Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
teema fat catile
 
ajugeneraator 06. oktoober 2013, kl 15.40
Kõik hinged tulevad üksteise ellu põhjusega – kas sõnumit tooma, tuge ja armastust pakkuma või meile teed näitama, kui oleme elus komistanud. Ja need, keda me kõige rohkem tõrjume, on sageli just need, kes on tulnud meile näitama asju, mida püüame kõigest väest vältida.
Need on hinged meie rännakul, keda peame kõige rohkem armastama. Nemad on võtnud enda kanda kõige raskema koorma – olla siin -- koos meiega, teades ise, et meie tõrjume neid.
Tihti meil tekib tõrge teatud inimeste ja nende sõnade vastu. Sageli on tegu meile kõige lähedasemate inimestega ja seda sidet ei ole lihtne lõhkuda, sest see on üks kõige tähtsam elu õppetund, mis meil tuleb omandada.
 
tra 06. oktoober 2013, kl 16.21
Kassi teema ikka päris haige siin.Ja põhikommijad yx haigem kui teine.
 
paksuke 06. oktoober 2013, kl 16.37
söö shitta lehm
 
eelmisele 06. oktoober 2013, kl 16.41
olen sarnaselt sinuga mitmeid kordi mõelnud, et tfc on tegelikult naine. üks mees ei saa nii haiget iba ajada.
 
pisteliselt lugeja 06. oktoober 2013, kl 17.03
kummastav, et need humanistidest delfimutid ei tunne kaasa paksu kassi naisele ja lastele (kui tal neid on), kes selle julkamiga elu jagavad. mehike istub naistekas ja kurdab, kuidas oma naise selja taga teise naisega ripsutades orki lendas. paras, ütleks ma selle peale!
 
That fat cat 06. oktoober 2013, kl 17.51
Sosin leidis oma õnne ja ma loodan väga, et see ka alles jääb, :)
, ma tean, mis on kaotus, sest on olnud ka, mida kaotada /ma ei pea silmas hinge../
, kaastunded annan edasi, kui neid veel tuleb, andke aga lahkelt teada..
ja mis puutub armastusse, siis oli see päris kuratlik dilemma, keda ma tegelikult armastasin - kas silmi, mida ma nägin või hoopis hinge, mis seal taga tegelikult oli../kes teab, see teab..ma pikemalt ei seleta/
 
ajugeneraator toThat fat cat 06. oktoober 2013, kl 18.20
Tead loen ja imestan,kui palju on siin teemas ja ka mujal negatiivseid inimesi,kes ise tegelikult hoiavad pea liiva all peidus.Tegelikus elus nad manavad näole võltsnaeratuse,selleks et oleks lihtsam raskustega silmitsi seista/nad vinguvad ja kurdavad oma hädade üle,vahel ka heade asjade üle millest nad juba ise enam aru ei saagi.Täidsa kino,mõnel on ärapanemise võidurõõm hinge naudinguks.
 
genekale 06. oktoober 2013, kl 19.12
endast räägid, räägi vaiksemalt.
 
Ajugeneraatorile 06. oktoober 2013, kl 20.46
Oled sa mees-või naine?/,jutt on sul pandav.Mündil on alati kaks poolt,nii ka päriselus.Kas oleks võimalik Sinuga suhelda ka väljaspool Delfit?
 
That fat cat 06. oktoober 2013, kl 23.25
Ma tean seda juttu..kaitseinglike paremal õlal, sugulashingeke vasakul õlal, keskel siis põhk ajude asemel, et paremini usuks..
 
Laiming 07. oktoober 2013, kl 10.46
Aga mõelgem hetkeks, miks üks või teine inimene meile eluteele satub...
Juhus?
Vaevalt...

Ja Kõutsike, mulle su piiratud avameelsus ja avatus sobib. Ja aalti on olemas neid, kes ei taha või ei suudagi aru saada kirjutatu mitmest levelist... las nad elada o,ma elu, isegi siis kui siin omi mõttevälgatusi avaldavad. Elu!
 
That fat cat 07. oktoober 2013, kl 10.54
Elu on inimese parim aeg..ühe korra võib seda endale isegi lubada,
/M.Nykänen feat. TFC../
 
??? 07. oktoober 2013, kl 12.01
Mees metsast,mida sa Kuradist tead?Räägi meile ka.
 
Kus nad on? 07. oktoober 2013, kl 18.56
Need tiivulused - räägi!
Otsi!
Anna teada, igavaks läheb!
 
hm 07. oktoober 2013, kl 19.08
Üks mehega metsas ja teine kassi õlal :D Sosinaga :D
 
Poolik tõde 07. oktoober 2013, kl 19.20
Ei ole. Või siis kes kus?
Otsi üles. kutsu kohale.
 
tyyp 07. oktoober 2013, kl 20.45
mees pole see, kes vihkab, mees on see, kes armastab.
armastus nõuab mehisust, vihata võib igaüks.
 
Tom 07. oktoober 2013, kl 20.49
Peaks ometi nägema seda töötut cati ja ülejäänuid neid vigaseid pruute, kes seda ila ja paska siin kommivad... irwadi irw
 
Laiming 07. oktoober 2013, kl 21.00
Misse teie asi on, mina masturbeerin ja mõtlen ainult munadeta kassile ...
 
ajugeneraator 07. oktoober 2013, kl 21.15
... irwadi irw,eks sel Tomil vist omal haaremi best before läbi saamas ja tiba kade meel,et kassi ümber tants käib,või mis?
 
volli 07. oktoober 2013, kl 21.23
laiming ja generaator, ütelge, kas nikute ka ...
 
Laiming 07. oktoober 2013, kl 21.34
Tahan räigelt keppi saada mis sisi et olen alles 49...
liiga kiimams juba:)
kas on võimalik kellegilt siit keppi saada??
cAT, no panen sulle munad taha w ...nuuuks
 
m35 07. oktoober 2013, kl 22.04
kujutage ette pealegi, kõigil kade meel, et ilalõuast kassi ümber paar penskarit tiirutab ja lömitab, irw.
 
M T 07. oktoober 2013, kl 22.17
Inimesed, kirjaoskajad!
Mis teil viga on?
 
ajugeneraator 07. oktoober 2013, kl 22.26
Mina,penskar ja muumia need on täiesti kolm erinevat eluetappi.Viimase kahe puhul peaksin ikka kõvasti hakkama kostüümilaenutuses käima.
 
juu 07. oktoober 2013, kl 22.29
seda me räägime siin kõik!
 
That fat cat 07. oktoober 2013, kl 22.51
see on tõesti tõsi, et armastus nõuab mehisust..hoop kubemesse ei ole just naljaasi, aga me ju armastame ja naeratame edasi, sest oleme mehed, eksole..?
mees on täpselt nii tugev ja mehine, kuivõrd õrn ja siidjalt pehme on tema armastatu..
 
tra 07. oktoober 2013, kl 22.59
Sul neid pehmekesi siin ikka kipub jaguma ! Kas suhu ka võtavad?
 
Laiming 08. oktoober 2013, kl 08.02
Tundub, et siin vahepeal on mingi liba jälle ühelt ja samalt IP aadressilt iseendaga erinevate nimede all dialoogi pidanud, vaeseke. Nii igavat elu ei tohiks ikka küll olla, et iseendaga läbi interneti rääkima pead..., aga nohh (netis sündinud) õudne.

Ja mulle endiselt Kõuts oma olekus sümpatiseerib ja hoiab seal piirimail lippu nagu kultuuritunglakest kõrgel, "Tak deržatt!" Me veel kohtume mingil hetkel ja laseme mäest alla, huilates... ootame selle aja ära. :D
 
That fat cat 08. oktoober 2013, kl 09.33
Kui mitte varem, siis pörgus kohtume kindlasti..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!