Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kas lõpetada suhtlus lõvi mehega?
 
MaarikaT 07. august 2016, kl 09.49
Lõvi mees ütles et suhtleb minuga niikaua kuni leiab omale selle kellega suhet tahab. Tabas valusalt kuid samas hindan ta ausust. Minuga on tuttav 3 kuud. On ka seks. Peale sellist avaldust on kôige mõistlikum minema ilmselt jalutada. Kripeldama jäi vaid see et veidi joogisena rääkis hoopis teist juttu( minu jaoks meeldivamat ehk siis). Mis arvate, oleks siiski parem minem kõndida ja unustada see mees?
 
loomulikult 07. august 2016, kl 10.00
Kõnni järgmise juurde.
 
Ehh 07. august 2016, kl 10.03
Sa oled rumal, et üldse selle mehega suhtlema hakkasid!
 
Sõnnitar 07. august 2016, kl 10.12
kui see suhtlus Sulle endale ka midagi pakub, siis võid ju seni edasi suhelda, kui leiad kellegi, kellega tõeliselt suhet tahad. Kui mitte, pole mõtet oma isiklikku aega raisata.
 
Jube 07. august 2016, kl 10.15
Hullemat eneseimetlejat kui lõvimees annab leida. Komistasin vahepeal tihti nende otsa ja nüüdsest käin kauge kaarega mööda :D Ja no see lause, mis sulle öeldi, on ikka uus tase muidugi... kuigi ei imesta :D Jumala eest, ära usu neid meelitusi - kõnni ruttu minema!!
 
Lõvi mehest natuke 07. august 2016, kl 10.22
Mina vaatan Lõvi meest teise nurga alt.
Meil oli töö juures ülemus Lõvi mees.
Range,kuid õiglane.
Vajadusel sõimas kõigil näod täis,ei mänginud rolli oled sa asutuses 1a töödanud või 15a töödanud.
Kuid see vihahoog läks tal üle ja siis ta oli jälle tore inimene kõigi jaoks.
Lõvi mehel on liidri omadused.
 
Sõnnitar 07. august 2016, kl 10.52
Viimasele. Hea juht ei sõimle, vaid suudab asju korrektselt lahendada.
 
viimasele ja teemalibule 07. august 2016, kl 10.57
ja mis see sinu kirjeldatud siia praegu puutub? et lõvi mees on liidri omadustega liiderdaja, pole mingi saladus. aga et üks mees naisele lajatab otse silmade vahele, et kepib teda niikauau kuni parema leiab, tekitab ainult ühe küsimuse - naisele - kas sa sellele tõprale vastu silmnägu andsid? kingaga, loodetavasti! ahjaa, muidugi mitte, sa ju tulid siit küsima, et mis meie arvame, et äkki ta ei peagi sind litsiks? selliselt saabki küsida ainult lits, kes millegipärast usub, et ta seda ei ole. ega midagi, palju õnne, mis muud.
 
sõnnitarile 07. august 2016, kl 11.00
ma loodan, sa mõistsid, et 10.57 ei olnud sulle, vaid 10.22-le (no ja selle teema autorile muidugi ka)
 
Ka üks 07. august 2016, kl 11.08
Pikk kogemus lõviga selline, et hoidsin teda väga, isegi klammerdusin ja aastaid hiljem öeldakse mulle, et leidis teise, kuna ei tundnud minu hoolimist. Tähendab, ta ei vajanudki seda minult, aga põhjuse äraminemiseks ajas minu kaela. Stiilis mina ja maailm. Hoopis tema sai haiget. Lõvi räägib seda, mida ise tahab ja vajalikuks peab. See kogu tema selline jutt tuli mulle ka paraja shokina. Eemaldu, las olla selliste naistega, kes on temaga samal pulgal.
 
Piiga 07. august 2016, kl 11.39
Ka üks - sulle ma ütleks, et sinu eksi näol oli tegemist manipuleerijaga kes jah lihtsalt ajas sujuvalt sinu kaela põhjuse miks uue leidis. Ma tundsin kohe selle omaduse ära tänu oma eelmisele suhtele. Oli ka selline kes pidas ennast maailmanabaks ja arvas, et teda peaks ikka veel rohkem armastama, veel rohkem hoidma jne. Ja seda polnud võimalik rohkem teha kui mina tegin. Lõpuks viskasid tema manipulatsioon ja ebareaalsed nõudmised üle. Saatsin kuradile.

Teemaalgatajale ütleks nii palju, et kui sa temaga ise mingit suhet ootasid ja sul tunded on siis saada kuradile. Kui aga ise ka tahad ainult seksisuhet siis pole ju nö kellegi ootusi petetud. Kuid ma eeldan, et kui sa juba siit foorumist küsisid seda siis järelikult sa ikka tahad temaga midagi enamat.
 
Loomulikult 07. august 2016, kl 11.40
tööelu ja eraelu on kaks erinevat asja.
Aga naine oli tal Kaksikute tähtkujust ja polnud nende vahel mingeid probleeme.
 
tunnen kaasa neile, kes 07. august 2016, kl 11.52
horoskoopide järgi elavad. Lõvi või lammas, vahet pole. Inimene on oluline. Mingid tähemärgid ei oma siin mingit tähtsust. Sõnn
 
Tauno 07. august 2016, kl 12.08
Lõvi saada minema ja võta kits.
 
sipelgalõvi 07. august 2016, kl 12.42
Lõpeta otsekohe Lõvi naisega kõik suhted, niisuguse lõuapoolikuga ei ole võimalik koos elada.
 
selge 07. august 2016, kl 12.43
Ka üks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pikk kogemus lõviga selline, et hoidsin teda väga,
> isegi klammerdusin ja aastaid hiljem öeldakse mul
> le, et leidis teise, kuna ei tundnud minu hoolimis
> t. Tähendab, ta ei vajanudki seda minult, aga põhj
> use äraminemiseks ajas minu kaela. Stiilis mina ja
> maailm. Hoopis tema sai haiget. Lõvi räägib seda,
> mida ise tahab ja vajalikuks peab. See kogu tema
> selline jutt tuli mulle ka paraja shokina. Eemaldu
> , las olla selliste naistega, kes on temaga samal
> pulgal.

Tegu oli kõige tavalisema litsiga.
 
teema autorile 07. august 2016, kl 12.55
Mis tähtkujust sa ise oled?
 
olku 07. august 2016, kl 14.02
olen sama öelnud ühele naisele. suhe oli kestnud pea aasta. kui tal oli seksi vaja oli alati kohal ja minu asjade üle virises kogu aeg. aasta jooksul ta pole kordagi süüa teinud küsinud mis vaja ehk koristada jne samas ma olen teda aidanud kodutöödes viinud reisima. kes reisidel söögid tegi, ikka mina ta istus ja rääkis kui hea ja armas on musid ja kallid jne. selliseid on piisavalt
 
Soovitus 07. august 2016, kl 15.53
Ära suhtle üldse sellise tolvaniga, lõvid kõik parajad tohlakad soost olenemata, milleks rämpsuga suhelda, kui teised tähtkujud on palju paremad? Tulemärgid üldse paras maha kanda.
 
oleks 07. august 2016, kl 16.03
mina saan küll tulemärkidega hästi hakkama, meeldivad mulle. ise olen õhumärgiga, tütar ntx tulemärgiga, pojad veemärgiga. mis sest horoskoobist nii tõsiselt võtta. iga märgi all on nii normaalseid kui nõmedaid inimesi.
 
mhmh 07. august 2016, kl 16.13
Loomulikult oled sa leht saba, kellega iialgi ei hakata koos elama, kes sunnib sind meestele voodisse käima? Või arvad et suhe ongi selline, kui magatakse koos vahete vahel. Eksid linnuke, see pole suhe vaid sinu ärakasutamine ja selliste naistega ei hakata suhtesse, ei abielluta.Tutvus ei alga voodist ,vaid üksteise nime küsimisest.
 
To mhmh 07. august 2016, kl 22.14
Kulla viimane vastaja. Maailm ei ole nii must-valge nagu sina arvad. Muide, täiesti võimalik on selline seksisuhe kus mitte keegi ei kasuta kedagi ära vaid kaks inimest kohtuvadki selleks, et nautida teineteist füüsiliselt. Ma ei saa aru kust tuleb selline arusaam, et fuckbuddy suhtes kasutatakse naist ära. Kui naisel ei ole mehe suhtes absoluutselt mingeid ootusi siis ei saa siin mingist ärakasutamisest juttu ollagi. Muide, naisel on ka füüsilised vajadused millest ehk sina aru ei saa.

Ma toon enda elust ühe näite. Mul oli üks tore seksisuhe ühe mehega kunagi, me saime hästi läbi, meil oli koos tore, me ei kohtunud ainult selleks, et magada teineteisega, me käisime igal pool ja lihtsalt nautisime teineteise seltskonda. Kumbki midagi päris suhtest ei rääkinud ja mina seda ka ei oodanud temalt, sest minul polnud selliseid tundeid tema vastu. Arvasin, et ka temal mitte. Mingi aeg leidsin endale kallima kellega astusin suhtesse. Läks aastaid mööda kui oli juhuslikult ühiste tuttavate kaudu selle mehega taaskohtumine, rääkisime kuidas meil läheb ja siis ta ütles mulle, et tal olid mu vastu tunded ja selleks ta ei rääkinud mulle nendest kuna tundusin selles osas väga eemalolev ja ei näidanud huvi suhte vastu. Seega, ei inimesed on erinevad ja mul on raske aru saada sellest slut-shamingust. Muidugi ei propageeri ma siin üheöösuhteid, et minge ja keppige ringi palja jaksate erinevate partnerite, samas isegi kui keegi seda teha tahab siis ei hakka mina kedagi selle eest maha tegema. Ühele sobib, teisele ei sobi. Ja no suht jabur on arvata, et naine nüüd järsku ronis voodisse mehe rahuldamiseks. Ma ikka tavaliselt seksin mehega selleks, et ma seda teha tagan ja saan sellest rahuldust. Lihtsalt jääb mulje, et isver, te seksite aga ei abiellugi, jumal kui iganenud selline mõtteviis on. Saage ometi üle.
 
viimasele 09. august 2016, kl 09.37
Ära seleta rumalat juttu!Vana inimene aga ajab sellist lapsejuttu.
 
Oligi oodata 09. august 2016, kl 12.09
Kuidas saab täiskasvanud inimene rääkida mingist seksisuhtest, sealjuures väita, et naist ei kasutata ära? Kinnitab otseselt, et kohtus ainult masinlikuks seksimiseks ning koheselt väidab, et ei propageeri sellist ringitõmbamist. Kõigest kumab läbi hirm tõe ees, mis tähendab selliste naiste jaoks ainult ühte. Rahval on kindel sõna just selliste naiste kohta.

Kas tõesti ei kasutata naist ära? Järgmiseks üritab liiderdaja naine väita, et narkodiiler ei kasuta ühtegi sõltlast ära, kõik see ongi nii võrdne ja isegi meeldiv suhtlus? Naised peaksid enda väärikust hoolikamalt kaitsma ning ringitõmbajad naised võiksid arvestada, et läbitõmbajatest meestest vähemalt osa räägivad varem või hiljem kõik edasi. Kui meeldiv on sellise naise mehel tunda igal pool teiste alandavat irvitamist?
 
Arvamus 09. august 2016, kl 16.57
Alusta sellest, et teed endalse selgeks, millega sa lepid, millega mitte. Õnneks on tunded mööduv nähtus, kui seda tahta! Ehk ole ego, kui sulle ei sobi see, mis praegu on, siis ole enesekindel ja väljenda seda. Kui selline käitumine teeb haiget, siis ütle, et sulle nii ei sobi ja kui midagi ei muutu, lähed oma teed. Ütle, mida sa tegelikult tahad. Ja kui ta ei reageeri, siis tee süda kõvaks ja mine. Kui ta sind tegelikult tahab, siis ta otsib sind üles. Kui ei taha, siis saad südamevalust rutem üle. Nii lihtne see ongi. Oluline on jääda endale kindlaks. Kui jääd ja ei JULGE öelda, mida sa tegelikult tahad, siis saad veel rohkem haiget. Kui ütled ja jääd endale kindlaks, võib juhtuda, et vähimana säilib tal vähemalt austus sinu vastu. Muidu, me arvame, et inimesed loevad meie mõtteid, aga ei loe. Võibolla ta arvab, et sulle sobib see kõik ja oled rahul. Võibolla ta ongi üleolev ego ja täiesti ükskõik, mida sa tunned.

Sa saad seda, millel ise lased juhtuda. Enda kehtestamise lihtsus peitub selles, et sa ütled valjult, mida mõtled ja arvad. Ole julgem ja hoolitse enda eest!
 
Tuleviku allikas 09. august 2016, kl 17.22
Minevik on alatiseks!
 
Seksisuhte propageeria 10. august 2016, kl 06.55
Kuidas saab täiskasvanud inimene rääkida seksisuhtest? :D mida see pidi tähendama? :D kes siis veel räägib seksist kui mitte täiskasvanu, laps või:D ja ma kardan tunnistada mida. Ei ma ei karda mitte midagi. Keegi pole irvitanud. Aga mind isegi teie arvamus ei huvita, sest teil on muidugi raske uskuda, et naine võib ka ainult seksist mõnu tunda. Oh teid vaesekesi. Olete vist natukene madala libiidoga ja lausa kahju teist. Aga noh kui teie jaoks olen ma lits siis las ma olla, mul jumala ükskõik :) see sõna ei tähenda minu jaoks mitte kui midagi. Selle sõna ütlemine väljendab pigem teie viha ja kadedust, et kuidas võib mees tahta naist kes temaga ainult seksib. Õudne onju:) ja minu eneseväärikus jätke minu hooleks, teie ei pea selle pärast muretsema, minu väärikusega on kõik korras.
 
Seksisuhte propageeria 10. august 2016, kl 07.06
Oligi oodata Kirjutas:
---------------------------------
>
> Kas tõesti ei kasutata naist ära
> ? Järgmiseks üritab liiderdaja naine väita, et nar
> kodiiler ei kasuta ühtegi sõltlast ära, kõik see o
> ngi nii võrdne ja isegi meeldiv suhtlus? Naised pe
> aksid enda väärikust hoolikamalt kaitsma ning ring
> itõmbajad naised võiksid arvestada, et läbitõmbaja
> test meestest vähemalt osa räägivad varem või hilj
> em kõik edasi. Kui meeldiv on sellise naise mehel
> tunda igal pool teiste alandavat irvitamist?

Huvitav miks see peaks mind kuidagi morjendama kui ta olekski edasi rääkinud. Absoluutselt mitte kuidagi muideks. Ega see polnudki mingi saladus, et me sõbrad oleme ;) ja mitte kedagi isegi ei huvita selline asi. Sinu mõtteviis on selline, et sa asetad naise seksis nadalamale ja alandada tema väärtust. See on sinu peakeses kinni ja ainult sina saad tunda nii nagu sa tahad tunda. Ära tule teistele ette dikteerima kuidas nad ennast väärtustama peaksid. Ja su jutt pole isegi mitte loogiline. Sa väidad et kasutatu ära. Keda ja miks? Aga vaata see on juba sinu probleem mitte minu. Lihtsalt saa oma kadedusest üle, sina võid ju olla selline kes kohe mehe nokud nähes temasse ära armub ja abielluda tahab, palun väga. Mina ei taha jälle:D sinu väärtused ei tähenda minu jaoks mitte midagi. Tõenäoliselt oled sa ka vanema generatsiooni esindaja kes tuleb siia oma aegunud tõekspidamisi kuulutama mis enam lihtsalt ei kehti. Nii lihtne see ongi :)
 
ilus naine 10. august 2016, kl 10.06
Huvitav diskussioon kahel viimasel. Tõde on nagu ikka kusagil vahepeal.
 
uus generatsioon 10. august 2016, kl 12.23
Milleks rääkida abielusuhtest kui saab olla põlastusväärne üksikvanem või aastateks kellegi tühine fuckbody. Uuemale generatsioonile enam abielluda polegi vaja kuna seksida saab igaühega ning igal ajahetkel, isegi teiste abieluinimestega. Tõeliselt kadestamisväärne võimalus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!