Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Sõnn mees, kaljukits naine
 
SK 05. august 2014, kl 11.51
Olen ise kaljukits ning armunud juba varsti aastakese sõnn mehesse.

Ei oska kohe kuidagi sõnn mehega ühendust võtta. Absoluutselt iga väikese lähenemiskatse peale kaob mees hoopis kaugemale. Ise arvan, et ju siis pole huvitatud aga samas miski nagu ikka hoiab tema ligi, ei suuda kuidagi mõtteid eemale saada temast. Ja siin sarnaseid teemasid lugedes selgub, et kui sõnn mees eemaldub, siis see ei tähenda alati, et ta pole huvitatud. Kuidas siis tegelikult lood on? Peaksin alla andma? Või kuidas peaksin talle lähenema, et ta ei tunneks, et ma kuidagi survet avaldan?

Ise pole mitte kunagi ühelegi mehele lähenemiskatseid teinud ning ei oska nagu midagi peale hakata.

Samuti sooviks teada, mida üldse arvate sellisest kooslusest nagu sõnn mees ja kaljukits naine?


Sooviks eelkõige sõnn meeste arvamust :)
 
skorpion 05. august 2014, kl 12.07
sõltub, kus sul kuu ja veenus on.
 
SK 05. august 2014, kl 12.12
KUU KAKSIKUTES, VEENUS KALADES

Nii sain sünnikaardi järgi.
 
skorpion 05. august 2014, kl 12.16
unustasin ütlemata, et mehe kuu ja veenust ka vaja teada.
 
SK 05. august 2014, kl 12.17
Selle jaoks on vaja ka sünnikellaaega? Seda ma kahjuks ei tea.
 
skorpion 05. august 2014, kl 12.19
aga vaata ilma kellaajata
 
SK 05. august 2014, kl 12.20
KUU VEEVALAJAS, VEENUS SÕNNIS
 
skorpion 05. august 2014, kl 12.29
Teie Päike, Kuu ja Veenus sobivad ideaalselt, edu:)
 
Sõnn mees 05. august 2014, kl 12.33
Eemaletõmbumine ei tähenda huvi puudumist. Sõnn võib tahta asjade üle mõelda või lihtsalt pausi sellistest asjadest. Ei vaja mainimist, et Sõnn uurib naist väga hoolikalt, kui tal tekivad plaanid.

Mis asi on väike lähenemiskatse? Naised kipuvad suhtlemisel olema nii ebamäärased, et vahel saab aastaid hiljem juhuslikult teada, mida nad tegelikult mõtlesid. Osad naised istuvad niisama ja lihtsalt ootavad (ei tea mida?). Kui tegemist pole elukutselise agressiivse seelikukütiga, ei pruugigi mees naise soovidest aimu saada.

Sõnn m ja Kaljukits n paare on täiesti olemas, kuid targem oleks ikkagi sobivuse analüüs, mis ei ole lõppkokkuvõttes tegelikult otsustav.
 
SK 05. august 2014, kl 12.42
Aitäh, skorpion. Arvaks ka tema nii, oleks super. :)

Sõnn mees - Jah, need lähenemiskatsed võisid küll olla veidi ebamäärased.

Mu viga on vist jah see, et natukene üritan suhelda ja siis üht ainsat vastu lauset või käitumist võin analüüsida paar nädalat ning siis alles proovin uuesti. Nii see aastake täis tiksumas ongi. :)
 
tunnen sõnnmeest 05. august 2014, kl 12.46
ja hullemat l.tsmeest pole kunagi kohanud. ütlen lisaks, et olen elus palju l.tsmehi kohanud.
 
to: tunnen sõnnmeest 05. august 2014, kl 12.50
Ka mina tunnen palju sõnnmehi ja ükski neist pole selline mees. Need, kellel on pere, on väga truud oma naisele. Ehk pole siis teie sõnnmees veel leidnud naist, kellega oma elu jagada.
 
avalik naine liikvel 05. august 2014, kl 16.16
tunnen sõnnmeest Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ja hullemat l.tsmeest pole kunagi kohanud. ütlen l
> isaks, et olen elus palju l.tsmehi kohanud.

Oled elus palju litsmehi kohanud? Ju sa tõmbad endale selliseid ligi, kõik juba teavad, kust saab otsekohe kätte.
 
SK 05. august 2014, kl 16.20
Kerglaste elukommetega see noormees kindlasti pole.
 
SK 07. august 2014, kl 12.46
Ehk mõni sõnnist mees veel viitsib oma arvamust avaldada.
 
Sõnnmees 07. august 2014, kl 19.19
Minule Kaljukits naised meeldivad! :)
 
SexyBitch 07. august 2014, kl 22.52
tunnen sõnnmeest Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ja hullemat l.tsmeest pole kunagi kohanud. ütlen l
> isaks, et olen elus palju l.tsmehi kohanud.


No kuule, see, et sa oma elus PALJU l*tsmehi oled kohanud, näitab midagi hoopis sinu enda kohta ju ;) Niiet FAIL!
 
Kaljukits naine to Sõnnmees 09. august 2014, kl 04.19
Minule Sõnn mehed ka meeldivad väga...enamik nendest, keda sellest tähemärgist tean on rahulikud, töökad ja igatpidi tublid ning mehelikud mehed, kenad ka :)
 
SK 09. august 2014, kl 10.29
Täpselt sellise mulje on nad mulle ka jätnud. :)
 
sõnn naine 09. august 2014, kl 18.38
kui on tõmme,siis kahepoolne.
soovitan siiski oodata,tekitada usaldust ja julgustada.
võiholla on ta huvitatud,kuid pole sinu huvis kindel.
kui saaksid talle oma huvi näidata ilma pealetükkivuseta,sest liigne aktiivsus sõnnile ei meeldi.
 
SK 11. august 2014, kl 08.35
Aitäh, sõnn naine! Mõtlesingi ise ka sama. :) Aga küsimus on ka selles, et kuidas näidata, et ma olen huvitatud temast ilma, et ta tunneks, et ma kuidagi pealetükkiv olen.
Karl Kindermacher 12. august 2014, kl 09.27
tunnen sõnnmeest Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ja hullemat l.tsmeest pole kunagi kohanud. ütlen l
> isaks, et olen elus palju l.tsmehi kohanud.


Küll siga pori leiab!
 
SK 21. august 2014, kl 10.43
Mõni sõnnmees võiks ehk nõu anda, kuidas sooviksite, et teile lähenetakse, ilma et naine pealetükkivaks muutuks. :)
 
TauTau 21. august 2014, kl 15.55
Naine ei peagi tormiliselt lähenema, teemat saab väga edukalt ajada mõlemale osapoolele vastuvõetavalt. Esiteks tuleb mehel endale selgeks teha, kas naine tahab niisama seksi või sihib peresuhet. Vastavalt sellele validki taktika. Sõnni puhul kamandamine ei ole hea mõte, eriti kohe alguses.

Enamus Sõnn mehi hindavad naisi erinevate kriteeriumite järgi, kui teemaks on lühiromaan või hoopis abikaasa leidmine. Kahjuks naised ei saa sellest teinekord aru, neile on iga suhe abielupotentsiaaliga, aga see pole nii.

Kuniks Sõnn juurdleb edasise tegevuskava üle, võiks naine küsida huvipakkuvatel nõuandeid ja arvamusi, see aitab kontakti hoida ja ei kvalifitseeruks kamandamiseks. Kui jutt sobib, on võimalik juba abi paluda või plaanida ühisüritust. Ära lase end eksitada algsest näilisest passiivsusest, selle maski taga käib aktiivne mõttetöö.

Suuremale osale Sõnn meestele tähendab naise aus huvi seda, et naine ei heebelda teiste meestega samal ajal ringi, varumehe tunde tekitamine tõmbab kiiresti kõigele kriipsu peale. Sõnn on suuteline naise eest võitlema, kuid see pole tema meelisala. Hullemal juhul tõlgendab selle hoopis alandavaks ja lõpetab kõik kontaktid, võib isegi vihastada.
 
SK 22. august 2014, kl 09.22
Ehk oleks targem lihtsalt kõik ära rääkida? Mitte pealetükkivalt, pigem tagasihoidlikult, et olen huvitatud ja 100% temale pühendunud.

Ja siis ilmselt oodata. Mitte üldse enam tegutseda vaid lihtsalt kaua oodata. Las siis otsustab ise rahulikult, kas soovib midagi edasi, või ei. Kui vastust ei tule, siis tean, et pole huvitatud. Niimoodi passiivselt võib see asi veel aastaid edasi liikuda. Arvestades meie mõlema pikka otsustamise ja analüüsimise aega. :)

Hetkel veel oleme seal maal, et ta ILMSELT ei teagi, et temast huvitatud olen. Sest lähenemiskatsed on olnud väga väga kaudsed. Lihtsalt sellised sõbralikud üritused.

Eelmisele: Teiste meestega ei suhtle, küll aga ekskaaslasega pean pidevalt hetke seisuga kokku puutuma. Ja too sõnn mees on imelikul kombel juhtunud mind just siis ka nägema, kui endine kõrval on. :( Arvan, et sellest võib küll valesti välja lugeda ja eemale kaduda. ise küll loeksin nii välja. Kuigi tegelikult mingeid tundeid selle taga pole. Hetkel kolin lihtsalt tema abiga nii oma kodu kui ka ettevõttega. Seda ka enamjaolt sellepärast, et endise kaaslasega enam niipalju kokku puutuma ei peaks.
 
rotatsioon 22. august 2014, kl 13.55
Kui ta üldse aimas mingit sinupoolset soovi, oli eksi pildilejäämine oli kindlasti rohkem kui jahutav vaatepilt. Sõnadega seda ära ei silu.

Kolimiseks pole eksi vaja, järelikult on sul siiani kahtlaselt head suhted (isegi kolimiseks palud abi) ja Sõnn oskab ette aimata, kuidas eks jääbki edaspidi sõbralikult virvendama. Jutud tunnete puudumisest ei veena üldsegi, seda tuleb eksi resoluutse vältimisega tõestada.

Asi on põhimõttes ja kui üritad suhet luua, otsusta kohe alguses ära, kas jäädki eksiga klemmima. See teema on mustvalge ja mingeid pooltoone pole olemas. Kui oled selline igaühega sõbrustaja tüüpi inimene, on raske klassikalise Sõnn mehega mingeid tugevamaid suhteid luua.

Meestele on iga teine mees konkurent ja Sõnn on väga tugeva pereringi instinktiga. Tema jaoks on kõik teised out.
 
SK 25. august 2014, kl 22.06
See seletaks nii mõndagi.

Eksi tegelikult vaja tõesti pole ja igaühega sõbrustaja pole ka kindlasti.
 
naine 28. august 2014, kl 20.49
Mina olen kaljukits ja tema sõnn...elame juba 36 aastat ja kõik ok. Mõnus mees.
 
mis nali 29. august 2014, kl 02.08
mis nali see on..

ma suhtlen ka oma eksiga aga kui sõbrana. Kui mu mees keelaks selle ära, siis ma läheks minema kah! Kuidas saab keelata inimesel kellegagi suhelda? Ka eksiga saab hea sõber olla, siiski jagasite kogemusi ja armastust, lihtsalt pole enam neid tundeid, mis suhte ajal olid.

Kui mees ei usalda, siis ei usalda ja kõik.

Sõnn-mehed siis lausa nii ebakindlad, et keelab teiste meestega suhtlemise ära KUNA on nii perekeskne tähtkuju? Pigem ebakindel.
 
usaldus teenitakse välja 29. august 2014, kl 11.07
Asi pole ensekindluses vaid Sõnn pole rumal. Mine lollita kedagi teist oma sõbrutsemistega.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!