Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Töö ja koolitus
testklient
 
ann 15. juuni 2007, kl 20.34
Kas kellegil siinolijatest on kogemusi või teadmisi testklindi töö kohta. Mis värk on ja kas tasub vaeva näha ning lisakohustust võttta? Töötasu? Oma iga päevase töö tõttu liigun palju ringi ja suhtlen kaubanduses palju.
 
kribu 15. juuni 2007, kl 21.07
kui Dive sellist võimalust sulle pakub, siis ei tasu kindlasti, sealt ei teeni bussisõidurahagi
 
.. 15. juuni 2007, kl 21.13
Töötasu kohta tasub ju uurida tööd pakkuvast firmast, et palju nad maksavad. Samuti muid tööga seotud asju.
 
otu 15. juuni 2007, kl 21.43
ma ei tea millest juttki käib.. piinlik kohe, äkki keegi hea inimene valgustab mu ära?
 
... 16. juuni 2007, kl 11.02
to otu

tegemist siis uuringutega, mis on suunatud teenindajate kontrollimisele. Sisuliselt tahab tellija kontrollida, et kuidas tema firmas klienditeenindajad jms töötajad klindiga suhtlevad - milline on kõnestiil, toodete pakkumine, mulje jätmine jne, jne. Ja selleks kasutatakse testklienti, kellele öeldakse ette, et sa lähed sellise ja sellise situatsiooniga sinna konkreetsesse firmasse ja kaasa antakse pikk nimekiri asjadest, mida sa pead kogu selle protsessi käigus jälgima.
 
huvitav 16. juuni 2007, kl 13.03
ja millised firmad selliseid asju pakuvad?
 
... 16. juuni 2007, kl 13.21
 
naabrimutt 16. juuni 2007, kl 14.29
Olen Dives juba pikemalt töötanud, rikkaks ei saa, aga silmaringi laiendab. Oma töötajaid soovivad testida paljud firmad. Mulle igatahes meeldib.
 
ann 16. juuni 2007, kl 15.11
Palju naabrimutt keskeltläbi teenib ja kas töö peale selle, et huvitav ka raske-pingeline on?
 
naabrimutt 16. juuni 2007, kl 15.22
Hinnad on erinevad. Oleneb testitavast firmast, suurfirma maksab rohkem. Tasu on sümboolne, lihtsalt huvitav on. Näiteks sain oma korterile kinnisvara hindamisakti, ehitusmaterjalidest tean tänu selllele tunduvalt rohkem jne.Raha on ausalt enamasti olematu.
 
to naabrimutt 16. juuni 2007, kl 18.32
tahaks ka?
 
jep 16. juuni 2007, kl 19.17
ma olen ka teinud, aga see summa, mida dive maksab on ikka uskumatult hale. Lõpetasin, kui taheti, et ma enda raha eest purgi värvi ostaksin (pood teises linna ääres), selle Cargoga tallinnasse saadaksin ja siis veel internetis pika ankeedi täidaksin (seda annab pool tundi toksida, soovitakse pikka juttu ja küsitakse üht-sama küsimust 3-4 korda üle). Ja siis jään värvi raha ülekandmist ootama. Ja selle kammajaa tasu oli 50 krooni!!!
Üksnes bussipiletitele kulub rohkem (neid välja maksta ei raatsita!
Oleksin nõus ainult eesti posti halbu teenindajaid testima, aga selleks ei ole 2 aasta jooksul kordagi võimalust olnud.
 
naabrimutt 17. juuni 2007, kl 09.04
Ma ju ütlesin, et silmaringi avardab. Raha teenid ikka mujal. Lõpuks ei sunnita ju kedagi. Alati võid ära öelda ja valida mida võtad. Ostma ei pea ka alati. Hindan seda, et meie riigis on firmasid, kes soovivad arendada oma klienditeeninduse kvaliteeti.
 
jep 17. juuni 2007, kl 20.57
mis kuradi silmaringi?? Ma võin ka muidu poode mööda käia ja seda silmaringi arendada. Kas arvad, et ma ise ei oska jaburaid küsimusi välja mõelda? Töö peaks ikka vääriliselt tasustatud olema.
 
klf 19. juuni 2007, kl 17.01
jah, lõpus läksid nii nahhaalseks, et nõudsid juba üle 500.- asjade ostmist. See asi pärast vaja kesklinna viia (kuidas, millega, kuhu parkida) See tobe korduvküsimustega test ja .....auhinnaks 50.-

hurraaa!
 
Aktiivne testija 22. juuni 2007, kl 09.34
Mina olen juba oma pool aastat testkliendina töötanud ja mina veel selles süsteemis pettunud pole. Pean jah oma raha eest asju ostma aga kõik ju tagastatakse mulle. Need, kes siin negatiivselt seda testimise ametit serveerivad, need eeldatavasti teevad kuus vähe teste. 200.- pole tõesti mingi tasu terve kuu peale.
Aga samas, kui me arvestame ümber testi tasu tunnitasuks, siis aeglasel kirjutajal läheb jah testi täitmiseks internetis 30 minutit. Minul juba alla 10 minuti. Testi enda läbiviimine kestab keskmiselt 15 minutit. Ja enamus teste on siiski kesklinna lähedal, kus ma liigun niikuinii. Seega 15+30 min= 45min, mille eest ma teenin 50 või 70 krooni. Pole paha tunnitasu.
Ja minul läheb testi täitmine veel kiiremini, seega teenin 2 korda nii palju, See polnud mingi nina püsti ajamine praegu vaid nõuanne, et mida rohkem teste teha, seda rohkem tasub see ära. Midagi keerulist seal pole. Väga lõbus tegevus pealegi, saan ka oma teenindajaoskusi parandada. Ja kõik ju tegelikult on ka suhtumises - kõik tegevused on ebameeldivad, kui neisse nii suhtuda.
Ühesõnaga see testimine tasub ära küll, kui ei piirdu kuus vaid paari testiga. Testijana saab ennast ise ka esile tõsta, andes sellest dive meilile teada. Samuti kasutatakse rohkem testijaid, kes kommenteerivad põhjalikumalt ning teste korralikult ja ausalt teevad. Ning tasu on täiesti piisav. Polegi loogiline, et keegi hakkab 100.- ühe värvipurgi või teksade ostmise eest maksma. Tunnipalgana arvestatult on 50.- täiesti normaalne. Ja testimistega on täiesti võimalik endale teine palk kõrvale teenida! Kui vähegi asja vastu huvi tunda ning tahtmist on!
 
testija1 22. juuni 2007, kl 11.58
Ma leian, et see on suurepärane võimalus lisaraha teenida. Sellepärast on ka ju mainitud, et sobib põhitöö kõrvalt. Lisaks selle kui midagi endale on vaja osta, siis makstakse ju see raha ära ning saadki toote 50-70 krooni odavamalt ;) Mina olen väga rahul!!!
 
karla 05. november 2014, kl 16.39
olen töötanud seal,eriti jabur töö,palk väike ja suht mõttetu ,ise küll edasi ei arene,ei soovita vaenlasele ka
 
naine 06. november 2014, kl 10.59
olen seda tööd teinud, jube. Internetis eriti pärast õudsed küsimused täita, sõnasõnalt, valesti ei tohi.Tasu olematu.
 
??? 06. november 2014, kl 11.55
Kas töötajaid pekstakse ka?
 
olen ka 06. november 2014, kl 20.57
... teinud seda tööd. Tasu tõesti väga sümboolne - ei kata transpordikulusidki. Siis veel aeg, mis kulub kohale minekuks, vaatluseks ja hiljem ankeedi täitmiseks. Mõtet tegeleda on ainult siis, kui tahad silmaringi laiendada.
Kagu Kagu 26. mai 2020, kl 11.58
 
Trendline 17. juuni 2020, kl 13.54
Värske ja testostjasõbralik võimalus siin: https://trendline.ee/testklient-trendline/
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!