Sodiaagi nurgake
Kirjeldage kogemusi sõnn M ja ambur N
 
tädike 05. august 2016, kl 11.45
Kirjeldage kogemusi sõnn M ja ambur N. Aitäh!
 
metallkoer ambur naine 05. august 2016, kl 14.56
minul kunagi kogemus kukk/sõnniga - liiga igav mu jaoks.
 
Puurott vasaku oksa Uber 05. august 2016, kl 17.33
Oleneb ahvi banaanivajadusest.
 
tädike 07. august 2016, kl 13.36
Kas siis tõesti sõpruse, suhte või kooselukogemusi ei ole mehe ja naise vahel?
 
Krisser 26. oktoober 2016, kl 10.47
Minu jaoks üks ärritavamaid suhteid. Olen ise liikuv ja aktiivne, armastan tegutsemist ja toimetamist, asjad kiirelt ja korralikult ära teha. Teiste survestamist ja kellegi kallal näägutamist ma ei salli, tahan, et inimene ise märkaks ja saaks aru ühekordsest pöördumisest. Eeldan, et kui asi kord läbi räägitud ja asutakse koos tegutsema, siis saabki ettenähtud ajaga tehtud. Sõnn-mees aga venib nagu tatt. Isegi lihtsa asja ärategemine (pistikupesa vahetamine v kapi kokku panek) on tema jaoks nagu suursündmus omaette, mida peab saatma mõnus muusika, vahepealsed kohvipausid jne, ühesõnaga meeletu nautleja, mistõttu võiks elu venida justkui meeletu kulgemisena otsatult välja. Mind kohutavalt ärritas. Alguses tundus selline chill ja kulgemine uus ja põnev lähenemine ja omaette muhe, võttis mul tuure maha küll, sest vahepeal on ju täitsa mõnus romantikat nautida, aga no lõpuks kui aru saad, et selline eluviis ongi taotlus omaette, siis... jah. Kaua sa ikka seda küünlavalgust ainult naudid, teed jood, vannis mõnuled ja klaasi veini taga õhtul muheled, kui kodus on kapp kokku panemata, pistikupesad vahetamata jne. Kõige selle peale oli vaid üks kindel veendumus sõnnil minu kohta - ma ei oska üldse elada! Ja oma tões ja veendumustes on ta nii kõigutamatult kindel, et seda on raske lõpuks taluda. Sest sinu arvamust lihtsalt ei eksisteeri, sest sa arvad ju teisiti kui tema. Sind lihtsalt naerdakse armsalt välja, et küll sa oled ikka nunnu, aga sul on vaja õppida elama! Ehk siis elu nautima, olesklema, aega surnuks lööma ja muidu muhe olema. Kellele, mis. Minule sai see igaljuhul lõpuks oluliseks ärritajaks. Veel üks suur miinus - sõnn küll armastab sind kallite kingitustega üle kuhjata, aga tihtipeale on see üle oma varju pingutamine. Vähemalt minu sõnnil oli. Rahadega arvestamine totaalne probleem - armastas kulutada heale-paremale, kui raha oli, kuid mingit ettenägelikkust säästlikuks kulutamiseks ja stabiilseks jagumiseks ei olnud. Armastas ühesõnaga olla rahaliselt üle oma varju. Tema jaoks see muidugi mingi probleem ei olnud, sest mina nagunii ei osanud elada. Kuigi kuu keskpaigast olin ikka ainult mina see, kelle poole pöörduti, kellel kütet paaki osta, leib lauale panna ja muudeks asjadeks varud olemas. Muidu võlub oma karisma ja kindlameelse ning kõigutamatu mehelikkusega küll esmapilgul ära. Selline ürgmehelik ja iseteadlik intelligents, räägib pugem vähe ja ütleb seejuures palju... Aga no mina lõpuks põgenesin selle iseteadlikkuse eest nii kaugele kui sain :)
Edu katsetamisel! See vaid minu kogemus.
 
Kaljukits naine 26. oktoober 2016, kl 14.24
Kardan ka, et Sõnn ja Ambur ei sobi, aga kindlasti pole ma nõus, et Sõnn venib ja ei saa eriti midagi tehtud. Minu kogemus ütleb just, et hullemaid tööloomi heas mõttes pole ei meeste ega naiste poole pealt kui Sõnnid. Samas on nad äärmiselt visad, kannatlikud ja tegelikult väga head asjade planeerijad selliselt, et need alati ka tehtud saavad. Amburid paraku minu kogemuste põhjal just vastupidised, rohkem jutuajajad ja täna siin homme seal tegelased. Ju siis maamärgid sobivad paremini, aga igav ei ole Sõnnidega kindlasti mitte.
Karl Kindermacher 28. oktoober 2016, kl 21.38
Krisser Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kõige selle peale oli vaid üks kindel veendumus sõnnil minu kohta - ma ei oska üldse elada! Ja oma tões ja veendumustes on ta nii kõigutamatult kindel, et seda on raske lõpuks taluda.

Aga äkki Sa tõesti ei oska? Mis siis kui Sinu tõde ja veendumus on valed?
 
elust enesest 31. oktoober 2016, kl 16.44
Kui Sõnniga on igav, see partner ei teagi suhte rõõmudest mitte halligi.
 
Krisser 01. november 2016, kl 14.31
Karl Kindermacher Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Krisser Kirjutas:
> -----------------------------
> --------------------------
> > Kõige selle peale
> oli vaid üks kindel veendumus sõnnil minu kohta -
> ma ei oska üldse elada! Ja oma tões ja veendumuste
> s on ta nii kõigutamatult kindel, et seda on raske
> lõpuks taluda.
>
> Aga äkki Sa tõesti ei oska
> ? Mis siis kui Sinu tõde ja veendumus on valed?

Minul ongi ju minu tõde ja sõnnil oma, aga vahe on lihtsalt selles, et ma ei pea õigeks teisele teha etteheiteid tema veendumuste kohta tõest. Elame kõik oma tõe järgi, arvestades erinevusi, õigem oleks neid teistele mitte peale suruda. Aga see on minu viis asjadesse suhtuda :)
 
tädike 04. november 2016, kl 14.45
Aitäh vastajatele.
Täpselt minu sõnni moodi: Rahadega arvestamine totaalne probleem - armastas kulutada heale-paremale, kui raha oli, kuid mingit ettenägelikkust säästlikuks kulutamiseks ja stabiilseks jagumiseks ei olnud. Armastas ühesõnaga olla rahaliselt üle oma varju.
Ja eks kõik muud omadused klapivad ka kuidagi...Ei teagi, kas põgeneda, meil suht algus alles ja näha on, et ta vähemalt praegu üritab.
 
lase käia 05. november 2016, kl 20.57
Põgene ära, sinust on palju paremaid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!