Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
teema fat catile
 
sosin 11. august 2013, kl 11.43
Kesk Hea mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tead sosin, sa oled mulle justkui veidi oma, me ol
> eme mõlemad introverdid, erinevalt Inglist.
See ongi virtuaalmaailma võlu ja viga, et kõik on näiline :) Näituseks olen mina just kohutav ekstravert ja stabiilsust jagas ka vanajummel mulle näpuotsaga. Oli ta kade või olid tal tühjad pihud, kesse enam kinni võtab :)
 
Kesk Hea mees 11. august 2013, kl 12.13
sosin, ma ei usu su juttu enne, kui oma silmaga näinud olen.
 
sosin 11. august 2013, kl 12.41
Kesk Hea mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sosin, ma ei usu su juttu enne, kui oma silmaga nä
> inud olen.
eks see kipukse jah nii olema, et inimesed keelduvad nägemast, isegi siis, kui neile kandikul ette tuuakse :), sest inimloomus eelistab usukuda pilte mis nad ise on mananud - ettekujutus, illusioonid, eelarvamused jms meelepetted, mis tegelikult on mõnikord vägagi tõhusad abivahenid, aga samas võib nende kadumisel reaalsus osutuda väljakannatamatuks...

Näiteks räägid inimsele - no on mul pea kandiline, on kandiline, tema aga usub, et ei ole, ei ole ja siis ühel hetkel ärkab - vau, ongi kandiline ja sarved kah veel... ning leiab et teda on petetud, kedagi teist talle esitletud ;)
 
kiik 11. august 2013, kl 13.37
karusell Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tegelikult on selgusetu kes siin tegelikult ikka k
> ellega manipuleerib.
... ja kes selle kapsaraua ikka tegelikult minema lohistas
 
karussell 11. august 2013, kl 14.32
tervest psüühikast ja ausast silmavaatest on siin see asi küll kaugel.
 
Ingel, endine Ingel 11. august 2013, kl 20.35
Ja jumal tänatud, et kaugel - no kaua sa jõuad noogutada nendele tuima ja teadjanäoga Reigi Õpetaja stiilis olevustele, no ei jõua... hakake elama!
 
That fat cat 11. august 2013, kl 22.36
Täna öösel kiivrid pähe, tähed lendavad..vbl täitub ka mõni salasoov,
 
Ingel, endine Ingel 12. august 2013, kl 15.33
Ei saanud ühegagi pihta - läks õnneks. või siis mitte.
Ma niii püüdsin kedagi tabada, ikka mööda:sihtisin kollast kassi - mööda; sihtisin Keskheameest - mööda, sihtisin Kuradit - see oili kaval, põikles minema ja siiani kadunud, sosinat sihtisn - samuti haihtus... ja mul kõik see tuli asjata lendu lastud.. aga vat Tomile sain pihta - siruli. Ja soovib kloune endale silme ette ja rindu kõrvadele - loodame et ei soni veel, aga mine sa tea...
Igatahes püüan edaspidi nii laskemoona kui sihtmärke paremini projektseerida.
 
That fat cat 13. august 2013, kl 12.10
Ingel on ingel ja jääb selleks, igavesti..pole olemas endist inglit, see on nagu preestriks pühitsetu staatus - jääb alles alati, võib olla patune ingel, langenud ingel, lobisev ingel, tüütu ingel, segane ingel, põrgu ingel, kuid mitte iialgi endine ingel..
 
Ingel, endine Ingel 13. august 2013, kl 13.25
Kõutsike, sa oled õnnelik inimene - ka sulle on midagi uut siin maailmas sind ootamas. Ole üllatusteks valmis ja su elu muutub!
 
That fat cat 13. august 2013, kl 13.51
Mind ei üllata enam miski, kõik halvad asjad, mida kartsin juhtuvat, on sel aastal juba juhtunud või kohe-kohe juhtumas, nii et..sillad põlema ja põlenud silla sütel liha grillima, life`s good..
 
huvitav 13. august 2013, kl 14.46
Kõuts, kas sinul kunagi elus midagi hästi ka läheb?
 
That fat cat 13. august 2013, kl 15.26
läheb..aga mitte selles,
 
tiibadega kurat 13. august 2013, kl 20.02
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 21.18.
 
That fat cat 13. august 2013, kl 22.02
maitset pole, muidu elaks..

http://www.youtube.com/watch?v=Wo7OHaCwpws
 
viimasele 13. august 2013, kl 22.12
sul naine või elukaaslane ka on?
 
eelmisele 13. august 2013, kl 22.37
ta ei saa sulle vastata, naine ei luba.
 
las 14. august 2013, kl 00.17
ma teen sulle kõutsike virtuaalpai - pärikarva.. ja jumalat ära enam unelauludega piina, tal niigi palju tegemist.
 
That fat cat 14. august 2013, kl 07.56
Milleks esitada küsimusi asjade kohta, mis iseenesestmõistetavad..
 
Ingel, endine Ingel 14. august 2013, kl 08.01
KES sellise sügise augustis tellis? Ja miks?

Kõutsike, kui sul enda elu, see siin, ei meeldi, siis palun ära mana vett-ja-vilte kõigile.. vaaaaaata õue!
Ja palun , hakka elama!
 
That fat cat 14. august 2013, kl 11.28
Suusailm missugune, tõsi, määrde valimisel võib tekkida raskusi...
 
tiibadega kurat 14. august 2013, kl 21.06
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 21.26.
 
uurin maad 15. august 2013, kl 09.57
Kas TF-kass on lühike mees või pikemat kasvu, kas juukseid ka on ja kui on, siis kas heledamad või tumedamad?
Ja miks ta end paksuks kassiks nimetab, kas ta on paks ka?
 
That fat cat 15. august 2013, kl 13.57
tooteesitlus - /vanust 41, pikka kasvu, tumedad hallisegused juuksed ning soe ja lahke iseloom, sõbralik ja abivalmis../ ühesõnaga, palun kasutage otsingut..
ja varsti kavatsen küll paksuks minna, kui oma toitumisharjumusi ja elukombeid ei muuda..
 
Ingel, endine Ingel 15. august 2013, kl 15.34
Kavatsed elukobeid muuta? Et halamise asemeöl leiad lohutust söömisest? Kuule, võta parem armuke, kulutsed samad, mis suurele söögile, aga tulemused kehale märksa paremad.... proovi!

Ja ära unusta naeratada, kasvõi 1x päevas!
 
uurin maad 15. august 2013, kl 18.57
kas TFCil on pikad juuksed? ponipats ikka :)
Ja mis kandi mehi kah...
 
issvers 15. august 2013, kl 20.02
oot- kas mingi boheemiga on tegemist või?
 
no täiega 15. august 2013, kl 21.09
Huvitav, miks 41 aastane mees on patsiga?
See pats veel kuidagi läheb, aga siis kui meesterahvas selle õhukese patsi lahti võtab ööseks, vot siis on jube vaatepilt.
Kas see pats nagu aitaks teil mitte alasti olla või, tunnete et olete nagu turvakoopas või mis see annab, eriti veel keskeas meesterahvale?

no ja see kanal 2 patsiga pede kes ka juuksed lühikeseks lõikas, nägi hiljem ikka palju parem välja kui selle jubeda patsiga või nagu erich krieger, hilises keskeas kiilanev mees, ja kiilanev pealagi ja mingi sõge õhuke tuust on taga rippumas
 
That fat cat 15. august 2013, kl 21.38
oh, võta inglit ja viska kuradit..viina võetakse, aga armuke leitakse..kui ta just ise poolkogemata elust läbi ei jaluta..
patsi ma ei kanna,
 
Naine 15. august 2013, kl 21.56
No nii. Nii ma arvasingi et see kõuts ei ole patsiga tüüp, sest tema kirjutistest olen saanud teistsuguse mehe pildi; sellise sooja ja meheliku ja vbl isegi päris kena mees võib ta olla

Ja ma ei usu et ta otsib endale tõsimeeli armukest, tundub liiga pehmeke ja heake loomult, äkki kalade tähtkuju tüüpi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!