Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Vähid mehed kõige liiderlikumad!
 
Gissel 19. august 2002, kl 10.02
Julgen astuda nende naistega ühte laeva, kes peavad vähke kerglasteks liiderdajateks! Üks suhe lõpetamata, kui juba teine täiega peal! Isiklik kogemus olemas ja mis kõige õudsam - ka pikk sõprus läks selle nahka! Õnneks olin mina antud vähi naistelembusest teadlik, aga teistele nii palju, et pealt võib paista ta ju väga armas, tagasihiodlik, peetud ja lakutud, aga tegelikkuses on asjad teistmoodi (silmakirjalikud, kui nii võib öelda)!
Ilusat nädala algust kõigile:))
 
muhv 19. august 2002, kl 10.18
jubedad jubedad üldistused mõne liiderliku vähi alusel....

totter ja tobe on üldistada mõne juhtumi alusel, üldistuse tegemiseks niipalju isiklikul tasapinnnal on vajalik isiklik suhe vähemalt 41,6 meessooost vähiga......alla seda arvuga pole mõtet üldistama tullla....
nii et kodutöööö on täiesti poolik ja kui üldistamine omaette eesmärk, jõudu töööle!!!!!!
 
pipi 19. august 2002, kl 10.48
kõik mehed on sea-tähtkujus ja kõik naised on mao-tähtkujus
 
Veevalaja N 19. august 2002, kl 10.59
Issand kui õudne jutt! Ma just armusin ühesse Vähi-mehesse ja algus on igatahes niiiiii romantiline, et midagi enamat ei oskaks tahtagi. Ta on nii õrn ja armas, et võtab põlvist nõrgaks. Jube on lugeda siin neid Vähi liiderlikkuse jutte. Mina muide mõtlen, et sellest mehest võibki äkki saada see "õige". Muidugi ei hakka ma teda tähtkuju pärast maha jätma, aga ettevaatlikuks teeb see jutt küll ...
 
Tigr 19. august 2002, kl 11.10
ah, tehke tööd vahepeal....
 
pipi 19. august 2002, kl 11.48
su vähimehele meeldivad naised, sest vastasel korral oleks ta gei :P
 
pampp 19. august 2002, kl 12.39
nii nagu inimesed on kõik erinevad ei saa võtta päris ühe puuga et kõik vähid liiderlikud oleksid. mul omal abikaasa kellega koos oldud 10 a. paremat meest ei oskaks vist tahtagi, vähi kohta olen lugenud et neile pidi perekond ja kodu olema esikohal. minu mehe kohta peab see küll paika. see et mõned mehed pole suu peale kukkunud ja oskavad igast olukorrast huumoriga välja tulla ei tee neid veel liiderlikuks. (haukuv koer ju ei hammusta)
 
Gissel 19. august 2002, kl 15.10
No sorry, kui kedagi iskilikult solvasin, aga lihtsalt hommikul oli mast ühe konkreetse vähi pärast maas. Loomulikult erandid kinnitavad reegleid ja päris lahutama "oma" vähist küll nüüd ei pea!
Ah, ega asi ju pole tähtkujus vaid ikka inimeses!
 
Nuuks 19. august 2002, kl 15.54
No jah. Ei oska kohe midagi arvata nüüd. Hakka või mehes kahtlema, sest kust mina tean, mis ta kaugel-kaugel teeb. Aga samas olen minagi vähk ja mehega oleme küllaltki sarnase iseloomuga. Mitte liiderdajad, vaid pigem vaised koduhoidjad.
 
jama 21. august 2002, kl 20.48
Veevalaja V:ka minu suhe Vähiga oli algul nii romantiline ja mõtlesin,et lõpuks ometi õige,nüüd olen aga sellise kuristiku äärel,et anna olla.Ega sa juhuslikult minu mehesse armunud ole?:)Tal just parasjagu jooksuaeg ja kõva selline.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!