidises suhtes,sónn kasutab seda ära ja jäädki lunima ja venima.
 
Nõus Roosade prillidega 22. aprill 2015, kl 12.54
100% nõus.
 
vaidleks 22. aprill 2015, kl 14.10
Sõnn reeglina ei kasuta kedagi ära, kes pole talle halba teinud. Sõnni ainus süü on mäletada sigadusi, mile eest ei ole tahetud vastutust võtta.
 
jaanica 22. aprill 2015, kl 14.25
Hästi kummaline oli see, et kui vestlesime autos, siis tal oli käsi rusikas ja kui selgitasin oma käitumist ja vigade mõistmist, siis see käis rooli juurde või enda kõrvale, mitte hooga, aga oli tugevalt rusikasse surutud.
Seda oli kummaline vaadata. Ja hästi imelik pilk oli tal silmis, kui aeg ajalt minu poole vaatas. Silmad olid imeliku kujuga ja justkui hullunud pilt. Aga inimene ise näis suhteliselt rahulik. Polnud varem sellist pilku, ega rusika hoidmist näinud. Justkui segaduses nõjatus ettepoole, siis, kui rusikas käsi liikus ja hästi tugevalt hoidis.

Väga kummaline
 
c#1 22. aprill 2015, kl 15.49
Alles seedib juhtunut. Püüa olla aus ning ära sunni kähku unustama. Paistab et pole veel kõike unustanud, läks hinge. Ega sa teda ometi alavääristanud juhtunud tüli käigus? See poleks üldsegi hea.
Karl Kindermacher 22. aprill 2015, kl 18.43
jaanica Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hästi kummaline oli ...
> Seda oli kummaline vaada ...
> Ja hästi imelik pilk oli tal silmis, ...
> Silmad olid imeliku kujuga ...
>...
> ...
> Väga kummaline

Uhh, nii palju kummalist. Hakkab vist juba Telegrami teemaks kiskuma: http://www.telegram.ee/maavaline/eestlanna-pihti...
 
sinine mamba 22. aprill 2015, kl 18.45
See polegi ehk Sõnn vaid Reptiil!
 
vaidlejale 22. aprill 2015, kl 18.46
Manipuleerijaid leidub igas sodiaagis.Ka sónn on inimene.See kas teine on teinud head vói halba ei anna kellelegi óigust teist ära kasutada.Peab olema eriline sigadus,et peale vabandust vehib rusikaga.Erand kinnitab reeglit.
 
erapooletult 22. aprill 2015, kl 20.53
Vabandamine võiks olla siiras. Suud pruukida oskab igaüks.
 
erapooletule 22. aprill 2015, kl 21.30
Kuidas teha siira ja ebasiira vabanduse vahet.
 
oi 22. aprill 2015, kl 22.04
teretulemast sõnniraevule. tubli, et oskas end tagasi hoida. sõnnid peavad seda õppima lausa aastatega.

aga.. tundub et käid närvidele talle. lõpeta ära ja hoia eemale. või saad tunda tõelist sõnni.
 
jaanica 22. aprill 2015, kl 22.48
Ei alavääristanud teda.

Pole ta miskit raevus enam, see oli algul, kui vaikis. Paar päeva hiljem juba suhtles ja eile saime kokku. Pakkus laupäevaks isegi abi bussipeatusest koju sõidutada mind. Ja mainis kontserti, mille välja pakkusin, et tuleksin.
Otsuse oli teinud omast arust, aga kui vabandasin ja rääkisin, et vigadest õpitakse. Lubas järele mõelda ja laupäeval öelda. Soovis aja maha võtta. Sõnnidele on pikk asjade läbi mõtlemine vajalik, nii olen aru saanud. Ta sulab vaikselt. :)


Kuigi Sõnn pidi otsusekindel olema..ei tea siis.Või mida te Sõnnid ütlete?
 
sónn 22. aprill 2015, kl 23.10
sitast saia ei saa
 
Tubli 22. aprill 2015, kl 23.48
Ole igaks juhuks valmis selleks,et kolmas tegalane uue kaika saadab.Saab jälle tsirkust.
 
seebikas 23. aprill 2015, kl 11.09
Elu nagu filmis.
 
et 23. aprill 2015, kl 11.12
Kes oli kolmandaks?
 
tegalane 23. aprill 2015, kl 11.39
tegelane,kes alustas riidu A ja O
 
vaprosik 23. aprill 2015, kl 11.42
vot eta vaprosik
 
jaanica 23. aprill 2015, kl 11.59
Vahet pole, kes ajas meid riidu. Oluline on see, et me jälle normaalselt suhtleme ja kõik hästi läheb.
Kõik teevad vahel vigu ja nüüd jälle selles osas veidi targem, et ei tasu usaldada igasuguseid. Kui oled ise aus, siis eeldad seda ka teistelt. Miks üks täiskasvanu peaks sedasi tegema ja teiste vahel tüli õhutama, aga ju siis on selliseid.
Muidugi on ka minul süü, et tuld võtsin, aga see on nüüdseks unustatud.
 
jaanica 23. aprill 2015, kl 12.05
Oma tundeid ta küll välja ei näita, selles osas justkui jääkuubik. Mina see eest mainin iga päev, et ta on minu jaoks oluline ja kallis inimene. Aga ta suhtleb ja on abivalmis ning soovib minuga välja minna. Nii et päris lootusetu pole.
Ta ei raiskaks minule aega kui hinges ükskõik oleks.
 
kaitseliinid 23. aprill 2015, kl 12.16
Vahe on eriti suur kes teid riidu ajab.Sul ilmselt neid nórku kohti jagub.Sea siis kaitseliinid valmis ,et järgine pauk ei úllata.Niisama keegi kettaid ei pillu.Sorry, aga teil ei ole normaalne suhe,vaid hästi minev kummaline suhe.Tundub,et oled viies ratas vankri all.
 
hull 23. aprill 2015, kl 12.22
mis sa jamad jääkuubikuga.Ega sa koer ei ole keda peab välja viima.
 
kiire 23. aprill 2015, kl 12.39
sónn peaks jooksma kiiresti ja kaugele ,sest sabas on stalker.
 
jaanica 23. aprill 2015, kl 15.04
Tema eelmisest suhtest naine, kes on minu peale kade. Ise läks ära uue mehe juurde, seal ei lähe hästi ja nüüd üritab miskit. Mees ei taha teda tagasi, kuna uus suhe meil oli, aga tülli sai ikka aetud
 
jaanica 23. aprill 2015, kl 15.11
Sõnn oli pahane, et teda justkui ei usaldatud minu poolt. Kuna neid probleeme ennegi olnud, tülisid samal teemal, siis ta lihtsalt soovib rahulikku elu ja pingeid pole vaja. Soovin minagi rahu.
Rääkisime tõsiselt üleeile ja võttis mõtlemiseks aega. Ta ei soovi lahku minna, aga ei soovi ka konfliktidega elu jätkata.
Mõtleb nüüd kas on asi väärt jätkamist. Usun, et saime räägitud kuidas võimalik edasi. Kuid ta mõtleb veel laupäevani
 
imestunud 23. aprill 2015, kl 16.00
Ma küll ei sooviks sellist meest, kes pidevalt süüdistab teist poolt konfliktide tegemises ning enda viga kuskil ei näe.
Sõnni rahulik elu on ilmselt see, et käid ja kummardad ette ja taha. On täiesti normaalne rääkida, kui midagi suhtes häirib. Aga et sõnn näeb selles kohe enda rahu rikkumist ...
 
imestunud 23. aprill 2015, kl 16.00
Parandus: enda vigu
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!