Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kalad - mees
 
Iseloomustage 26. september 2010, kl 17.52
Viimasele: Kas räägiksid lähemalt kala - mehest?
 
heh 26. september 2010, kl 21.15
Intiimselt ajab asju? sotsiaalne tüüp ? ja ninnunännu? Kõrgharidus või? no tead ... siin saab ikka kõvasti naerda :)
 
ninnunännu 27. september 2010, kl 13.07
Naera, enda üle naerad.Kalademees ujub kuhu ja kelle juurde ise tahad, mitte ükski kalademees ei ole truu, mida truum ta sulle näib, seda kindlamalt on ta omale veel kellegi või mitu leidnud ja ta mängib seda mängu seni,kuni hakkad avastama aga enamus tolasid naisi ei avastagi.
 
minagi 30. september 2010, kl 00.26
juba päris mitu aastat kalast mehe armuke. Ei tea ta naine tuhkagi, ega kahtlusta ka. Alati on ju mingi võimalus kohtumiseks. Vaja ainult kokku leppida, takistused kõik välditavad.
 
ka skorpa 03. oktoober 2010, kl 14.24
läksime lahku mõni aeg tagasi.nüüd viimased nädalad moosis jälle ja tahtis hirmsasti kohtuda.algul olin vastu.siis nöustusin.ja arvake mida-ta solvus et ma ta sönumile kohe ei vastanud ja kokkus jooma. meie nädalavahetuse plaanid niisiis p ,,,,. see oli nüüd küll viimane kord.kui selle mehega tegemist teen .minu elus on köik kalad .mõtetud mehed olnud.
 
Kalad mees 28. november 2013, kl 12.09
Täpselt nii Skorpa!Kalad on intilikentsed inimesed!Sellest tehke ka omad järeldused miks ja kuidas:)Ja kui teil kalade halvasti läks sis tuleks mõned omad vead ka üles otsida ja mõelda et vb oleks pidand hoopis teisiti tegema või käituma;)Kalad mehed hoolitsevad oma naise eest väga hästi kui tunded on vastastikused!Kalad mehed ei ole egod kui sis näivad nii ainult väljapoolt;)Enese kindlus on pool võitu;)
 
arvustuseks ütlen 28. november 2013, kl 18.10
Kalade meestele meeldivad lõbusad naised ja naised,kes end kohe kätte annavad, neil on pidev vajadus salapäraseks tegevuseks kellegi teise naise kodus, suvilas.Nad valetavad palju, keeravad tõe pea peale ja susserdab vad poolikuid tõdesid, alkohol on sagedane külaline tema laual. Muidugi nad varjavad oma huvi kõikide naiste suhtes, kui selle aga avastad, siis ei tee ta sellest suurt saladust ehkki kõike välja ei räägi, käitub ta ka vastavalt, läheb ja tuleb ,millal ise tahab. Kui sulle nii elada ei meeldi, tema 100 protsenti vabadus ja sinu 10 protsenti vabadust, siis otsuta ise oled tema juures või ei ole, temal ei tule kunagi voodikaaslastest puudus isegi 65 aastasena mitte.Olen kohutavalt pettunud kalade mehes ja mitte ühes, delfi dates ,muide, on kalade mehi kõige rohkem naisi lantimas.
 
Kala mees 06. august 2015, kl 12.47
Huvitav lugeda mida naised kirjutavad. Olen mees kala ja julgen väita, et armastan oma naist väga ja kui mul on üks naine, siis ei vaata teisi. Asi on armastuses, kui mul on tunded, siis on tunded ühe inimese vastu. Samas vastab tõele see, et hakkan vaatama ringi kui vastaspool ei tunne sama, mis on loogiline. Kala muudab oma suunda kohe kui asi tundub kahtlane. Pähe istumisest võib unistada, kala ei ole talla-alune ja ei hakka kunagi olema ka. See võib korraks tunduda, et on võimalik, aga mingi hetk viskab meil üle ja me kas kõnnime minema või viskame teid välja. Üldiselt hoolitseme pere eest hästi ja tõstame pere esikohale. See millest te naised siin räägite, ei ole tähemärk, vaid vale mees. Ma ütleks, et paljud inimesed ei ole suureks kasvanud, on palju selliseid mehi kes ei ole täiskasvanud ja on ka naisi selliseid. Kaladega on võimalik koos elada ainult siis kui ise ausad olete, suhtlete, kuulate kuna kala on oma loomult kuulaja, suhtleja ja tahab teiega rääkida kõigest. Samas, kui naine on loll ja igav, siis andke andeks, muidugi kaob kaladel huvi... Selleasemel, et siin tähemärkide järgi mehi ja ka naisi lahterdada, võiks natuke enda vigadest mõtelda. Tüüpiline tänapäeva probleem, alati on süüdi teised, aga mitte meie ise. Mul on olnud naisi kes tahavad kontrollida, manipuleerivad, üritavad mind muuta, kritiseerivad ja tõmblevad iga pisikese asja pärast, nii kui korraks nemad ja nende ego esikohal ei ole, siis on probleem. Me petame, kui meid petetakse ja me vaatame kõrvale kui meie kõrvalt, vaadatakse kõrvale. Kala sureb kui võtad ära vee ja see vesi on sageli just kalade hobid, sõbrad jne... See ei kehti ka ainult kalade kohta vaid kõigi kohta. Kui teil kaladega hästi ei läinud, siis järelikult see kala ei armastanud teid või siis ei armastanud teie piisavalt teda, sellepärast ka kõrvale hüpe. Ma tean memmekaid skorpione, tean memmekaid ambureid ja mida kõike veel... See ei olene tähemärgist. Saage täiskasvanuks kuna siit lugedes tundub mulle, et nii mõnigi naine siin foorumis ei ole täiskasvanud, tekitate mingisugust mõttetut vandenõud.
 
KKn eelmisele 06. august 2015, kl 21.54
Jah, olen nõus, et esineb erandeid, ehk oled just sina see ainuke erand ;)
Kui 4-5 Kala-esindajat käituvad üsna ühtmoodi, siis paratamatult läheb mõte statistikale ja tahad edaspidi sellesse lõksu sattumist vältida.
Minu Kalad olid küll hirmsasti armunud, seda oli näha ja tunda, aga üks neist osutus abielus olevaks, ehkki väitis mulle siiralt otsa vaadates, et ei ole ja pärast rääkis ka paar aastat, et tunded minu vastu olid ehtsad (mina ei harrasta teiseks-olemist). Teine räägib ka juba aastaid armastusest (mul ammu teine, õige mees olemas), aga mingeid otsuseid ta õigel ajal vastu võtta ei julgenud. Muidu olid igati lahedad ja huvitavad isiksused, ega ma muidu nende otsa poleks kauemaks vaatama jäänud.
Paar sugulasest Kala-meest on ka oma naise kõrval aastaid silmarõõmu nautinud. Kõrvalt vaadates arusaamatu, aga nende endi jaoks nagu eluline vajadus.
Igal inimesel on vigu, oma vigu on raske näha ja eks enesekriitika tuleb ikka kasuks :)
 
salme 10. august 2015, kl 16.57
Ma jätsin oma ex-kala maha juba 2,5 aastat taagsi..sis kokaiini ja alko uimas lasi mul autokumme tyhjaks 3 korda ja lõpuks kui auto ära peitsin siis avastasin,et 1 rehv oli sootuks noaga läbi torgatud..ise väitis,et lasi tuttavatel narkomaanidel seda teha..kahtlustan,et 1 neist oli tema joodikust vend ja 1 niisama tolkamikalkar ...mul oli temaga igasugu jamasid veel...terror käis pidevalt...kui Tais olime sis tõmbas yldse koos tai-litsi randa..hyppas aga litsile punnvõrrile ja nii nad läksid...30min pärast ilmus välja ja nägu oli valge?..mis see valge asi sis näos oli?..siis tuli välja kuu aega hiljem,et mu hea sõbranna oli teda salaja masseerimas käinud..sõbranna siiani eitab...siis ta lõi mind..ja nyt ma ei suhtlegi enam alaarenenud mõttekäiguga inimestega..väike lyhikokkuvõte yhest "tegijast kalamehest"
 
Irw 11. august 2015, kl 00.49
Sa salme oled juba oma kirjutise põhjal selline, kes ühelegi kalale ei meeldi. Kusjuures mitte ainult sina, vaid siin mõne hädalise kommentaare lugedes saab keep he aru, et need inimesed pole kalade jaoks. Aga mis te ikka hädaldate, minge minema ja asi korras. Kui inimene on alkohoolik või psüühiliselt haige, see on juba teine asi ja ei olene tähtkujust. Kui aga tegu on tavalise kalaga, siis kindel on see et jälitama jms nad tegema ei hakka. Sest te olete kas minevik või siis uhkus ei luba. niiet minge ja võtke paremad kaaslased, olete ise rahul ja kalad õnnelikud
 
salme 11. august 2015, kl 01.30
:-D Irw jahh..sest mulle mudakalad tõesti ei sobi..mõne kuldkalaga arvan oleks teine teema :-Ds
 
üks Kaljukits naine 11. august 2015, kl 06.47
Kalad on ühed heas mõttes kummalised ja salapärased tegelased...minu tuttavad sellest tähemärgist on üldiselt väga tasakaalukad, rahulikud, intelligentsed, huvitavad inimesed, kellega võiks kindlasti tunde ja väga erinevatel teemadel rääkida. Kalad mehed on sarmikad ja enesekindlad heas mõttes jälle...ja eks nagu kõigil tähemärkidel on oma vead ja probleemid, on ka Kaladel, aga positiivne kaalub selle minu jaoks kindlalt üles, head kaaslased ja usun et ka abikaasadena/laste isadena, selle kohta on mul oma tuttavate seas mitu tõestust :)
 
salme 11. august 2015, kl 13.43
Jaaa,just selline salapärane tegelane mulle ei sobi,eriti kui joob,paneb narkot,käib kasiinos ja tossab nagu korsten...ise olen ambur ja otsekohene ja ei salatse..kõik laon lagedale ja eriti karmiks läks asi siis kui julgesin tõde näkku öelda...aga tõesti jahh,kuldkalakese vastu poleks mul midagi :-D
 
nupsu 11. august 2015, kl 15.21
Väga hea on kooselu kalad mehega.Lahtise peaga,huumorisoonega,sulab seltskonda,armastab lapsi.Ma ei asetaks neid liiderlikkuse verstapostideks.Ise oskad naine olla siis saab temast parim mees keda tahta.Kiunud ja vingud neile väga ei sobi tõesti.
 
salme 11. august 2015, kl 16.42
Nupsu..sul siis vedanud oma kalakesega..minu exike armastas juua 2 päeva..siis oli 2 päeva pohmakas...tööle ei läinud..7st kohast vist juba lahti lastud...tean,et ma pole eriti kannatlik..aga igal asjal on piir..ma olin väga hea naine..tegin syya,koristasin ja olen sätitud - mukitud...aga kui mehele on ikka alko- narko tähtsamad,sis nende asjadega ma võidelda ei oska ja ei kavatsenud kannatada elu lõpuni sellist ameerika mägede tramburaid :-D
 
oh-oh -:) 11. august 2015, kl 18.34
Neid kalakesi küll ja mõnusad hellad, lahked on nad ka, aga nii liiderlikud, et selliseid teisi ei ole.
 
Zara 14. august 2015, kl 19.37
Liiderlikud sellisel juhul kui pole õigeid tundeid või..kui on isegi sügavam tunne, siis võivad ka flirtida ja piire katsuda, aga see lihtsalt selleks, et endale tõestada et nad on eniselt populaarsed ja tahetud. Sest ühest küljest on neile tunded olulised aga teisest küljest on väga oluline edevus! Ja ongi, et isegi suhtesolles peavad nad aegajalt endale tõestama, et nad pole kodukanad! Nii on jah. Aga reeglina on nad väga sümpaatsed ja neis on see miski niiet valikut neil on küllaga. See käib nii kalad meeste kui ka naiste kohta. Ja salmele, sa võid olla mukitud, vaaritada ja koristada, aga see pole see. Tavaline ambur ei sobi kaladele kohe üldse, nagu sa ütlesid oled otsekohene. Kalasid, olgu nad mudakalad, kuldkalad või haid..neid paelub salapära, mäng, õrnus ja naiselikkus. Nad ei taha kuulda, nad tahavad aimata ja tunda. Ja neile meeldib see mis on magusvalus! Ambur naine ei suuda kalaga ühel lainel olla, mitte iialgi, nad lihtsalt ei mõista seda, nii ongi.
 
Zara 14. august 2015, kl 19.46
Ma usun salme, et ta oleks oma joomad jätnud ja muutunud, kalad suudavad teha armastatud inimese nimel totaalse kannapöörde kui neil tunded ülepea. Nad vist on ainus märk, kes mõtlemata sõidaksid maailma teise otsa ja jätaksid kõik, mis neil on, oma armastatu nimel. See pole lihtsalt teooria, seda on reaalselt nähtud. Aga kordan end taas, see mis amburis on, ei köida kalasid. Sa võid olla ääretult ilus ja hea ja kõigi lemmik, üldse kõige tahetum naine. Aga kaladele ei pruugi see midagi lugeda. Nad otsivad seda miskit, mis neis endiski on. Nad tahavad sind endale, neid huvita väga eelkõige reaalsed asjad, vaid see mis sinu sees on.
 
Loomulikult Ambur naine 18. august 2015, kl 17.57
ei sobi Kala tähtkuju mehele.Millal ennem on tuli ja vesi omavahel klapinud.
 
Hehee 20. august 2015, kl 17.15
Nii tüüpiline kalade reaktsioon :) Ka siis, kui kõige hullem jama on kokku keeratud, püüavad nad mõista anda, et asi on sinus, mitte tema ei ole pahategija :) No kas saab veel midagi jaburamat olla, kui hakata inimese narko- ja alkolembust põhjendama sellega, et kaaslases puudus "see miski", hahaa, ikka head naljaninad siin koos! Ja kui sa sellises olukorras endale kindlaks jääd, siis nad solvuvad, justkui oleks neile liiga tehtud. Kusagil jamade ja vaidluse vahepeal nad unustavadki sootuks, et said jamaga hakkama ja keskenduvad oma negatiivsele emotsioonile, millele sinagi peaksid keskenduma ja hoopis teda lohutama tõttama. Sellised osavad manipulaatorid, ajavad su segadusse ja nõrgemad jäävadki hämmingus järgi vaatama. Sellepärast ongi kaladele vaja kedagi, kes on raudse käega, kangekaelsed ja vajadusel otsekoheselt pikalt saadavad, siis on kala nagu naelutatult kinni ja natuke ikka kontrollib ka, mida teeb ja suust välja ajab :) Kui mõned armsad erandid välja arvata, siis tuttavaks ok, aga lähedasena liiga suur tõenäosus, et saadki kogu elu tunda seda "magusat" valu, mida siin eespool nii taga igatseti!
 
salme 21. august 2015, kl 13.56
Hehee,ma olen sinuga täiesti nõus...see minu ex Kalad mees ajab vee sogaseks,lööb sabaga sulpsti ja siis kaob...ja mingi aja pärast ujub tagasi ja teeb näo,et midagi pole yldse juhtunud..või siis ta ootab oma mudases vees,et sina läheksid ja ta seal välja aitaksid...ja loomulikult kõige suurem syydlane oled ikka sina ja veelkord sina..olgugi,et oled teda aidanud,toetanud ja temaga arvestanud...aga ikkagi jahh manipuleerimine on ikka tasemel,mis tasemel tal :-D...
 
Lõppkokkuvõttes 23. august 2015, kl 21.02
eelnevaid kommentaare lugedes,pole Kala mehel võimalik mitte kellegiga abielluda ega ka koos hakata elama kellegiga.
 
siir 24. august 2015, kl 21.47
Salme mine ravile!Kui sul selline mees oli,pidi ka sinul midagi raskelt viga olema.Kala tähtkujuga siin pole midagi pistmist.
 
salme 26. august 2015, kl 23.55
Mees oli algul karsklane kui hakkasime koos elama..kui hakkas uuesti jooma,siis kolisingi minema..aga ta sellega ei leppinud ja siis selliseks ta muutuski..joomine,narkootikumid,kasiino jne jne
 
Teine kalad mees 24. september 2015, kl 20.04
!00% n6us "Kala mees 06. august 2015, kl 12.47" jutuga. 10 points!
 
viimasele 09. oktoober 2015, kl 20.37
Muidugi meeldib kuni punktini kui annad alla ja hakkad saama haiget momendist, mil oled tema poolt alistatud naistega ühes rühmas.
 
kas keegi teab 10. november 2015, kl 14.48
lugesin, et kalad mees ja skorpion naine on match made in heaven, lihtne pole seegi, aga vähemalt nad saavad üksteisest aru ja mõningatest valdkondades tasakaalustavad. ülejäänud märgid on liiga pinnapealsed neile.
kas kellelgi on kogemusi?
 
Seni on jah 12. november 2015, kl 12.25
...kuni kalad paneb skorpioni südamele laksu kirja ja jätab endast sinna märgi kogu eluks :( Teeb kõik, et sind endale saada ja tunned, et oled saavutanud midagi, mida kellelgi teisel ei ole ja et oled see kõige erilisem. Aga siis leiab tema, et ta ei taha seotud olla. Üks kala m tegi väga haiget ja kõige nõmedam on see, et ma ei saa temast üle. Aega on läinud palju, pole aidanud ei aeg, ei uued suhted. Mitte keegi pole saanud samale tasandile kui tema oli. Mitte keegi. armastajate edetabelis on kalad esikohal, suhtesolemises aga viimasel. Ju siis kalade kohta peabki paika, et nad on pidevas voolus, pidevas kulgemises ja nad ei suuda olla paigal. Kahju ainult, et nende kulgemise teele jääb maha nii palju murtuid südameid.
 
silm ka ei pilgu 18. november 2015, kl 23.18
Liiderlik ja häbematu petja see kalamees, kes ei usu proovige järgi.Aga kuidas armatseb, ruttu lähete õnge :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!