Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
teema fat catile
 
abiks 23. oktoober 2013, kl 22.45
http://www.youtube.com/watch?v=OYDTVepKHg0
 
tiibadega kurat 24. oktoober 2013, kl 15.02
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 22.09.
 
Ingel, endine Ingel 24. oktoober 2013, kl 15.31
Ja see tsükkel hakkab end kordama, et pidevalt hakkad möödudes mingil hetkel tuttavaid situatsioone aduma...
Ja nii see spiraal siis kuskile tüürib...

Ja juhuseid ei ole olemas.
Ja eemale peletamisega ole tõesti ettevaatlik, nagu Kurat seletas, küll ta teab mida räägib. Sama kordan siit - kuigi valusalt tõdedes, et lollus ei ole kinni ei soos ega nooruses... ikka meis endas.
 
kustukumm to tfc 25. oktoober 2013, kl 09.09
Veidike teemat sirvinuna küsiks, kas ütlust "mis silmist, see südamest" sinu kohta ei anna kohandada? Pikk teema sellest, kuidas keegi naine pettis su lootusi. Sellises seisus ei leia sa kunagi kedagi uut, keegi ei taha olla asendusaine ja kuulata aastaid nuuksumist eelmise järele.
 
eelmisele 25. oktoober 2013, kl 09.26
Vaata teemaarendusi - Kõuts on välja saanud oma tardumusest, ta on avanud end ja lülitunud teemadesse, ka enda omasse, ja tunnistab, et otsib midagi (väljendades end mehelikult, et pakub seda)..
Ja juba mitmeid lehekülgi, kümneid, ei ole ta enam on kinnismõttes jääs, tänu meile, tänu talle endale on ta hakanud silmi sellest rajalt, kus ta kogemata ringiratast tiirutas, ülespoole tõstma. Mulle lubas jõulukoigituse teha - ma ootan seda.
Ingel, endine Ingel.
 
parandus 25. oktoober 2013, kl 09.28
kingituse, ikka kingituse lubas Kõuts teha (et siis nagu kiri Jõuluvanale või mis?...)
 
laiming inglile 25. oktoober 2013, kl 10.18
sa ikka oled puudulik küll. kõutsile ema oled või?
 
Ingel, endine Ingel 25. oktoober 2013, kl 10.32
Ingel, ikka Ingel.
Aga puudulik või täiuslik - igale oma.

Kindlasti mitte ema ja kindlasti mitte ematüüp. Pigem selline tormis lendlev ja kelmikalt silmipilgutav ja lõõpiv tüüp, kel lokid tuules lehvivad ja kes armasab sind surnuks, kui vaid suudad teda 100% vastu võtta ja kaitsta, ka tema enda eest... Selline meeletu tüüp, keda võetakse nii nagu ta on või neatakse maapõhja, kui ta üle su tee käib ja ristmikke muudab... ka sind ja sinu elu....
 
eelmisele 25. oktoober 2013, kl 10.36
unista edasi, see keelatud pole.
 
That fat cat 25. oktoober 2013, kl 11.39
Kuniks on, mida pakkuda, seniks ka pakun, kui enam ei ole..siis hakkan kerjama..kui ka siis ei anta, siis lõpuks abiellun..
 
kustukumm to tfc 25. oktoober 2013, kl 12.04
Musta huumori sõber, tfc?
Alles hiljaaegu kuulsin üht meest tunnistamas, et mehed jäävat oma hinges alati poissmeesteks. Mis küllap tähendab, et naisi võivad mehed küll armastada, aga vabadust armastavad nad alati rohkem.
 
That fat cat 25. oktoober 2013, kl 12.52
Ma armastan süsimusta absurdihuumorit /a la neeger süsimustas toas tahvlile sõnu kirjutamas surnud hiirega../, elu on selline, teisiti ei saa..
Mehed jäävad ikkagi jahimeesteks, ketikoerad muutuvad varem või hiljem tigedaks ja nende karv jääb sorakile..
 
Ingel, endine Ingel 25. oktoober 2013, kl 13.01
Ja nad saavad vaid teatud koguse vett juua ja sööki süüa, jahtida vaid seda, mis ketiraadiusesse jääb ja saada vaid neid siltusi, mis pindalas sees olevad pakuvad...
Aga lõriseda ja hambaid näidata saab tervele maailmale, mis silmapiiri palistab, sest temalt ei oota keegi nende ährvarduste täideviimist, ka meelitustele andumist, mis igatsedes kuu poole kuuldavale laseb... Ta selline internetireklaam, see ketikoer, et saad igal hetkel tast mööda minna ja eirata...

Vot oopis ullem on asi libahundiga, kes sul voodis magab (või siis arvad, et magab...) ;D
Sel uinutavad võtted ja mesimagus päevapalge... aga see hunt kodulähedalt ei murra.
 
kustukumm 25. oktoober 2013, kl 13.31
Jahimehe elu ei ole nii kerge kui arvatakse, üle poolte kordadest tuleb ilma saagita koju tagasi vantsida, see tähendab ka tühja kõhtu.
 
That fat cat 25. oktoober 2013, kl 14.36
Ühel õigel jahimehel on alati konservid ja suitsuliha sahvris tagavaraks, et nälga ei jääks,
 
kustukumm 25. oktoober 2013, kl 15.23
Vabadust säilitatakse varuks konserveeritult või külmutatult?
 
tiibadega kurat 26. oktoober 2013, kl 20.27
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 22.10.
 
That fat cat 26. oktoober 2013, kl 22.09
Täna öösel keerake kellad tunni võrra tagasi, saategi hommikul kauem tududa ja siis soojas toas pannkookide-kohvitassi taga mõnuleda,
 
et 27. oktoober 2013, kl 13.55
varem oleks tulnud oma meeldetuletus kirja panna! olin selleks ajaks juba voodisse läinud ja tõusin hommikul kellpool seitse üles, tähendab siis pool kuus tegelikult. uiman ja virelen nüüd magamatusest.
peale paksu kassi ei ole käepärast kedagi süüdistada.
 
täitsa blond 27. oktoober 2013, kl 13.59
That fat cat 25. oktoober 2013, kl 11.39
Kuniks on, mida pakkuda, seniks ka pakun, kui enam ei ole..siis hakkan kerjama..kui ka siis ei anta, siis lõpuks abiellun..

Cat, midagi tabavamat on raske välja mõelda...:DDD
 
nõianeiu 27. oktoober 2013, kl 18.42
Ammune kuuldud tekst impode varasalvest...:D
 
täitsa blond 27. oktoober 2013, kl 19.24
nõianeiu, no näed, mu teele pole õnneks ühtegi impot jäänud:D
 
tiibadega kurat 27. oktoober 2013, kl 21.41
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 22.12.
 
That fat cat 27. oktoober 2013, kl 22.20
Ma ütli ju, et Sosinat ei ole enamb..las ta olla õnnelik,
 
tiibadega kurat 27. oktoober 2013, kl 22.32
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 22.12.
 
That fat cat 27. oktoober 2013, kl 22.45
õnn on ettearvamatu ja tujukas, kui teda hoida, siis ikka pühendunult ja kirglikult, igasugune jutustamine on kurjast..see rohkem kahe õnneliku omavaheline asi, las olla taevas nende kohal pilvitu ja päiksepaisteline..

* ja siin võivad kõik jutustama tulla, ongi viimasel ajal kuidagi vaikne, kuigi kui rahvas teaks, millised aastakäigud mul veinikeldris ootamas, siis peaksin rauduksed ette panema,
 
n54 27. oktoober 2013, kl 22.47
urineerival vesihiirel jällegi mahlad jooksevad ja ise teemas tõmbleb, et temal kõik kodus ok.. irw
 
täitsa blond 27. oktoober 2013, kl 22.50
Oma suurt õnne ei tasu kõikdele kuulutada.
Kui mina selle kunagi kätte saan (jälle), siis tõmban isegi paksud kardinad ette, kui seda kaasosalisega jagama hakkan.
Cat, kas sul valget veini ka on?
 
tiibadega kurat 27. oktoober 2013, kl 23.03
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 22.13.
 
That fat cat 27. oktoober 2013, kl 23.06
eks ta õigem ole, ma soovitaks isegi aknad kinni müürida, kunagi ei tea...

* kohe vaatan, mis mul siin on...ahhaa, Chenin blanc ja 1969..on see hea asi ? ma veinidest suurt tegelt ei jaga ja veinikeldri avastasin ka juhuslikult, aga olemas ta on...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!