Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kuidas aru saada, et Skorpion mees on armunud sinusse?
 
jahil 04. veebruar 2014, kl 12.18
Aga millega, kui see on üldse võimalik, saaks skorpionit natukene aktiivsemalt tegutsema panna? Mis teda võiks erutada, kas nagu Kalasid, kes hakkavad sinu poole ujuma, kui näevad, et sa eemaldud või nagu mõnda teist, kes läheb hulluks, kui talle EI öeldakse? (ma ei räägi siinkohal juhusest, kus mees pole üldse huvitatud, siis ei aita miski olenemata tähtkujust, tean)
 
laiskloom 04. veebruar 2014, kl 16.12
nagu sa ise ütlesid, kui pole huvitatud, siis pole huvitatud. olenemata tähtkujust. ega aktiivsemalt ei tegutse tähtkuju. ikka inimene.
 
Minul nii. 09. veebruar 2014, kl 11.01
Minu skorpion.. noh ütles kohe välja, et ma meeldin talle.(kui kohe ei ütle siis kindlasti joogise peaga teeb seda) Tema puhul on hea see, et kõike mis ta täis peaga räägib arvab ta ka kaineks saades. Ming tüli on siis kukub lahmima esimese hooga. Siis ei tasu teda torkida, tõmbu eemale parem. Siis ta saab järgi mõelda ja otsib sind juba se üles mõistlikuma jutuga. Kui sa talle eeldid siis saab seda kohe aru. Ta on lihtsalt nii armukade, et ükskõikset küll teeselda ei suuda. Temaga on kas kõik või mittemidagi.
 
Mina loobun 27. mai 2014, kl 21.59
Minu teele tuli samuti üks skorpion mees. Oleme töökaaslased. Esimeset päevast saadik on mingi teema olnud. Koguaeg tegi/teeb komplimente. Mööda läheb siis vaatab tagant järgi. Näha ja tunda on, et ma ei jäta teda külmaks. Meil oli koos ka üks üritus. Seal ei pööranud ta mulle üleliigset tähelepanu aga samas kontakt/silmside oli koguaeg olemas. Hiljem tõi mind koju, õnnestust kahekesi jääda siis ligi ega midagi ajama ei hakanud. Olid sellised pisikesed zestid aga midagi pealetükkivat vms ei olnud. Ja siis kui esmaspäev ehk jälle tööpäev kätte jõudis oli ta kuidagi väga endasse tõmbunud. Ja nüüd siiani mulle tundub et ta kuidagi eemalolev. Ütleb tsau ja lõunal käies ma mitu korda tabanud ta pilgu nö enda peal. Kirjutasin ka talle ja küsisin, et kas kõik okei ta et jah et tal lihtsalt mõned mured aga kõik saab korda. Seal peol ma muidugi sain teada, et ta pole päris vallaline. Vb ka sp tõmbus tagasi ei tea. Aga mina igatahes kassi hiire mängu mängida ei viitsi. Ta öelnud ka mulle, et ma olen tema jaoks mõistatus ja ta otse ka öelnud, et talle meeldib minus päris palju asju. Kui aus olla ega ma ei saa oma mõtteid temalt ära aga siiski otsustasin, et löön käega. Ei jõua ma mingit kassi hiire mängu mängida ja hakata mõistatama miks ta nii käitub või miks ta tõmbus tagasi.
 
piripiiga 28. mai 2014, kl 10.52
hmm, skorpsid on ikka fruktid. sa ju juba mängid neid mänge temaga ja mõistatad. väga selgelt andsid talle sellest ka oma meiliga teada :D. tagasi tõmbuski ta selleks, et sinusse miljon küsimärki tekitada ja nüüd ta lihtsalt ootab vaikselt, millal sa ennast ise ära küpsetad.

oi, ma armastan neid skorpionite mänge! need on nii pingelised ja erutavad...
 
tegi sulle ära 28. mai 2014, kl 10.57
Piripiiga, sinu jaoks on see Skorpioni mäng, Skorpioni enda jaoks lihtsalt poogen. Poogen sinust. Kui tahad kõige taga midagi varjatut leida, siis head otsimist. Skorpionina võim sulle üsna veendunult öelda, et kui ta sind kord üksi on jätnid, lepi teadmisega, et sa ei paku talle enam pinget ja reeglina on keegi uus tema tähelepanu köitnud. Ära hellita liialt lootusi tibuke, võid oma eneseimetlushoos kõrgelt kukkuda.
 
piripiiga 28. mai 2014, kl 11.04
mul ei ole hetkel mitte ühegi skorpioniga ei mänge, ega muud käimas. maha pole mind ka ükski skorpion kunagi jätnud, ega lihtsalt kuhugi ärakadunud. tee sellest oma järeldused :D.
 
to piripiiga 28. mai 2014, kl 12.44
No ma isegi ei tea kas tekitasin temas neid küsimärke või ei. Ju ei saa tema minust ka aru mida ma tahan. Tööl olles ikka flirdin talle vastu aga ega mina ka midagi üritama ei hakanud, kui kahekesi olime. Ära läksin siis kallistasin ja tema mulle põsemusi andis. Samas mulle veits tundub, et ta arvab, et mina mängin temaga. Kuna ta ütles, et ta ikka suht tihti mõtleb kas ma mõtlen öeldut tõsiselt või mitte. Seega vähemalt ta vahel ikka mõtleb mulle :D. Ma ise olen kalad. Ega ma ka väga oma tundeid või emotsioone talle välja ei näita. Tema ikka komplimente teeb siis ma lihtsalt suht tuimalt aitäh ütlen ja kõik. Aga meilis ma muidugi kirjutasin, et ma NATUKENE muretsen ta pärast. Ta vastas, et armas olen. Vb tal ongi mured. Aga ma usun kõige suurem probleem võib selles olla, et kui tal reaalselt ka on naine/elukaaslane siis ta ei hakka ega taha oma suhet lõhkuda. Mina temaga enam mingit kontakti otsima ei hakka. Ise teab mis teeb, kuigi jah muidugi raske on külmaks jääda tema pilkudele. :D Aga ma pole kunagi ühegi mehe järel jooksnud ega hakka ka jooksma. Eks näis mis edasi saab.
 
to piripiiga 28. mai 2014, kl 12.51
sry :D nii pidi ikka, et ma ei tea kas ta tekitas mus küsimärke v ei :D pigem eemale tõmbumine annab mulle hea põhjuse käega lüüa ja edasi minna. Ausalt öeldes on ta üle pika aja ainukene mees, kellega tekkis selline mõnus klapp v noh temaga rääkida on hea ja välimuselt ta ka meeldib mulle. Mingit suhet ma ei otsi ega midagi sellist. Lihtsalt step by step.
 
piripiiga 28. mai 2014, kl 13.12
ma pole mingi skorpioniteadlane, aga üleüldiselt suhtemeestega hoidu intiimsustest. see ei anna kunagi soovitud tulemust(kui see soovitud tulemus loomulikult polegi ainult mõni kirglik öö ilma kohustusteta). südamevalu ja silmavett ainult.
 
to piripiiga 28. mai 2014, kl 13.29
Seda kohe kindlasti. Esiteks me kolleegid ja töötame väga lähestikku ja see rikuks nii palju ära. Teiseks ei soovi ma mingit suhet lõhkuma hakata. :-)
 
Agnes 10. juuni 2014, kl 00.25
"Skorpionina võim sulle üsna veendunult öelda, et kui ta sind kord üksi on jätnid, lepi teadmisega, et sa ei paku talle enam pinget"

Küll kõlab ikka hästi! :)
Imelik ainult, et need konkreetsed tõekuulutajad ise aru ei saa ja teadmisega, et kõik on finito, leppida ei suuda. Terve ilm on nuttu ja hala täis, nagu nad oleks maailma suurimad kannatajad ja kogu maailm tema on suhtes ülekohtune.
 
;) 27. juuni 2014, kl 16.36
Ei saa minagi aru sellest kui veendunult mõni siin väidab, et kõik on läbi. Tean paljusid skorpione, nii mehi kui naisi ja erinevates vanustes. Kui ikka tõeline tunne oli, siis võib ette tulla ka kadumist, aga kohe kindlasti ei tähenda see ei lõppu ega ka seda, et keegi kolmas mängus oleks.
Pigem olen märganud, et nad tõmbuvad eemale kui tahavad saada suuremat tähelepanu (neid häirib miski) või on vaja pea selgeks saada ja mõelda.
 
:) 28. juuni 2014, kl 01.41
Lootus on lollide lohutus...
 
must süda 21. november 2014, kl 16.35
Kui skorpionist mees on sinusse armunud siis seda sa siit ei küsiks. Sa saaksid sellest koheselt aru. Ta on Sul igal pool peale DNA. Ta uurib, millal Sul vaba aega on, kuulab Sinu juttu hoolikalt (muide salvestab, et hiljem analüüsida), külvab su vaba aja üle kõigest, mis sulle meeldib (mida ta on kõrvataha pannud) ja uurib läbi lillede sinu suhetest teiste meestega. Ta hoiab sind igal võimalikul momendil kirglikult enda küljes - käed, jalad kaisus, ümber.
Peale selle neile meeldivad enesekindlad naised ja naised, kelle kavatsusi või iseloomu nad läbi ei näri. Nende jaoks on see ka enese katsele panek - miks ma ei näe temast läbi? Aga äkki tajun ta olemuse ära? Neile meeldivad välimuselt enamasti ilusad naised, aga ka selliseid just , kes ei karda ükspäev end ilma meigita maailmale näidata. Neid köidab naise enesekindlus ja salapära.
Lihtsatest naistest, kes nende kylge end klammerdavad teevad nad maatasa ja lapiks. Ehk selgeks, et nad ei sobi.

Ja lõpetuseks. On kahte sorti skorpione. Neid, keda on kasvatatud hästi - nad on ausad ja nendega leiab tõeline naine ka oma huvitavad varjatud küljed tõeliselt pühendunud parteri kõrval või halva lapsepõlvega skorpionid kellelt sa saad peale paksu naha ja tugeva iseloomu läbi õppetundide hea elukooli. Ühel või teisel juhul - skorpionmeest sa ei unusta. Vahet pole kas ta on kõige nahhaalsem pätt või surmavalt töötav aus mees!
 
V 17. juuni 2015, kl 17.55
Kas talle meeldib salamisi meelega armukadedaks ajada ja kas teda on lihtne naerma ajada, kui ta armunud on?
 
La. 06. november 2018, kl 10.14
Küll neli aastat vana postitus, aga tahaks teada, kuidas siis asi lõppes?

Ma käisin 1,5a Skorpioniga ja nüüdseks kohtusin uut, kellega alles suhtlema hakkasin. Skorpionid on väga otsekohesed oma tunnetes ja ütlevad ise kui neil huvi on. Esimene kirjutas kohe sama päeva õhtul ja näitas huvi välja. See kellega alles tutvusin, kutsus kinno ja tõi ka lilli.
Skorpionid on väga valivad, tõenäoliselt polnud piisavalt huvitatud ja vb parem ongi, nad on väga keerulise iseloomuga inimesed ja iga üks nendega suhtesse ei sobigi.
 
Nr1 29. november 2018, kl 16.17
Minu kogemus skorpioniga oli huvitav ja õpetlik. Sain kohe aru, et tal endal probleeme, mingil hetkel avanes ja rääkis ise nendest. Käitumine ja huvi minu suhtes oli väga kõikuv - kord ülinunnu, rääkis palju, tõi lilli ja kingitusi, otsis lähedust, tundus, et ma päriselt huvitan teda. Siis jälle kadunud, suht külm, lakooniline. Mul oli kogu aeg tunne, et midagi on puudu, et tegelikult on sein vahel. Kinnine. Mitu korda ütles, kui hea naine ma olen, mis on irooniline, sest ta ikkagi ei tahtnud mind päriselt. Seks oli fantastiline, mõlemad tõdesime seda. Kiindusin ära. Katsetasin rahulikku kannatlikkust, et ootan ja vaatan...aga midagi ei tulnud, ühel hetkel pahvatasin välja, et mulle ei sobi selline variant, kus ma ei tunne ennast tema jaoks tähtsal kohal olevat...sain vastuseks, et tal ei ole sügavaid tundeid minu vastu. Kahju, aga aus. Vabandas ja kadus.
 
Jes 27. detsember 2018, kl 02.19
On ka olnud kogemus sellise skorpioniga, kelle huvi oli intensiivne, aga siiski kõikuv ehk asja tõsisemaks minemisel tajusin taganemist tema poolt ja ebakindlust. Lõpetasime ära. Saatuse tahtel tuli mu ellu härra Õige, kes samuti skorpion. Tema on väga teise loomuga, aga mingid omadused on kattuvad. Kui on huvitatud, siis sa ei kahtle selles. Võib mõjuda lämmatavalt, kui vajad rohkem ruumi ja vabadust (mina kui neitsi hakkasin eemale tõmbuma, sest vajan rohkem õhku, aga see pani talle puid juurde muiduig :D). Tahab kõike teada, uurib ja puurib :) Ei ürita asjadega võluda, pigem otsib endale hingesugulast, kellega oleks tõeline klapp. Seetõttu ehk paljudele jääbki mulje, et huvi on kõikuv, sest tal intuitsioon annab märku, et pole see õige asi, aga ta peab selles ikka täielikult veenduma. Nad on pigem vallalised, kui sellega, kellega sügavaid tundeid pole.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!