Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
ärge liialt hoogu minge
 
astroloog 13. august 2002, kl 12.04
Ärge selle sodiaagimärgi värgiga liialt hoogu minge, sest sodiaagimärk pole ainuke, mille järgi saab inimest sünnihetkel iseloomustada. Pelae selle on tõusumärk ja kuu positsioon, mis määravad ära inimese iseloomu. Ja on olemas väga ebatüüpilisi tähemärgi esindajaid!!!!
 
Elle 13. august 2002, kl 12.43
Ma arvan küll, et jätan nüüd mehe maha, sest tähemärgi järgi ei sobi. Mis sest, et praegu on hea. Paremkarta kui kahetseda :-)
 
suss 13. august 2002, kl 13.48
Astroloogil õigus - see, kus asus Päike sünnihetkel, on vaid osake sellest, mida astroloogid välja oskavad lugeda. Teistel planeetidel on ka mõju, tõsi küll, mitte nii tugevad kui Päikesel, aga siiski piisavad, et "tähtkuju" omadusi nullida või võimendada.
horoskoop.ee 's saate oma sünnikuupäeva ja -kellaaja järgi pisut põhjalikuma ülevaate. Peab tunnistama, et üsna pealiskaudse, aga midagi ikka. (Vasturääkivusi tuleks käsitleda kui nullivat ja võimendavat omadust koos, seega neutraalne.)
 
May 13. august 2002, kl 14.03
kust ma teada saan, et kuidas need kuud ja päikesed mu sünnimomendil olid... sealt horoskoobist küll ei saanud ju???
 
suss 13. august 2002, kl 16.37
Vaata May, horoskoop.ee lehekülje all vasemas nurgas on kastike "külalistele" ja selle all "tee oma horoskoop". Sealt leiad koha, kuhu oma sünnikuupäevad, kellaaeg jms. sisse toksida.
(Sry, olen ise mitu korda seal käinud, unustasin, et esimesel korral sai isegi tükk aega õiget kohta otsitud).
 
May 14. august 2002, kl 10.28
aaa.... no aitäh sulle! :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!