Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
lõvitari õnn
 
lõvitar 18. august 2002, kl 20.25
Praegu on meie, lõvitaride kuu.
Mis on meile kõige sobilikumad mehed?
P.S. Olen veendumusel siiski, et sõltub kõik konkreetsest inimesest, mitte tähtkujust :)
 
vot nii 18. august 2002, kl 20.26
nii palju kui mina lõvitaridega kokku puutunud olen, on nad väga kõrge enesehinnanguga. palju kõrgema enesehinnanguga kui tegelikult üldse lubada võiks.
väga luuseri tüüpi ja meestega ei vea neil mitte mingit moodi.
 
lõvitar 18. august 2002, kl 20.34
kullake,
kust sul nii palju mürki? Mõni särtsakas lõvinaine lõi sult mehe üle? :)
 
sohh 18. august 2002, kl 23.48
palju mürki???
ma isegi ei näe et oleks midagi mürgi sarnast... minule seostub lõvi lihtsalt suure koheva lakaga, et käib ja lehvitab... ja seda ainult animal planetist näind:(

vot nii-le... jube kahju, et sulle ka mu nimi meeldima on hakanud. mul kohe mitte ei vea nimedega, ükskõik mis nime võtan, kahe kuu pärast ilutseb kohe keegi selle nimega sees:( ju vist olen õnnetu tähemärgiall sündinud:)
 
Voldik 19. august 2002, kl 10.50
Mina olen lõvi ja mulle peaks teooria kohaselt hirmus hästi veevalajad sobima. Aga seda lohakust, mis nendega kaasneb, ma välja kannatada ei suuda. Ise olen korraarmastaja igas mõttes. Mõtlesin, et ehk sobiks mulle hoopis teine lõvi, vähemalt ma mõistaksin teda, kuna ta peaks enam-vähem samast puust olema. Mul tütar ka lõvi, on ta siis hea või halb, aga tema mõistmiseg amul probleeme ei ole, nagu mina ise, sellest ka normaalne läbisaamine.
 
vot to sohh 19. august 2002, kl 17.35
sorry, võtan uue nime.


to lõvitar:
ei, pole midagi sellist ette tulnud, sest need lõvitarid keda tean pole üldsegi mitte särtsakad ja mõnda meest nad ammugi ei suudaks üle lüüa :P
 
Kah lõvitar 21. august 2002, kl 17.06
Mulle paistavad kõige rohkem Sõnnid sobivat,kah luksuslikku elu armastavad,energilised jne. Aga selle ülelöömisega on jah nii et isegi kui teada et mul mees on olemas, üritavad töökaaslased millegipärast ikka yxteise võidu võluda ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!