Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kaksik kõige hullem tähtkuju???
 
Kaksikust neiu 20. oktoober 2013, kl 00.16
to: kaljukits
Kaksik ja tühi? Just vastupidi.
See näitab seda, et inimesi ei oska sa kohe üldse hinnata...
 
vvm 20. oktoober 2013, kl 17.43
sellised keerutajad naised on! Nad ei oska konkreetselt kunagi vastata, meeldib, flirt, mäng ja enese pidev kaitsmine! Tähelepanuvajadus on neil kah üsna suur!
 
LõviN 20. oktoober 2013, kl 18.03
Minu õde on kaksik, vahetab mehi nagu sokke! Üks seksimaias tähemärk!
 
yx kaljukits 20. oktoober 2013, kl 19.22
Ei ole kaksikutel häda midagi, armsad, energilised ja andekad inimesed olete. Mulle meeldite väga;)
 
Teine kaljukits 20. oktoober 2013, kl 19.26
Valelikud,narvihaiged,mangurid,tigedad inimesed kes kannavad maski
 
kaks kuud suhet 20. oktoober 2013, kl 21.26
Minule meeldivad Kaksikud naised, isegi väga. Monogaamseks suhteks on enamik neist kahjuks liiga ebausaldusväärsed. Kogu aeg tüdinevad ja tahavad midagi uut.
 
S-naine 14. november 2013, kl 13.59
Kõige kibedamalt ütlejad on ikka skorpionid. Ja selle juures mõistavad nad täielikult, mida on öelnud ning ei tunne mingit halastust. Kaksikud selle kõrval on köömes. Tean palju kaksikuid...igati toredad inimesed. Neid kärsituid asjade pooleli jätjaid ja tühjade-sõnade loopijaid tean aga igast tähtkujust. Pigem on kaksikud need, kellel tuleb tuhat ideed ja siis ta rabeleb, et need kõik ellu viia...kui mõistlikud kõik ettevõtmised teinekord on - see on iseasi küsimus. Aga mulle teada kaksikute tähemärgi esindajad on äärmiselt aktiivsed ja kaasakiskuvad. Ei jäta nad midagi pooleli...samuti pole ka mingid mossitajad. Mossitajatena tean pigem sõnne. Ehk siis siit tulenevalt...ei ole ükski rahvus teisest parem/halvem ja samamoodi ei loe suurt ka tähtkuju. Tunnen väga domineerivat meesisendid tähtkujus kalad ning teist meest tähtkujus kaksikud, kes on väga vaga, tagasihoitud ja rahumeelne...iial ei nimetaks teda kaksikuks...ega esimest varianti kaladeks. Seega...asi ikka inimeses, mitte tähtkujus. Tähtkuju võib küll anda mingi suuna inimese olekule, kuid ei määra ilmtingimata tema isiku-väärtusele. Kõik tolerantsed ja mõistusega inimesed on super-toredad. Neid väga häid inimesi on aga vähe...ning neid ei saa tõsta ühe tähtkuju määraja alla...olgu see mis iganes...põhiline on inimene ise!!!
 
kaljukas 14. november 2013, kl 19.08
Lame kiidukone,ei imesta kui kaksik ise kirjutanud.Teistele ikka pori kallama.Armetud,haledad kujud,te kaksikud
 
nonii 14. november 2013, kl 19.33
Mis kana sul Skorpionitega on? Ära laia ja lahmi oma kibestunud arvamust ja üldista siin midagi. Skorpionid ei olegi nannipunnide jaoks. Sina suhtle omasuguste sussidega, näiteks Amburitega.
 
kitseke kaljult 19. november 2013, kl 16.17
Ups. Nüüd olen purgis. Hr. hurmur-kaksik-ilukõneleja on mu südame ää röövinud! Kas peaks juba appi karjuma? Või siis vähemasti 110 helistama? 112 võib kah! Vist. Aga miks ma siis rõõmus olen??? :))
 
ka kaljukits 19. november 2013, kl 19.15
See alguse roomuke,su hurmurike kasutab sind kenasti,eks siis nae,kui kauaks see hurmur-roomuke su sydamesse jaab.Parem oleks appi karjuda ja kaljult alla hypata.eh,eh,eh...hurmurike
 
kitseke kaljult 19. november 2013, kl 20.43
ära muretse. jääb, kauaks jääb!
kõigega on arvestatud ja teadmiseks võetud.
ma ei näe katastroofi mitte kusagil.
isegi kui kord kaljult alla tuleb hüpata. :)
 
ka kaljukits 19. november 2013, kl 21.52
Eh,lollike-ullike,lase aga kaia.Ei pea vajalikuks tyhiste kaksikmeeste ule arutada.Igauhele see,mida ta vaarib.
 
kitseke kaljult 19. november 2013, kl 22.52
tühiste??? et lajatame kõikidele sama valuga märgi otsa ette w?
EI kavatsegi! liiga lihtsakoeline ja maavillane suhtumine pole minu rida.
justnimelt, minu "tühisus" väärib mind. ja vastupidi!!!
keeruline??? :))
 
ka kaljukits 20. november 2013, kl 00.21
Vastupidi vaga lihtne,seda ma raagingi,lamedikud ja tuhisused kaksikmehed vaarivadki anda sulle elu suurima oppetunni,sa totu-lotu.Ara vaevu enam vastama,ega see nende jobude olemust muuta ei saa
 
Ei saa mitte vaiki olla! 26. november 2013, kl 16.25
Jube naiivne on arvata, et murtud süda ja paistes silmad käivad ainult kaksikmeestega käsikäes.Vahest olen hoopis mina, kaljukits, külmalt kalkureeriv mutt, kellel omad huvid mängus? Kumb meist nüüd tühisus on??
 
kaksik mehed 26. november 2013, kl 17.32
toovad ainult häda ja õnnetust, õnnelikuks nad naist teha ei oska, pigem ainult õnnetuks. Ainult probleemid, mured, arusaamatused, pidevalt on närviline õhkkond, räägivad segast ja arusaamatut keelt, on põhjendamatult liiga uhked ja enesekindlad.
Vana tõde on see, et neid on kaks, ehk siis nende kahe isiksuse jaoks on vaja kahte naist. Niiet sa ei ole mitte kunagi üksi, tema teisele poolele on ka alati kedagi vaja, kes ta teise poole vajadusi rahuldaks.
 
kaljukits-veevalaja 26. november 2013, kl 20.01
Oli üks hea meesoost sõber, Kaksik, kellega sain igal pool reisida ja sajal erineval teemal rääkida, intelligents klappis. Igav polnud kunagi, võrdne vajadus uusi asju kogeda. Hästi nooruslik energia, ise oli 40ndais, nüüd vist juba 50, aga ikka sebib aktiivselt edasi, see on tore.
Halvematest näidetest meenus Edgar Savisaare tappev demagoogia ja manipuleerimine, tema ju ka Kaksik.
Üks Kaksikust töökaaslane ka praegu häirib, ma ei saagi aru, on ta ülbe või mis, aga kuidagi ebasiiras ja ebausaldusväärne, ülemusele poeb külje alla ja teistega mängib ülemust, kes ta tegelikult ei ole. Tundub manipulaator. Muidu meeldiva käitumisega ja väga seltskondlik. Nii et need kaks nägu jälle esindatud.
 
kaksik-mees 26. november 2013, kl 23.24
mis inisete siin,eriti kaljukitsest lypsikud,lypsime ja lypsame teid taiega edasi!!!!!!!!jai meelde?!
 
Mööduja 27. november 2013, kl 21.23
Kõige hullemad on need harimatud, kes usuvad ja lausa valivad tähtkuju järgi endale kaaslast.
Selline nn faktidega lehvitamine on puhas ebatolerantsus ja rassism ju? Lihtsalt leitud uus viis, mille taha oma lollus ja viha peita, kel puudub elus tegelikult rahulolu ning enesekindlus, rääkimata enesekriitikast. On olemas palju konkreetsem ja täpsem selgitus hurjutajate pihta:''Vaimuvaesus ja kitsarinnalisus''. Vabanege üleliigsest prahist ja parem parandage oma elukvaliteeti!
 
kaksik-mees 27. november 2013, kl 23.23
Veel tuli yks tarkpea esile,too moondaja voi mooduja-loll eidekari kel vist m idagi puudus9jalgade vahelt]
 
kaksiknaine 03. detsember 2013, kl 20.53
Issand, sa pole 2 aasta jooksul yle saanud kaksikust, , arene ja saa yle sellest yks kord.
 
veevalajaN 04. detsember 2013, kl 08.41
Pole kunagi viitsinud sügavuti süveneda, missugustesse tähtkujudesse mu parimad sõbrad-tuttavad kuuluvad. Võtan neid lihtsalt sellistena nagu nad on. Kuid siis sattus mu ellu üks mees, kellega oli erakordselt suurepärane klapp. Ma ei ole end kunagi kellegagi paremini tundnud, kui temaga, absoluutne rahu ja usaldus, mõistusepärane tõmme ning turvalisus. Mäletan, kuidas tutvuse alguses olin sellest fenomenist hämmingus. Varasemalt oli teiste meeste puhul kogu aeg tunne, justkui liivatera oleks kingas, kuid temaga seda tunnet ei olnud. Ta on kaksik mees, haritud, palju lugenud, reisinud, laia silmaringiga ning pilkupüüdvalt kena välimusega. Ja mis kõige olulisem: me oleme teinteise jaoks loodud, aboluutselt kõiges :)

Olles veidi siinses foorumis teemasid sirvinud, võin teha lühikese kokkuvõtte: mida madalama haridustaseme ning intelligentsiga on inimene, seda enam on temas pahesid ning puudusi. Mõelge veidike nende inimeste peale, kelle näite puhul iseloomustate ühte või teist tähtkuju, kui suureks saate nende haritust lugeda? Siin on muidugi küsimus ka selles, kas rumal inimene suudab adekvaatselt intelligentsele inimesele hinnangut anda? Nagu aru saate, siis tähtkujudega pole siin midagi pistmist.
 
to kaksik-mees 04. detsember 2013, kl 08.59
Jaanus, sina siin või?
 
Kutt 06. jaanuar 2014, kl 23.31
Kas kaks kaksikut omavahel suhtesse sobiksid arvestades kaksiku iseloome, häid ja halbu külgi?
 
k 07. jaanuar 2014, kl 01.43
Niipalju kui on olnud minul kaksikutega kogemusi siis tean, et nad on tõesti nö suure jutu puhujad ja muinasjutuvestjad. Kahepalgelised on nad ka. Mul on kasuisa kaksik ja ka naabritädi on kaksik ning nendega on tõesti raske. Olen püüdnud nendega normaalse inimese kombel suhelda kuid alati on mingi blokk ees. Väga salakavalad on ja mõtlevad igasuguseid jutukesi välja, et oma tahtmist läbi suruda. Solvuvad ka üsna kergelt ning ei tunnista oma vigu.
 
To Kutt 07. jaanuar 2014, kl 20.21
Katsetatud Kaksikute suhteid mitmeid, ise olen ka Kaksik. Ei sobi eriti - alguses on suur armastus, aga nad tahavad ikkagi vabadust ka, lõpuks hakkab üks teist lämmatama ja tahab koguaeg ühenduses olla ja see viskab üle. Mina tahtsin võimalikult eemale, aga igast torust tuli midagi ja kiiresti tüdineb ninnunännutamisest ära. Koguaeg aeti ühte ja sama juttu ka, aga kaua sa jõuad seda kuulata..
 
kaksik 15. jaanuar 2014, kl 17.20
Sobivad küll, väga sügav tunne tekib. Aga peab jääma hingamisruum...lahenduseks on püsisuhte vaheldumine visiitsuhtega ja kõik klapib :)
 
kk 15. jaanuar 2014, kl 20.08
Ei sobi te kuhugile,tuhjad molakad...
 
hamster 16. jaanuar 2014, kl 16.19
jäär ei sobi kellegagi sest jäär on selline kerglase eluga.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!