Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
KAALU MÜHAKAS
 
TUULI 23. märts 2004, kl 20.55
Mina ei tea,kas asi ainult minu kaalst mehes või see üleüldiselt nõnda,et nagu mingit huvi ei ole majanduslikult järjele neil saada??

Kõik eeldused justkui loodud.Koolis kõrgharidus peaaegu,et saadud(kevadel lõpetab) aga selle asemel,et nyyd mõnda aega tööle pühendada end ja karjääri teha,et siis paremini elama hakata,mõtleb ainult tema ,kuidas suvel puhata ja palgata puhkust võtta jne.

Kas mulle ainult tundub nii,et tavaliselt meestele käib ego pihta,kui niane rohkem teenib, auto majja ostab vms.

Või ongi kaalude omapära see,et neile sobib naise seljas liugu lasta ?ja ise võivad vee ja leiva peal ka kaalust juurdegi võtta??
 
* 23. märts 2004, kl 20.58
Mu kaalust abikaasa on selline valge juut,et müüks vist ema ka maha,kui hästi makstakse.Nii,et pole mõtet ennatlikke järeldusi teha kohe kaaludest:)))ja olen ise ka kaal,lasen vist rohkem mehe rahakotil liugu:)))
 
kaalM 23. märts 2004, kl 21.52
Võib-olla sattus sulle sihuke laisk vennike, said väikese tünga noh. Üldiselt pole vahet, mida ja kuipalju ta teeb. Kui hakkab karjääri nimel rabama, siis oled hädas, et tal ei tõuse enam jne. Igatepidi on kõik p*rsses, eks ole.
 
sokid 23. märts 2004, kl 22.01
teemaalgataja käi p..tsi, sa oled loll vinguja lihtsalt.
 
oled viriseja 23. märts 2004, kl 23.47
>Koolis kõrgharidus peaaegu,et saadud(kevadel lõpetab) aga selle asemel,et nyyd mõnda aega tööle pühendada end ja karjääri teha..
sa oled täiesti hull, teine käib tööl ja lõpetab kooli, miks ei võiks ta puhkusele mõelda? Kas ta ei või endale siis väikest puhkust lubada? Mida see 1-2 kuud majanduslikult muudab? Raha jõuab alati teha, tervist aga nii kergesti tagasi ei saa.
 
Jääratar 23. märts 2004, kl 23.58
no kaalmeestele nüüd laiskust eriti ette heita küll ei saaks, egas inimene masin pole-igal asjal oma aeg ja kui masinavärk liiga ruttu maha käib, siis oled kaotanud kalli inimese.
 
to tuuli 24. märts 2004, kl 00.08
Nojah,sina muidugi tahaks,et ta nüüd sulle kõvasti pappi kokku hakkaks ajama.Ei või enam suvel ka puhata,kuigi teised võivad.Kas sa üldse ette kujutad,mis tühjakspigistatud tunne on,kui sa kogu selle ülikooliga oled lõpuks ühele poole saanud?Aga see on tema omandatud kõrgem haridus,sina oma haridusega tee,mis tahad,kui see sul üldse on.
 
filia 24. märts 2004, kl 00.34
hmm, nu kaalud kaaludeks antud juhul. mina isiklikult lõpetan ka kevadel kooli, ja plaanin ka puhkust võtta, et sügisel tööle hakata. olen ma seega laisk, et tahan ennast korralikult välja puhata?
 
**** 24. märts 2004, kl 08.42
Mul kah kaal mees ja juba kaheksa aastat kooselu. Ei ole kõik kaalud nii usinad hoolima ja hoolitsema.Minu kaal ei taha töökohta hoida ja igasugu kohustused on tema jaoks üleliigsed.Alati on mingid jamad tal tööl.Kui on võimalik kellelgi nahk üle kõrvade tõmmata, vat siis tema särab. Ja kui tema meeldivat lebotamist ei segata, on kõik korras.Oluline, et kõht täis ja tuba soe, aga kuidas see tuleb, teda ei huvita.Teda huvitab tema heaolu ja seda ei tohi rikkuda.Kui tuletad kohustusi meelde, on kaaluke solvunud.Sest sellega tehakse talle ju liiga.Tahan öelda,et inimesi on igasuguseid ja mitte ainult kaalude tähtkujus.Üldised omadused kaaludel olemas ja hingelt on nad head ja armsad inimesed,aga kasvatus ja põhiarusaamad tulevad juba lapsepõlve kodust. Sa kas lepid sellega või ...! See on juba Sinu otsus.
 
huvitav,huvitav. 24. märts 2004, kl 08.53
minu kaal rabab küll mitmel rindel,ja mitte enda vaid ikka meie pärast,et tulevik helgem oleks jne.laisk ei ole,kodu ja lapsi armastab.....mida veel mehelt tahta!!!
 
marta 24. märts 2004, kl 11.16
Mina olen ka oma kaalust mehega püsti hädas. Teda ei häiri karvavõrdki see, et esikus põles mingi juhe läbi ja pool aastat juba koperda pimeduses. Mis siis, varsti ju suvi! Täna tõstatasin teema, et võiks nagu väikese remondi ette võtta (ma ise suht hakkaja, ei pea paljuks pintslit kätte võtta või pahtelda), selle peale öeldi, et eks korja raha, siis vaatame.
Püha müristus, kuidas saab selliselt käituda?
Mõõt sai nii täis, et paki või oma asjad kokku ja lase jalga.
 
hmm 24. märts 2004, kl 11.22
sul on huvitav kaal sattunud :P sest see kaalmees keda mina tunnen on hoopis vastupidi selline, kes ei tule mingil juhul välja nii, et naised tema eest maksavad (seda juhtub küll HARUHARVA)
 
NEITSI TIBI!!!!!!!! 24. märts 2004, kl 12.00
Inimesed!!!

Kaalmees kes sünd. 09.10.1980 on küll naiste seljas suur liugulaskja! Suure suuga tegija ainult.Ei haridust ei kindlat töökohta,ei korralikku kodu.
Robin Landsmann sinust ei saa iialgi meest- poisike oled ja poisikeseks jääd.Võta ometi mõistus pähe!!!!!!!!!
Ja kui keegi tundis siin oma tuttava Robini ära kes elab Mustamäel siis ....teate juba isegi mis poisikesega tegu.
 
n 24. märts 2004, kl 12.06
no minu kaalu-mees on ka jube looder ja mühakas..lausa uskumatu!
kodus midagi vaja parandada või teha..võid oodata jaanipäevani,ja selleks ajaks pole ka korda tehtud..midagi palud teha-räägi nagu seinaga.sünnipäevaks-jõuludeks ei mingeid kinke-lilli.kohutavalt isekas,kui midagi enda jaoks vaja,saab kohe tehtud-ostetud,teistest jumala ükskõik.lapsele vaja riideid ja turvatooli,-ei,tema läheb ja ostab oma autole selle raha eest veljed! jesus christ!
tööl ei viitsi käia,ülikoolist kukkus laiskuse tõttu teist korda välja.laseb oma rikkurist isa seljas liugu..selline ta on..
ja mu üks tuttav kaalud-mees on selline,et heameelega laseb naisel enda eest maksta,kuigi endal tundub raha olevat piisavalt..
 
Ühe kaalu naine 24. märts 2004, kl 13.23
Aga minu kaal on kõva töörügaja:). Nii kõva, et mina ta ellu ei mahugi õieti.
Eelkõneleja tekstist nõustun osaga:isekas ja kinke ei raatsi teha. Selline koi, et sellepärast ma ta juurest ühel heal päeval minema kõnningi:(.
 
kaal 24. märts 2004, kl 13.27
sa Tuuli algul otsi endale mõni normaalne mees ja alles siis tule siia targutama! tead,aga sa pole isegi seda Kaalu meest väärt,rääkimata muust asjast!
oleks ma mees,ma poleks sinuga ühele pottile k... e kah läinud!
 
neiu 24. märts 2004, kl 18.36
egas siis ainult kaalud mehed sellised pole... on ka teiste tähtkujude esindajaid küll ja küll.... enam tooxin esile vähki:D

kuigi tglt tahax isegi peale ülikooli lõpetamist puhata ja... raha pole alati kõige tähtsam
 
Sõnnitar 24. märts 2004, kl 18.47
Minu isa on Kaalud.Paremat töö rügajat annab leida,aitab alati kui ise vaevlen kitsikuses,seega kõik ,mis puudutab raha teenimisse ja töötamisse-ideaalne,iseloom aga @!#$.
 
libra 24. märts 2004, kl 21.41
Neitsi tibi!
Kyll maailm on ikka väike! Suhtlesin ise möni aasta tagasi täpselt sama inimesega, keda kirjeldasid. Ikka elab veel seal oma prussakatest puretud Mustamäe korteris? Ikka veel jölgub mööda linna ja mängib machot? Oeh jumal.
 
Tuuli see teemaalgataja 24. märts 2004, kl 22.09
Lugesin siin nyyd teie kommentaarid läbi:)
Kallid mehed, kes te mind siin p.... ja p...si ja mujale saadate:)
Oi nyyd saan aru,et tegelikult on mul oma mehega ikka väga vedanud,sest erinevalt teist ,laiskvosrtidest(sest miks muidu teid see nii närvi ikka ajas),on ta viisakas ja ei muutu labaseks.

Aga sellele ,kes arvas et ma ehk pole seda meest väärtki - siis Sul võib isegi õigus olla!!!
Leian,et kui mina olen meest yleval pidanud ja raban tööd teha nii,et puhkusele ei saa mõeldagi ,sest auto tuleb ära maksta,maja on vaja ehitada...reisima tahaks suvel minna jne.
Ja kui tema nyyd - olles kaks kuud ka tööl käinud,leiab et suvel võiks palgata puhata...siis leian,et ehk olen ma tõesti paremat väärt,kui see!!!!

m.o.t.t.
 
ehh 25. märts 2004, kl 11.56
kle sa peaks jah ta maha jätma, kui just endale suurt last ei taha. peale kaht kuud tööl käimist juba palgata puhkust... no kuulge naerma ajab. peale ülikooli lõppu pole puhkumisel ju iseesnest häda midagi, kui sul selleks võialus on. Aga kui sa selle käigus oma kalli inimese rahakoti peal elama kavatsed hakkata, siis on ikka jama küll. tere hommikust, ma töötasin terve kooli aja ja peale lõpetamist vahetasin lihtsalt kohta, sai kuu ajane puhkus tehtud. kuid kõik siiski enda rahadega!!!
 
kevad 26. märts 2004, kl 12.38
ei noh see kaalumehe iseloom on ikka selline veider küll. aga ega siis pea meheks võtma. kaalud - mehed on näiteks väga head armastajad. ja ega kevadel polegi muud vaja. õhku ja armastust :p
 
kitten28 26. märts 2004, kl 19.44
kaalu mehed on sitapead eriti see mustamäe jobu
 
Täielik jama on see praeguseks !!!!! 02. september 2020, kl 18.56
NEITSI TIBI!!!!!!!! Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Inimesed!!!
>
> Kaalmees kes sünd. 09.10.1980 on
> küll naiste seljas suur liugulaskja! Suure suuga t
> egija ainult.Ei haridust ei kindlat töökohta,ei ko
> rralikku kodu.
> Robin Landsmann sinust ei saa iia
> lgi meest- poisike oled ja poisikeseks jääd.Võta o
> meti mõistus pähe!!!!!!!!!
> Ja kui keegi tundis
> siin oma tuttava Robini ära kes elab Mustamäel sii
> s ....teate juba isegi mis poisikesega tegu.
 
täielik ebakõla !!!! nagu vinguviiul!!!!!!! 02. september 2020, kl 18.58
Täielik jama on see praeguseks !!!!! Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> NEITSI TIBI!!!!!!!! Kirjutas:
> -----------------
> --------------------------------------
> > Inimes
> ed!!!
> >
> > Kaalmees kes sünd. 09.10.1980 on
>
> > küll naiste seljas suur liugulaskja! Suure s
> uuga t
> > egija ainult.Ei haridust ei kindlat tö
> ökohta,ei ko
> > rralikku kodu.
> > Robin Landsm
> ann sinust ei saa iia
> > lgi meest- poisike oled
> ja poisikeseks jääd.Võta o
> > meti mõistus pähe
> !!!!!!!!!
> > Ja kui keegi tundis
> > siin oma
> tuttava Robini ära kes elab Mustamäel sii
> > s
> ....teate juba isegi mis poisikesega tegu.
 
Feminism on lahe! 09. oktoober 2020, kl 19.17
Feminism päästab maailma!
 
Kaalu eks 08. märts 2022, kl 22.37
Kaalud ongi naiste kulul liugu laskjad . Elasin mehega kes elas eelnevalt
Veel paljude naistega ja kõigi kulul. Ise räägib kuidas naised teda ära kasutavad
Mees kasutab veel kavalat nippi kõigile naistele räägib elu armastuse juttu.
Isegi lastele ei panusta ainult nõuab igalt poolt. Kaal mees on täis egoist
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!