Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Töö ja koolitus
Maxima
 
Raili 01. jaanuar 2011, kl 21.04
Kas on mõtet Maximasse kandideerida?

Huvitab raamatupidaja koht Tallinnas. Nõudmised kandidadile on OK, aga ettevaatlikuks teeb see, et nad otsivad liiga tihti omale töötajat. Miks peaks üks firma iga paari kuu tagant omale uut töötajat otsima?

Kui kellegil on kogemusi Maximas töötamisega, siis palun jagage. Eriti huvitab mind Tallinna kontor.
 
Mari 01. jaanuar 2011, kl 22.35
Hoia Maximast eemale.
 
Raili 02. jaanuar 2011, kl 11.48
Mis seal nii hullu on? OK, odavpoodide müüjatel on tõesti suur töökoormus ning venekeelset kontongenti on palju, aga kas oled ka kontoripoolega kursis?
 
linnalegend 02. jaanuar 2011, kl 12.17
Seal pidi palk miinimumilähedane olema ja lisaks saadetakse neid poodidesse müüjaid asendama vajadusel :-o
 
to Raili 03. jaanuar 2011, kl 10.54
No kui Sa Delfi naisteka asemel viitsiksid minna näiteks maxima kodulehele, siis näed, et enamus seal töötavatest inimestest (nimed kodulehel siis...müügi- ja ostujuhid jne) on samuti vene nimed......Nii et.....jah.....lisaks pakun et vähemalt 80% on alla 25 aastased otse koolipingist tulnud vene tibid (sry aga ei taha kedagi solvata)
 
muretu 03. jaanuar 2011, kl 13.24
ja mina olen alati imestanud, kuidas maxima vajab alati töötajaid praegusel tööpuuduse ajal...Aga mis puutub vene nimedesse või venelastest töötajatesse kritiseerivalt suhtumisse vaid nende rahvuse järgi... Maxima tegutseb ja endise balti vabariikide territoorumil, kus vajatakse hästi vene keelt kõnelevaid inimesi. Praeguse aja noored ei oska ju isegi vene keelt suhtustasandil, ehk vaid kakskeelsest keskkonast pärit noored. Aga teemaalgatajale, delfist võib ju saada mingeid nõuandeid :) Kahjuks mitte olulistele küsimusele vastuseid. Kui sul on olemas töökoht, mina ei riskiks maximaga. Kui ei ole, no mida sul veel kaotada on?!
 
m...... 03. jaanuar 2011, kl 13.46
Minu ema sai ka cvkeskuse kaudu sinna koristajaks. Läks kohale ja õeldi et on 12 tunnised tööpäevad. Kell 7:30 algab töö kuni 19:30. Olin emaga koos esimesel korral ja ülemus oli päris ülbe, kuna ema saab invaliidsuspensioni siis küsis nagu parastavalt: See töö on raske teiesuguse jaoks, arvatavasti te ei saa hakkama. Kui proovipäevale läks, oli nagu katastroof, ta ei pidanud vastu kui 1 tund. Ta peab varem tööle minema, et kuskil treppi ka puhastama, süüa tegema 30 inimesele, koristama 12 tundi(pause on päeva jooksul väga vähe,kui ma ei eksi siis vist 1 kord päevas pidi olema). Ning koristusruum oli nii sitane ja saali põrandad olid ka lihtsalt musta lapiga laiali höörutud.
Ja palk selle eest on 4000 krooni!!!
 
to muretu 04. jaanuar 2011, kl 09.44
ei olnud kritiseerimine vene rahvusest töötajate vastu vaid vastus raili küsimusele, et kas kontoris töötab ka vene keelt kõnelev rahvas. jah töötab ja mitte nn. kakskeelne venelane vaid ikka rohkem umbkeelne ehk siis ainult vene keelt kõnelev. ja natuke kõrgematel positsioonidel töötavad leedust pärit töötajad ei oska mingi nipiga eesti keelt. Nii et vene keelt räägid seal kontoris ikka 8 tundi päevas (ei ole halvustavalt öeldud vaid vastatud teemaalgataja küsimusele reaalsuse kohta)
 
55 05. jaanuar 2011, kl 08.53
Selle maxima maine on alla igasugust arvestust,juba siis taipad kui astud poodi ostureisile.Kõik on nii kitsas,ühtki asjalikku inffi müüjatelt ei saa,sest neil on nii mossis ja kurnatud olemine-ei julge nende poole pöördudagi.Pluss see mis on igalpool meedias läbi käinud et ülemused pidavat töötajaid sõimama ja kõiges süüdistama.Kodukord on null.Ei mingit inimlikkust pole kuskilt kuulnud.Ja et koguaeg töötajaid vaja- seegi näitab et personal pole üldse püsiv-eks ikka palkade pärast.
 
Maximaalne Magazin 26. jaanuar 2022, kl 20.26
Makxzimasse tööle sain palka sain ka mis on küll naljanumber brutona mitte neljakohaline number netona aga sõbrast sain lahti. No seal pakkumine et sõbra neljaks kuuks sunnitööle tood saad 60 eurot. Ma agiteerisin kõige suuremat sõpra see ütles et mõnitad või sul ikka see sõber koorib sõbra berse plaan mina enam su sõber ei ole
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!