Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
teema fat catile
 
½ 08. oktoober 2013, kl 11.52
Aga mõelgem hetkeks, miks üks või teine inimene meile eluteele satub...
Juhus?
Vaevalt...


Kas sinu meelest on tee valmis ja sina kõnnid ainult mööda rööpaid?
 
miks miks ... 08. oktoober 2013, kl 14.05
Sa küsi seda siidisuss cat i käest. Tema ehk sulepatjadel lesides oskab sulle teemal muinaslugusi pajatada.
 
mis siis 08. oktoober 2013, kl 14.18
töötud vanamehenässid teavad ikka kõige paremini
 
Tom 08. oktoober 2013, kl 15.04
tfc, ma just lugesin, et higgs sai oma posoni eest noobeli, aga mida see tähendab? see tähendab seda, et kuigi see poson mõeldi juba pool sajandit tagasi välja, siis enne, kui ei mindud päkkapikkude juurde hadroneid põrgatama, enne ei saadud ka seda posonit kätte. sul on selle ingega samamoodi, enne, kui sa seda ikka kuskile otsima ei lähe, enne keegi sulle su inge (noobelit) sulle tooma ei tule. mõtle, kas on vaja nüüd just pool sajandit oodata :D
 
That fat cat 08. oktoober 2013, kl 15.42
Asfaltteel rööpaid pole ja mina kõnnin tavaliselt tee telgjoonel..
, mina tean, kus mu hing on ja otsima seda sealt ei lähe..never !!
 
cat'ile 08. oktoober 2013, kl 15.59
räägi kõigile, kus ta sul on siis? miks talle järele ei lähe? tuleb välja, neil on õigus, et sa ajad seda jura ainult virisemise pärast, hingest pohh tegelikkuses?
 
Laiming 08. oktoober 2013, kl 16.22
tfc, räägi mis mureks? kas vembo ikka töökorras?
 
Tom 08. oktoober 2013, kl 16.29
huvitav, et sõna vembo kasutab vaid see idioodist telhvar, kes siin kõiki libamas käib. ma pole veel kedagi teist seda sõnavärdi kasutamas näind :D
 
anett 08. oktoober 2013, kl 16.48
Mida sinul jutumees üldsegi naistele pakkuda on...?
Tundud meeste nahas pede olevat /imal jutt ja endale au ja hiilgust naistekast kogumas :D
 
½ 08. oktoober 2013, kl 17.51
½ Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga mõelgem hetkeks, miks üks või teine inimene me
> ile eluteele satub...
> Juhus?
> Vaevalt...
>
>
>
> Kas sinu meelest on tee valmis ja sina kõnn
> id ainult mööda rööpaid?

Mul jäi mulje, et Laimingul on oma arvamus saatuse kohta.
 
oodake 08. oktoober 2013, kl 18.33
oodake, see õilishing laiming tuleb lahkusuliste prallelt ja siis kuulete kuidas ta jälle higesi vesirotte ja karvaseid elukaid nägi. Pidavat ju need just olema suguvõimetu CATI püksis
 
Laiming 08. oktoober 2013, kl 20.29
Ei mingit kokku- ega lahkuusku.
Elu ise kutsub ja keelitab ja siis lendad ja heljud ja elad.. ja siis prantsatad maha ja tõused jälle..
Laimingul on üks mõte saatuse kohta - või täpsemalt inimeste kohta elus, kes sinna saabuvad ja miskipärast ka on ja ka lahkuvad.. Aga sina elad edasi.. Nad püüavad sulle midagi näidata, sind millegini viia, et sa õpiks just seda oma elus... ja siis, olles oma ülesande täitnud, lahkuvad (lõplikult või ajutiselt,fataaalselt või joviaalselt).

Ja mitte miski ei juhtu niisama, sellesse ma usun nüüd juba küll. Varem mitte.
Ja siis ühel hetkel saabub su ellu see osapool, kelles on totaalselt paju komponente sinu eelnevatest osapooltest... Ja siis sa muudkui avastad ja avastad ja avastad ja hämmastud ja arugi ei saa, kui oled silmini seal sees ja upud... Sest kõik on liiga omane, et ohtu näha... või end eemaldada...
Aga see ongi elu, loodetavasti pikk ja rõõmsameelne (siis kokkuvõttes kui kõik + ja - on liidetud).
 
irw 08. oktoober 2013, kl 20.34
lõpetage see pederastia lõpuks ometi siin irw
 
Õige 08. oktoober 2013, kl 20.35
Mine jahh minema.
 
tiivad need tiivad 08. oktoober 2013, kl 20.49
sellest, et haigeid mehi ilma munadeta on ..aga kus tulevad haiged vesihiired nagu kolletanud tussuga laIMING NiMeGa
 
eelmisele 08. oktoober 2013, kl 20.53
Kaua kuival oled juba olnud?
 
viimasele 08. oktoober 2013, kl 20.55
topi endale sinnasamusesse kui tahad
 
autorile 08. oktoober 2013, kl 21.19
Kas päriselt on ka olemas vesihiir? Selline loom, ma mõtlen.
 
on on 08. oktoober 2013, kl 21.30
nagu ka sinilind ja ingel ja kurat ja jeesuke ja Uku ja Taara ja Kalevipoeg ja Suur Tõll...
muidugi on veshiired olemas. asi on uskumuses. USU! Ja sa lood ta endale ja ta ilmubki.
Tuleb su ette ja juba su esimene pilk ütleb sulle:"See ongi!"
Ja siis sõltub ainult sinust mis edasi saab..
 
autorile 08. oktoober 2013, kl 21.40
Ahah, tegelikult ei ole olemas!
 
eelmisele 08. oktoober 2013, kl 21.43
kellele su küsimus oli? teema autor on hoopis keegi teine. kõuts vaid ise peab ennast staariks.
 
That fat cat 08. oktoober 2013, kl 21.46
On olemas, neid näeb ainult kinnisilmi..nad on häbelikud loomad,
 
That fat cat-le 08. oktoober 2013, kl 21.47
Kriitika on õiglane:) Lugesin ajaviiteks teemat ja tundus, et tema on peategelane:)
 
That fat cat-le 08. oktoober 2013, kl 21.49
Kas oled kunagi suitsetanud?
 
½ 08. oktoober 2013, kl 21.59
Ei saa eriti aru.
Elamegi paljude isiksuste keskel ja vahel.Kui kuuled ja näed, siis mõned avaldavadki muljet ja muudavad sind.
Mis on põhjus, et tunned ennast ohus olevana, mis sind ohustab ja millesse uppumas?
Ettemääratus on ainult möödapääsmatuses teistega kokkupuutumises, mitte selles, mis toimuma hakkab.
 
That fat cat 08. oktoober 2013, kl 22.09
ei suitseta ja alkoholi ka pruugin harva, kui üldse, pole nagu põhjustki..
 
That fat cat-le 08. oktoober 2013, kl 22.14
Esimest korda kuulen, et viina võtmiseks ja suitsetamiseks on põhjust vaja:)
 
That fat cat 08. oktoober 2013, kl 22.45
Ilma põhjuseta võtavad vaid kroonilised..ja isegi nendel on põhjuseks see, et nad on kroonilised..
 
That fat cat 08. oktoober 2013, kl 23.24
Olen loll ja situn püsti, aga teile kõigile ju meeldib see..
 
Laiming 10. oktoober 2013, kl 13.05
Poolikule.
Mida inimene ikka kardab - ennast ja enda suhtumist ja reaktsioone.. Et kardan end vabaks lasta.
Upun elusse ja kui see kõik hakkab meeldima, mis siis saab? kui see ühel hetkel nagu vaip sul alt ära tõmmatakse... siis kukal ikka tõsiselt koliseb, valus on samuti. Ja kaua.
Aga isegi lahknemisel on võimalik midagi sest olnust õppida... ainult alguses on paha ja kole ja nead taas ennast... (olen kuulnud).

Aga kui sa ei püüa elada, toimid autopiloodil, siis on hea elada, ei mingit muret või pühendumist.. (kui vaid suudaks lenduriks jääda).
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!