Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kaksik kõige hullem tähtkuju???
 
Veevalaja N 01. veebruar 2014, kl 17.25
Kaksikmehega juba 10.a koos olnud- supertähtkuju, vajan vaheldust ja Kaksikutelt vaheldust saabki- kord ülevoolavad tunded, seejärel ükskõiksus (heas mõttes- st keskendub õhtul xboksi ja minust välja ei tee, kui just talle sülle seejärel ei istu, et tähelepanu saada- 1 minutist täitsa piisab). Igav ei hakka :) Suurepärane isa oma lapsele, kõike teeb ja oskab, intelligentne. Kaksikutest naisedki on kindlasti väga huvitavad ja omapärased.
 
jah 04. veebruar 2014, kl 12.00
kui tema vahelduseotsing piirdub ainult x boksiga, on veel kõik ok. aga oota veel paar aastat.tavaliselt nad siiski otsivad seda vaheldust teiste naiste näol väljastpoolt kodu.ja siin ei oluline, et tegelikult on kodus kõik ok. kaldun arvama, et sa lihtsalt ei tea tema salajastest tegemistest ja tore ongi. mida vähem tead, seda valutum lõpuks sulle.aga eks haridustase ja loomulik intellekt määravadki kaksiku käitumise ja sellest tulenevad julmused. ego on neil väga suur, sellest nad eriti kaugemale ei näe.
 
püsimatu 04. veebruar 2014, kl 12.11
Kaksik ei ole halb märk. Ego võib tõesti olla keskmisest suurem, mis ei pea liiderdamise kaudu realiseeruma.
 
jah ka 04. veebruar 2014, kl 21.17
Noustun taielikult jah nimelise kirja kirjutajaga.Kui veel casino kirg sees,siis on maailma lopp.Peidab,peidab ja ukskord leiad,et hea et Sind koos lastega maha manginud pole,varast ma ei raagigi...
 
Agnes 05. veebruar 2014, kl 11.45
Kindlasti ei ole kaksik kõige hullem tähtkuju.
Auväärt esikoha annaksin ma skorpionile ja seda väärimist on nad siin tõestanud küllalt.

Kaksiku nimi räägib iseenda eest - neil on miljon asja korraga käsil ja mitte midagi ei saa tehtud põhjalikult ja korralikult, nagu hunt kriimsilmad oma 9 ametiga.
 
OMg 05. veebruar 2014, kl 18.01
Kõige hullem tähtkuju on minu arvates skorpion!
 
Heasüdamlik uss 06. veebruar 2014, kl 16.53
Oma suhtumise (jah - teie õeluse levitajad) poolest sobiksite imehästi keskerakonda! Taktitundelisest Konstruktiivsest kriitikast pole siinsed geneetiliselt kurjad inimesed(mitte ajada segi kellegi paremaks muutmise sooviga) midagi kuulnud ja kui mõni üksik ongi, siis selle isendi nooruse naiivsus on asendunud kibestumisega ,et headus reaalses elus ei toimi (tomimib -ainult et mitte naiivne headus vaid pragmaatiline headus), aga millegi pärast elate ikka oma kannatuste rattas edasi. Siis on veel haruldasem isend see, kes on oma pettumust valmistanud algsest kallimast loobunud aga millegi pärast süda ikka ei anna rahu ja on vaja negatiivsed mineviku mälestused välja kaevata ning "hoiatuseks teistele" tähe all - mürki jagada.
Tegelikult on siin ka täitsa mõistlikke inimesi, kes võtavad asja huumoriga ,kes ei ületähtsusta ega alahinda igasuguseid nähtusi. Eelnevat teksti võtke kui karikatuuri ning olgem ikka sõbrad edasi!
 
ei ole viga 06. veebruar 2014, kl 19.58
kui vaadata õhumärkisi üldiselt , siis kaksikutel pole väga viga, minuarust õhtmärkidest need kõige talumatud on veevalajad, vot need räuskavad ja närvitsevad ja on parajad türannid ja egoistid, kaksikutega siiani normaalselt läbi saanud.
 
vähk 28. august 2014, kl 22.43
Õige jutt kaksikud on litsid
 
muzi 08. september 2014, kl 13.51
14aastat olin kaksiku lummuses ja usaldasin ja uskusin teda. Nüüdseks on see läbi. Korduvalt jäi vahele näkku valetamisega. Kahepalgeline inimene.
 
Monroe 09. september 2014, kl 00.10
Parim kaksikute näide on Marylin Monroe. No. minu nägemuses on nad sellised.
 
kkk 09. september 2014, kl 15.06
Kaksikud on suurepärased sõbrad, aga väga halvad kaaslased. Alguses on kõik vapustav, ent lõpp on kurb, ja tükk aega tuleb end lappida. Kui sina end lapid, on kaksik juba ammu endale uue naise leidnud ja ei mõtlegi vana suhte peale, sest milleks minevikus kinni olla eks. Ütleb ise ka, et kõik oli suhtes hästi, ent "ei saa ju elu lõpuni ühe inimesega koos olla". Never again. Igavesed poisikesed.
 
olenkaksik 17. jaanuar 2015, kl 14.53
kaksikud lähevad ruttu lahku
 
nonii 20. jaanuar 2015, kl 16.10
Suur eeskuju on olemas ju-Savisaar on Kaksik,suur ego,pragmaatiline headus,kahepalgeline,oma sihtide seadmiseks poeb või nahast välja,ära on tüüdanud sellised,aga küll karistys tuleb omal ajal!
 
Kaksik 22. jaanuar 2015, kl 11.12
Just, ´nonii´, edaspidi komistad pidevalt ainult selliste otsa nagu kirjeldasid...loodetavasti kukud pehme kohaga vastu maad ja ehk siis põrub mõistus kahe kõrva vahele tagasi.
 
Mitmekordne kogemus 24. jaanuar 2015, kl 16.44
ütleb, et kaksik kahepalgeline, kade, õel, rahaahne ja täiesti usaldusväärsusetu ringitõmbaja, meistervaletaja igas olukorras. Töösituatsioonis käib ütlus, et uus luud pühib korralikult, täiesti tema kohta, sest ainult alguses pingutab vähe,hüppab alt ära, jättes partneri hätta, entusiasm kaob kiiresti.
 
009 25. jaanuar 2015, kl 09.45
kahjuks olen puutunud kokku erinevate selle märgi esindajatega ja kahepalgelisus on neile otsaette kirjutatud lausa. kui vähegi võimalik, hoian nii kaugele kui võimalik. usaldama neile ei hakka ammugi midagi, siis on kohe nuga seljas, seda olen ka mitm puhul tunda saanud. olgu või uus tutvus, vahet pole- naine või mees, kui selgub, et on kaksik, siis olen ekstra ettevaatlik ja püüan rohkem vältida. ei räägi suhete osas, vaid tööalasest ja rohkem sõbra-tuttava kokkupuutest+ vend on ka kaksik ja seda meest tunnen ma ju lapsest peale- vaesed naised ütleks selle epale, kes sinna ette on sattunud
 
ka tunnen.. 25. jaanuar 2015, kl 16.50
ise olen kaksik ja vend samuti. Tootame molemad yle 10 aasta samas firmas. Toosuhted on suureparased. Tema naine oli kaljukits kes tombas ringi ja soetas 3 last erinevatest meestest. Ise olen abielus 25 aastat . olen truu ja kohusetundlik. Austan oma sopru. Ise tunnen , et olen energilisem ja pysimatu vorreldes teisega. Elukogemus on naidanud et palju soltub kasvatamisest. Ka rahulik kala voib olla hai, vahk ykskoine ja kaljukits jaaraga on suured egoistid.
 
vähknaine 25. jaanuar 2015, kl 20.27
Mina olin pika ajalises suhtes kaksik mehega, ütlen vaid seda et see on täiesti oma närvide rikkumine!!
Uskumatu, kui kahepalgeline lihtsalt. Kodus teeskleb et on kõik korras, lubab maad ja ilmad kokku, räägib kui väga ikka armastab ja kui hea meil koos on olla. Kodust väljaspool aga vaatab igat naist nii et ila tilgub. Seda on ka juhutunud kui me koos oleme olnud.Absoluutselt iga naisega on tal midagi rääkida ja kudrutada. Kannatasin selles suhtes väga palju, alati kõikides asjades süüdistas mind, tema polnud kunagi midagi teinud. Alati leidis ta ENDA vigu minus. Rääkis mulle kui halb inimene olen ja noh kõik enda miinused üritas minu kaela veeretada. Üks hetk oli kõik tore ja hea, ja kui ära keeras siis sõimas täiesti tühja koha pealt nii et valus oli kuulata lausa. Absoluutselt ei mõtle mida ütleb. Teistele teeskelb muidugi head inimest, kuid päriselt kui teda tunned siis mõtled küll et ei teagi mis asi ta selline on. Minu arust täiesti kohutav inimene, üritan edasipidi kaksikute tähtkujust täiesti mööda vaadata. Nende maailmavaates on nemad alati kohal number 1 ja teised kõik viimased!! Samuti panin tähele ka seda et ta oli väga vägivalde, ta ei kasutanud seda vägivalda küll minu peal, kuid nähes tema suhtumist väljas pool kodus, ajas täiesti hirmu nahka.Õudne mees on kaksik!
 
vähknaisele 25. jaanuar 2015, kl 23.14
Kuidas sina, nii suurepärane naine, nii halva mehe endale sebida suutsid?
Millega sa teda võlusid?
 
Sõnnitar 27. jaanuar 2015, kl 00.18
Vähikesele.
Sellised omadused on ju paljudel meestel ja ühe Kaksiku põhjal üldistusi teha ei saa. Üldse tundub selles rubriigis pigem olevat "meeste tähtkuju" ja "naiste tähtkuju", sest päikesemärkidega nendel igasugu omadustel suurt pistmist sageli ei ole.
isemaag 29. jaanuar 2015, kl 19.44
Kassiaastas sündinud kaksik, eriti kui on numeroloogia kaudu nr. 6 elutee numbriga, mõnesid oma horoskoobi tuttavaid seob võlgadega ja tekitab lõputut sõltuvust. Uskumatu nuhtlus ja tõeliselt kasulik neile, kel oidu jägub sedasorti tegijaist kõikide aegade lõpuni ennast valla ütelda. Elukoolitund.
Temasuguste hulgas tal on vaimu ja võimu.
Kõik nagu igavesti pöörlevas Ilmarattas.
Väga eluline kogemus sedasorti sõpra mäletada.
 
krabi 29. jaanuar 2015, kl 22.23
Kaksikud ja vähid peaksid kyll kauge kaarega teineteisest mööda käima. Katastroof kuubis.
 
Kribu 25. veebruar 2015, kl 22.41
Minu parim sõbranna on kaksik ja sobime imehästi, juba lapsepõlvest saati. Ainuke miinus, et jutustab liiga palju. :D Sel pole muidugi tähemärgiga mingit pistmist.
 
kle 12. märts 2015, kl 03.58
Kaksikutel on tegelikult ikkagi vähe vigu kuid need vead võivadki kõige hullemad olla. Ise olen kaksik heasüdamlik, suure empaatia võimega, võin kasvõi igava seltskonnaga koos olla ikka juttu kui palju. Aga teatud hetk viskab üks ja sama isik üle. Kui ka inimene on kaksikule haiget teinud, siis see jääb meelde ja kohati ongi veidi kahepalgeline olla. Aga kaksikud on kõrval ja annavad tohutult tuge ja on head kuulajad. Kahjuks on unistajad, õrnad ja kipuvadki käest ära libisema. Suhte kohapealt ei tohi kiirustada!!!!!!!
 
Nurrr 12. märts 2015, kl 08.51
Kaksik naised on supper, mulle sobivad, hea rääkida, pidutseda ja niisama zillida aga kaksik mehed on niii läbinähtavad minu jaoks ja ma pean tunnistama, et kõik kaksikmehed keda mina tean, elavadki mitmikelu. Ma küll ei ole ühegi kaksikuga maganud ega suhtes olnud aga on mitmeid kaksik-kandidaate juba aastaid, kes üritavad mind ära rääkida, neil on see juba põhimõtte asi a la et ´´mismõttes sa mind ei taha´´ :D
Nad sulavad kohe kui oled tark ja oskad nendega flirtida ja mängida. Sõpradena supper mehed samuti nagu kaksiknaised - nalja saab nendega alati aga mehena mitte tõsiselt võetavad, sest nad ise ka ei tea, mida nad tegelikult üldse tahavad. Ise ma arvan, et kaksikut saab tõsiselt võtta alles siis kui tal on sarved maas ja parajas koguses elukogemusi, siis ma usun, et see mees on valmis suhteks, pereks, koduks jne.
 
kai 12. märts 2015, kl 21.20
Minu isa kaksiku tähtkujust. Igav isa ta ei olnud. Aktivist, reisisime palju. Aga mustem pool oli ka. Väga palju juhtus, et läks nö poodi saia järele ja tuli nädal hiljem koju...(saiata) ja nagu midagi poleks juhtunudki. Aga alati rääkis ausalt ära. Ema oli küll vihane aga see viha õnneks lahtus. Ei elanud väga suures linnas, seal enamjaolt kõik tundsid kõike ja kui "kuulujutud" liikvele läksid, siis need ka kattusid. Naistemees ta ei ole olnud, truu emale.
Väga huvitav vestluskaaslane ja tark. Siiani ma isaga kui "sõber". Hea naljasoon ja vahel mõnusalt irooniline. Kaksikud ei talu lolle ja nõrkasid inimesi ja ehk seetõttu hakkavadki manipuleerima ja lollitama nendega. Mida rohkem tallata lased enda peal, seda rohkem ta seda oma kehvadel päevadel ära kasutab.
Aga eks neid kaksikuid palju-palju erinevaid. Loeb ka aasta, millal sündinud ja Majad...
 
skorpion 11. oktoober 2015, kl 20.44
Olen ise skorpion, kes on sündinud keskel amburiga, kes ei sobi väga kaksikuga, aga tahaksin öelda seda, et iga kaksik on siiski erinev. Jah neil muutuvad tujud väga kiiresti, aga kui armastavad inimesed teineteist ja teevad sellenimel kõik, ei ole neil probleemi. Olen ise kaksikuga koos juba aastaid ja saan aru, et just temaga ma tunnen ennast hästi, olen temaga väga sarnane, tal on väga hea süda ning tema hoolivus on super. Ma ei ütle, kõigil peab nii olema eks ikka on erinevaid, aga minul ei ole probleemi, saame kõik lahendatud alati. Minumeelest ei tasu rääkida halvasti tähtkujudest, kõikidel tägtkujudel on onad + ja - . Edu kes arendavad suhet kaksikutega. :)
 
AUTORILE 11. oktoober 2015, kl 21.54
Chill, kõik õhumärgid on hullud sodiaagimärgid. Nii palju kui mina nendega kokku puutunud olen, kõik on ühest august. Kaalud on veits normaalsemad, kaksikud ja veevalajad kõige hullemad inimesed üldse. Peksa neist seda soojust välja tead, nii külmad inimesed, egod, klatšivad tohutult (veevalaja kaksikuga võrreldes on veel ingel) ning litsakad veel pealekauba. KOHUTAVAD märgid, ausalt. Ma pööran kannapealt ringi, kui saan nende sünnipäevad teada. Alguses normaalsed, hiljem keeravad nii äraa
 
IFF24 12. oktoober 2015, kl 02.40
ise olen tähendanud, et teatud iseloomujooned neil on, mida teistel just ei esine aga need tüüpilised kaksikule omased boonuspunktid juures, see juba oleneb aastast ja kas tegu mehe või naisega!
Need iseloomustused ongi sellised väga üldised..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!