Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
veevalaja-mees
 
DeLeon 14. aprill 2004, kl 12.35
Noh,

Siinkohal ei taha ma enam isiklikuks minna, sest teema algataja ei pidanud silmas minu eraelu vaid enda oma.
Mul lihtsalt on need asjad keerulisemad. Vahemaad...suur vanusevahe jne.

Aga edu Teile veevalaja-meeste avastamisel...
 
kuule DeLeon 14. aprill 2004, kl 13.43
Võime teema lugeda ka lõppenuks, aga niipalju sulle siiski teadmiseks - et mul ka jube suur vahemaa (raudselt suurem kui sul - ära küsi, kust ma tean) ja mul ka vanusevahe suur (noh ma ei tea, mida selle kuramuse vanusevahe all mõeldakse). ma saan aru, et mõte ei olnud sinu eraelu, aga kui juba teemat alustasid, siis lõpeta ka see korralikult ära - tundub,et lõpetamata tegevus jällegi vv-de teema
 
präänik 14. aprill 2004, kl 17.33
Deleon, kui suur teie vanusevahe siis on, kui on teie vahel on armastus, siis muudel asjadel pole tähtsust!
 
DeLeon 15. aprill 2004, kl 11.16
Autor: kuule DeLeon

Ma lihtsalt arvan, et foorum pole see koht kus liialt isiklikuks minna. Piirid tuleb seada:)
 
kuule to DeLeon 15. aprill 2004, kl 13.58
aga sa ju ajad siin rahva puhevile ja ärevile ja siis nagu stirlits tõmbad tagasi:) - sellega sa ju huvi üles äratadki (noh ja vähemalt lõviplikad lähevad sellises situatsioonis, kus nende uudishimu ei rahuldata suht agressiivseks:). no ja siis veel et kui sa siin juba kogu ilmale kuulutad kui suurepärast, kuigi harvaesinevat seksi oma armsamaga naudid - siis ma ei tea, mis on veel isiklikum:) aga ma palun siiralt vabandust oma liig agressiivse lähenemise pärast.
 
to deleon jälle... 15. aprill 2004, kl 16.46
viitsid sa natuke veel nõu anda? ;) ma olen see väike skorpa, kes oma vv pärast segaduses... ma olen tasse ikka päris armund, kuid nagu ma enne juba ütsin, sis tema tunnetes mul selgus puudub. kas sinu meelest on normaalne, et te oma kallikesega peaaegu terve nädala kokku ei saax? st, et tema poolt pole sellex ühtegi ettepanekut tulnud!(muidu suhelnud oleme küll, aga suht pinnapealselt). tean, et tal töö jm asjad ka... aga ikkagi? kuidas on võimalik inimesest, kes on sulle kallis nii kaua lahus olla? või tähendab see seda, et vv hakkab lihtsalt oma järjekordsest vallutusest ära tüdinema ja eemalduma?
 
DeLeon 15. aprill 2004, kl 21.47
Tere skorpa,

Ei, see pole normaalne ikka, et mees kes sind peaks ihaldama, ei tunne huvi nädalajooksul sinuga kohtuda. Krt ma kyll nii ei saaks a minu kaaslase jaoks paistab see normaalne olevat:P Eeldan, et elate yhes asulas?

Nuvat, ma ei julge sulle kidnlat vastust anda, sest inimesed on erinevad. Pead siiski temalt endalt selle välja uurima. Ta peaks selgitama oma tagamõtteid ja käi selleks niikaua pinda, kuni saate asjad klaariks. Vaikimisega neid asju ei klaarita.

Midagi targemat sulle vastata ei oska kahjuks:(
 
DeLeon 16. aprill 2004, kl 12.21
Hakkasin mõtlema sellele asjale ja mulle tundub vist et ma lõvinaistega siiski ei sobi. Liialt tundeline ja sydamessevõtlik lõvinaiste agressiivsuse ja mängimishimu pärast.
Tunnen end vahel tolarollis.
 
Aitäh DeLeon :) 16. aprill 2004, kl 14.32
Ma sis üritan taga veel rääkida, kuigi tavaliselt sellest midagi eriti välja ei tule... ja edu sulle su lõvinaisega! äkki ikka saate korda oma suhte? :)
 
U 11. märts 2018, kl 15.53
Minu veevalaja vôib kuu ja tähed alla tuua taevast. Hoolitsus, kingitused, hellitamine, täielik pühendamine.. kui tuli välja, et jätkus ka aega veel armukesi pidada ja neile kôike sama korraldada :)
 
kaine mõtlemine 29. märts 2018, kl 22.00
oskas oma asjad planeerida ja korraldada, kiire mees
 
:) 29. märts 2018, kl 23.32
Mil moel saab inimene end korraga mitmele pühendada, olgu ta mees või naine. Kui ta seda väidetavalt teeb, ei pühenda ta end päriselt mitte ühelegi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!