Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
teema fat catile
 
That fat cat 15. august 2013, kl 22.36
mina ei usu ingleid ja kuradeid..ometigi on nad siin olemas...
 
... 15. august 2013, kl 22.41
võib olla kujutad ette?
 
Naine 15. august 2013, kl 22.48
Kui mina kunagi kõutsiga tuttavaks saan ja temaga lähedaseks, siis ma arvan, et kõutsist saab üks tore truu pere-inimene, sest ma annaks talle seda vajalikku head energiat ja usku tulevikku, kus toetutakse eelkõige ikkagi teineteisele ja usaldus oleks täielik ja mõlemapoolne.
 
That fat cat 15. august 2013, kl 23.08
olgem ausad..ennem hakkavad Marsil õunapuud õitsema, ja see saab õige hapu sort olema..
 
Tfcl-e 16. august 2013, kl 10.41
juhtusin korra lugema üht sinu mõttekäiku armastuse taha peituvast "jubedusest" tahtsin üle lugeda aga ei suuda leida enam. Kas kordaksid? Kui meenub
 
That fat cat 16. august 2013, kl 14.13
Tead, ega ei meenu küll, mul isiklik arhivaar/sekretär hetkel puudub..aga otsingust peaks leida mu postitusi, kasuta märksõnu "armastus".
 
emane kass 16. august 2013, kl 14.21
Vaatan, et fat cat on siin nurgas kõige populaarsem tegelane :D
 
That fat cat 16. august 2013, kl 14.32
pigem vihatuim..aga mulle sobib,
 
lee 16. august 2013, kl 14.58
Just-just, legendaarne kirjanduslik karakter :)
 
emane kaunis vöödiline Miisu 16. august 2013, kl 19.34
lööb catile külge ja nurrub: Mjäuuuu - nrrrrrrrr - mjäuuuuu
 
sosin 16. august 2013, kl 19.50
mulle patsiga mehed meeldivad ...

Aga kuna see teema k6utsile, siis vist ongi nagu tema k6neaineks :D


kuid selle kodustamisega on nii, et me k6ik arvame, et vaat mina suudan ....
miks peaks naine tahtma meest muuta?! see on, kui aus olla, t2iega jabur: et k6uts meil siis on nannipunn, kes ilma naise antud hea energiata ei suuda olla see va t2iuslik - truu pereinimene ja usuga tulevikku :)
soovitan v6tta siis hoopis kass :) kui tuleb tahtmine meest muuta
 
That fat cat 16. august 2013, kl 20.55
Nädalavahetusel on kõik naised meelad kiisud, sõltumata vanusest ja soost..
 
sosin 16. august 2013, kl 21.02
That fat cat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nädalavahetusel on kõik naised meelad kiisud, sõlt
> umata vanusest ja soost..


eee, ongi nii v6i? ma olen kyll kaua eland, aga polegi sellest aru saand ... vot siis, saab ka vanas eas midagi naiste kohta uut teada :)

tervitused sulle TFC ka minu poolt kui sulle juba siis tervitusi saadetakse :)


palavad tervitused aga ka inglile ja kuradile... ma j6udsin teid juba igatsema hakata :)(nagu hommikune konjak, mis tuju t6stab ja millest ilma j2etud, sest keegi vehkis pudeli sisse vms), aga l2heb veel veidi aega, kuniks l2bustama p22sen :)
 
That fat cat 16. august 2013, kl 21.07
Mes so tere kua maksab..?
 
femalecat 16. august 2013, kl 21.26
to That fat cat!
Vahelduseks delfimuttide lõbustamisele, võid mulle kirjutada:)
femalecat@hot.ee
 
That fat cat 16. august 2013, kl 21.49
Olen täheldanud ühte huvitavat tendentsi - kui teen konkreetse ettepaneku kohtumiseks, järgneb vastuseks haudvaikus..
 
femalecat 16. august 2013, kl 21.52
...aga tee proovi:)
 
That fat cat 16. august 2013, kl 22.42
Proovida võib alati ja kuipalju kordi tahes, aga ühel hetkel lihtsalt enam ei tõuse jalule..

http://www.youtube.com/watch?v=uiCRZLr9oRw
 
that 16. august 2013, kl 22.54
Kui selline pessimist, miks siis tutvusmisfoorumis iga päev üritad?
 
Ingel, endine Ingel 17. august 2013, kl 07.14
Tiir tehtud, tagasi kodustel laiuskraadidel, mentaalselt.
Silmad lugesid Tammsaare tunnelis omapärast infot: Taevas on parem kliima, aga Põrgus parem seltskond!
Selle definitsiooni järgi on siin kindlalt Põrgu-veerud, sest taevalikku kliimat (loe: vaikelu, ükskõiksus, eatus, veatus, tundetus, värvitus jne) siin ei kohta.
Põrguseltskond aga siin olemas - ehe! Enamusel omad emotsioonid ja väljendusoskus, 6-mõõtmeline maailmavaade ja värvipalett nii rikkalik, et alati on sealt võimalik midagi valida või kokkusegada (kehtib ka inimeludega mängides, arvamustega žonglöörides).
Kirjutised elavad oma elu ja neid lugedes poolduvad arvamused vastavalt asjaolule - kas said aru ja kas adusid allteksti või on sul vaid kahemõõtmeline maailmavaade. Ja kriipiv kirjutis, ka heas mõttes, saab vastuseks erineva hulga ja mõjuga tähekombinatsioone, hea kui mõtegi man...

Nii, et tervitused põrgurahvale - sellele ehedate emotsioonidega seltskonnale. Minu kummardus.
 
tiibadega kurat 17. august 2013, kl 07.20
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 21.32.
 
tiibadega kurat 17. august 2013, kl 07.24
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 21.32.
 
Ingel, endine Ingel 17. august 2013, kl 07.29
Hommik, Kuradike, tervitused, tundsin tõsist puudust sest põrguseltskonnast - Vivat!
Ja ei maksa tegeleda pideva taevalike olendite otsimisega - kui vaja, siis satuvad nad su teele ise!
Paistab puhta juhusena, kuis on see alati nii?

Et Ole oma soovidega ettevaatlik - need võivadki täituda. ka alateadlikult soovides, iseasi, kas just samas vormis, aga pealiin ja fakt saab järgitud. Enamvähem stiilis, nagu oli kunagises laulus "Oh, ema, kingi mulle hobu!" Sain sellest laulust alles hiljuti täies mahus aru..
 
tiibadega kurat 17. august 2013, kl 07.43
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 21.33.
 
Ingel, endine Ingel 17. august 2013, kl 08.04
On ta selleks valmis?
Või soovib ta seda, üldse?
Kuid alalhoidliku ja vajaliku rahuldusena võib võtta ka neid virtuaalseid soove (tulen, teen pai, oled hoitud, hoian sind jne..), altruismi poelett? Et pakututest võtan 100 g seda, 300 g seda ja palun pakkige eraldi, enne viilutage.
Loodan, et see ei ole see kajakasupi keetmine, kus pika ja vaevarikka protsessi lõpptulemuseks ONGI ettennähtud kajaka m inemaviskamine koos potiga, sest see oligi eesmärk ja see sai täidetud?

Aga alalti on vajalik olla vajalik - see loob sinu uuesti!
 
tiibadega kurat 17. august 2013, kl 08.15
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 21.33.
 
Ingel, endine Ingel 17. august 2013, kl 08.40
Ja siis on Kustutuskumm vajalik ja õnnelik, ja Ruum saab jälle vajalikuga täidetud..
No mis ma ütlesin! on vajalik olla vajalik, siis õnn majas..

Aga soovitan ikka osta vikati või muruniiduki, no käärid vähemalt, et see rada, midamööda loomulikkus sinu juurde jõuab, ei oleks kõrghaljastusega (et rohi rinnuni) ja tal see pidevalt jalus, et liikumine raskendatud.. No palka vähemalt aednik!

Kuradike, sul siis mitu nime olnd? Mitu? Ja mitu elu? Mitu?
 
lee 17. august 2013, kl 17.25
That fat cat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Proovida võib alati ja kuipalju kordi tahes, aga ü
> hel hetkel lihtsalt enam ei tõuse jalule..
>
> http://www.youtube.com/watch?v=uiCRZLr9oRw


http://www.youtube.com/watch?v=nvUeo5sagkA
 
sosin 17. august 2013, kl 18.56
That fat cat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mes so tere kua maksab..?

vaba tahe k6igil... keegi pole kohustatud tervitusi vastu v6tma
 
mees metsast 17. august 2013, kl 18.58
tiibadega kurat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
>
> Lugesin, vaatasin...kõutsil kosilasi p
> ikas rivis :)Karvapall ehk leiabki sedasi oma hall
> i vesihiire...
Selle varjus saabki ingel segamatult kuradit piirata ja kosida. Teistel huvi ainult kassi vastu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!