Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kaljukitsega mõistus otsakorral
 
Tulevärk 24. november 2016, kl 17.18
Vóin olla kindel, et sinu vanus jääb selle "appikese" ja vanuse kûsimise hûûuga ilmselgelt allapoole keskmist vaimse kûpsuse piiri. Kui sa oleks juba teema alguse esimesed laused lãbi lugenud, oleks pidanud mõistma, et ebakindlus selle kônealuse mehe nórgim kûlg kindlasti ei ole... masohhist oleksin juhul, kui pikemat aega naudiks mingit vaimset enesepiinamist jârjepideva selgusetuse all kannatades. Seda ma ju ei tee. Kuulangi siin hea meelega kaasamôtlejate môistlikke nõuandeid, et end sâãsta kaugemas tulevikus môttetust piinast ja ajaraiskamisest. Selliseid targutajaid on kóik teemad muidugi täis, kes millessegi súveneda ei viitsi. ☺
appikene Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> miks sa siis avad ennast ebakindlale arusaamatule
> mehele ja lased isegi voodisse. mingi naiivik ja m
> asohhist? kui vana sa oled?
 
to Ei noh 24. november 2016, kl 17.38
Kuule ajukääbik, sa ise ei oska ju lugeda! On see mingi sinu erarubriik, kus sa otsustad, kes kirjutada võib, mis klähvid siin ja hoia ise oma mokk maas, siis ei pea sulle ebameeldivad inimesed sulle vastama ka. Nõmedikust ego!
 
Ei noh 24. november 2016, kl 17.48
to Ei noh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuule ajukääbik, sa ise ei oska ju lugeda! On see
> mingi sinu erarubriik, kus sa otsustad, kes kirjut
> ada võib, mis klähvid siin ja hoia ise oma mokk ma
> as, siis ei pea sulle ebameeldivad inimesed sulle
> vastama ka. Nõmedikust ego!

Super, ega polegi muud öelda kui, tänan väga, et näitad oma tekstiga täpselt milline inimene sa oled.
 
kummi tus s 24. november 2016, kl 17.55
Astraalne enesetapp, muud seelikutel üle ei jää.
 
Tulevärk 24. november 2016, kl 19.05
Jummel. Mille peale te nii pôlema lãksite? Asi pole ju nii hull? Rahu... võtame nûûd pokaali šampust ja rahuneme maha! Teemaalgatuses pûstitatud mure on mul selle peale juba ammu meelest läinud
 
Kaljukits naine ei noh-ile 25. november 2016, kl 03.09
Super inimene oled ise, sa jätkuvalt pole vait ja arvad, et mina peaksin jääma esimesena:) sa läksid sellepärast nii põlema, et esimeses postituses ütlesin, et mulle Jäärad ei meeldi ja muidugi on see ühe Jäära egole ju suur pauk, kogu maailm peab neid armastama, loomulikult :) Kui pole põhjust, siis ka ei armasta, nii lihtne see ongi, head elu sulle ja katsu seda mõistust, mis sul on, mõtlemiseks kasutada, mitte haigete fantaasiate kirjapanekuks. Sina oma isikuga näitad ja tuletasid mulle täpselt meelde, miks ma kõikidest jääradest tulevikus laia kaarega mööda lähen, kui nad kõik sellised kompleksides jobud on :)
 
Ei noh 25. november 2016, kl 16.07
Tule teavas appi, mõnel ikka ei ole vist midagi muud eluga peale hakata kui süda öösel arvutis istuda ning viha välja pritsida. Mine võta oma tabletid ära ja rahune maha või tee ise oma teema kuidas sa jäärasid vihkad. Seal võid lõpmatuseni kirjutada kuidas nad sinu tunnetele ei vasta ja sind ei mõista.
 
Üks teine kk-naine 04. veebruar 2017, kl 14.13
Minul on just hea klapp olnud nii Jäära kui Lõviga. Kuigi kumbki suhe ei jäänud kokkuvõttes kestma: Jääraga 8 kuud ja ma ei mõtle talle sekunditki, Lõviga 5 aastat, mis lõpuks kiskus egovõitluseks, aga kirg kustub ja ärkab siiani, oli koosveedetud ajas palju imelist, kirge, soojust, armastust, huvitavaid tegemisi. Olen vist ise rohkem Veevalaja, KK viimasel päeval sündinud. Maamärgid tunduvad minu jaoks igavad. Seni kohatud Kaljukits-mehed on tekitanud minus mitte tõmbe, vaid tahtmise ruttu eemale saada. Palju juttu, targutamist, teoretiseerimist isegi tunnete ja seksi teemal, enesekiitust, maru igav hakkab alati. Võib-olla su KK isegi tunneb midagi, aga on möku, aga võib-olla tal lihtsalt puudub piisav huvi. Kui tähtkuju välja jätta ja suhtuda temasse kui mehesse, siis naisest huvitatud mees leiab alati viisi, kuidas ühendust võtta. Vaikust tekitab huvi vähesus. Jäta ta täiesti rahule ja vaata, kas liigutab oimu. Kui ei, siis mis mõttega ajada taga meest, kes sinust huvitatud ei ole? Kuidagi alandav või mis?
 
Kaljukits naine 04. veebruar 2017, kl 15.46
Need, kes Kaljukitsesid tundetuteks mökudeks peavad, pole ilmselgelt suutnud eriti sügavat muljet endast jätta, et Kaljukitsed oleks valmis seda näitama, mis neis peitub. Ega seda igaühele ei näidata ja miks peakski, keegi ju ei näita :) Pole mõtet kitsesid siin rünnata, kui te meeldite, näidatakse seda igal juhul välja, kui ei, eks siis tuleb 11 ülejäänud sodiaagimärgi seast endale partnerit otsida :) Ei pea end ülisuureks horoskoopide uskujaks, aga parim klapp on minul Kaljukitsena olnud just teiste maamärkide (eriti Kaljukitse) ja samas ka veemärkidega. Tule- ja õhumärgid jäävad olemuselt kaugeks, mis ei tähenda, et nad mõnele meeldida ei võiks (enne kui siin keegi end jälle isiklikult rünnatuna tunneb :) )
 
Üks teine kk-naine 04. veebruar 2017, kl 16.39
Minu jutt käib kk-meestest :) Üks just pingutas hiljaaegu kangesti, et mind kõigi vahenditega ära võluda, ei saa ju siis öelda, et ei viitsinud vaeva näha. Kirest ei jäänud ka puudu, st elus on ta ülimalt kirglik inimene. Rääkiski mulle pikalt ja põhjalikult, kuivõrd huvitav inimene ta on ja kui hästi seksitehnikaid valdab jne :) Huvi tekkimise asemel hakkas kole igav, pealegi oleks tahtnud ka sõna sekka öelda.
 
Kaalud 04. veebruar 2017, kl 17.47
Teeme sellele üksteise süüdistamisele nüüd kenasti lõpu! Ei ole "halvad" ja "head" inimesed, vaid erinevad inimesed, kellel erinev arvamus. Mulle tundub, et põhiteemaga sama lugu. Inimesed on liiga erinevad, üks keskendub oma töödele, kui on tööl, ja naisele, kui on naisega. Teine hoiaks kogu aeg suhtlust üleval ja tema jaoks pole selline vahepealne vaikus aktsepteeritav. Olin kunagi pikka aega koos neitsi mehega ja temaga oli sama mure. Kinnine, praktiline. Ta oli kogu aeg kohal, aga õrnusest ja avameelsest eneseväljendusest jäi puudu, palju. Aastatega ta avanes. Eks kui üks kogu aeg kallistab, räägib ja kingitusi teeb, mees harjub ja avaneb tasapisi isegi. Aga see võtab aega ja mina ei teinud alguses suurt numbrit tema kinnisusest. Ma lihtsalt tegin seda, mis mulle meeldis. Kaljukitsed on minu meelest veidi romantilisemad, aga ei tea ühtegi tulist eksempari, ikka tasa ja targu käib neil see asi. Süüdistada inimest, et ta on selline nagu on, pole mõtet. Kui lepid ja kohandud, on hästi, kui ei suuda, siis mõistlikum edasi liikuda. Mulle kaljukitsed meeldivad, neis on enamus omadusi kenasti tasakaalus. Mõtlevad majanduslikult, ei ole liiga emotsionaalsed, aga omasid hoiavad, lojaalsed.
 
Kaljukits naine 04. veebruar 2017, kl 18.49
Tore, kui ühest asjast aru saadakse, et inimesed on olenemata sodiaagimärkidest siiski erinevad. Teisele kaljukits naisele- ma sain aru jah, et rääkisid Kaljukits meestest, mina rääkisin ka ja väitsin, et nt minu suhtes pole mu tuttavad Kaljukitsed vähekirglikud olnud, ehk kõik taandub ikka lõpuks kahe inimese omavahelisele suhtele ja suhtlemisele. See ei peagi teistele arusaadav olema, miks mõne inimese vahel tekib sümpaatia ja kirg ja sama inimene jätab kellegi teise päris külmaks. See on elu ja kirge ei saa vägisi tekitada, see kas on või ei ole, ju siis sinu tuttava Kaljukits mehe jaoks siiski ei olnud sinu suhtes kirge piisavalt. Me keegi ei meeldi kõigile ja ei peagi. Kaalud naisele-kindlasti on Kaljukitsed erinevad ja nt mina olen päris emotsionaalne ja kirglik vajadusel ja samas ei arva, et see oleks alati üldse hea omadus :) Üldiselt tõesti teineteisega kraaklemise asemel võiks sellesse horoskoobindusse lõdvemalt suhtuda, see ei määra kõike, lihtsalt mingeid ühiseid jooni võib ju selle pealt tekitada. Ja ma ei arva sugugi, et ma Kaljukitsena peaksin kõigile meeldima, ma ei tahagi seda...püüan lihtsalt inimesi võtta sellistena nagu nad on.
 
Üks teine kk-naine 04. veebruar 2017, kl 21.11
No see küll nüüd vastuseta jääda ei saa :) Sel kk-mehel, kellest mina räägin, olid minuga suured plaanid, kippus suudlema jms, mina olin see, kel tõmbe asemel tõuge tekkis. Kuigi pealtnäha tundus ok ja nõustusin temaga ka teist korda kohtuma, siis teiselt kohtumiselt kibelesin minema. Ma saan aru küll, et paljud mehed vihjavad oma tugevatele joontele, et muljet avaldada, aga selline otsene reklaam... Kahe sarnase näite varal ma siiski ei üldista, nii et ei tasu leili lisada :)
 
Kaljukits naine 04. veebruar 2017, kl 23.27
Aga otsusta siis ära, kas see Kaljukits mees oli möku ja ei näidanud oma huvi välja või siis hoopis sulle endale ei meeldinud ta piisavalt :) Loomulikult ei saagi selles teemas üldistada, sest iga inimene on erinev. Tean lihtsalt ise oma tuttavate kitsede ja enda pealt, et mitte kunagi ei jää huviobjekt teadmatusse, et ma temast ikka tõesti huvitatud olen. Edasine sõltub sellest, kuidas huviobjekt minusse suhtub...kellelegi peale ei suur ma end iial :)
 
Tulevärk 08. veebruar 2017, kl 12.30
Mis huvitav teemaarendus siin vahepeal on toimunud :). Ma see paanitsev teemaalgataja. Otsustasin eelmise aasta lõpus viimase eneseväärikuse säilitamise ning enda ja selle kits-mehe rahu huvides areenilt kaduda. Andsin talle sellest eelnevalt teada ja tunnistasin ausalt, et mul tema vastu on tekkinud suuremad tunded kui lihtsalt sõprus ja pinnapealseks suhtlemiseks olen ma väga ebasobiv variant ja parem, kui me teineteise olemist raskeks ei teeks. Minu intuitsioonil oli selge sõnum, et minu huvi teda inimesena tundma õppida oli oluliselt intensiivsem ja olin tol hetkel tunnetega juba sees, aga tema lihtsalt kompis veel pinda. Nii et võtsin kiirelt end käsile, säilitasin kaine mõtlemise ja sundisin oma armujoovastuse maha jahtuma. Paar-kolm nädalat oli täitsa vaikus ja hakkas juba hea kerge, et mõistus kodus tagasi. Siis ärkas tema. Jälle oma ühe-kahesõnaliste sõnumitega. Kuulasin, vaatasin, kuhu sihib. Hoidsin distantsi ja lasin mehel olukorda juhtida. Mõne aja pärast tegi konkreetse ettepaneku kokku saada. Kuna me mõlemad oleme vabad inimesed, loomult ettevaatlikud ja kindlasti suhtesse ei torma meist kumbki ülepeakaela, siis polnud nagu midagi kaotada ja huvi teda näha oli muidugi. Kohtumise õhtu oli pikk ja jututeemasid jagus – mees, kes eemal olles põhimõtteliselt haudvaikne, on koos olles kadunud. Vestlus on sujuv ja võtame järje üle ning lõpetame üksteise mõtteid kui vaja. Vestlusele järgnes võrratu teineteise nautimine, kirge jagus mitu tundi järjest. Mees avanes ettevaatlikult ja kuulsin tema suust armsaid tagasihoidlikke komplimente, kui imeline ma olen… varem oli ta hinnanguid andnud vaid selle kohta, et olen tema silmis tark ja palju õppinud ja minuga on huvitav. Jõudsin järeldusele, et temaga suhtlemine käib tema juhtimisel ja reeglite järgi, millised need täpselt on, seda võin ainult ise oletada. Eelisjärjekorras on talle kindlasti töö, töö, töö, oma hobi ja sellega seonduv…
Hommikul lasti mind territooriumile, kuhu ma enne ei olnud pääsenud – kaugemale teisest korrusest ja tema toast – tema ema (kes käib seal vaid Eestis olles) sisustatud kööki ja söögituppa, kus üllatati mind oivalise hommikusöögiga (jooksis veel hommikul poodi puuduvat tooma) ja kaetud lauaga… (arvasin, et ta süüa teha ei oska ja pakkusin, et teeme hommikusööki koos, aga sain vaid kelmika vastuse, et ta teeb ise) ühesõnaga, mul on praegu ükskõik, mis edasi saab. Kuniks seda jagub, kavatsen nautida. See mees avaneb ilmselt vääääga pikalt ja kui ta mulle seda au teeb, siis ootan vaikselt ja huviga :)
 
Neitsi 10. veebruar 2017, kl 23.03
No ma olen kogu aeg öelnud, et need kes kiruvad, ei tunne kitsesid. Kaljukad ei pinguta lihtsalt igaühe nimel. Sul veab :)
 
Kaljukits 12. veebruar 2017, kl 11.19
Keegi ei pinguta lihtsalt igaühe nimel.
 
Kaljukits n 12. veebruar 2017, kl 12.48
Kui kaljukits huvitatud on siis ta näitab seda sellega, et isegi mitme aastaga ei kao ta kuskile ja võibki vaikselt tagaplaanil ootama ja vaatamata jääda, milline oled sina ja kas ka samamoodi hoolid/tunned. Vähemalt niikaua on tagaplaanil kuni pole aru saanud millise inimesega tegu. Sest kõige hullem variant on see tema jaoks kui annad endast kõik aga selgub et teine pool ei otsi muud kui tähelepanu v rahuldust. Temaga tuleb lihtsalt ausalt rääkida kuidas lood on ja ta mõistab ning vastab samaga. Segaduses olek ja vihjed on kõige hullem variant üldse. Raiskad nii enda kui tema aega sellega :)
 
vahemärkus 12. veebruar 2017, kl 13.09
Kaljukitsel peab kogu aeg keegi kõrval olema ja vana kadudes leiab kiiresti uue. Ka sõprade arvamusel on suur osakaal valikut tehes. Nii et mainekujundajad kus te olete, tõstke neitsi mainet ja varsti on kaljukits teie ukse taga, kui ta ainult kitse ei pane.
 
Vahemärkusele 12. veebruar 2017, kl 13.30
Nii valesti öeldud lauset pole enne kuulnud. Vastupidi pigem. Naljalt keegi üle friendzone ei pääse. Ehk neil vb on pidevalt uus, kes tõesti teiste arvamuse põhjal otsivad ja selle kõrvalt unustavad, mida ise tahavad.
 
Kaljukits 12. veebruar 2017, kl 13.45
Naljalt just teiste arvamust ei kuula, kui siis ainult tõeliselt lähedaste ja tema silmis õigustatud inimeste arvamust (kõige lähedasemad pereliikmed - sõbrad). Ja tegelikult soovib ju iga inimene enda kõrvale kedagi (vähemalt enamik ma arvan soovivad), pole Kaljukitsed siin mingi erand. Parem siiski olla üksi kui vale inimesega, keda ei saa usaldada. Muidugi tuleb ka ise oma kaaslasele hea partner olla.
 
Tulevärk 12. veebruar 2017, kl 16.06
Ma pigem toetan arvamust, et üle friendzone'i on raske pääseda. Olen ise samasugune. Suhelda v6in sõbralikult, aga enamike üritajate kohta on juba esmamulje põhjal üsna selge, et heal juhul v6ivad meist saada tere-tuttavad v sõbrad. M6ni on püüdnud aastaid vahelduva eduga v6imelda, kuid tulutult. Ja selleks, et päriselt usaldama hakata, on tarvis päris mitmeid tundmaõppimise kohtumisi, kui juba meeldimine on. Kui koorub välja minu jaoks midagi väga häirivat, mis algse meeldiva kesta alla varju jããb, hakkab pigem eemaldumine kui lähedamaks saamine. Mul on endal Kuu Kaljukitses ja tunnen selle mãrgi môjusid päris tugevalt.
 
Kaalud 12. veebruar 2017, kl 23.54
Nii huvi pärast küsin, et nendele aastaid võimlejatele oled sa muidu otse öelnud ikka, et asjast asja ei saa? õ
 
Tulevärk 12. veebruar 2017, kl 23.59
Ikka vága otse. Arvan, et otsemalt enam ei saaks. Aga m6ne jaoks on vist liigne otsekohesus v2ljakutse omaette v6i siis ego ei luba leppida. Ei tea.
 
Kaljukits Tulevärgile 13. veebruar 2017, kl 04.50
Mulle tundub, et oled õigel teel ja Sinu kirjelduste järgi Su Kaljukits arvab Sinust kõrgelt päriselt. Hoian teile pöialt :) Ja ikka otse tasub öelda inimestele, mis puudutab ka selliseid suhete asju, nii et ei tekiks segadust ja vääritimõistmist, see säästab kõigi osapoolte närve. Kaalud tuntud diplomaadina jälle vist püüavad rohkem nii, et kõik rahul oleksid ja kellelegi liiga ei tehta, mis on armas, aga neile endale vahel raske ;) Tulemärgid ja sarviline kits on selles suhtes otsesema käitumisega.
 
Tulevärk Kaljukitsele 13. veebruar 2017, kl 10.04
Aitäh. Otsekohesus (mitte ründav, vaid avatud vestlus siiralt sellest, kuidas ma ise tunnen) on minu puhul tõesti primaarne - selleks, et asjad oleks võimalikult selged. Ootan seepärast otsekohesust teisteltki, isegi kui arvamused on erinevad, saab vähemalt säästa päris palju teineteise aega ja vältida ärakasutamist. Selle Kaljukitse puhul oligi kõige raskem üleüldse aru saada, kellega tegu - kas lihtsalt salapärase võrgutajaga, kes teadlikult vaikib või tõesti nii enesesse tõmbunud tasa ja targu avaneva mehega. Kuna temas tundus olevat nii üht-kui teist, ajas see segadusse, sest otsekohesus ei ole kindlasti tema tugevam külg. Väga introvertse inimese võib esilagu kindlasti ära ehmatada selline avameelsus. Aga ka see on minu jaoks juba vastus, sest ei saa ju lõputult urgitseda midagi, mida võib-olla polegi ja ei tulegi ja siis ei peagi. Olen seda meelt, et enamasti ikka vähegi mõtlev ja empaatiline inimene hakkab sellisel juhul ka natuke kaasa mõtlema ja eneseanalüüsi tegema, lihtsalt selleks võib kuluda veidi enam aega, aga protsess hakkab siiski liikuma ja siis tulevad ka vastused, olgu kasvõi lühikesed, aga suund on leitud :)
 
sõna sekka 13. veebruar 2017, kl 11.41
Juhul, kui oled Ambur, siis vaata endale Kaksikud või Kaalud, neid võid kamandada ja käsutada, aga Kaljukits-mees teab ise, mis ta teeb või mis ta ei tee.
 
Tulevärk 13. veebruar 2017, kl 11.42
Praegu hakkab mulle pilt selgemaks saama :). Olin tööasjus nädala lõpus tema kodulinnas ja ta teadis seda. Teadis ka seda, et minu tööasjad saavad mõistlikul kellaajal aetud ja stardin kodu poole, kuna tema oli hilisõhtuni oma hobide-tegemistega linnast eemal hõivatud, poleks me enne minu lahkumist kohtunud. Ilmselt see mõte tegi teda veidi rahutuks, sest ta oskas kaugjuhtimise teel mind väga oskuslikult kinni hoida, kuni ta vabanes. Et mul igav ei oleks ja ma niisama üksi kuskil kohvikus passiks, juhatas ta mind oma koju ja kirjeldas, kus ripuvad võtmed. See oli minu jaoks üsna üllatav usalduse märk. Kuna see oli viimane nv enne tööleminekut, siis võtsin pakkumise vastu ja ootasin ta saabumiseni. Ja minema ta mind enam ei lasknudki... enne pühapäeva :) Tema eestvedamisel jõudsime mõne korra koos kokata, ahju kütta, maalt tema pühapäevaseks maastikutuuriks tehnika ära tuua, jutustada ja teineteisele särasilmselt otsa vaadata... ning tunnistada, et oleme mõlemad natuke üle Friendzone´i piiri :). Mis edasi saab, näitab vaid aeg. Üks päev korraga. Valmistun 2-nädalaseks vaikuseperioodiks ja ise olen täiesti kuss... :I
 
sõna sekka 13. veebruar 2017, kl 11.44
Oma õnnejoovastus ilmselt jätsid minu kommentaari tähelepanuta, mille postitasin minut enne sinu kommentaari. Loe läbi ja mõtle.
 
Tulevärk 13. veebruar 2017, kl 11.55
Olen tõesti Ambur, aga kamandamine on mulle täiesti loomuvastane - ei meeldi kui mind kamandatakse ja ei tee seda ka teistele. Kamandamine ja adekvaatne eneseväljendus ei ole kuidagi ühtivad tegurid. Ma olen üldse väga rahulik Ambur ja kellegi ümber kasvatamine ei tuleks mul mõttessegi. Selles mõttes peab inimene juba ise küps ja mõtlemisvõimeline olema. Mulle meeldib tugeva natuuriga mees, kes teab, mida teeb, minu õigus on ainult endas ära tunda, et see, mida mees teeb, on ikka õige mehe tegu ja siis on minu poolt ainult tugevat innustust ja toetust oodata :). Inimsuhetes peab säilima vabadus tegeleda enda jaoks meeldivate asjadega ja vastastikku teineteise privaatsuse ja huvide austus. See on see, mida mina hindan.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!