Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
ambur solvub?
 
kalake 19. jaanuar 2007, kl 22.04
Kas ambur solvub kergesti? Oli väike äpardus ja nüüd teine nii tõsine ...
 
kuidas kunagi 19. jaanuar 2007, kl 22.10
muidugi solvub,ja kuidas veel...
 
;) 19. jaanuar 2007, kl 22.11
kas m või n?
 
jaa 19. jaanuar 2007, kl 22.13
solvub, aga ruttu läheb üle mu meelest. mul sattunud ellu palju ambureid, nendega on näiteks msn-iski suhtlemine veider vahel sest ruttu võtavad hinge ja kohe läheb block peale :D

aga samas see block sealt ruttu ka kaob. eks see msn oli lihtsalt näide hetkel. elulistes suuremates suhetes on ika samamoodi, solvuvad kuid ruttu läheb üle. anna aega.
 
äkki 19. jaanuar 2007, kl 22.15
äkki ta usaldas sind täielikult ... nüüd on jah jama majas. Tavaliselt ei solvu kergesti, kuid kui mingi tõsisem teema, kus tõde või austus või midagi sellist mängus, siis võid tõsiselt ilma jääda temast..
Kaladega peaks ju sobima..kui ikka vea tegid pead andeks paluma kui soovid suhet taastada..
amburid andestavad kiiresti tegelikult, nad rohkem päikeseinimesed, kuid ei unusta, kui midagi peaks veel ilmsiks tulema, siis on kõik kah. Aga siis peab olema aru saada, et sa tõesti kahetsed, niisama iba nad ka ei usu.

teine variant, et ei solvunud, lihtsalt natuke viis tujust ära, oleneb äparduse suurusest muidugi.
Kui sinu viga ei olnud, siis anna aega talle, mõnikord on vaja neil asjad selgeks mõelda.
 
kalake 19. jaanuar 2007, kl 22.17
mees ambur on, täitsa piinlik kohe
 
böö 19. jaanuar 2007, kl 22.19
vb vajab ta natuke hellust. Mine kallista teda lihtsalt, ära midagi ütle. Ja siis tule kirjuta meile ka, mis reaktsioon oli.
 
naisambur 19. jaanuar 2007, kl 22.25
solvuvad jah kergesti, ka meesamburid:D
see msni jutt oli niiii hea, täpselt nagu minust:))

jah, üks hetk solvun tohutlult, lööb nagu kaikaga pähe, vannun, et iial enam ei iial enam ja siis mingi aja pärast käib teine laks, andestan kõik, mida saab üldse andestada.

ses mõttes vist on hea, et oleme võimelised 100%liselt andestama
 
teadagi 19. jaanuar 2007, kl 22.27
et solvub väga kiiresti. sama kiiresti läheb üle. aga nagu eelpool öeldud, kui tegemist on elu põhiprintsiipidega, võib teha head nägu, aga enam ei usalda.
võib ka ignoreerida täielikult ja pikalt, kui mingi sita talle kokku oled keeranud.
 
ambur 20. jaanuar 2007, kl 09.40
pehme ja kaitseta süda, haavata on väga kerge. Andestab, aga kui sa oma käitumist ei muuda, nii-et ta näeb, et sul oli andeks palumisega tõsi taga, siis on jamasti. Sõnadeta kallistus on tore, kuid kuna abmur ise omab väga teravat õiglustunnet, siis pead kindlasti ka andeks paluma (nb! mitte vabandust)ja oma uhkuse korraks maha matma. Reeglina ei pea viha ja kätte maksma või tagasi tegema ei hakka, kuid solvuvad hingepõhjani, sest võtavad seda väga isiklikult. Mis eksimuse valdkonnast käib jutt?
 
heh 20. jaanuar 2007, kl 11.46
Täitsa uskumatu, kui õiged need kommentaarid näiteks minu kohta on. MSN-iga on ka täpselt nii, et mulle kohe öeldakse, et minuga on keeruline netis suhelda, et peab iga sõna hoolikalt kaaluma, mida mulle öelda.

to äkki: nii raske, kui üldse on kedagi usaldada, siis mõni aeg tagasi sain ikka korraliku hoobi. Pigem oligi küsimus just austuses. Siiani piinab :(
 
suvaline 20. jaanuar 2007, kl 12.48
MSN on jah täp õige minu tuttava amburi kohta, ja mida ma veel sooviksin lisada juurde on see: et kui temalt tõesti paluda vabandust, täh andeks ise paluda, surudes kogu oma uhksue maha, ja pealegi süüdi olime mõlemad, ma palusin esimesena, tema mitte ükskikord, siis ta siiani pole mind andestanud ja eluks ajaks peab viha./tegudes väljendub/ see on nii vastik.:(
Vastik et isegi sõpradena ei taheta olla.
kohutav minu jaoks.
Niiet ma ei oska midgai lisada amburite kohta aga see oli kyll inetu temast.
Valdkonnaks siis armastus oli mul.
 
viimasele 20. jaanuar 2007, kl 13.24
jah nii taon..ju siis ikka sina keeerasid fffäga suure käki...muidu ambur mõistab, kannatab ja andestab palju aga kui piir saab täis ., no siis lihstalt sees muutub midagi pöördumatult ja kõik jääb minevikku-ajalukku....
 
ja veel 20. jaanuar 2007, kl 13.25
ja selline amburi pöördumatu meele muutmine on kõike suuremaks karistuseks solvajale...ja seda ambur ei tee kättemaksusk, see tuleb isenesest
 
kaal 20. jaanuar 2007, kl 14.01
kõige nõmedamad tegelased. ihhihii
 
abc 20. jaanuar 2007, kl 15.19
Minu meelest on tegelikult kogu selle horoskoobiasjanduse reaalne oht inimsuhetele just selles, et ühe konkreetse tähemärgi esindaja halva või ka hea käitumine kantakse automaatselt üle PALJUDELE absoluutselt asja mittepuutuvatele inimestele. Kas siis ütelus "erand kinnitab reelgit" enam ei kehtigi? Ja teiseks ei saa ilma väga täpse sünnikaardita inimesle päris tema oma horoskoopi ja suhtehoroskoopi koostadagi, sest erinevate aspektide koosmõju ja isegi see koht maailmas, kus kõnealune tegelane on sündinud, avaldab palju mõju. Püütakse kõike nii ülelihtsustades ühe vitsaga lüüa, et lihtsalt kole.
 
aaa 20. jaanuar 2007, kl 16.41
isver kui haige, ma pole talle midagi haiget teinud, et kas ma olen siis ära teeninud et ma olen nagu surnud, mind pole elusate inimeste seas enam üldse, jääb mulje, ja kas olen nüüd mingi pätt vms või kuritegelane ...õudne, muud ei oskagi öelda.vahets peab ikka andestama ka , lihtsalt mõned ei oska seda teha elus.vot.liiga kangekaelsed on ja uhked.tundub et see on kättemaks siis siin teiste inimeste jutu põhjal.Poleks iial arvanud et amburid sellised võivad ka olla.ma ei mõista selliseid inimesi, kes maksavad kätte.
 
aaa 20. jaanuar 2007, kl 16.42
allpool teema amburitest on ka õige.mulle vähemalt tundub nii
 
ka ambur 20. jaanuar 2007, kl 17.05
õige jutt jah teil siin. Võtan ka väga hinge teatud asju, valetamine on kõige hullem. Aga kui ilusti andeks palutakse, siis suudan ka andestada, unustada küll mitte kiirelt. ja selle näen kohe läbi, kas tõsiselt kahetsetakse või mitte.
 
to aaaMJ 20. jaanuar 2007, kl 17.28
aaa,puhka jalga,issand kui lolli juttu sa ajad,kui sa pole midagi teinud siis mille eest ta andestama peaks,ja äkki nagu mulgi oli, sai ta lõpuks aru kellega tegu on,Kõige tähtsam on maailmas ümbritseda ennast õigete inimestega,pane kõrva taha
 
to ka ambur 20. jaanuar 2007, kl 19.44
njaa imelik et siis teised amburid ei näe kui teine tõesti kahetseb ja palub andeks temalt nii väga....ma ka ei salli valet ja petmist. just nii käituski minuga ...:S
Aga MJ, sa ju ei tea milles mu probleem oli, aga kuidas saab sinu lausest aru,et *äkki nagu mulgi*?äkki seletad lähemalt?
 
MJ 20. jaanuar 2007, kl 20.28
nagu minulgi oli,ehk siis sain aru mis inimene oli
 
to MJ 20. jaanuar 2007, kl 20.34
njaaa..antud juhul, tegu oli tegelikult mõlemapooltpoolt õige inimesega, lih ei tea mis tal tal hakkas ,pigem ma ka sain aru millist tyypi inimene ta on.lih ta uhkus ei luba koos olla.mina vöin enda oma alla suruda.
ja su viimane lausa on ka väga õige esimeses kommentaaris!
 
amburinna 20. jaanuar 2007, kl 20.49
tublid. sain ise ka aru, milline inimene ma olen.ja ambur saab aru ka sellest, kui siirad ja ausad on inimesed tema ümber.
kui tõesti mingeid moraalinorme minu enda silme all eiratakse, valetatakse ja keerutatakse, siis tõesti distantseerun sellest inimesest. ja üldse pole kahju.
usalduse saab kaotada ainult üks kord. nii lihtne see ongi.
 
to aburinna 21. jaanuar 2007, kl 14.59
hmm, aga ise võite teistega käituda kuidas just parasjagu pähe tuleb, siis on kõik õige, kas nii? et teised peavad olema aususe musternäidised, neile ei anta midagi andeks, kuid ambur ise võib valetada (täpsemalt: mitte otsesõnu valetada, vaid lihtsalt olulist varjata, mitte rääkida oma inetutest tegudest)? või saan millestki väga valesti aru? igatahes ühe amburi kahepalgeline elu on mind siinsete avalduste suhtes amburi aususest teinud ettevaatlikuks.
 
nõus viimasega 21. jaanuar 2007, kl 15.17
jha valetavad samuti aga oskavad seda ilusti teha:(
 
ee 21. jaanuar 2007, kl 15.44
to to amburinna
näed sa ise ka tunnistad et ambur ei valeta, vaid varjab olulist. Tea, et ta ei varja olulist ka vaid tema jaoks ongi see mitteoluline. Sinu jaoks vb oluline, inimestel on ju erinevad väärtushinnangud, sa ei saa eeldada et kõik see mis sinu jaoks on oluline on ka tema jaoks.
 
to aburinna 21. jaanuar 2007, kl 16.03
to ee 01-21-07 15:44

mulle on oluline teada, kui tundeid enam minu vastu pole. võiks ju ütelda, kui ikka armastus otsa saab, mitte nii, et venitan veel, äkki on seda vana millekski veel vaja... armastasin ja austasin oma amburit, kas tõesti ei võidud minust niigi palju lugu pidada, et ütelda, et enam ei armasta, on teine ja tahab teisega elada? või on see ehk amburi jaoks mitteoluline?
 
amburinna 21. jaanuar 2007, kl 16.41
muide, tark ja loogiliselt mõtlev inimene saab ise aru, kui kaaslasel tundeid enam pole.
alati ei peagi selliseid asju otse näkku ütlema.


see on sama lugu, kui oodata amburilt, et ta korrutaks sulle viis korda päevas, kuidas ta sind armastab. näitab ikka oma armastust muud moodi. ja kui enam ei näita, siis seda enam polegi.

üldiselt ambur mineviku peale ei suurt ei mõtle ja kedagi tagavaraks varnas ei hoia.
vaatab rohkem ettepoole ja elab heal juhul tänases, pigem ikka juba homses päevas.
 
amburinna 21. jaanuar 2007, kl 16.43
otsesõnu ei valeta jah, sest ei viitsi pead asjatu rämpsuga risustada ja vahelejäämisel ei taha piinlikkust tunda.

varjamine ja mitterääkimine tähendab seda, et ei taha armsatele inimestele oma muredega haiget teha. ikka ise lahendaks ära.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!