Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
ma ei taha eana elada kuna hinges jube valu
 
Kurjam 07. märts 2014, kl 11.42
Lolliks läinud või.... võta külmalt .. pauguta teisi... läheb üle... naudi... maailmas pole naised veel otsas... või kui väga hapuks kisub siis kiirelt psühholoogi jutule... enne kui mõne ilmselge lollusega hakkama saad... Mõtle positiivselt... järelikult polnud see linnuke sind väärt.. Austa ise ennast, ära hala... pea püsti ja saada kõik kuradile... tuleb uus... ja hullem... :):):)))))
 
alu 07. märts 2014, kl 12.48
ka nii võib mõelda, et terve maailm naisi täis. kõik ylejäänud on samahead, kui yks väljavalitu, harjunu, oluliseks saanu.

lihte elu, auk ja pauk.
 
alu 07. märts 2014, kl 12.52
ahjaa. sellise mõtteviisi juures pole ilmselt yldse mingit vahet, milline tagumik naisel taga on. peaasi, et on:)
 
n54 07. märts 2014, kl 17.43
need on nähtamatud vigastused, st peenmateeria tasandil. Naisel on ilmselt sama probleem eksiga, kes solgutab teda. On inimesi ilmselt ka Eestis, kes suudaksid abistada, aga suvalisega võid ka lolliks jääda. Psühholoogid ei tarvitse olla parimad, kuula ka tervendajate juures maad. Muidugi, aferiste piisab.
Mind aitas kunagi kadunud Veeliks (ja tänu talle), sina pead leidma kellegi muu.
Kurtmist võin isegi kuulata ja jõudumööda lohutada, aga lõhutud peenkeha paigata ja parasiitseid energiavoole katkestada vist ei oska.
 
a woman 07. märts 2014, kl 18.10
Meestel on tihti see teema, et kui naisega on probleemid siis otsitakse kohe uus, selle asemel et püüda probleemid lahendada. Sageli on see shortcut õnnetusse, sest sa võid ju maailmale valetada aga iseendale ei valeta mitte. Ei ole üks naine niisama hea kui teine. Üks mees ka mitte – kui armastad siis armastad ja armastus ei teki üleöö.

See oli siis neile tarkadele, kes kohe uue "augu" soovitasid otsida. Kas te sellele ka mõtlete, kuidas see "auk" ennast tundma peaks või tema ei olegi inimene?

Teemaalgataja kohta see ei käi, sest ta ei saa seda naist ilmselt tagasi. Aga vähemalt rääkida temaga võiksid, mitte lömitades, aga lihtsalt uurida et miks nii.
mansion ghost 07. märts 2014, kl 19.55
"See oli siis neile tarkadele, kes kohe uue "augu" soovitasid otsida. Kas te sellele ka mõtlete, kuidas see "auk" ennast tundma peaks või tema ei olegi inimene?"

Tegelikult ongi häirivalt paljud "ainult auk", täna ühele, homme järgmisele jne.
 
möhh 07. märts 2014, kl 20.03
Kas on? Paljusid naisi tundes see väide tehtud on?
Mida annab selline suhtumine?
 
Hülgehall kuub 07. märts 2014, kl 20.14
Kui õpid loobuma kõigest, mis hetkel olemas..siis elad igavesti, ja veidi kauemgi
 
näh 07. märts 2014, kl 22.09
hall, sul on mustad mõtted?
 
mõtisklus 07. märts 2014, kl 22.26
Hall on loobunud armukesest, varandusest ja nüüd loobub naistekast, et pühenduda oma perele... Sa tubli, tubli poiss...
 
... 07. märts 2014, kl 22.28
Igavesti saab elada naistekas...jääme mäletama, mälestama ja mäletsema...
 
naeratus 07. märts 2014, kl 22.44
hall, me usume Sinusse :) kuid naiste foorum pole intelligentse mehe koht - las eided kraaklevad ja tutvuvad omavahel. Su sõnavõtud siin olidki nende jaoks liialt kõrge lennuga... (kui me nüüd ikka õigesti mõistsime, et Sa hüvasti jätsid...)
 
tiibadega kurat 08. märts 2014, kl 07.29
***



Toimetatud 2 kord(a). Viimati tiibadega kurat 24.06.2014 21.56.
 
naeratus 08. märts 2014, kl 08.51
head naistepäeva, tiibadega kurat! kuhu need õppetükid täpsemalt toppima peab? no on ju intelligentsete inimeste foorum...
 
kaunim naeratus 08. märts 2014, kl 10.40
on sul kallis.Tänud ,et veetsid selle öö minuga."Oi
kuitore"oli ärgates näha Sinu kaunist nägu,tunda Su
juuste lõhna:)))Ilusat naistepäeva jätku Sulle
kallis. Kohtumiseni päeval:)
Sinu "armuke".
 
alu 08. märts 2014, kl 10.50
pole veel kuulnud, et keegi oleks saadud rahasumma peale saanud sama õnnetuks, kui kulutatud summa peale. ja lund ka tallinnas hommikul polnud näha.

head naistepäeva!
 
naeratus 08. märts 2014, kl 13.07
kaunima naeratuse postitus on hea lohutus teemaalgatajale - murtud süda paraneb, kui ise selle nimel tegutseda. Õnn on ootamas, tuleb vaid angaariuksed avada ja ta sisse lasta.
noormees-teema autor, usu, su valu läheb mööda!
 
täitsa blond 08. märts 2014, kl 15.17
tiibadega kurat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> > Blond,
> küll on ikka palju fekaalidest märgi mehi Su teele
> sattunud...

Parafraseerides alu...selleks, et aru saada, ei pea kõiki pakse tagumikke läbi proovima:)
 
sinilind 08. märts 2014, kl 21.09
Tere
Olen mees ja umbes samas olukorras olnud. Võtsin naise koos lapsega..6 kuune, kelle endine elukaaslane maha jättis, armastasin neid ja olin õnnelik,andsin endast kõik. Naine oli koristaja, sai minult tuge ja hakkas õppima, õppis magistri kraadi välja ja siis ei olnud mina enam vajalik,visati prügikasti, sest ei sobinud ei see ega teine.Ei ole saanud sellest üle ja ei tea kas saan.Sinu tundeid ma mõistan, aga lahendust ei oska pakkuda, sest hinged on erineva vastuvõtlikkusega.Kui sa elada selle valuga ei suuda, siis tea, et keegi elab samasuguse valuga edasi üks päev korraga ja kui see valu ei lõpe, siis saab selle valu ise lõpetada, kui selleks õige aeg käes on.
 
... 09. märts 2014, kl 07.37
Õige aeg on väga lähedal, kui hommikul ärgates mõtled, et kas tahad silmi avada või mitte, kas soovid elada veel ühe päeva pigistades silmad kinni ta mõttetuse ees.
Elus on suhetest raskemaid asju. Suhtes saab haiget vaid oma ego. Kuid ka see on tappvalt valus.
...kui õige aeg on käes, saab valu lõpetada...
 
õde 09. märts 2014, kl 10.30
... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Õige aeg on väga lähedal, kui hommikul ärgates mõt
> led, et kas tahad silmi avada või mitte, kas soovi
> d elada veel ühe päeva pigistades silmad kinni ta
> mõttetuse ees.
> Elus on suhetest raskemaid asju.
> Suhtes saab haiget vaid oma ego. Kuid ka see on t
> appvalt valus.
> ...kui õige aeg on käes, saab va
> lu lõpetada...


Jah, saab valu lõpetada. Nimelt tuleb pöörduda arsti poole. Just hommikune halb enesetunne, nii et ei taha silmi avada ega päeva alustada, näitab kliinilist depressiooni. Ja see on täiesti ravitav, õigete ravimite korral hakkab parem juba 2-3 nädalaga, 6 kuu pärast on kogu hingepiin möödas ja võib oma elu rahulikult edasi elada.

Enne, kui nii drastilisi samme ette võtta, peaks ära kasutama kogu saada oleva abi, mida pakub tervishoiusüsteem.
 
... 09. märts 2014, kl 14.06
Küsi naeratuselt, kus on see intelligentne koht ja pane oma diagnoos koos meie tervishoiusüsteemiga sinna seltsiks tema õppetükkidele...
 
õde 09. märts 2014, kl 17.14
Võimalused on olemas, sinu valik, kas soovid neid ka kasutada. Minu solvamine vaevalt sinu hingepiina ravib. Kui korraks kergem hakkas, siis pole mul selle vastu midagi.
 
:) 09. märts 2014, kl 17.31
Diagnoosi tagasilükkamine on solvang? Delfi diagnoos on alati 100% täpne:)
 
õde 09. märts 2014, kl 18.17
Mina pole kedagi diagnoosinud, õed ei määra diagnoosi, vaid arstid. Pöörasin tähelepanu vaid sellele, et abi on olemas.
 
Hülgehall kuub 09. märts 2014, kl 21.05
Kas ilma ravimiteta ei saaks kuidagi kliinilist depressiooni ravida..? ntx. armukese võtmine vms..?
 
... 09. märts 2014, kl 21.12
Oled mees hakkama armukeseks? Aga selliseks, kes rahuldust ka pakuks...ja mulle sobival ajal?
 
Hülgehall kuub 09. märts 2014, kl 21.23
tingimusi esitatakse abikaasale, mitte armukesele, seda esiteks, teiseks ma esitasin meditsiinilise küsimuse ja tahaks vastust ka saada, mulle põhimõtteliselt ei meeldi kui inimene keemiat täis topitakse, kui probleem on lahendatav puht esoteerilis-vaimsel tasandil, ehk siis lõõgastav puhkus, meeldiv seltskond ja stressivabad päevad..
 
... 09. märts 2014, kl 21.34
Esiteks sõlmitakse kokkuleppeid.
Teiseks ei ole armukeseks olemine stressivaba ja vaid süvendab deprekat.
Kolmandaks ei lahenda elulisi probleeme esoteerikaga.
 
armuke 09. märts 2014, kl 22.19
Vale puha, armurõõmud on lõõgastava toimega:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!