Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Skorpion armunud?
 
Konn 24. august 2004, kl 16.13
Kuule nojahh, millest sina ilma jäid? Sina oled juba ammu unustatud muinasjutust.
 
nojahh 24. august 2004, kl 16.22
Mina pole millesti ilma jäänud. Mina olen hetero mees.
 
Heh 24. august 2004, kl 16.24
Ära taha oma tuttava head SKORPIONIMEEST endale. Parimal juhul on ta truu ja annab sulle nispti vastu nina, halvimal juhul kasutab sind füüsiliseks rahulduseks natuke aega ja jätab su siis sinnapaika. Ja pärast ütleb sulle - ise tahtsid, said, mis sa vingud (kusjuures, julm, aga õiglane vastus).
 
skorpioni kaasa 24. august 2004, kl 19.09
Olen oma skorpaga vägagi rahul, väga hea mees.
Tema põhjal üldistades: ei armu kergesti, aga kui juba, siis täiega, koos saba ja sarvedega :) Armastust avaldab ja tihti ja näitab igatepidi välja, kui kallis ja armas on talle ta naine.
Väga kodu ja peret hoidev, traditsioonidest kinni pidav. Ei ütle halvasti, ka siis, kui on vihane, hoiab end vaos, vähemalt kodus. Elu temaga on väga lihtne ja loomulik, ei tunne, et peaks selle nimel kuidagi eriliselt pingutama või tema soove silmist lugema vmt. Väga kirglik, samas truu, hingelist lähedust peab väga tähtsaks, ei andestaks naise truudusetust, läheks sel juhul tagasi vaatamata ja usun, et siis võiks üksi jäädes meeleheitest küll jooma hakata, kuigi muul ajal tarvitab väga vähe.
Tugev isiksus, naljalt ei murdu, toetav, kaastundlik, südamlik, abivalmis ja väga töökas. Mida veel? Negatiivset ei oskagi eriti välja tuua, kui et seda, et ei jõua kõike teoks teha, mida tahaks ja ette on võtnud, lihtsalt aega ei jätku, lõhki ka ei saa ennast rebida.
 
abielus skorpaga kaks aastat 25. august 2004, kl 08.23
nagu eelmine kommenteerija ütles, et elu skorpionist mehega on väga lihtne ja loomulik, siis nii on ka, väga mõistuspärane, arusaadav ja aus isend. Tugev isiksus on ka minu mees, üleüldse skorpioniga koos olles tunnen alles esimest korda elus et mul kui naisel on kõrval tõeline mees, kellele toetuda nii heas kui halvas.
 
staažikas 26. august 2004, kl 11.00
kahele eelmisele

räägime teiega kümne aasta pärast
 
Eelmisele 26. august 2004, kl 14.02
Kümme aastat hiljem...
Tahad sa sellest rääkida?
 
Armunud vist 26. august 2004, kl 15.10
Tore lugeda.

olen tundnud enda elus paari skoprioni ja usute või täiesti erinevatega.
mõlemisse olin/olen armunud.

Üks on väga tugev isiksus, armastab (AINULT)ilusaid naisi, omab vähe sõpru, teeb kõvasti äri, alkoholi oluliselt ei tarbi, murrab läbi kõigest ja kõigist, on üsna ülbe, kättemaksuhimuline, armastab seksida ja pole üldiselt truu. Kindlasti ei armu tihti, kui mitte öelda, et ei teagi kas ja kuidas armub. Kui armub, ja asjad ei suju, siis kipub natuke pudelisse, aga loodetavasti mitte igaveseks. Kui armub, teeb naise jaoks kõik, kui tal selleks on võimalusi.


Teine, teeb tööd, omab kõvasti sõpru ja need on talle väga olulised. Sõpradega veedab suurema osa oma vabast ajast. Tarbib oluliselt rohkem alkoholi, kui teised. Imelik, aga paari sellekohast vihjet, paari vestlust, et elus tuleb midagi olulist teha, muutus nagu kõik....... lakkas joomast,läks trenni, vahetas autoklaasi ära, hakkas rääkima kodusoetamisest???? hakkas nagu muutuma. Mida see tähendas, kas äkki tema peab mind nii oluliseks, et minu pärast elukombeid muuta? Kas äkki tema katus sõidab? Ei tea, sest ta ei räägi! Aga tema pilk võiks öelda, oled mulle kõige kõige kallim. Ja mina olen jälle armunud. :)

Skorpionid üldiselt on hea kehehitusega ja kena nöolapiga.
 
LUGEGE KINDLASTI 27. august 2004, kl 10.47
Skorpionid on seinast seina...mõni ülitruu ja korralik . Teine aga vahetab naisi tihedamini kui sokke, viib ühe koju ja siis läheb teisele järgi, armastust avaldab hingepõhjast kõigile, ka neile, keda ainult tunnikese tundnud. Muidu see mees ainult luuser, joob tohutult ja ei saa oma eluga õieti hakkama. Jutt on tal suur, aga voodis ta eriline mees ei ole...Kole on ta ka, kohe tõsiselt...kõik muu peale ta läbitungiva pilgu ajab öökima!!! Räägib naisi oma ära ja teeb seda nii hästi, et võib panna 10st naisest 9 endasse armuma. Siis kasutab neid oma lõbuks ja hiljem saadab pikalt, ilma igasuguse etteteatamiseta. Nagu polekski iial tundnud inimest. Ühe võtab ta tõepoolest südamesse, see on see keda ta usaldab ja kellega ta on kõige rohkem koos. Aastaid on meie vahel olnud nö visiitabielu ja mina pole see, keda vaja voodisse viia, selleks on tal teised.
Ja selliseid skorpionmehi tean ma ka kohe päris mitut.
Skorpioneid jah igasuguseid. Paremat meest siiski te ei leia, kui olete tema väljavalitu. Ta näitab teile maapealset paradiisi, andke põhjust ja leiate end põrgust.

-Edu teile kõigile-
 
uS 07. september 2015, kl 13.58
Kas armunud scorpa meest on võimalik kergesti naerma ajada ja kas ta soovib meelega armukadedaks ajada naist, kellesse armunud on?
 
Vaene rikas tüdruk 16. september 2015, kl 11.46
Minu mehe puhul on nii, et minuga ta naerab palju. Teistega on tõsisem. Samas kui napsune on, siis naerab ka palju. Ja armukadedaks ta mind ei aja, ei kogemata, ei meelega. Hoopis vastupidi, ta üritab igati näidata, et ainult mina olen tema jaoks. See oli alguses minu jaoks väga üllatav, et üks mees suudab minust ette mõelda, et väikseimaski olukorras, kus võiks mul armukadedus tekkima hakata, ta juba jõuab ette ja silub kõik ära. Ma muideks olen väga armukade inimene. Ja aastate jooksul olen ühe korra tundnud armukadedust, aga siis ta tegi ka rohkem kui vaja selleks, et see tunne mul kaoks. Minu üks parimaid sõpru on ka skorpion mees ja tema puhul on teised lood, ta on kavalam ja teisest puust, ta on isegi rääkinud, kuidas ja miks naisi armukadedaks ajab, oma taktikast jms. Skorpionid on erinevad, väga erinevad. Ja siin ei mängi rolli ka aasta, sest seesama sõber ja minu mees on ühel aastal ja ühel päeval sündinud ja pigem on nad erinevad kui sarnased.
 
mnjaa 02. detsember 2015, kl 02.25
Vot veel ei ole õnnestunud kohata armukadedat Skorpioni -meest ehk sellepärast, et pole ise põhjust andnud..
 
Vaene rikas tüdruk 03. detsember 2015, kl 22.52
Jaaa, ega skorpa armukadedust sa naljalt ei näegi. Minu mees vähemalt ei taha ise nii madalale langeda, et hakkaks suurt stseeni korraldama. Aga ma tean, kui juba välja paistab, siis sees käib suur möll. Ta muutub rahutuks, püsimatuks, hakkab vaikselt teemat üles võtma. Sinna vahele ikka ütleb, et ta ei keela mind, aga samas järgmine hetk teatab et ikka talle ei meeldi jne, et kas ma saaksin nii vòi teisiti teha jne jne ja hästi palju tahab kohe füüsilist lähedust, koheselt hakkab käest ja ümbert kinni võtma, võtab sülle jne. Mitte et ta muidu seda ei teeks, aga selline pudru ja kapsad armukadedusehoos on. Ükskud korrad on olnud, kus ta on korralikult leili läinud, tunnistas et hoidis tagasi, aga ei suutnud rohkem..siis olime väljas, tõusis püsti ja ûtles, et hakkame minema täiesti keset vestlust. Kôik vaatasid teda imelikult. Ma ei tahtnud minna, ta ütles, et ei me lähme ja kôik, tuli mu juurde, vôttis käest kinni ja viis mu ära. Aga see viimane "me läheme ja kôik" oi öeldud vihaselt. Ja noh see ka kui ta vihastas ja auto katki lõi ja paarile tyybile on ka vastu hambaid andnud.
 
Hei! 11. detsember 2015, kl 21.47
Mul on vaja kiirelt suhelda keskealise Skorpionmehega, on siin keegi igavlemas?
 
Hehh 14. detsember 2015, kl 13.03
Eelmisle, natuke naljakas oled vä? Sul on vaja ja arvad, et kõik skorpionid võtavad ritta :D üldse skorpion ja teised veemärgid ei joondu, eriti veel käsu peale. Arvesta, et veemärgid on kõge raskema iseloomuga ja enne kui keegi neist sinuga tegemist teha tahab, pead olema nende jaoks "midagi" ..ja üldiselt, pane närv valmis ;) edu!
 
Hei! 30. detsember 2015, kl 17.05
Hirmus naljakas olen, mitte natuke. Oleks vaid tulnud mõttele anda käsk Skorpionmeestel rivistuda, oleks neid olnud jalaga segada, aga ma oma sinisilmsuses hõikasin soovi netiavarusse, et kui keegi neist siin igavlema juhtub ja viitsib suhelda.

...ja miks arvad, et näiteks õhumärgid on kergema iseloomuga?

...tänud edu soovimast, ilusat aasta lõppu ja terita astel järgmiseks aastaks...

...muuseas, salvamine ei ole kohustuslik isegi mitte Skorpionitele :)
 
Hehh 31. detsember 2015, kl 01.28
Ja sa ise siiani usud oma sinisilmsuses, et keegi seda usub. Aga noh arvestades kui sinisilmne sa olid ja et skorpiond lausa rivistuvad su käsu peale, siis hõika nad netti...kui sa nüüd ise ka oma absurdist aru saad ;) ja btw ma sugugi ei salvanud. Miks õhumärgid kergemad on? Sest nad lihtsalt on. Mul on tunne et sa ei tunne ühtegi väämärki lähemalt, kui tunneksid, siis teaksid ..
 
Hei! 03. jaanuar 2016, kl 09.00
Loomulikult usun kõike, mida mu sinisilmad näevad või ette kujutavad, kuidas siis teisiti?
Mis on siis veemärgi omapära, tema eelised ja vead...peale selle, et neile on justkui merekoolis käimine sisse kodeeritud?
Õhumärgid on ilmselt tuulest viidud ja maamärgid looduslapsed...

Ilusat alanud aastat!
 
No skorpa 14. jaanuar 2016, kl 17.50
pilku tunned ka selja tagant,kuid alati ei tea,kas ta sind vihkab või himustab.
 
Kalad24 15. jaanuar 2016, kl 13.39
No Skorpa himustamist küll sassi millegagi ei aja, nende kiindumus ja poolehoid on ilmselge.

Minu arust on see tõeline kompliment, kui Skorpion sinu vastu huvi tunneb, neile on päris keeruline muljet avaldada.
Seda enam ma ikka imestan, miks ma tihti nende sooja poolehoiu saan, olen paras veidrik ühiskonna silmis:)
 
Selles probleem 16. jaanuar 2016, kl 10.40
.et nad teevad seda üheaegselt,ma ei viitsi kellegi meele järgi tantsida ja siis muidugi skorpa vihastab.
Parem mitte tuld sorkida.
 
Ohkab 17. jaanuar 2016, kl 17.02
Kui on vajadus sellist küsimust küsida, siis pole mõttes olev isik ilmselt armunud. Skorpion on üks pealetükkivamaid märke üldse, mitte selline tüütult pealetükkiv, vaid taktikaliselt, jõuliselt. Pilk, väga konkreetne hoiak, otsekohesed küsimused, kas, kus millal kohtume jne. On kogu aeg pildil ja kannatust tal vajadusel jagub. Ei ole võimalik üldse kaheldagi. Kui on põhjust kahtlemiseks, siis ta pole armunud. Seda meest püüdma pole mõtet hakata, saad vaid haiget. Kasutab järelelippajaid vast ehk ainult ära ja pärast küsib, et kui ise pakkusid, siis milles sul nüüd probleem :) Alati palju skorpione ümber olnud. Vastupidiselt paljde arvamusele ütlen, et tegelikult väga kerge märk suhtlemiseks, tead, mida mõtleb, ei intriigitse ega valeta, aus, hoiab omasid. Otse küsides saad ausa ja otsekohese vastuse, ise peab lihtsalt valmis olema tõde kuulma.
 
Mjäu 22. jaanuar 2016, kl 00.11
Olen eelmisega paljuski nõus, kuid minu kogemus näitab seda, et on küll nii et ei saanud kohe aru, et ta omadega sees on. Just see tema meeletu kannatlikkus teeb asja raskeks. Pigem liigub vaikselt aga kindlalt. Ja välja näitab siis kui naise poolt on ka kinnitust saanud.mpoolikuid mänge ei harrasta ja suhtub suhtesse ülitõsiselt. Natukene liigagi tõsiselt. Otse ütleb, kui küsid, aga siis on nii et pead valmis olema kuulma ka. Kuid minu puhul siiski päris otse pole iialgi lajatanud, ikka pehmendab. Ja kuidagi pigem on nii, et ta on rahumeelne, üritab mitte halvasti öelda ja kõigiga läbi saada. Võib kellegi peale vihastada, aga seda välja naljalt ei ütle. Selleks tuleb ikka konkreetne sigadus keerata, et ta välja ütleks, aga siis on juba nii, et see inimene võib ka füüsiliselt kerepeale saada. Samas minuga koos olles on muutunud küll konkreetsemaks. Suhte algusaastatel oli väga ebakindel, kõik käis nagu mina tahtsin ja kui meil tüli oli, siis lasigi ta minust lahti ja lasi mul olla. Pidas end süüdi ja mis ta ikka mind puutuma tuleb jne jne. Vot see mulle üldse ei meeldinud, sest tekkis tunne et ta liialt alavääristab ennast. Mis siis et igast nurgast kuulsin kui katki ta on, isegi ta vanemad tema selja taga kontakteerusid, et asjast rääkida. Aga temalt kuulsin pidevalt, et ta ei julgenud, et ta ei teadnud kuidas ja ta arvas, et ma olen ta maha kandnud ja et ta on mingi mõttetu mees. Aga ajapikku hakkas ta aru saama, et tülid ei ole lahkuminek ja et ma ei kanna meie suhet maha kui isegi vihane olen. Üldiselt äga hea ja hoolitsev mees. Kui midagi muudaksin, siis seda et ta natukene rohkem väljendaks ka oma pahameelt. Sest vahest on nii et ma tajun et talle ei meeldi vms, aga ta ikka laseb mul teha, mis tahan vms, ainult kergelt mainib et talle ei meeldi vms. Ja siis ongi, et vihastab enda sees ära, jahtub maha ja elu läheb edasi. Küsisin miks nii on, ütleb et ta teab mõistusega et ta peab andma mulle ruumi ja et teiseks olen talle liiga kallis, et ta ei tahaks mitte mingil juhul mind solvata vms. Aga kardab et kui emotsioonihoos arvamust avaldab, võib just see juhtuda. Koos oleme olnud kaua ja kui nii vaadata, siis tundub isegi imelik, et ta siiani hoiab mind selles roosas vatis. Samas peab tunnistama, et ka mina hoian emotsioone vaos, just samadel põhjustel. Kuigi jonnin ikka rohkem. Imelik on ka see, et meil mõlemal on siiani kusagil sügaval sisimas teineteisest ilma jääda, nii nagu see oli alguseski. Ma ei tea miks, oleme truud, austame, meil on ühine kodu ja kõik, millest unistada võib. Ehk tundub see kõik lihtsalt liiga hea ja siis tekibki tunne, et peab ennast vajadusel ületama, et kõik oleks ja püsiks. Samas on meil väga kerge koos olla, pole saladusi ega teesklust. Ta usaldab mind ülekõige ja nähes seda kui palju ta mulle usaldab, hakkasin ka mina teda usaldama. Ma isegi saan öelda, et peale selle, et oleme hea paar, oleme ka parimad sõbrad. Ma oskan teda kiirelt ja hästi rahustada, samas kui tema pakub mulle turvalisust. Kunagi ammu meie suhte algusajal ütles ta mulle, et ta usaldab mulle asju, mida ta mitte kellelegi teisele ei usalda ja et tal pole elus olnud nii lähedast inimest kui mina ning et tal on minuga kuidagi turvaline tunne. Nüüd tagantjärgi saan hästi aru, mida ta selle all mõtles, kuigi toona arvasin et see on lihtsalt emotsionaalne jutt. Ja kui nad suhtes on siis tõesti ülipühendunud, enne teda ma ei teadnudki et pühendumus sel tasandil võimalik on :)
 
Minul ka kodus üks skorpa 22. jaanuar 2016, kl 23.56
Skorpionid on üldiselt väga kinnised inimesed. Tunnetest väga ei räägi, minu skorpion on paar korda poetanud küll, et armastab, aga enamjaolt siiski näen seda tema tegudes, sest läbi nende ta avaldab oma armastust..minu arvates on sedasi lood :)
 
Mjäu 24. jaanuar 2016, kl 23.47
Eelmisle...küsin huvi pärast, kas ta algul oli ka slline, et palju ei rääkinud? Kuidas teie she ajapikku muutunud on, just mehe poolt? Meie oleme kaua koos olnud, aga algusest saati avaldab armastust ja tihti, komplimente teeb ka palju. Ainus mis muutunud on, on see et ajapikku hakkas rohkem usaldama ja nüüd ikka aega oleme ühtlasi ka parimad sõbrad. Alguses olime rohkem nagu paar ikka :) horoskoopi pole kunagi lugenud, eta väga usu ka, aga huvitaks siiski :)
 
to Mjäu 26. jaanuar 2016, kl 20.36
Ja ikka, alguses ei avanud ennast üldse. Üsna vaikne, kui midagi küsisin, vastas napisõnaliselt (seda üleüldiselt enda mineviku ja tunnete jne kohta)
Nüüd on avatum ja räägib oma tunnetest ja tean tema elust väga palju. Armastuse avaldamine võttis lihtsalt kauem aega, aga selles ei saa süüdistada, tundubki väga palju kinnisem inimene kui mõni teine, kuid tegudest oli ikka aru saada (kaitsev, hooliv, armukade jne). Ütleksin ka, et nüüd oleme nagu parimad sõbrad, usaldab mind 100% ja mina teda :)
Skorpionid on parimad kaaslased, kui neid õigesti kohelda, s.t armastuse ja hoolivuse ja aususega :)
 
Küsiks ka teilt 28. jaanuar 2016, kl 14.53
Aga kas ajapikku on midagi halvemaks ka läinud? Mõtlen just, et alguses romantika, armastus ja kõik, aga reeglina see siiski ajapikku hajub, asendub harjumusega ja tunded küll jäävada aga saabub nö argipäev ju
 
ja siis 28. jaanuar 2016, kl 15.49
otsib see truudust nõudev isend ise esimesena vaheldust.
 
jälle taas mina 29. jaanuar 2016, kl 16.11
Kuidas nüüd öelda seda nii, et see saba kergitamisena ei tunduks :D...ma olen veevalaja, seega meie suhtesse nö argipäeva ei ole 6 aasta jooksul veel saabunud, iga päev midagi uut :)
 
16 aastat 06. veebruar 2016, kl 19.23
Minul ka siis skoprion-mees. Huvitaval kombel olen samuti Veevalaja - viimasel ajal märkan väga tihti Veevalajaid, kes on suhtes Skorpion-meestega, kuid sodiaagile toetudes ei peaks nagu omavahel sobima.
Minu mees on umbes täpselt samasugune nagu kirjeldas Mjäu.
Kui mingi tüli meil tekib, siis on tema see, kes veeretab tüli süü kohe sinu kaela. Olenemata sellest kes alustas ja ta teeb seda nii, et sa ei saa aru ka.
Üldiselt olen täheldanud, et ta loetleb väga palju vigu inimestele ette, sellesmõttes et aus, kuradima aus inimene. Ning kui sa tahad oma vigadest rääkida, siis ta täpsemalt sulle midagi enam ei ütle. Saa ise nendest aru. Aga kui sa temale tema vigu ette loetled, oioi.
Samuti peale iga tüli oli varem tunne, et ta arvab, et ma jätan ta maha. Üritan talle iga päev selgeks teha, et kui väike vaidlus on, ei tähenda, et ma tema juurest minema lähen. Vaid ma tahaks asju selgeks rääkida, tema aga armastab neid endas hoida. Ükskord viskas mul üle ja selle "aga mine siis ära, kui sulle ei meeldi" peale läksingi minema. Kahe päeva pärast oli telefonikõne juba peal. Ühesõnaga, skorpionid on väga pealetükkivad, aga kasutaksin ka siin seda väljendit, et "taktikaliselt, jõuliselt" pealetükkivad, mitte tüütult.
Samuti nt kui tahan välja minna, on ta väga armukade, tema taktika, uurimiseks, kellega ma välja lähen, on muideks umbes selline: "kus sa siis nende kuttidega nüüd lähed ka?" kuigi lähen hoopiski sõbrannadega. Kui ma pole talle öelnud, et lähen sõbrannadega, siis küsib seda küsimust, et ta saaks kindla vastuse, et lähen sõbrannadega. Ükskord kui läksin meessõpradega välja, näitas näost, et kõik on väga korras. Kell 3 öösel koju jõudes aga istus mees diivanil ning vaatas telekat, varem ei ole kunagi nii juhtunud.

Kui skorpion on armunud, saab sellest väga hästi aru küll - hakkab armastusest väga palju rääkima, küsib, kas ma olen nt armunud või kas ma armastan kedagi. Tahab koguaeg rääkida, helistada, kallistada, suudelda. Suhte alguses ma ei tundnud, et armastan teda tõeliselt, seega vastasin ka eitavalt, et ma ei armasta kedagi hetkel. Solvus, mitte küll sõnaliselt, vaid silmnähtavalt. Olgu tal need head ja vead- nüüd viimased 14 aastat Armastan teda suure algustähega, enne seda olin armunud :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!