Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
teema fat catile
 
päevavaras 09. august 2013, kl 23.07
kuulge Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> pole öelnud, et mina tahan ta hinge omale. juhtisi
> n tähelepanu omavastutusele.

Nüüd hakkab keerutama ja salgama! Selge, varga peas pidi jah müts põlema :D Võibolla saame nii ka kõutsi hingele jälile... kurjategija pidi kuriteopaika naasema ;)
 
That fat cat 09. august 2013, kl 23.08
Milleks inimesele üldse hing..

http://www.youtube.com/watch?v=zK0F4tF-q30
 
Ingel, endine Ingel 09. august 2013, kl 23.13
Et muu katab kindlustus või?
 
sosin 09. august 2013, kl 23.15
seal laulus stroof: "on raske armastada sind, just sellisena nagu oled,"

arvan, et kui me pole valmis armastama inimest sellisena nagu ta on - saba ja sarvedega, siis me peame leidma, keda pole raske armastada sellisena nagu ta on :)
Me võimegi jääda illusoorseid inimesi armastama, aga siis lõpetame halaga - näed, ta pettis mind, ta polnudki see, kes ta näis olevat.
Ilusoorsus aga sõltub vaatajal ees olevatest okulaaridest... mul ei õnnestuks mitte mingi trikiga peita oma sõrgu ja sarvi, kui vaataja ikka mu sisse tahab vaadata, mitte ei jää silmistema pilti, mis ta endale lõi ..
 
Ingel, endine Ingel 09. august 2013, kl 23.18
Ma kas näen juba und või on toimunud siin metamorfoosid:
kuradist sai mees, kesne kuu
ja sosinast sai kurat....
 
sosin 09. august 2013, kl 23.21
That fat cat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Milleks inimesele üldse hing..
>
> http://www.y
> outube.com/watch?v=zK0F4tF-q30

laenutan sulle ühe loo:
http://www.youtube.com/watch?v=eCjYbT9cCtI

see ei kuulu minu playlisti, seepärast pean toonitama et "laenutan"
 
sosin 09. august 2013, kl 23.24
Ingel, endine Ingel Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma kas näen juba und või on toimunud siin metamorf
> oosid:
> kuradist sai mees, kesne kuu
> ja sosin
> ast sai kurat....

ah ingel, sa oled maisest ikka nii võõrdunud :D Kas sa ei mäleta et igal naisel on siiski saba ja sarved ja kabjad... kuskil peidus ja võivad tulla nähtavale, kui neil sisemine deemon valla pääseb....
Osad lihtsalt suudavad selle deemoni taltsaks teha ja teda ohjata - jätavad oma sisemise häädusega selle deemoni nälga ja siis see muutub väikseks ja väetiks ja ei pääse enam võimutsema.
Ma olen aga usin loomatalitaja... kõik loomad, kes minus on, saavad korralikud portsud ette :D
 
sosin 09. august 2013, kl 23.27
te ei tohi siia häid laule linkida!
ma leidisn veel ühe stroofi sealt laulust: "kes armastaks sind siis, kui sind ei ole"

Siis oleks inimene ise üks suur armastus .. üks kõiksusega... Vinged tiivad oleks need :)
 
Kesk Hea mees 09. august 2013, kl 23.44
Tead sosin, sa oled mulle justkui veidi oma, me oleme mõlemad introverdid, erinevalt Inglist. Aga ma pole kindel, kas me seetõttu veel teineteisega kokku kuulume - mitmed mu kaaslased on olnud ekstraverdid, lisaks veel veidi labiilse närvikavaga, kes on vajanud oma kõrvale kedagi, kes ustepaugutamise mängu kaasa ei mängiks.. aga on ka introverte olnud.
 
öine uitaja 10. august 2013, kl 03.09
That fat cat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jah, andestamise võlu, kui vähemalt suudad mõista.
> .aga kui näed ainult
Kui ei andesta, järelikult pole enda jaoks asjad selgeks mõeldud. Miks teine inimene midagi teeb, pole üldse relevantne - oluline, kuidas me ennast mõjutada laseme ja kuidas seejärel toimime, mõtleme, tunneme.

*Küsimused stiilis/ miks ta seda tegi/ peaks saatma kassi saba alla...
 
iiris11 10. august 2013, kl 07.53
Päev korraga ja igasse päeva vähemalt üks tegevus, kasvõi 2 minutit, mis tõeliselt meeldib. Ja ühel päeval... ei ole enam mingit tähtsust sellel, miks...
 
hommik 10. august 2013, kl 07.57
mis on sinu eesmärk, cat? sa oled abielus mees praegu? kui ei olnud vanast veel üle saanud, miks sa uue naise võtsid? arvad ta ei märka, kuidas sa veel eelmise järgi nutad? mis sa sellega tahad üldse saavutada? raiskad oma ja uue naise elu. kui sul on vastuseta küsimusi, siis tuleks pöörduda otse selle inimese poole. tundub, et asjad jäid teil lõpuni selgeks tegemata, rääkige suud puhtaks omavahel, ära kisu võõraid selle segaduse sisse.
 
najahh 10. august 2013, kl 09.00
Kõuts on kaval manipulaator, teab, et naised on kaastundlikud olemuselt, hakkavad kohe lohutama, mõtlemata pikemalt järele, kas kõik on ikka täpselt nii nagu neile serveeritakse. Nii saabki Kõuts oma doosi kaastunnet vaevata kätte, ise omaette irvitades delfi naiste kergeusklikkust.
 
Ingel, endine Ingel 10. august 2013, kl 09.13
Jah, Sosin, võta keskmehe tähelepanu endale - suusamäärijad, eriti kes su loperdavat allalastud langust ja verd igatsevad (see pigem sellise jahikoera teguviis, kui peremees on linnule pihta saanud ja vajab äratoomist),tekitavad nati üllatust.. ma vaataks mõnuga pealt ja nuusutaks õhust võnkeid (andke rahvale teada..).. Minu õnnistus teile... minge rahus... :DD
ärge tahtke mingeid/ükskõikmilliseid ingleid omada või nendega samastuda, las nad olla, kes nad on... võib olla nad kardavad ennast, võib olla teisi, võib olla kõiki, kes püüavad piire ületada.. ja võib olla on neil kõigist lausa ükskõik, tehke mis tahate - jätke mind mängust välja.. ma olen nagu külastaja kunstimuuseumis - sussid jalas ja käed igaks juhuks seljataga, et miskit meeldivat ei saaks näppida (pärast jama kui palju)

Ja sosin, oled sa mõelnud et väljend "üks kõiksusega" võib olla ka kasutusel väljendina "ükskõiksusega"? Aga loomaarmastus on muidugi tõusev trend ja lemmikloomade poedki suurenevad aasta aastalt jõudsalt - nii et igasugustele söödikutele meis, peaks ikka erialast toitu jaguma... Kõutsile meeldivad vesihiired, madudele samuti (ohh, kuis see olend vahel püüab võimust võtta)... ja porikärbseid vingerdajatele (see on läbinähtavalt selgepiiriline osake) ja graanuleid kuldkalakestele (vot ei ole leidnud endas huvi täita ennastsalgavalt kellegi 3 prisket soovi), ja kuivatatud pullipeeniseid kiskjatele (ikka maiustan, eriti kui tean, et need pullid oleks kohitsemata võinud elektrikarjuse maha joosta...) ja kiisudele saab mänguasju muretsetud...

Ja tsiteerides Sõprusest puiesteed:" Oled vaid teel, et kaotada, olen vaid teel salata, kõiki, mis hoidis sind ja mind, selleks, et otsast alata.."
 
udis 10. august 2013, kl 09.18
ega kõuts, ega keegi teine, saa naistega manipuleerida, kui nad sellega kaas aei läheks?
Et soodus pind seemne langemiseks olemas...
 
karusell 10. august 2013, kl 11.33
Tegelikult on selgusetu kes siin tegelikult ikka kellega manipuleerib.
 
Just 10. august 2013, kl 11.44
Õige.
Pärast tuleb välja, et suuremat sorti malesuurmeistrite ühendus, kelle kõigil mingid skeemid ja tulevikukäigud (olenevalt kas vastane lööb seda või teist) koos tuleandmisega plaanis...

Ei noh huvitav igaljuhul...
 
huu 10. august 2013, kl 12.24
hirmutav lugeda kuidas inimesed usuvad seda Suurt Manipulaatorit, vaevumata süvenema tema tekstidesse.
 
Arvamus 10. august 2013, kl 13.22
Mulle tundub, et siin toimub rohkem oma fantaasiapiltide maalimine ja võimaluste välja pakkumine....no umbes nagu filmis..., et mida parem sisu silme ette manatakse, seda suurem võimalus on mõne tegelasega samastuda, kedagi paarismängule ahvatleda, ennast kaotada või leida ja nö filmikeerisesse sukelduda...
Elu nagu filmis või filmi realiseerumine elus.
 
uitaja 10. august 2013, kl 13.50
Arvan, et see film elus ei realiseeru :)

inimesed panevad lehe kinni ja elavad oma elu reaalis edasi, unustades koheselt need kassid ja kuradid ja inglid ja mehed kes head jms :)
Aga peegelduseks sobib siinne. Paneb iseendas otsima ka peidetud kohti ;)
 
Nils Holgerson 10. august 2013, kl 14.06
Elu elab end ise, samtui meie. Kuid on vaja vahel ka nati segane olla, et siis päriselt normaalsust kaifida.
 
täpselt 10. august 2013, kl 14.18
igaüks näeb seda, mida ta näha tahab.
 
Nils Holgerson 10. august 2013, kl 14.25
Kuulge, lugesin, lugesin siit ja sealt ja see inglike ju soovis meid, sellega kes temaga koos hõljuks. No jah, pakuti lihakilona kaalukaubaks või jahilinnuks olemist ja oodati väljamüüke... nojah. rsk, hilja
 
That fat cat 10. august 2013, kl 21.22
Mis ajast oma arvamuse ja mõtete väljaütlemist manipuleerimiseks nimetatakse..?
 
otse 10. august 2013, kl 21.51
nii mõttetule mehele kui sina ei viitsi vastatagi.
 
imestan 10. august 2013, kl 22.53
... no kuidas te jaksate siin päevade, õhtute ja ööde kaupa sumiseda ikka seda sama teemat :)
ma aegajalt satun siia vaatama ja ikka sumin käib täies hoos, ohh halasta.

Jätkake.
 
Summ summ 11. august 2013, kl 08.28
Palun laske edasi - kuulan huviga ausalt.. See on hea hetk päevas kui siia satun... saan emotsioone, kordumatuid. mõnikord purskan ootamatult naerma kui olen mingi rea läbi lugenud, mõnus, mõnus. mõnikord võtab kulmu kortsu ja tahaks vastu vaielda. mõnikord loed ja noogutad. kooslus kurat, ingel, sosin, keskmees ja kõik need galaktika osakesed - te olete niiii head, kui te vaid teaks. meeltiame ingli tagasi, onju?
 
küsimus TFC-le 11. august 2013, kl 09.36
Kas Sa oled läbinud sõjaväeteenistuse, kus?
 
That fat cat 11. august 2013, kl 11.10
ei ole, aga erinevaid relvaliike oskan kasutada ja psühhika on ka korras, voodi teen hommikuti ise korda ja mustad nõud pesen vajadusel ära, rüht on sirge, silmavaade selge ja aus ning armastan korda ja täpsust, tõsi hambaharjaga WC poti küürimist pole veel proovinud, vbl..
 
küsimus TFC-le 11. august 2013, kl 11.23
Seelik, mida kannad on ruuduline või triibuline?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!