Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Skorpion armunud?
 
diana 23. august 2004, kl 19.30
Kuidas käitub armunud Skorpionmees? On ehk mingeid märke näitamaks, et ta on tõepoolest armunud? Sisetunne küll ütleb, et on, aga väike kahtlus närib ikkagi hinge. Kas Skorpion armub kergesti ja kas on lootust, et see armumine võib endas ka ühist tulevikku kanda?
 
Hing Kuradile 23. august 2004, kl 19.55
Kui Skorpa on armunud, siis ta seda ka ütleb, seni kuni endas kindel pole ei tee ta seda. Skorpion ei armu vist väga kergesti, küll aga võib kiirelt pettuda ja siis asendub armumine põlgusega. Seega, eks te ise teate, kes julgeb hakata tuld torkima, kes mitte...
 
klee 23. august 2004, kl 20.01
Skorpa vist ei räägi eriti tunnetest, ta näitab välja: On tähelepanelik, hoolitsev, tahab kogu aeg kallistada jne..
 
Seeneke 23. august 2004, kl 21.42
just, klee, nii ta teeb. aga mina siiski usun, et kui on õige asi, siis ütleb ka. kasvõi hiljem. millalgi ikka. vähemalt mul oli kunagi nii.
 
scorpa n 23. august 2004, kl 22.09
No ise ka scorpa ja mina armun küll hästi kergelt,(põhjendamatult sageli ;)) ning seda välja üldjuhul ei näita. Pigem on täpselt vastupidi, jätan teisele mulje, et nagu eriti ei hooli. Ühine tulevik on sellistest armumistest ikka hästi kaugel. Kui tunne liiga suureks hakkab minema, siis võtan tavaliselt hoo maha ja mõtlen pikalt, et mida ma siis tegelikult ikka tahan...vot nii keerulised lood ;)
 
kašei 23. august 2004, kl 22.21
Ei tea kas saab kõiki tulega mängimisi armumisteks nimetada, vastasel juhul ei oleks järgmisel hetkel kõik unustatud;)Arvan, et tõeline tunne ei lähe lihtsalt niisama üle vaud kestab puhtana kaua, kaua...
 
endast ma ei räägi 24. august 2004, kl 01.38
Midagi te vaesed hinged ei tea, mu sõbrants ka ühe skorpaga hädas, süütu pioka olli ja nüüd joob juba mitmendamat päeva, sest naine jättis ta vaesekese maha:((((((
 
but 24. august 2004, kl 09.09
Siis on ta küll nõrk mitte nagu ülejäänud skorpionid, et mingi naise maha jätmise pärast joob.
 
Seeneke 24. august 2004, kl 09.27
minu meelest on skorpal niisamagi tugev tõmme alkohoolsete jookide poole :)
 
oli 24. august 2004, kl 10.23
kord mul ka skorpionmees.Tubli inimene.Lõpetasin temaga tutvuse ja sain teada,et mees on hakanud jooma.Kui palju ta nüüd sellega tegeleb ei tea,arvan et mitte eriti,sest tal on prestiizne töökoht ja peab säilitama kainet pead ja mõistust.Tutvuse lõpetasin seepärast,et ma ei teadnud kas ta hoolib ja armastab mind.Tegudest suurt välja ei lugenud.Milleks selline tutvus,mis minu meelest näis ühepoolne nimelt minupoolne.Sellest loost on saanud ajalugu juba.
 
Oli ka kunagi 24. august 2004, kl 11.20
Loomulikut tuleb suhe kiiresti ära lõpetad kui aru ei saa, mida partner tunneb või mõtleb! Või siis vassima ja valetama hakata, nii, et ise ka enam ei mäleta, mida kokku räägitud ja vassitud. Eriti hea kui sekka saaks kellegi tunnetega mängida ja kedagi alandada. Super!
Jääb üle vaid rõõmustada kergendustunde üle, mida selline suhte lõpp endaga kaasa toob!
Uh! Hea, et niigi läks ja mingigi eneseväärikus ja enesehinnang säilis. Pole ju halba ilma heata, õppetunnid antakse selleks, et neist õppust võetaks!
 
Heh 24. august 2004, kl 11.28
Skorpion ei räägi suurt oma tunnetest. Näitab tegudega ja ... vaadake talle silma, see pikk ja sügav pilk millega ta sind vaatab ütleb kõik! Tõsiselt. Tema silmadest võib just alguses kõik välja lugeda, sest ta ei taha ju ennast kohe reeta, on vaja teada enne, mida naine arvab ja ega ta ennast naeruväärseks ei tee. Siis vaata tegusid - ta hakkab otsima lahendusi sinu probleemidele, vaatab, kas saab sulle mingit paremat tööotsa soovitada, püüab su eest tasa ja targu hoolitseda jne jne. Ja siis kuula, kuidas ta räägib sinuga ning kuidas teistega. Kui on armunud, siis kuuled tema hääles mingit hella nooti, samuti võib ta sulle tihti rääkida oma saavutustest ning olla veidi edev - sa pead temast ju hästi arvama ja kui sa ise ei uuri tema tegemisi, tahab ta neist sulle ise rääkida. Ja kui ise oled selle kõige juures siiras ja intelligentne, avastad ühel hetkel, et oled keskaegse rüütliga kokku sattunud:)

Kui kõik eelnev on olemas, siis on skorpion üsna suure tõenäosusega armunud:) Nii åtleb minu kogemus.
 
Viha annab jõudu 24. august 2004, kl 11.32
Jah, aga sama kiiresti võib kõik vastupidises uunas muutuda!
 
Heh 24. august 2004, kl 11.45
viimasele kommenteerijale:

mis sind siis nii vihale ajab?
 
armunud skorpionisse 24. august 2004, kl 12.01
Kui ei tea tema tunnetest.kas naisel sobib talle öelda,et armastab,või ei sobi.Kui ta ise ei ilmuta ennast,siis ei ole vist mõtet seda talle kuulutada?Aga nii väga tahaks öelda või messida talle,et ta on mu südames ja mõtlen talle.On see tõsi,et kui skorpion on midagi otsustanud,siis nii see ka jääb.
 
Selline arvamine siis 24. august 2004, kl 12.03
Ei sobi, mees peab olema esimene ja nii ongi.
 
Juhtub ka nii... 24. august 2004, kl 12.14
Kui oled Skorpioni tundeid haavanud, jäta ta rahule, sest vastasel juhul teed asja ainult hullemaks. Kui ta on otsustanud om hinges sinust loobuda, ei aita mitte miski, ei hea, ega halb..Kord tema austuse minetanud, seda enam tagai ei saa, ta hakkaks sind ainult ära kasutama. Lepi sellega!
 
to: heh 24. august 2004, kl 12.39
Aga kas sul selle "keskaegse rüütliga" seoses ka negatiivseid kogemusi on? Keegi ei ole ju läbinisti positiivne ja puudusteta. Tahaks teada ka, mis siis saab, kui pärast suurt ja pimestavat armumist ja tundmaõppimist argipäev tuleb?
 
Heh 24. august 2004, kl 12.46
to Juhtub ka nii...

Ma ei saa aru, miks sa räägid siin mingist austuse kaotusest jne jne? Keegi pole ju skorpale liiga teinud ega halvasti käitunud vm taolist muret kurtnud! Jutt käib lihtsalt sellest, mida armunud skorpion teeb ja kuidas ta suhtub naise esimesena tehtud armastuseavaldusse. Kummaline, sa oleks nagu väga kibestunud...

Aga ise arvan, et ei tasu olla sentimentaalselt avameelne, samas pead talle KINDLASTI mõista andma, et ta meeldib sulle. Muidu on kaks varianti: ta kas saab sellest sinu näilisest ükskõiksusest hoogu juurde ja muutub kolm korda aktiivsemaks või siis jätab su sinna paika kui mõtetu ürituse. Ole temaga mõistev, kuula, kui vaja, ole toeks, kui vaja (hoolimata sellest, et ta näitab ennast olevat väga tugeva, võib ta tegelikult olla kesmisest tundlikum), mõista tema omapärast huumorit, tunnusta, kui ta millegiga hakkama on saanud (nad saavad üsna tihti suurte asjadega ja väga hästi hakkama:). Samas, ole sina ise - ta otsib ehedust, puhtust, siirust.
 
Heh 24. august 2004, kl 12.58
Uskuge, te saate tema negatiivseid jooni tunda sama ruttu kui positiivseid, sest skorpion erinevalt paljudest ei hakka ennast meelega paremaks muutma - ta on selline nagu on ja sellisena tuleb teda ka võtta. Nii palju küll jah, et ta püüab oma musti minevikusündmusi võimalikult kaua naise ees salajas hoida.

Aga mida siis negatiivset... ta ei ole taktitundeline, nii et kasvatage ruttu paks nahk selga, kui naine on suur solvuja, siis läheb raskeks. Ta on ise väga otsekohene ja eeldab, et naine on seda samuti. Teravad ütlused ja see omapärane, vahel julm huumorisoon. Äkiline ja natuke närviline on... reageerib ägedalt ja tekitab paljudes vaidlushimu oma must-valge maailmapildiga. Kui temaga tülisteda, siis see on üks õige tüli!!! Te pole sellist veel elus ette kujutanud! Tüli lõpus võib naine endal silmad peast nutta, temal kivikõva nägu peas ja ei kavatsegi vabandada. Aga läheb natuke aega, rahuneb maha ja siis kui tema süüdi, siis ta teab ja aktsepteerib seda ning sama kirglikult nagu ta naisega tülitses, tuleb ta ka leppima. Aga kui sina olid süüdi, siis arvesta, et ees ootab tükk aega vabandamist, meelitamist, õrnutsemist jms. Kättemaksuhimuline! Nii et käituge temaga ausalt, muidu saate kolmekordselt tagasi!

Huh, pikk jutt sai, aga loodan, et kellegil aitab see skorpionit paremini mõista. Ja ärge siis unustage, et lisaks negatiivsetele joontele on tal ka hulganisti positiivseid jooni:)
 
to:Heh 24. august 2004, kl 13.07
Aga kuidas suhtuda sellesse,kui ta "unustab"naise tähtpäevadel õnnitleda,kuigi naine ise alati peab meeles teda sünnipäeval,jõulupäeval,aastavahetusel jne.Kas naisel polegi õigust oma nördimust avaldada tema taktitu ja ebaviisaka käitumise pärast?Ma leian,et selline käitumine tema poolt on suurim solvang naisele ja miks peab naine siis teda meelitama ja endale hoidma sellise ebaviisaka suhtumise ?Ei mahu see minu väiksesse peakesse.Aga sexida?jah seda ta tahab aga muu jääb skorpioni meelest küll viimasele kohale,kurb aga tõsi.Siin puudub igasugune austus naise vastu,kes on siiras ja aus tema vastu.See on küll asi,mis paneb tundma nördimust.
Minu suhe lõppes sellega,et ei andnud enam sexi,sest need eelmise dolid tema poolt täitmata.
 
jep 24. august 2004, kl 13.17
Jah, ta nõuab sinult ausust, siirust - aga ise? Ise ta nende omadustega just ei hiilga. Teeb sinu selja taga seda, mis talle meeldib, mõtlemata tagajärgedele...
 
Saanud tunda.... 24. august 2004, kl 13.23
Olen saanud tunda nii skorpioni armastust, kui ka viha ja 'rakasutamist. Kui skorpion armatab t]eliselt, siis ta j''bki armastama.......kuskil s[gaval s[gaval hingesopis.
Minu skorpion hoidis mind kui kullatükki....kuni sain ise veaga hakkama (petsin), andis imeläbi andeks, aga see ei kestnud kaua...hakkas ise ringitõmbama. Lõpuks jättis ta mu maha. Oleme siiamaani vahest koos, aga tema ainult kasutab mind ära ja ma lasen sea teha, sest armastan teda nii nii nii väga. Skorpion meestest tuleb eemale hoida, kui sa pole tugev inimene!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja kui oledki temaga, siis vaata, et ta saaks sind austada ja et sa tema mängukanniks ei muutuks. Mitte mingil juhul ära aja teda armukadedaks.
Alkohliga on nii, et 6-st skorpionist, keda tean 3 on tõelised alkohoolikud ja ülejäänud võtavad rohkem kui vaja oleks.
 
Seeneke 24. august 2004, kl 13.40
aga armunud skorpa on ikkagi tore... vähemalt mind pidas küll tähtpäevadel meeles. ja kui lahkuminek, siis lahkuminek. mingit ärakasutamist ja hingesi ttumist küll polnud.
 
Heh 24. august 2004, kl 13.52
No hooliv ja armastav skorpion peab tähtpäevi meeles, nad ostavad vahel ka niisama lilli ja muud sellist:)) Nii armas! Aga nagu eelnevalt öeldi - pähe ei tohi lasta istuda!!! Siis läheb raskeks. Juua võivad nad ka üsna palju, aga kummalisel kombel tunnetavad alati ära selle piiri, kust edasi joomine võib hakata kahjustama nende mainet, tööd vms. Ja üks asi, mida skorpioniga silmas pidada - kui tahab minna sõpradega välja jooma, siis laske tal rahus minna kogu oma usalduse juures. Ärge tekitage sellest tüli, ta vajab vabadust ja annab seda ka naisele vastu, eeldades, et tema usaldust ei peteta. Sellevõrra on ta kodus olles parem, hoolitsevam ja hellem:)
 
jep to: Heh 24. august 2004, kl 14.02
Kirjutad skorpionist nii nagu tunneksid teda läbi-lõhki. Kas sinu põhjalik kogemus on aidanud sul temaga kokku jääda, st kas oskasid ja mis põhiline- suutsid olla tema jaoks selline, nagu teistele soovitad või käivad tema nõudmised ja soovid lihtsalt üle jõu, st enese mina täieliku mahasurumiseni? Tundub, et enamus pole selleks lihtsalt pikemaks ajaks suutelised... Umbes nii, et olen küll sinu jaoks keskaegne rüütel, aga sinule on mul tingimus, et ära piira mind ega nõua mult midagi.
 
sipsu 24. august 2004, kl 14.21
Appi, kui täpp te siin asju panete! Mina olin oma mehele küll see, kes esimesena nii naljaga pooleks armastust avaldas "...et ise tead ma siis ei armasta sind enam".......noh vahele rääkisin täiega, tema muidugi rõõmustas selle üle, aga ise olin punane kui peet näost. Aga tundeid nad eriti välja ei näita, seda peab tundma. Mull öeldi algul ainult, et meeldid mulle üle pika aja teistest naistest tunduvalt rohkem. Kui ikkka tunned, et su vastu tunded on, siis ära ennnast tagai hoia, sest see on võti, mis avab ka tema!
Kergesti ta kindlasti ei armu, aga kui armub siis ikka 100%. Vaata, kui kirglik ta on! Erilist romantikat ei maks oodata ja kui ta sõpradega tahab minna, siis las läheb. Teda ei saa keelata! Armukadetsemine unusta ära ja talle ei tohi kah armukadeduseks põhjust anda. Ise loodan, et minu lugu viib mingi eriliseni, sest mul tekkis kohe algul meeletu tõmme selle mehe vastu.
Soovitan usaldada sisetunnet! Asi on seda väärt!!!
 
Heh 24. august 2004, kl 15.16
Temaga on vahel väga raske. Inimene, kes ise võimukas või närviline, ei sobi temaga kokku. Ma ei ole eelnevat jälginud teadlikult, lihtsalt ise olen selline rahulik ja püüan probleeme samuti hästi rahulikult võtta, optimist vist ka üsna suur. Raske on selles osas, et ega minagi kivist pole ja mõni asi läheb ikka väga südamesse. Aga sellisel juhul tõmbun pigem eemale, kui hakkan norima ja nii ta tuleb ühel hetkel ja püüab mu tuju jälle heaks teha ja põhjendada, miks ta ikka pidi mulle nii kehvasti ütlema nagu ta ütles.

Ta on nõudlik ka muidugi - selle unustasin enne mainimata, et naine olgu naine selle kõige otsesemas mõttes (vähemalt selle konkreetse skorpionmehe puhul) - peab hästi süüa tegema, kodu olgu korras (läikigu puhtusest!!!!!), voodis olgu hea jne jne + naiselik, ilus, enda eest palju hoolitsev, kaastundlik, mõistev. Aga pole õige, et skorpion ainult nõuab ja vastu ei anna. Annab küll, aga täpselt niipalju kui sina talle! Kui sa püüad olla igati hea naine, siis on tema ka igati eeskujulik mees! Ah ja, veel, skorpion on väga toetav inimene tegelikult. Kui sul on mure või sa kardad midagi või oled millegagi hädas, siis tormab ta sulle hetkegi kõhklemata appi! Või siis veenab sind väga tõsiselt terve õhtu, kui hästi läheb sinu homne üritus, sest sa oled just selline hea ja tubli inimene, et teisti lihtsalt ei saa minna:)

Hehee, ma võiks hakata raamatut kirjutama, nii palju sai jälle kirja:)
 
to Heh 24. august 2004, kl 15.39
Sul siis on vedanud,et sellise mehega koos elad.
Minu tuttav skorpion on kahjuks abielus ja näib,et on ka tore inimene.Aga tahaks teda hoopis endale)))Tahan ka nii head meest)))
 
nojahh 24. august 2004, kl 16.03
Üks minu tuttav skorpion on ka täpselt niisugune nagu Heh kirjeldab, aga ta jõuab seda olla kahele naisele ja tükati ka kolmandale. Kuni keegi ei tea, on kõik kolm väääga rahul.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!