Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Saue ennustaja
 
naine 16. oktoober 2006, kl 19.52
siin mõni aeg tagasi hulk inimesi otsis tema kontakti ja sai,kas keegi on käinud ka ja kuidas rahule jäite???
 
;) 16. oktoober 2006, kl 20.10
soovitan merlet tallinnas 55662324 ja tegeleb terve tunni ning tasu on 300.-
 
:) 16. oktoober 2006, kl 20.15
kuidas merle ennustab?
kas üldpilti,kui palju ta selle tasu eest räägib!
 
;) 16. oktoober 2006, kl 20.34
eks ta ennustab üldpilti, kui midagi jääb selles segaseks, siis ennustab ka eraldi selle lahti ja muidugi võid esitada veel ka küsimusi... räägib ikka sellest millepärast sul mure, aga kui mure pole, siis alustab üldpildist ja hiljem äkki on mõni mure ka meelde tulnud, siis küsi julgelt ;)

mina jäin väga rahule
 
;) 16. oktoober 2006, kl 20.35
ja annab lisaks ka vihjeid feng shui kohta
 
naine 16. oktoober 2006, kl 20.40
Kas Merle vajab inimeste pilti ka kelle kohta küsida ja kas ennustab kaartidega või kuidas?
 
:) 16. oktoober 2006, kl 20.48
mis on feng shui?
sina jäid rahule,kas täppi ka läinud!
 
ootab ka 16. oktoober 2006, kl 21.37
Olen alles järjekorras ja ootan, tal pidavat jube palju tegemist olema.
Tahaks talt lihtsalt küsida, kuidas minu kosmilise energiaga on?
Seda olen kuulnud, et pidi pärist täpselt ütlema.
 
:) 16. oktoober 2006, kl 21.38
järjekord,
kas helistad ja siis ootad päris kaua enne kui löögile saad!
 
:) 16. oktoober 2006, kl 22.07
;)sa andisd selle numbri,merle.
kahjuks see hoopis ju tiina number.
teed nalja või?
kus ta asub,ma arvan tean kellest jutt!
 
;) 16. oktoober 2006, kl 22.24
mina helistasin sellele numbrile ja mina tean et ta nimi on merle... asub rukki tänavas. Teiste kohta pole ma lasnus tal ennustada, nii et ei tea kas ta vajab pilti, või kas ta üldse ennustab teiste koht.
minul sellesmõttes vedas, et helistasin talle ja sain kohe samal päeval minna

Jah, eks üks asi on täppi läinud, ma alles suht hiljuti käisin tema juures ja ta ennustab kaartidega jah.
 
kassike 16. oktoober 2006, kl 22.34
segate vett?
 
? 16. oktoober 2006, kl 22.42
küsimus oli algselt Saue ennustaja kohta
 
:) 16. oktoober 2006, kl 23.00
;)okei,kui merle siis merle,pane 1182 see number ja siis näeed,et nimi teine!aga las olla,arvasin ta sama kelle juures olen käinud.
?olen käinud sauel ennustaja juures,kuid neid seal mitu,keda mõtlete,mis nimi!
 
naine 16. oktoober 2006, kl 23.14
Reene on nimi
 
sauekas 16. oktoober 2006, kl 23.35
üks teeb astrokaarte, naune, ja tene paneb tarot kaarte, mees.
 
just 17. oktoober 2006, kl 15.06
Olen Reene juures käinud ja muide ta ei pane Tarot kaarte vaid tal tavalised kaardid. Ta oskab rääkida hämmastavalt täpselt sinust ja ka nendest kelle pildi kaasa tood. Kaardid ainult abistavad teda. Mul oli väga jube kriis milles vaevlesin juba aastaid, kuid pärast Reene juures käimist rahunesin maha ja üldse andis enesekindluse tagasi. Väga palju positiivsust oskab inimestesse sisendada. Soovitan väga :) Muide talle võib helistada ainult täistunnil, sest muul ajal ta ei vasta, kuna tal palju kliente.
 
x 17. oktoober 2006, kl 15.44
jep ja hind on 400.-
 
kats 17. oktoober 2006, kl 17.57
see ei ole küll õige ennustaja, kuna võtab niiii suurt raha. tean omast käest, et kellele on võimed antud, ei tohi seda ära kasutada.
400 eeki on lial suur summa selle jaoks.
 
Killu 17. oktoober 2006, kl 22.53
mul sõbrants käis ka keski nõia juures, oli vanatädi. tibi astus tuppa teretas ainult, ning tädi hakkas rääkima minevikust ilma ühtegi küsimust küsimata. ja kusjuures pani kõik täkke, rääkis ka tulevikust tasuga oli nii, et iga inimene jättis talle mingi summa vastavalt oma südamehäälele, mingit kindlat taksi nüüd küll ei olnud
 
sidebyside 17. oktoober 2006, kl 23.18
tavalislt nad tasu ei võtagi ja kohe kohtudes hindavd su südametunnistuse ära, jõhker värk kui tunned ennast nende ette astudes üsna alasti.
Nende hulgas on ka igasuguseid, kes sulle midagi kõrvade vahele istutavad ja muidu surra-murra tüüpe on muidugi ka. Mul ema slline fanatt, kes vist kõik eesti posijad läbi jooksnud ja oma olematule haigusele ravitsejat otsinud. Hüppohondrijat ei ravi ju miski, kuigi ta on pikalt üritanud saamata aru, et kannatajaks oleme tema lapset, kes talle tasuta teejuhiks oleme.
Igakord kui teele läheme on siis "südametunnistus" pagasnikusse pakitud-kord mee, kord vorsti,küpsetised jne jne.
Pilti olen harva kohanud peab kaasa võtma, piisab kui ise isiku peale mõelda suudad piisavalt, siis vaatab kohe kuidas seis.
Sai segane jutt,sorry
 
Blond 02. mai 2018, kl 00.19
Sooviks kaardipanija Reene Sauelt tel.numbrit või e-maili.
 
Ervin 22. november 2018, kl 21.51
Tere.sooviks kah saue ennustaja numbrit.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!