Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kalad - mees
 
Fish 19. november 2015, kl 18.27
See super tore ja aus Kalad mees, kes endast kirjutas, on kindlasti mingite heade mõjutustega. Ega ainult päikesemärk meid ei mõjuta, peab vaatama kogu sünnikaarti. Tean mõnda kalad meest, tõesti liiderlikud libedad sellid. Aga eks see kalade loomuses natuke on, otsida paremat paika, unistada. Olen isegi Kalad.
 
mull..mull 01. detsember 2015, kl 00.01
Jälle ta sindrinahk pettis ja ujugu minema.
 
kala M 09. september 2016, kl 21.28
Lahe lugeda seda kirjandust siin. Olen olnud mitmes suhtes, on lõppenud minu kui ka paarilise intsiatiivil. Kuid kunagi ei ole ma oma paarilist petnud. Kunagi ei ole ma suhtesse klammerdunud, olen proovinud suhet päästa, aga kui ei ole võimalik, siis alati sõbralikult laiali läinud. Just nimelt, sõbralikult, ei ole mul ühtegi eksi kes mind vihkaks, ega mina neist kedagi.
Ei ole ka joodik.
Ei ole ka vägivaldne
Eks kindlasti mõni punkt on tõsi,
aga siiski kurb, et nii paljudel nii halvad kogemused.
Ent siiski olen üksi, ilmselt on põhjust.
P.S: Sellist näpu ja keeletööd pole paljud teist voodis iial saanud.
 
naiselt 13. september 2016, kl 07.11
Nii tuttav jutt. Tutvusin minagi Kalad mehega, kes ei joo, ei tõsta häält jne, aga tulemus oli selline, et ise ta ei osanudki kõrvalt enda vigu näha ja et see harva võetud üks pudel ei olegi niiväga harva, vaid nädalas mitmel korral ja mitme pudeli kaupa ikka. Selline pidev ringi tuuritamise vajadus, väga kokkuhoidlikud, egoistlikud kohati, aga jah, voodis oskavad olla ja mõistavad ka sind paremini kui ei iial keegi teine, aga see pidev tulevikus ja pilvedel elamine, ei mina suuda.

kala M Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lahe lugeda seda kirjandust siin. Olen olnud mitme
> s suhtes, on lõppenud minu kui ka paarilise intsia
> tiivil. Kuid kunagi ei ole ma oma paarilist petnud
> . Kunagi ei ole ma suhtesse klammerdunud, olen pro
> ovinud suhet päästa, aga kui ei ole võimalik, siis
> alati sõbralikult laiali läinud. Just nimelt, sõb
> ralikult, ei ole mul ühtegi eksi kes mind vihkaks,
> ega mina neist kedagi.
> Ei ole ka joodik.
> Ei
> ole ka vägivaldne
> Eks kindlasti mõni punkt on
> tõsi,
> aga siiski kurb, et nii paljudel nii halv
> ad kogemused.
> Ent siiski olen üksi, ilmselt on
> põhjust.
> P.S: Sellist näpu ja keeletööd pole p
> aljud teist voodis iial saanud.
 
kaladm 02. detsember 2016, kl 23.01
midagi ei toimu niisama, põhjused on alati kahepoolsed. see põhjus, mis ühe poole jaoks polegi põhjus, võib teise tundliku poole, näiteks kalade jaoks juba olla suur põhjus. kui neid põhjuseid koguneb palju, siis võivad tekkida konfliktid. kui neid ei suudeta lahendada, toimub suhte taandareng. samuti võivad tekkida kõrvalsuhted. kui konsensust peale mitmeid püüdlusi ei saavutata, siis lõpeb põhimõtteliselt normaalne suhe, mis jääb vinduma ja naised hakkavad siin reeglina vinguma ka peale laiali minekut. missugune naine saaks sellest siis aru, et tema oli parim aga kaladmees otsis ikkagi veel parimat?...tegelikult oli suhe aga ammu juba mõraline. kaladmees on nii kaua parim kuni ta tunnetab, et jõuab suhtesse kasvõi üksinda panustada, kui ta enam ei soovi andja pool olla ja tunnetab suhte disbalanssi, siis sellest hetkest loobub ta sellesse suhtesse panustamast ja parim olemast, tagajärjed ongi üleliigne alkohol, kõrvalsuhted jne. aga sellepärast pole ta halb, vaid see on lihtsalt juba tasakaalutu suhte tagajärg.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!