Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Töö ja koolitus
Tasuta koolitusi Tartus
 
Töövõimetuspensionär 20. august 2016, kl 08.51
Sooviksin harida ennast. Maakodu pole ja olen üksik. Just Exceli koolitus kuluks marjaks aga ka muud kõikvõimalikud arendavad koolitused.Soovin tööd leida aga kui oled nn oma trauma tõttu ajale jalgu jäänud ...oleks igas vallas ennast hea tuulutada.Tänan Teid.
Karl Kindermacher 20. august 2016, kl 10.06
Proovi töökassa kaudu. Kunagi räägiti, et neil pidi koolitusteks ja ümberõppeks olema päris suuri rahasid.
 
töötukassas 20. august 2016, kl 11.19
töötukassas arvele tööotsijana ja küsi koolitusi. koolitusel käies makstakse sulle ka päevaraha ja trantspordiraha
 
pettunu 20. august 2016, kl 11.21
Siis pead olema töötu kui nad mõne koolituse sulle poetavad
 
:) 20. august 2016, kl 11.42
Exceli kohta on netis väga palju materjale, tuleb lihtsalt lugeda ja kohe katsetada. Guugelda exceli kasutamine, exceli juhend, exceli funktsioonid jne. Kui aega on, saad täiesti tasuta ise selgeks.
 
To autor... 20. august 2016, kl 14.30
Ega Te ei tahaks ühel töötutele mõeldud koolitusel osaleda? See ei ole töötukassa kaudu, vaid seda korraldab J. Mihkelsoni keskus Tartus. Mina käisin ja jäin rahule. Päriselt ka!
 
To autor... 20. august 2016, kl 14.32
Infot leiab vastu augustist ajakirjandusest, facebookist. Koolitus toimus Tartus. Ma muidugi ei tea, kuskandis Te elate.
 
teemaalgataja 20. august 2016, kl 18.21
 
tasuta 21. august 2016, kl 17.34
Praegu on Haridus-ja Teadusministeeriumi lehel avaldatud tasuta koolitused täiskasvanutele. Väga palju erinevaid kursusi, vali välja ja osale!
 
saamatu 22. august 2016, kl 09.32
tasuta Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Praegu on Haridus-ja Teadusministeeriumi lehel ava
> ldatud tasuta koolitused täiskasvanutele. Väga pal
> ju erinevaid kursusi, vali välja ja osale!


No ei avane mingi nipiga need koolitused
 
google neti jt. 22. august 2016, kl 10.44
Iga koolituse detailsem tutvustus ja registreerimisvormid peaks olema koolitajate eneste lehtedel, tabelist saab kas kursuse pealkirja või koolitajat guugeldades edasi. Kui aga isegi internetiotsinguid kasutada üldse ei oska, siis saab excel olema raske, et teda mingil kasulikul määral ära õppida.
Päris järjest kõike ja rohkem ei ole mõistlik sealt tasuta pakututest registreerida, sest mingi konkurss siiski on ja kui motivatsiooniks kirjutada, et tahaks tuulutada, siis sellega nõutumasse gruppi ei pääse.
 
ühele eelmisele soovitusele lisa 22. august 2016, kl 11.00
http://www.jmk.ee/tookeskus/koolitused/
 
kana 22. august 2016, kl 17.50
ühele eelmisele soovitusele lisa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> http://www.jmk.ee/tookeskus/koolitused/


see ju vangidele ja varastele mõeldud
 
nimi 27. august 2016, kl 17.19
Ma olen ise ka töövõimetuspensionär ja tahaks Tartusse koolitusele (ise ei ela seal), aga kui ma tahan sisse saada, kas ma peaksin valetama hariduse osas: "Kirja panna kindlasti ka oma haridusalane taust ning praegune töö- ja ametikoht." Töö-ja ametikohta pole, aga haridusalane taust on baka ja nende sihtgrupp on:
- erialase hariduseta täiskasvanud
- keskhariduseta täiskasvanud
- aegunud oskustega tööealisele elanikkonnale vanuses 50+.

Kui lolliks ma pean siis end tegema (või vanaks valetama, ma alla 30ne), et et isegi keskharidusega isikud tõrjutakse välja (bakade esimesena välja arvamisest olen veebi kaudu lugenud juba)
 
nimi 27. august 2016, kl 17.22
Ja kas ma peaksin natuke elulugu ka kirjutama, et töövõimetuspensionär ja pole enda erialal rakendust leidnud ja nüüd sooviksin sellel alal edaspidi tööd teha? Läkski motivatsioonikirjaks kätte.. Selle eriala asja peaks aga välja jätma vast kui valetada tahan
 
aru ma ei saa 27. august 2016, kl 17.56
Elus tulebki ainult valetada ja varastada nagu seda valitsus ees teeb
Aga koolituste valik on väga nigel siiski
 
sihtgrupp pole ilmaasjata 27. august 2016, kl 18.06
Kui pole sihtgrupp, siis võiks lihtsalt otsida endale vastava sihtgrupi õppe. Milleks riskida vahelejäämise või maksumuse väljanõudmisega, kuigi vast viimast ei tehtaks..
Kui aga vabu kohti jääb, siis ei tohiks ka probleemi olla. Hästi ei usugi :D, et alla 30 end väga hästi tunneb üle 50 taseme grupis, eriti näiteks arvutikursustel või mistahes põlvkondi eristaval alal.
 
nimi 27. august 2016, kl 18.09
Kui 5 päeva on olnud võimalik juba end kirja panna, kas mul üldse lööki on? Eelistatakse esimesi. Peaksin ehk ähvardama suitsiidiga või end mõnele koolitajatest armukeseks end pakkuma?
 
nimi 27. august 2016, kl 18.13
Võiks ka selliks minna iseenesest, aga mul pole tutvusi. Alla 50ste grupp... Siis peaks 3eks aastaks kooli minema, mis oleks jama otsus
 
nimi 27. august 2016, kl 18.14
Ausalt öeldes üle 50stel pole sinna asjagi eriti minna
 
nimi 27. august 2016, kl 18.22
Aga kui ausalt öelda, et baka, aga reaalselt aasta aega üldse elus töötanud kokku ja töövõimetuspensionär ja poole aasta pärast pean hakkama nagunii tööd otsima, vb oldakse arusaajad ja mõistlikud
 
51 27. august 2016, kl 18.22
 
naisjoodik 27. august 2016, kl 18.24
nimi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui 5 päeva on olnud võimalik juba end kirja panna
> , kas mul üldse lööki on? Eelistatakse esimesi. Pe
> aksin ehk ähvardama suitsiidiga või end mõnele koo
> litajatest armukeseks end pakkuma?

Kuhu sa üldse kirja soovid panna?
 
nimi 27. august 2016, kl 18.32
Ei puutu vast asjasse väga. Ei ütle parem ka
 
nimile 27. august 2016, kl 19.45
väga negatiivne ja kinnine suhtumine
 
nimi 27. august 2016, kl 20.01
Kuidas? Realistlik ju lol
 
nimi 27. august 2016, kl 20.01
võttes arvesse NENDE kriteeriume
 
nimi 27. august 2016, kl 20.03
Tegelikult mul huumorimeel tõesti puudub
 
tõde 27. august 2016, kl 21.49
nimi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tegelikult mul huumorimeel tõesti puudub


see on suur miinus
inimene ei julge isegi mainida kuhu ta üritab koolitusele minna
selliseid kuivikuid on parem kui grupis pole
 
nimi to tõde 27. august 2016, kl 22.08
sa pole siiski mitte mingi otsustaja :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!