Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kalad mees. Ema ei luba tal minuga suhelda :)
 
Katrina 10. veebruar 2017, kl 10.10
Olen temast paar aastat vanem. Ja selgus, et ta vanemad ei luba tal minuga vanuse pärast suhelda. Mees ise on 30 muidu.
Elab vanemate juures.

Ma ei oska enam midagi öelda.
 
Katrina 10. veebruar 2017, kl 10.11
Kas kõik kalad mehed on memmekad?
 
mette' 10. veebruar 2017, kl 10.19
Mis kalad siia puutuvad? Et kui oleks sõnn, siis vanemate sõna ei kuulaks?
 
Kallis Katrina : 10. veebruar 2017, kl 10.39
Katrina Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olen temast paar aastat vanem. Ja selgus, et ta va
> nemad ei luba tal minuga vanuse pärast suhelda. Me
> es ise on 30 muidu.
> Elab vanemate juures. ENAMUS --POEGI ON VANEMATE KATUSE ALL JA NII ONGI KAHJUKS,,SEE ON ELU.
>

> > Ma ei oska enam midagi öelda. KUIDAS EI OSKA ?
Noored ---ELAVAD ENAMUS KOOS --VANEMATE MAJAS --HULLUS KALLIS RIIGIS::
AGA ---kuidas saavad vanemad KEELATA?
 
Katrina 10. veebruar 2017, kl 11.12
Teda on nii kasvatatud
 
Reede 10. veebruar 2017, kl 11.20
No jumal tänatud, et ei luba ja et see nüüd välja tuli. Säästad end tulevikus nii mõnestki probleemist. Anna parem vôimalus mônele normaalsele ja oma peaga otsustavale mehele. Kui 30-aastane veel ise ei mõtle ja enda eesr ei vastuta, pole enam lootust ka muutusteks. Las elavad oma idûllilist pereelu omaette. :)
 
ema 10. veebruar 2017, kl 11.34
Miks sa ennast nooremale mehele külge kleebid??? Vastik-vastik!
Sellepärast mees ongi 30-aastaselt veel vallaline, et nüüd saab 20-aastase naise võtta ja seda kuni-surm-neid-lahutab.
Minu poeg (ei ole Kalad) ütles ka hiljuti, et ootab, kuni 30 saab, siis võtab 20-aastase naise, et siis pole vaja mitu korda naist võtta, piisab ühest korrast.
 
Katrina emale 10. veebruar 2017, kl 12.00
Kallis ema! Mis Sinu poeg oma valikutega praegu siia puutub?
Inimesi elab seinast seina koos, igal omad valikud vanuse kohapealt.

Mina siin räägin lihtsalt suhtlemisest ja läbi käimisest. Ja sellest, et kuidas vanemad saavad keelata ja käskida täiskasvanud inimest. Manipuleetida
 
Sa 10. veebruar 2017, kl 12.32
Ema ära ahista tervet eestit
 
OH -- sind KATARINA ,MÕISTUST ? 10. veebruar 2017, kl 12.39
Katrina Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas kõik kalad mehed on memmekad? EI OLE ---VOT ÕIGE
PROOVI SÕNNI --KODUST EEMALE SAADA?
SEE KES AITAB OMA VANEMATE KODUS,,
ON SINU ARUST MEMMEKAD
 
3-lapse isa 10. veebruar 2017, kl 12.46
Katrina Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Teda on nii kasvatatud ??? KAS IKKA OM NII
Vot SEDA mina ISANA enam ei usu.
Sina Katrina --nagu sunnid juba suhtlema:
 
Kvagh 10. veebruar 2017, kl 13.09
30 aastast saab sundida või peaks juba oma asjusid kasutama?
 
Katrina 10. veebruar 2017, kl 13.18
Kirjutab ise, kas sunnin? :)
Ära oleta!
 
Katrina 10. veebruar 2017, kl 13.42
Tal oli elus esimest korda sõbranna, kes hoolib ja hoiab. Ei tohi ju kellegiga läbi käia mees.
Mul lihtsalt oli temast kahju, kui kuulsin. Käis mul külas. Jagasin oma maiustusi temaga, mis kliendid tõid. Mul oli peavalurohtu kotis talle anda, kui valutas. Tegin ainsana jõulukingi talle. Väikesed asjad, mida polnud kunagi kogenud ega tundnud.

Ja siis ei tohi suhelda..ja teie siin haugute ilma, et teaks asja sügavust
 
Katrina 10. veebruar 2017, kl 13.44
Mul oli hea tema silmis rõõmu näha. Sest enne oli ta nagu kurbuse vari
 
Reede 10. veebruar 2017, kl 13.52
Emale!
No kui kaks aastat vanem naine on paanikanupuks ja 10 aastat noorem mitte, siis on mul kahju sinu pojast ja selle tulevasest naisest. Sinust ma üldse ei räägi. Kus on kirjas, et 10 aastat noorem naine on abieluõnne saladus? Kui 30-ne aastane alfa-isane arvab, et rabab 20-aastase naise ja elu on lill, siis 30-selt on see (vähegi mõtlev) naine oma minapildi paika saanud ja tuuled võivad pöörduda väga ootamatusse suunda.
 
kalamesi 10. veebruar 2017, kl 15.10
kalad mees...et siis mesi kaladega?
 
Martin39 10. veebruar 2017, kl 15.12
Tãnapâeval on eluaegne suhe harv nähtus emake
 
oehhhh 10. veebruar 2017, kl 15.42
Kalad-mees on väga usaldav ja lihtsameelne, teda on väga kerge ära kasutada. Iga ema oleks mures, kui vanem mutt tema pojale ligi ajaks (tähtkujust sõltumata).
 
Peeter 10. veebruar 2017, kl 16.17
Iga loll näeb ikka oma mätta otsast.
Kus see oehhhh siin ligiajamist näeb??????
 
Reede 10. veebruar 2017, kl 16.55
Jumala eest, inimesed! Te olete p2riselt kuskilt kosmosest v6i!?!
 
Reede 10. veebruar 2017, kl 17.06
...jätkan.
Et mis otsast on 32-aastane naine 30-aastase mehe k6rval mutt?!? T2itsa ulme ikka. Selline vanusevahe ei ole ei visualselt ega emotsionaalselt isegi aimatav. Mul on yks tädi onust 14 ja teine 15 aastat vanem! Sain sellest ise alles ysna suurena teada. Kylas olen neil k2inud lapsest peale ja k2in siiani. Pole r66msamaid emotsioone ja 6nnelikumaid abielupaare kui nemad veel n2inudki. Temaalgataja - 2ra p6e ja ytle oma Kaladele, et ta v6iks oma emale matemaatika ja inimsuhete teooria suhet natuke valgustama. Tulgu maa peale. Numbrid ID-kaardil ja pangaarvel ei loo inimsuhetes kestvat l2hedust ☺
 
Katrina 10. veebruar 2017, kl 20.37
Aitäh toetuse eest Sulle Reede :)
Täna eemaldas see mees mu oma kontaktide hulgast ja suhtlusvõrgustike kaudu enam suhelda pole võimalik, et mingeid tegevisi edaspidi kokku leppida. Esimene tüli aasta jooksul ja lõppes nii.
Saame ainult tööl suhelda, kahjuks puutume ka seal vähe kokku. Ilmselt kaob meie sõprus igavikku. Millest mul on väga kahju. Tühjus on seal, kus oli tema ja see teeb üsna palju haiget hetkel.
Usun, et kahetseb, kuna üsna palju nägin teda täna tööl mu läheduses asjatamas, tavaliselt ta ei tule pauside ajal puhketuppa ega vaata pimedas puhketoa aknast, mida ma teen. Täna 15 minutit jälgis, arvates, et ei näe teda sealt.
Soovin väga temaga edasi suhelda ja ära leppida
 
elementaarne 10. veebruar 2017, kl 22.44
Sel mehel on ju ema olemas, tal ei ole teist vaja.
 
Reede 10. veebruar 2017, kl 22.48
Pole midagi keerulisemat, kui inimeste vahelised suhted. Ma võin päris kindlalt väita, et selle ajutise kriisiga teie suhe/suhtlus veel ei lõppe. Ole kannatlik. Üsna lapsik käitumine muidugi suure mehe poolt sind oma kontaktide hulgast eemaldada sellise asja pärast. Võta aega ise natuke pea selgeks saada ja mõtle, mida see suhe sulle tegelikult pakuks? Kas oled siin leidnud endas maailmapäästja ja abistaja rolli mehele, kes näib nii õnnetu ja üksik... kellegi päästmine ei ole halb. Üldsegi mitte. Aga küsimus on selles, kuhu sa ise lõpuks välja jõuad, kui päästetav ise ei püüagi jalgadele tõusta. Kui ta sinust päriselt hoolib ja leiab midagi enamat kui emalik hoolitsus, siis muudab ta peagi ka oma käitumist ja peaks ise ka omalt poolt pingutama. Suhe saab olla õnnelik, kui pingutused on võrdsed. Rahu, ainult rahu. Ja südamevalu tuleb lihtsalt läbi elada, see on piinav, kuid kõik saavad sellega hakkama. Ole tugev! See pole maailma lõpp.
 
ema 11. veebruar 2017, kl 17.37
Mina ka ei vaataks hästi kui peg endast vanema naisega kellel juba neli alst kukil läbi hakkaks käima, mis siis poja palgast saab, Samas on sadu ilusaid noori neidusid,kes ei jookse ringi mööda mehi, ei kogu omale lapsi, et alles siis otsida meest kes neil selle lapserühma aitab üles kasvatada, see on ju ebanormaalne asi.
 
Reede 11. veebruar 2017, kl 18.34
Kus siin lastest juttu oli?
 
Keegi 11. veebruar 2017, kl 18.58
Emal on luulud
 
Katrina 13. veebruar 2017, kl 07.14
Reedel oli õigus. Eile võttis ta ise minuga ühendust ja suhtleme jälle.
 
Reede 13. veebruar 2017, kl 09.39
No selles polnud kahtlustki. Mees on sinust huvitatud, oled talle palju tähelepanu ja tingimusteta hoolivushetki pakkunud. Teda on see liigutanud ja ta tunneb selle järele vajadust. Samas on tal kõhklused ja võitlus endas kahe vastasleeri - vanemate ja iseenda vahel. Ka kõige tugevamal mehel oleks raskusi tunnete allasurumisega ja nende eest põgenemisega. Aga kuna see Kalake kindlasti kõige tugevamate tabelis liidrikohta ei vea, siis saavad ka temast emotsioonid võitu :). Loodan, et teil läheb kõik hästi ja saate vaikselt oma arusaamatused lahendatud. Vahel, kui on väga raske ja ei tea enam, mida teha, ongi kõige parem mitte midagi teha ning lahendused leiavad sinu juurde ise tee. Ei pea ju kohe abiellumisele mõtlema, kui te olete teineteisele sümpaatsed, võtke üks päev korraga sõbralikku läbisaamist ja üksteisest rõõmu tundmist ja edasi läheb kõik nii nagu minema peab. :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!