Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
imelikud mehed
 
kooo 13. august 2002, kl 09.25
Ma olen oma elus kokku puutunud paljude meestega, kes küsivad peaaegu esimesel kohtamisel, mis tähtkujust ma olen. Kas see on tõesti nii tähtis? Õudsalt mage minu meelest.
 
skine 13. august 2002, kl 09.32
nad tahavad Sulle hinnangut anda enne kui Sind tegelikult tundma õpivad. Mina ei vastaks kindlasti sihukese küsimuse peale kuna mulle ei meeldi kui minusse mingite eelarvamuste järgi suhtuma hakatakse. mõningase tutvuse järel olen mõnikord lasknud oma tähemärgi ära arvata kui on kellelegi huvi pakkunud ja tulemused on olnud üllatavad, näiteks ükskord öeldi, et ei tea, aga mitte mingil juhul ei ole ma see kes tegelikult just olen :)))
aga üldjuhul olen täheldanud, et mehi siiski eriti see tähemärgindus ei huvita, vähemalt ei näita nad seda väga välja :)
 
suss 13. august 2002, kl 11.28
Aga sa lase neil endil see su oleku ja käitumise põhjal ära arvata, kui neid see niiväga huvitama peaks.
 
max 13. august 2002, kl 13.33
Mõttetud mehed- kindlasti vaatavad nad telekast ka Luts Mariat ja teisi nõmedusi.
 
maokandja 13. august 2002, kl 22.46
nähh, inimene püüdis lihtsalt vestelda ja teie isiku vastu viisakat huvi üles näidata. horoskoobitamist peetakse vist naiste hulgas populaarseks, nii püüdiski leida sobilikku ja teile tõenäoliselt huvitavat teemat. ja teie kohe nii...
kindlasti oleks mees vähem mõttetu, kui küsiks teie arvamust antroopsusprintsiibi kohta?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!