Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Jagan oma kogemust sõnn mehega
 
HelinaD 03. detsember 2015, kl 13.48
Oleme suhtes olnud üsna pikka aega. On olnud tülisid ja iga kord paisutab ta pisiasjad nii suureks probleemiks. Siis on täiesti võimatu rääkida, sest ta ajab oma jonni. Rääkida temaga ei saa, sest ta lihtsalt kaob.
Aga alati oleme jõudnud leppimiseni. Siis on kõik muuunud ja tundub, et on end parandanud.

Viimane tüli oli jällegi üsna pisikesest ja tühisest asjast. Sain ta siis lõpuks nii kaugele, et oli valmis minuga kinno minema ja hiljem pidime vestlema. Tavaliselt oleme vestelnud autos, pool tundi või nii. Sest iga kord, kui on vaja rääkida on tal nii kiire (kuigi tegelikult aega küll). Ja on nii kange, et ei kutsu endale külla, ega tule minu poole tassi kohvigi jooma. Seekord siis imekombel kutsus enda poole. Tegime koos süüa. Enamus ajast lihtsalt vaikisime. Ta oli kuidagi endasse tõmbunud ja jageles seal lapsega. Rääkisime niisama siis elust ja isegi naeratas. Hiljem vaatasime telekat. Mõtlesin, et ei hakka sel teemal enam juttu tegema, asjad said ju nagunii selgeks juba eelnevalt kirjutatud. Kirjutasin ju niigi talle, et mõistan teda, vajasin selgitusi, mille ka sain.
Aga siis ta hakkas ise rääkima teemal , mis tüli tekitas. Ütlesin, et see ei ole ju enam probleem. Aga tema soovib ikka edasi jaurata sel teemal.
Siis tõi mind koju, kallistasime veel.
Tavaliselt saadame armsaid ja positiivse sisuga sõnumeid üksteisele iga päev. Mingi aeg ta enam ei vastanud. Küsisin, et kas kõik on korras.
Ütles, et tema pärast pole vaja muretseda ja kõik on korras.
Soovis ju sõpradena edasi suhelda, siis poleks ju probleemi, kui kõik tõesti korras on :)
Suhtleme Fb kaudu ja õhtuti ikka peale tööd seal aega veedame.
Kui ma online tulin, siis ta hakkas meelega postitama ja laikima asju, mis võiksid mind häirida. See kõik kestis paar päeva.
Ütlesin talle, et mul ei ole vaja sellist sõpra, kes mind postitustega solvab ja eemaldasin ta sõbralistist.
Ütles, et pea nüüd hoogu...
Aga ma olin juba läinud. Ütlesin hüvasti.

Miks sõnnid sellised on, tahavad pisiasjad nii suureks paisutada, et suhet täiesti tühise asja pärast lõpetada soovivad?
(Kuigi tegelikult oli näha, et ta ei soovinud, et lähen)

Peale minu lahkumist pole ta enam Fb käinud. Installis isegi fb messengeri vist telefonist maha.

Ei tea mis tal viga oli :)
 
Rublik 03. detsember 2015, kl 14.21
maa oli marssi orbiidis ja kuu ei paistnud üle poole
 
mees ,aga Sõnn-7.mai 03. detsember 2015, kl 14.46
1.Võin midagi rääkida oma elust!
Sõnn tahab olla ikka Abi-elus oma naisega,kooselu lihtsalt ei kõlbaks. -aga suhtleb ikka edasi oma kooli vendade - ja ka kooli-õdedega :,
2: Sõnn hoiab alati -- pere poole,kaitseb eriti lapsi,hoiab oma kodu,ja vajab ka oma maja:,
3: Sõnn pole mingi tantsu --lõvi--viimane kord tantsida ,oli 30-selt.-- pole eriti kinos -teatris palju käinud -- aga perega koos küll. .
4,HELINA. D --- see viimane sinu otsus oligi ikka suurem viga,sest sõnn on palju endasse:
Sõnnid hoolivad hea südamega inimestest,
Ja hoolivad inimesest,kes teda hoiaks rohkem. -
mingist tülist --teeb küll pikema sõneluse.
HELINA no võid veel küsida?
 
HelinaD 03. detsember 2015, kl 17.20
Aitäh viimasele :)
Tean, et oli viga, kuna temaga väga raske jutule pääseda. Saatsin talle väga armsa ja südamliku vabanduskirja. Sest ta on tõepoolest olulisem, kui mingi tüli. Ta oli mu hea sõber.

Loodan, et ta jahtub maha.

Miks sõnnid nii kiuslikud on. Kui on pahane, siis hakkab meelega tegema nii, et teisel oleks võimalikult ebameeldiv?
Sellega ta mu vindi üle keeraski.
 
Sõnn 03. detsember 2015, kl 18.02
Sõnnid ei ole kiuslikud. Teisalt, kui narrid teda või provotseerid meelega, jääb kõik väga kauaks meelde. Vabandamine toimib, kuid anna aega. Kui oled tubli tüdruk ning pole enam alust kahelda, umbusk vaibub.

Reetmisi andeks ei anta, püüa teda mitte alandada.

Kui on reaalne probleem, räägi otse ja ilma liialdusteta. Ta saab oma veast aru.

Pereasjad jäävad nelja seina vahele. Sõbrannad ei ole pereliikmed!

Kiuslikkuse asi on reeglina sellest, kui teine pool jätkab oma vastavat käitumist või vabandas liiga võltsilt.
 
HelinaD 03. detsember 2015, kl 19.19
Ok. vabandasin, kirjutasin talle. Ma ei tea, kas vastab, ilmselt mitte lähiajal, sest vajab aega, et rahuneda ja mõelda.
Soovin temaga ikkagi edaspidi hästi läbi saada, kui on rahunenud.
Aga ma nii meeletult kardan, ei soovi tüütada, samas soovin leida õigeid sõnu, et temani jõuda.
Tean, et sõnn on aeglane ja peaksin laskma tal olla nüüd rahulikult.

Kui ta ise ühendust ei võta, siis, kuidas peaksin temaga uuesti kontakti otsima, või mida ütlema???
Nõuanded kuluksid hetkel hädasti ära.
 
tjah 04. detsember 2015, kl 19.15
Ära päris ära kao, kuid natuke mõtlemisaega kulub kindlasti ära (vastuseid jõuga ei pressi). Isegi positiivse otsuse puhul meeldib sõnnidele natuke mõlgutada.

Kui ta on juba otsustanud, ei kao ta kuskile ära. Kriipsu võib hoopiski peale tõmmata, kui alustad kähku uut lähedasemat suhet ning ta märkab seda (Sõnni umbusk!). Selge jutt on kõige kindlam, kõige vähem segadust ning oluliselt riivatud tundeid.

(Püsi-)suhteid kiiresti edendavaid Sõnne on, kuid neid on pigem vähemuses.
 
Sõnnitar 04. detsember 2015, kl 22.04
See, kas inimene on Sõnn või ei ole, on ainult üks paljudest näitajatest, ka sünnihoroskoop koosneb paljudest planeediaspektidest, peale selle mõjutavad meid geneetika, kasvatus, varasemad kogemused, ka meie vanematekodu peremudel ja rollisuhted.
Kui tahate oma suhteid korda saada, siis tasuks vahest pöörduda mune perenõustaja poole, kes suhteid klaarida aitab.
Võib- olla oletegi erinevad inimesed, kes ei sobi, siis pole mõtet oma aega ja elu selle jagelemise peale raisata.
 
ReHanna 05. detsember 2015, kl 09.48
HelinaD, oota jõulud ära. Ürita seni olla ilma kontakti otsimata.
Jõulud on aeg, mil peaks tõde päevavalgele tulema. Kui selleks ajaks Sõnn ühendust võtnud pole, või sellel ajal, siis alusta uut teekonda, ilma Sõnnita.
 
veenduge enne külastust 05. detsember 2015, kl 17.42
Perenõustajad on ise kõige katkisemad inimesed.
 
HelinaD 06. detsember 2015, kl 23.40
Me vahetasime varem armsaid sõnumeid päeva alguses ja lõpus. Olen seda traditsiooni jätkanud. Nädalavahetusel ta siin juba ilusti suhtles ja vastas. Täna õhtul oli aga jälle vaikus.
Ei saa ta tujudest aru.
 
HelinaD 06. detsember 2015, kl 23.48
Mõistlik ilmselt oleks tõesti oma elu ja asjadega tegelda ja mitte enam mõelda sellele sõnnile. Kui soovib suhelda, leiab mu ise üles.
Mulle tundub, et ta naudib pigem seda, kuidas tema pärast nüüd tõmblen.
Mees, kes pole naiste poolt eriti soositud olnud terve oma eluaja....
Vaatan jõuludeni, mis toimub ja kui siis ka miskit juhtunud pole, lähen eluga edasi. Seni ajani oleks mõistlik temal reageerida, sest olen vabandanud ja rääkinud, mida tunnen tema vastu.
 
nõuanne 07. detsember 2015, kl 13.56
HelinaD Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mees, kes pole naiste poolt eriti soo
> situd olnud terve oma eluaja....

Palun tee kummalegi teene ning leia endale naiste keskel soositud, palju austajannasid omav härrasmees ning jäta see ebasoositud inimene oma elu elama. Milleks raisata enda väärtuslikku elu inimesele, keda pole vastassugu mitte kunagi hinnaliseks pidanud?
 
VV 16. detsember 2015, kl 22.50
Sõnnil on väga palju tugevaid külgi ja loomulikult nõrkusi.
Antud probleemid ei tundu tulenevat mingitest horoskoopidest, vaid paljast faktist, et mõlemad osapooled on üsna lapsikud.
Mis vahet, kes mida kuna laigib facebookis või mis nunnu kirjakese talle saadad. Kas põhimõtteliselt on teie vahel armastus või armumine või mis tunne seal siis on ning kas üldiselt leiad, et teie iseloomud sobivad kokku?
SÕnnil, nagu kõikidel fikseerunud (stabiilsetel) märkidel on see omapära, et nemad peavad olema küpsed, siis on nad head tugisambad nii muutlikele märkidele kui ka kardinaalsetele ja piisavalt paindlikud, et teise stabiilse märgiga hakkama saada
Karl Kindermacher 27. detsember 2015, kl 22.24
Lugesin hästi palju sõnnist: on niisugune ja naasugune, käitub sedasi ja teistpidi. Aga tead, kulla teemaalgataja, et suhted on kõik alati kahepoolsed. Ma ei usu, et Sina saadad ainult nunnusid kirjakesi ja tema ainult kiusab. Lihtsalt, ilma mingi põhjuseta. Ütle nüüd ära, mis Sa rääkimata oled jätnud - enne ei saa Sind keegi aidata.
 
vaadaku peeglisse 28. detsember 2015, kl 00.50
Kogu teema on süüdistuskõne Sõnnidele.
 
hm 01. jaanuar 2016, kl 16.03
Autor on ahistaja.
 
Nkaksik 08. jaanuar 2016, kl 23.24
Sõnn suur kooner, esialgu viib sõitma, raatsib kullast ehteid osta, vahel teeb baaris isegi välja, aga kopikat veeretab peos nii, et see kulub ära. Tahab, et kodus süüa tehakse, välja sööma viia ei raatsi. Kui saaks ümber otsustada, poleks sõnn kindlasti mu valik
On teine suht pika vinnaga ka, nii otsuste tegemisel kui VOODIS !!!
 
Ka kaksik 09. jaanuar 2016, kl 12.45
No viimasel kommenteerijal tōeliselt loll jutt. (Vabandust, ei saanud jätta märkimata) Mina arvan asjast seda, et kui suhe nii raskelt kätte tuleb, siis pole see ōige. Unusta see mees ära ja kui ta sind tahab, siis hakkab ise selle nimel tööle.
 
püsimatud 09. jaanuar 2016, kl 18.57
Kaksik sobib armukeseks, eluks ajaks südamedaami temast pole.
 
Trinzu. 21. jaanuar 2016, kl 11.27
Tutvusin detsembri alguses sõnn mehega, kellega seejärel oleme palju aega koos veetnud ning igapäevaselt arvuti vahendusel suhelnud. Kuigi oleme ajaliselt vähe veel tuttavad, siis oleme igast teemadel jõudnud arutleda ja rääkida ja üksteist tundma õppida.
Olen lugenud, et sõnn on aeglane... Nii olen lõvina püüdnud ise ka asja rahulikult võtta.
Nüüd aga on juhtunud nii nagu teemaalgatajal - peale ühe pidu, kus koos käisime, sõnn m lihtsalt vaikib. Kui alati oli tema see, kes ärgates esimesena sõnumi saatis jne, siis nüüd on vaikus eetris.
Ta on ilmselgelt solvunud või pahane ja ma ei oska enam midagi teha. Palusin vabandust ta käest, kui ma midagi valesti tegin või ütlesin...sain vastuseks, et ma pole midagi valesti teinud. Aga on aru saada, et miski siiski teda häirib...
Kahju oleks kaotada seda uut tutvust, millest oleks võinud midagi ilusat tulla...
Nüüd ongi dilemma, et kui rahule peab ta jätma ning kui kaua laskma tal endal asju selgeks mõelda. Nii, et ta ikka aru saaks, et ma olen veel olemas...
 
Trinzule tipskinilt 21. jaanuar 2016, kl 13.14
Teeme klubi :) Mul umbes sama seis praegu. Üle kuu aja tuttavad, 4 korda päriselt kohtunud kuid enamik suhtlust Facebookis... ja nüüd on vaikus. Kohutav vaikus. Selline õudne pubeka tunne on peal praegu "kirjutada talle või mitte". Ise 3Ondais naisterahvas, ja tunnen end vist esimest korda nii kohmetuna.
Ma ise küll vähk, mitte lõvi.

Muide - ma alustan nüüd igat hommikut nii, et loen seda kirjutist: "veel kord (selgitus) / 28. september 2013, kl 12.38" : http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?21,12521019,12581025#msg-12581025

Aga jah - kui keegi ütleks, kui kaua see normaalne hingetõmbepaus neil sõnnidel kestab, oleks väga tore.
 
Trinzu. 21. jaanuar 2016, kl 17.04
Aitäh sellele kommentaarile (28.sept) viitamast. Loen ka nüüd seda, kui meel nukraks jälle kisub.
Ilmselt tegin siis midagi valesti, mis tema mõttemaailmaga kokku ei käi. Jääb vaid üle oodata, et ta asja selgeks mõtleb ja ehk näeb, et midagi ei ole valesti olnud.
Totter lugu igatahes...
 
Sõnn 21. jaanuar 2016, kl 21.45
Kahjuks või õnneks ongi enamik Sõnn mehi sellised. Neil läheb väga kaua aega otsustamiseks, nad kaaluvad läbi kõik plussid ja miinused, mis võivad valikuga kaasneda. Kas teie ei kaaluks kõiki asjaolusid, kui valmistute abieluks, mis kestab elu lõpuni?

Küllalt paljud naised ei suudagi ära oodata, eriti kui nad on oma käitumisega Sõnn mehe segadusse ajanud ning see asub lisaks oma tavaprogrammile veel naise krutskeid üle kaaluma.

Heaks omaduseks on sellise kindlameelse Sõnni otsus, mis on tühipaljastest kiiretest lubadustest palju rohkem väärt. Püsisuhe kogu eluks.
 
tipskin 21. jaanuar 2016, kl 21.56
Aitäh, Sõnn!

Jah, see hetkel "omas mahlas" praadimine ei ole mõnus. Aga ma olen nõus seda taluma, sest perspektiiv on lihtsalt võrratu. Tegin endale selgeks, et ma ju ei tahaks ka sellist Casanovat, kes paari kohtumise järel mulle maad ja ilmad kokku lubab... ning mõne kuu või poole aasta pärast adjöö ütleb.
Ja kas mitte ei ütle üks vanasõnagi, et ootaja aeg on pikk.
 
Trinzu. 10. veebruar 2016, kl 13.50
Ma siin mõtlen (peale kolmenädalast vaikust), et kas see ei ole lihtsalt natuke ebaviisakas? Et kuna tean, et tegemist on sõnniga, siis on ok, et lihtsalt kaotakse ära ja peaks seda aktsepteerima?
Ja siis öeldakse, et see ootamine on seda väärt...
Nõustun, et ei ole vaja asju kiirustada ja sahmida ja hea kui rahulikult läbi mõeldakse. Aga asju saab rahulikult läbi mõelda ka nii, et sa teise poole vastu samal ajal viisakaks ja ausaks jääd.

Lihtsalt sellised mõtted...
 
tipskin 10. veebruar 2016, kl 16.28
Aga äkki sa võtad ise veel korra ühendust? Küsid kasvõi, et "Kuidas sul läheb ka?" või midagi... Vastusest (või selle mittetulekust) saab siis ju ka mingeid järeldusi teha.
Aga ma oma viimase aja sõnnikogemusest võin öelda, et ka sellisele küsimusele võib vastus tulla alles 3 päeva pärast.
 
jah 10. veebruar 2016, kl 16.52
Kindluse mõttes võid tõesti ise ühendust võtta. See ei võta tükki küljest ära, et näha mis seis on.
 
tohoh 10. veebruar 2016, kl 18.58
Kui 3 päeva pärast tuleb vastus, siis see kyll mina (sönn) ei ole.Liiga tormakas.
 
Trinzu. 10. veebruar 2016, kl 21.04
Selle kolme nädala jooksul olen ikka paar korda küsinud, et kuidas läheb ja püüdnud suhtlust alustada. Vastused on olnud ühesõnalised. Siis ei ole ka ise torkimist jätkanud.
Meenub üks film, kus naised üritasid samamoodi (nagu mina hetkel) mõtiskleda, "mida mees küll mõtleb, miks nii käitub" ja tegelikult oli vastus "he's just not into you".
Ehk siis vist ikka, kui ollakse huvitatud üksteisest, siis suheldakse... Nii ma mõtleks, kui ei oleks avanud seda Pandora laegast ja lugenud, et sõnnid on teistmoodi. Nüüd ongi kahevahel olek - leppida mõttega, et ta ei ole huvitatud ning minna lasta või hoida mõtted ikka temal, sest sõnn mõtiskleb oma igapäevaseid mõtteid.

Ega siin mõistlikku vastust olegi. Iga inimene on huvitavalt erinev...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!