Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tunnistan pattu
 
sergei sillamäelt 07. september 2014, kl 09.23
kas grupikast ei ole huvitatud? Võtaks 2-3 sõpra ka kmpa, kõik noored tugevad mehed? Mis su hing veel tahab kui et noored riistad igas augus üheaegselt liiguksid. Punastada pole midagi, pakkumine on reaalne ja kõik on diskreetne ning puhas.
 
n55 07. september 2014, kl 10.48
Slusai Sergei,2 sõpra on küll.Pole ennem 3 mehega olnud.
 
n55 09. september 2014, kl 21.38
ok-ok
too tühikute-tüüp on paraku koma-55, kelle kirjastiili eest mina ei vastuta. Olen talle korduvalt mõista andnud, et just isevärkliku kirjastiili tõttu on ta libamised äratuntavad, aga ei võta õppust see inimene.
Mis parata. Tulin 3 päeva takka korraks võrku, tegin kiire otsingu.
Avastasin, seejuures et mansion ghost (tõenäoselt ex-yx47m) oli vanainimeste foorumis nähtavasti minu peale kaeblemas ja halamas käinud. Kas kardab, et tahan temaga sexida või mis, no tühja. Oleks veel mingi lahe tüüp, kellest unistada.
 
tean 09. september 2014, kl 21.50
mansion ghost esineb ka Täitsa Bondi nime all ja veel mõne nime all.Ta tahab sulle tulla diivanikaunistuseks, moosinägu.
 
m 40 09. september 2014, kl 22.01
kui 3 päeva takka käib vaatamas kas keegi huvi tunneb siis ei usu, et eriti tõenäoline on leida keski kes mõningase aja järel N55 silib ja sasib . . . ju vist tegelikult väga ei tahagi.
 
n55 to: 09. september 2014, kl 22.05
oleks siin foorumis lahedaid tüüpe, ju satuksin sagedamini. Aga uimane värk, igav hakkab ja muu elu tahab ka elamist. Täna õhtul teie teenistuses, kes kildu armastab, kasutagu juhust.
mansion ghost 09. september 2014, kl 22.08
Selguse huvises siis panen ka siia pühendusega n55´le
kes arvatavasti tundis end ära :D)

"Neid n54 ja n55-si on tekkinud nagu seeni peale vihma aga vähemalt üks neis on pidevalt kuival ja manab mehi, kes nõus pole teda ihuhädas aitama.

Pühendusega sellele ühele siis.
Millist emotsiooni on vaja vanurile lihtlabaselt taha keeramiseks?
Ainus mis kohe meenub on piinlikkus, võib-olla-ehk. Ja seegi pigem segab ettevõtmist."

Ei kaeble see kummitus midagi :)

Hea kui keegi usub kummituse võimekusse mitmete aliaste alt kommenteerida.
 
n55 09. september 2014, kl 22.13
mina tundsin ära... kaks teenekat liba ja kunagise yx47m. Millega ma Sulle nii südame külge kasvanud olen, aru ma'i saa. Pealegi, olen korduvalt maininud, et vingatsid pole minu maitse. Nagu ka lihtlabased tagakeerajad. Mehel olgu ikkagi sädet.
 
m 40 09. september 2014, kl 22.54
kes kildu armastab . . .
kas n55 killustuma hakkab?
Kuskohas see keskmine eesti mees seda sädet ikka saab? tuim tükk ja pika toimega, ei saa vedama ega pidama.
 
n55 09. september 2014, kl 22.59
olen ennast ära killustanud jah. Ju seepärast piisab kilde visata, kusjuures parimad lendavad veidi vindise peaga. Sest olen ju minagi tavaelus introvertne eestlane.
 
m 40 09. september 2014, kl 23.08
teisipäeva õhtul siis vindiseks saa ennast sättida . . kui just puhkus ei ole või ei liigu sel riigiametniku moraalil, et ega siis ometigi pohmelli saa omast vabast ajast põdeda.
 
n55 09. september 2014, kl 23.12
küsimus on seltskonnas, kellega vinti keerata.
 
m 40 09. september 2014, kl 23.18
no kui pea vindiseks siis on nädala sees kahtlane, kaela käänamine ei tule ka mõttesse, mingid muud keeramised võibolla ei olegi paha ka mitte teisipäeval :-P
 
n55 09. september 2014, kl 23.26
käkikeeramiseks on muidugi kõik päevad head, aga mina pole siin teabmis tegija.
 
m 40 09. september 2014, kl 23.30
ma ikka silmas pidasin mitte käki, ega muid kahtlase väärtusega teistele keeramisi vaid sihukesi vabatahtlike nagu pea pisut vindiseks- ja kere soojaks keeramised
 
n55 09. september 2014, kl 23.39
no keegi vist kirjutas siin tahakeeramisest, aga selline tehnika tundub pisut kummaline.
 
n55 09. september 2014, kl 23.43
aga mõtlesin veel... äkki ongi ta instrumendil keermed peal
 
m 40 09. september 2014, kl 23.47
taha ja vinti - võib aga emba kumba teha ettevaatlikult ja mitte liialdades sest muidu peab teine ära ju jääma :-P
kas see kes käkikeeramises tugev ei ole on killustunud osaline muudes keeramise ettevõtmistes ?
 
n55 09. september 2014, kl 23.52
mina keeran vahel kruvisid, aga siin foorumis on mõned tüübid, kelle logisevate kruvide keeramine seni pole korda läinud.
Nii selle maailmaparandamisega ongi.
 
m 40 09. september 2014, kl 23.55
Maailma ei saa ega pea parandama, see on aeglaselt reageeriv aga iseparanev organism. Kõik muidugi ajas kinni kui lühiajalised jamad välja jätta siis maailm paraneb ikka ise.
 
n55 09. september 2014, kl 23.57
kardetavasti paraneb maailm pärast kõigi maailmaparandajate loobumist.
 
m 40 10. september 2014, kl 00.02
Ega teiste kruvide keeramisest ju maailm paremaks ei saa, kas omale ei tundu, et võib olla tühi töö ja vaimu närimine? Omale mugavam ja vähem tervist rikkuv ehk kõrvaltvaatajana vaadata kuidas maailm paraneb ja kruvid oma koha leiavad lootusega, et enda omad ka paika loksuvad kunagi.
 
n55 10. september 2014, kl 00.11
meil kõigil on mingi loomus, mingi irratsionaalne usk, mingi sundus, mingi missioon.Minul näiteks on suur unelm teha inimestele hingeravi. Kui palju haigeid, katkisi hingi meie ümber...
Ja kui nad seda ikkagi ei taha, vägisi head teha ei saa. Vahel võid palehigis otsida, keda saaks aidata, kellele anda... sest see keegi on suuteline vastu võtma.
Ja see kehtib ka suhetes meestega. Pole saamist ega andmist, vajatakse inimest, kellega tekiks ühine ringlus, ühine protsess.
 
n55 10. september 2014, kl 00.23
tänud, kui keegi sel õhtul seltsi pakkus. Kuid nüüd on hull unekas kohal. Kes otsib, leiab mind tookes@hot.ee. Kes ei leia, jääbki otsima.
 
m 40 10. september 2014, kl 00.26
Aga kui hinge hoitakse lukus ja ligi ei lasta siis ollaksegi ehk sellises asjade eemalt vaataja ja eemalolija. Ei lase ennast eriti segada ja ega ei lase endale kedagi ligi ka - hingele. Kerele sobivad protsessid ja tegevused ei pruugi hingega alati kokku minna, silimine sobib aga hingesisu hoitakse kiivalt omale - mingi osa kui mitte tervenisti.
 
n55 10. september 2014, kl 22.50
kelle hinge poleks kunagi keegi sülitanud.
Juba ammu, ammu enne ühtegi tutvusfoorumit. Aga olge mureta. Mina ei sülita kellelegi, vähemalt mitte teadlikult ja sihilikult.
 
M 40 11. september 2014, kl 08.47
Karta on, et hullem on kui hinge kallale satutakse teadmatusest voi juhuslikult. J6uab oelda ka midagi sellist mille tegeliku tegeliku tahendust ise ei tea ega aimagi.
 
m36 11. september 2014, kl 19.44
"Miks teil nõud katki on?"
"Tülitsesime!"
"Aga miks teil diivan katki on?"
"Leppisime!"

Kiidan sinu a,b,c heaks :) Huumor!!
Kuna norm mees, kes paneb kõike, mis labakindast suurem ja muudab oma suurust (voodis) vastavalt naise mõõtudele ning on kärnas kärsaga millel on spets omadus muuta maad külmaks, et seksi ajal liiga kuum ei hakkaks või õlled jne. külmas hoida:)

Ettepanek pole õõvastav - vaid normaalne ja igati heaks kiidetud! Kui ise aktiivsust üles ei näita, siis ei leia sa midagi!

Ja n55 pole vana - päris tore ja kobe tüdruk ja huvitava mõttemaailmaga:)

Edukat õhtut kõigile ja kõigele!
 
allo 11. september 2014, kl 21.48
Ah et vanamutt tunnistab pattu, jah?

Mulle tuli silme ette paks viiekümnendates potisoenguga mutt, kelle suuümbrus on kreemikoogi söömisest veidike määrdunud ja näpp on suus. Silmavaade on kavalavõitu, seelik on seljas ja üks kinganina on sissepoole keeratud. Sedasi tunnistab vanamutt pattu aka kiimleb seksi järgi.
 
m55 12. september 2014, kl 10.20
to:n55 Kas me siis hakkame miskit koos keerama ka? Näiteks käkki, vinti, kruvisi, taha... Tööhoos mõtleme koos kindlasti veel, mida ja kuhu keerata.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!