Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kõik ongi mõrrad?
 
libaja 31. märts 2015, kl 10.51
ei ei, see ei ole võimalik, loodusseadused ei võimalda. siin on vähemalt üks läbijooksul olev haritud kaunitar.
 
Sid 31. märts 2015, kl 10.55
Praeguse situatsiooni kohta ei oska öelda, aga siin on olnud ka väga kenasid ja haritud naisi, kellega suhtlemine suisa rõõm on olnud. Nüüd ma küll juba paar aastat aktiivsest tutvumisest väljas ja seepärast enam väga optimistlik ei ole. Ehk on kõik ilus juba möödanikku jäänud.
 
vsauydtfwet 31. märts 2015, kl 10.57
Rääkimine hõbe, vaikimine kuld...:D
 
niisama 31. märts 2015, kl 11.01
Kõige hullemad on lood siis, kui lootus on kadunud. Vahet pole, milline on reaalsus, tähtis on see, et inimene ikka loodaks ja oleks alati valmis millelegi toredale.
 
libajale 31. märts 2015, kl 11.01
Kindlasti on siin selline naine ja neid on isegi rohkem kui üks,aga nad ei ole sinusuguse jaoks.
 
Mull 31. märts 2015, kl 11.04
Mina väidaks vastupidist...need kaunid inimesed, nii mehed kui naised, lahkuvad kedagi oma ellu leides siit ilma suure kärata ja kommentaarideta...märkamatult.
 
vend Johhannes 31. märts 2015, kl 11.04
... te kõik olete joodikud, vargad, liiderdajad, laiskvorstid, taignapead! ...ja sellised tahavad haritud kaunitari?
 
to libaja 31. märts 2015, kl 11.08
Mida sinul oleks pakkuda sellele haritud kaunitarile? Peale matsliku ja suure jutu vist midagi.
 
libaja 31. märts 2015, kl 11.11
7:2 normaalsete kasuks...seni :)
 
libaja 31. märts 2015, kl 11.12
ah, 5:2 ikka, sorri, tööd on palju, pea huugab :D
 
kas haritud kaunitaril 31. märts 2015, kl 11.13
talje ka on!
 
libajale 31. märts 2015, kl 11.14
sinusugune ebanormaalne ei ole normaalsuse adekvaatne hindaja.
 
libaja 31. märts 2015, kl 11.14
missasi!!
 
libaja 31. märts 2015, kl 11.15
libajale Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sinusugune ebanormaalne ei ole normaalsuse adekvaa
> tne hindaja.
jehh, 5+
 
nasidgaS 31. märts 2015, kl 11.19
tavaliselt peetakse mõiste "normaalne naine/mees" all silmas ikkagi ebanormaalset. Eriti siinses keskkonnas, sest siinsed "normaalsed" on ikka täiega ebanormaalsed:D
 
libaja 31. märts 2015, kl 11.23
nasidgaS Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tavaliselt peetakse mõiste "normaalne naine/mees"
> all silmas ikkagi ebanormaalset. Eriti siinses kes
> kkonnas, sest siinsed "normaalsed" on ikka täiega
> ebanormaalsed:D
tegelikult sõltub kõik sellest, kus kohal sa skaalal ise paikned, ehk siis kust poolt sa subjekti vaatled.
 
sabhdgwa 31. märts 2015, kl 11.43
Tõepoolest....mina näiteks olen ebanormaalselt normaalne.....või siis normaalselt ebanormaalne:)
aga ma ei tutvu.
 
oleks ka väga vaja 31. märts 2015, kl 11.55
üht normaalset neidu kes ei suitsetaks.
 
ilus naine 31. märts 2015, kl 12.45
Kulla libaja sa oled liiga enesekeskne rääkides aina sellest kuidas kõik naised sind vahivad ja tahavad.

Isegi kui see on tõsi, siis tasuks madalamat profiili hoida selle koha pealt. See võib mõne huvitava naise just eemale peletada. Alles jäävadki meeleheitel mõrrad ja nn. tibid.
 
teine ilus naine 31. märts 2015, kl 12.48
...aga ma tahan väärikat meest.
 
libaja 31. märts 2015, kl 12.54
ega ma mingi laamendaja või elumees olegi, oskan ka kohaneda, muutuda oskan. aga eesmärki on tarvis.
ja siin keskkonnas, kus tehakse paulli, nalja, kakeldakse ja pannakse muul moel ära, ei saa ju kaotajaks jääda. hundikarjas ulutakse koos nendega, muidu süüakse ära. aga ma jään siin ellu.
:D
 
teine ilus naine 31. märts 2015, kl 12.57
Tark ulub hundikarjas hundi moodi, aga veel targem lahkub karjast, et minna omade keskele.
 
libaja 31. märts 2015, kl 13.00
ma otsingi omasid...ikka valest kohast jah, aga nii nagu mina olen siia eksinud, võib siia veel keegi olla eksinud.
:)
 
teine ilus naine 31. märts 2015, kl 13.15
Ka mina olen siia eksinud, aga mind ei huvita mees, kes alles lubab hakata paremaks ja muutuma alles siis kui eesmärk silme ees. Kuidas sulle meeldiks, kui naine sulle sama lubab? Näiteks, võtan sinu pärast 10 kilo alla, hakkan trenni tegema, vähem õgima, seebikaid ei vaata emam ja lähen ülikooli, et targem välja paista? Sobib?
 
alu 31. märts 2015, kl 13.43
teine ilus naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ka mina olen siia eksinud, aga mind ei huvita mees
> , kes alles lubab hakata paremaks ja muutuma alle
> s siis kui eesmärk silme ees. Kuidas sulle meeldik
> s, kui naine sulle sama lubab? Näiteks, võtan sinu
> pärast 10 kilo alla, hakkan trenni tegema, vähem
> õgima, seebikaid ei vaata emam ja lähen ülikooli,
> et targem välja paista? Sobib?

Kassa mitte äsja ei lausunud enda kohta töde vöi pooltöde? Kust otsast sa siis ilus oled? Kas mingi nõmeda ja pirtsaka naise muudavad ilusaks kunstküüned või?
 
libaja 31. märts 2015, kl 13.48
hea nali kulub alati ära :D
mis siis ikka, õgi edasi ja ole paks - minu pärast pole muutuda vaja, ikka enda pärast.
lollil pole ülikooliga ka midagi peale hakata, see on tarkadele.

mina juba olen normaalkaalus, juba on koolis käidud, juba nüüd teen sporti ja söön mõistuse piires ja juba täna oskan kasutada viisakaid väljendeid.

ei sobi?
 
alu 31. märts 2015, kl 13.49
Pmst võiks naised siin kordki ausad olla. Esiteks on nad liiga vanad libaja taolise mehe jaoks ja teiseks arad ja ebakindlad. Anonüümne kraaksumine suva nimede alt lihtsalt näitab seda. Enesekindel naine oleks tookord libaja tutvumisteemas üles astunud enda aadressiga ja mehe maatasa teinud. Väljakutse ju oli. Siin aga käib mingi partisanisõda kardinate tagant.

Haledad moorid olete, kobige pardale ja ma sõidan teid vastu türisalu panka üheks massiks:-)
 
libaja 31. märts 2015, kl 13.59
sa oled ikka mees! oskad ikka tabavalt panna...mehe maatasa teinud...tõepoolest, kuskilt kardina tagant võiks välja astuda naine, kes ei löö vedelaks.
 
ha ha 31. märts 2015, kl 14.01
Mis teha siis, kui oled enesekindel naine, aga tutvuda ei soovigi?
Täpselt nagu alugi....kraaksume niisama.
 
idee 31. märts 2015, kl 14.03
alu, mis oleks kui kobiksid ise sinna türasalu panga serva peale, et saaks su piinad vaalameres lõpetada üheainsa hästisihitud kickiga sinna kohta, kus teistel meestel kannikad asuvad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!