Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Sõnnipurika halvad iseloomujooned?
 
PiretL. 26. aprill 2015, kl 13.31
kas sinna kuulub ka nautimine, et naine järgi jookseb ja siis härra meelega ei tee välja?
 
H 26. aprill 2015, kl 13.43
Võib küll nii olla, aga kui tunded suured on siis nii ta ei tee, püüab omalt poolt ka.
 
sõnn 26. aprill 2015, kl 14.43
Kui sõnnil tõsine huvi, siis lükkab kohe kotid taha, kui ebahuvitav, siis ei tee lihtsalt välja
 
Poppi 26. aprill 2015, kl 16.26
No täpil on ilmselgelt halvad kogemused. See ei laiene kõigile sõnnidele.

Sõnni puhul tasub meeles pidada üht - teda reeta saab vaid üks kord. Pärast seda piinle või tõmble palju tahes, tulemust see ai anna.

Ise tead, teemaalgataja PiretL., on sinu käitumises olnud midagi sellist, mida Sõnn reetmisena võis lugeda.
 
tuletame 26. aprill 2015, kl 18.26
tuletame meelde ütlust, kes teisele nime ütleb, see ise seda on.

Tunneme kõik koos kaasa kahele kasutajale, kes kirjutasid "." autorinime alt. Kallistame Teid, ehk saate elu korda.
 
kaksik N 26. aprill 2015, kl 22.38
Sõnnil pole häda kedagi, anna pidevalt kätte ja raha ning võimalused jooksevad. Kas kaunil naisel siis raske voodis kõrgemat pilotaazi harrastada, see ju oma huvides...
 
Elust enesest 27. aprill 2015, kl 22.08
Ah, mis tähtsust sel on, mis tähtkujuga tegu. Fakt on see, et mees, kellel on naise suhtes tõsine huvi, näitab seda ka välja. Kõik need teooriad, et mees on häbelik, vaikne, kardab, mängib mänge vmt ei ole tõsi. Ka kõige tagasihoidlikum mees leiab viisi, kuidas oma vaiksel moel märku anda oma huvist.
Ja kui mees kaob ära, ei tee välja, siis tal lihtsalt pole huvi. Mida rutem sellest aru saada, seda kergemini pääsed südamevalust. Mehed ei ole nagu naised, nad ei mängi mänge ja see teebki nendega suhtlemise nii kergeks. Lihtsalt me naised ei taha endale sageli tõde tunnistada ja usume, et mehed on nagu naised, poevad peitu, et näha, mis saab.
 
Noh 27. aprill 2015, kl 22.20
Olen jah uhke. Oleksid ka sina, kui sul oleks selline naine. Harv nähtus. See on suur õnnistus kui leida kaaslane, kes jääb kogu eluks ja kedagi teist isegi ei taha. Ja vaid ühe partneriga saab ka kõik oma fantaasiad tõeks teha, rohkemgi veel. Tuleb vaid oma teine pool leida. Olen uhke selle üle, et leidsin.

Ma ei soovita sul end siin enam alandada. Me kõik teame ja aina enam saanud kindlust, et kibestumus ja kurb meel on sinu kaaslaseks. Aga ehk saab sinust asja lõpuks, ma loodan :) kõike kaunist sulle!
 
Noh 27. aprill 2015, kl 23.40
Ma ei tee nalja. Rahune maha, see tuleb sulle endale kasuks. Ma ju näen ja tunnen su viha. Sa ei ole minu peale vihane vaid sa oled iseendaga pahuksis. Ma soovitan soojalt puhata ja mõelda kuidas enda sisemine rahulolu taas leida.

Ma olen Sõnnitar, minu kannatlikkus ja rahulikkus on nagu igal korralikul Sõnnil. Sa ei aja mind endast välja, sest sul puudub argument ja nagu ennegi ütlesin, ainuke asi mida sa siin tōestad on sinu enda mitte tasakaalus elu.

Rahu, ainult rahu.
 
Noh 28. aprill 2015, kl 10.32
Kõiguta mind nagu kaljut, pole eriti võimalik eks? Kui rääkida taas Sõnnidest, siis kui idee/põhimõte jms selline peas kinni, siis teda ei kõiguta enam miski. Ka mitte lähedased, veel vähem aga võõrad. Paljudele see on halb iseloomuomadus, kuid minule väga meeldib.

Kui aga Sõnn välja ei tee, siis teda ei huvita piisavalt. Mänge ei viitsi me mängida.
 
Sõnn 28. aprill 2015, kl 13.08
Sõnn mees võib atraktiivset naist teinekord pikemalt kaeda, et mitte üllatuste otsa komistada. Naine ise ei pruugi ausalt õelda, on tal suhteid või missugune ta maski taga on.
 
Sõnn m 29. aprill 2015, kl 18.17
Sõnn mees suudab ainult armastada Neitsi naist, ülejäänud vbl kõlbavad trukkimiseks..

Tean omast käest!
 
??? 01. mai 2015, kl 17.38
Sõnn m Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sõnn mees suudab ainult armastada Neitsi naist, ül
> ejäänud vbl kõlbavad trukkimiseks..
>
> Tean om
> ast käest!

Oled siis kõik läbi proovinud, et sellist järeldust teed? Sellisel juhul sind tõesti keegi muu ei taha.
 
℗℗℗ 01. mai 2015, kl 18.50
Sõnn võib igast märgist naist armastada kui naine pole pirtsutaja.
 
joppakolla 02. mai 2015, kl 15.38
Kui oled sõnni pahandanud, kas ta siis on selline, et meelega kekutab su ees oma tegemistega? Me nüüd lähme teeme tuttavatega seda ja teist, ta teab, et soovid väga ise ka neist asjust osa võtta ja ta meelega mängib.
Nagu üleolevat tunnet saada soovides.
Oled pruudiga tülis ja lähed ütled talle, et sa täna ei sobi meie seltskonda
 
Sõnn m 09. mai 2015, kl 10.36
Oled siis kõik läbi proovinud, et sellist järeldust teed? Sellisel juhul sind tõesti keegi muu ei taha.


Kõiki pole jõudnud veel proovida ja ilmselt ei proovi ka kui on olemas neitsiN! :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!